• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • patates

Sonuçlar

Patates - Ithalat/Ihracat

 1. MAZETTO COMPANY

  Brezilya

  Verified by europages badge

  Hoş geldiniz! Biz MAZETTO COMPANY şirketiyiz; Brezilya tarım ürünlerini ihraç etmeye odaklanan hızlı büyüyen bir ithalat ve ihracat şirketiyiz. Dış ticareti dönüştürmek, dünya çapında bağlantılar yapmak ve dış ticarette alım satım bürokrasisini çözmek için çalışıyoruz, en iyi ürünleri ve koşulları sizlerle buluşturuyoruz. Küreselleşen bir dünyada misyonumuz uzmanlık, şeffaflık ve sadakat sağlamaktır. Bu nedenle, her zaman son derece kaliteli ürünler ve mükemmel uluslararası ilişkiler sağlıyoruz. Bulunduğumuz yerler: MAZETTO COMPANY'nin ofisleri stratejik olarak São Paulo ve Lizbon'da bulunmaktadır. Ürünler: Ağırlıklı olarak Brezilya kahvesi, havuç, domates, patates, mısır, soya, Brezilya bifteği ve tavuk ithalat ve ihracatıyla uğraşıyoruz. Web sitemizi ziyaret edebilir ve ekibimizle iletişime geçebilirsiniz!

 2. DINASTY HARPEN

  Fransa

  Verified by europages badge

  “Misyonumuz: dünya çapında en taze ve en kaliteli sebzeleri rekabetçi fiyatlarla sunmak”. DINASTY HARPEN, 2022'den beri patates ve soğan ihracatında uzmandır. Mükemmel kalitede uygun ürünler tedarik etmek üzere tüm yıl boyunca hizmetinizdeyiz. Şirketimizde herkes misyonumuzu benimsemiş durumdadır. Bu yüzden bir fark yaratmak için çok çalışıyoruz. Genç ve dinamik üyelerden oluşan ekibimiz, en doğru kararları vermenizde size destek olacaktır. Şirket, patates, soğan gibi sebzeler de dahil olmak üzere çeşitli ürünlerin ihracatını ve toptan satışını yapmaktadır. Batı Afrika'ya patates ve soğan ihracatını sağlamayı hedefleyen sağlam, iyi inşa edilmiş ve dürüst bir ekibiz. Şirketimiz, müşterilerimizin yatırımlarına güvenli bir ortam sağlayabilmek için kaliteli ürünler sunarken, onları rahat ettirecek profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. FLEVOTRADE WORLDWIDE FOOD TRADER

  Hollanda

  Verified by europages badge

  FlevoTrade Worldwide Food Trader soğan konusunda uzmandır. Özel ayıklama ve paketleme istasyonumuzla tamamen soğan yetiştiriciliğiyle ilgileniyoruz. Saatte 75 ton kapasiteyle soğanlar tasnif edilmektedir. Yüksek teknoloji ürünü ekipmanlar ustalıkla birleşerek FlevoTrade soğanının kalitesiyle dünya çapında tanınmasını sağlamaktadır. Ayrıca, FlevoTrade kendi markası altında geniş bir 'rafa hazır' ürün yelpazesi sunmaktadır. Yılların ithalat ve ihracat deneyimi sayesinde ürünlerimiz özenle seçilmekte ve dünya çapında 70'ten fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Hollanda'nın Flevoland kentinde yer alan şirketimiz, kaliteli şirket içi hizmet ve geniş depolama kapasitesi sunmaktadır. Küresel ağımız sayesinde, tarladan müşteri eline kadar lojistiği yönetiyor ve dünya çapında bir kalite tadı garanti ediyoruz.

 4. BRUWIER POTATOES

  Belçika

  Verified by europages badge

  Yıkanmış & yıkanmamış, ambalajlı & sanayi için patates ihracatçısı - çok geniş sarı & kırmızı toprak patates, soğan & havuç serisi. Bruwier Potatoes n.v. patates dünyasında eşsiz bir üne sahiptir. Adı kalitenin, güvenin ve iyi işbirliğinin eşanlamlısıdır. Özellikleri, uygun fiyatları ve hassas ürünler pazarında belirleyicidir.

 5. RTL PATAT

  Belçika

  Verified by europages badge

  Rik Tanghe işletmesi patates endüstrisinde iyi tanınan bir oyuncudur. Babadan oğula geçen köklü bir deneyimden güç alan Rik Tanghe, Belçika sınırında faaliyet gösteren uzman patates üreticilerinin tercih ettikleri bir iş ortağıdır. Ürünlerinin kalitesiyle ünlü Rik Tanghe işletmesinin müşterileri arasında Belçika'dan ve yurtdışından çok sayıda tanınmış şirket vardır. Patates konusunda uzman mı arıyorsunuz ? İşte buldunuz!

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GREEN BEAN

  Polanya

  Verified by europages badge

  Green Bean, Wroclaw, Polonya merkezli bir toptancıdır. Yaş sebze ve meyve sektöründe faaliyet gösteren firma, dondurulmuş sebze ve meyveler, kuru meyveler, konvansiyonel ve organik ürünler, mantarlar, yenilebilir kök ve yumrular - ithalat-ihracat alanlarında da faaliyet göstermektedir. Müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla taze, yüksek kaliteli ürünler sunarak sebze ve meyve dağıtımı yapıyoruz.

 2. NEDATO

  Hollanda

  Verified by europages badge

  NEDATO, yılında kurulan ve Patates sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. patates ihracatı, Sanayii için patatesler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oud-Beijerland, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. GB EXPORT INTERNATIONAL BV

  Belçika

  Verified by europages badge

  GB EXPORT INTERNATIONAL BV, yılında kurulan ve Patates sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sarımsak, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, İyileştirici bitki ve otlar, yonca, Sarımsak, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, İyileştirici bitki ve otlar, kanatlı kablo kaplamaları, tarçın sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nazareth, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. CHIPS LA 76

  Fransa

  Verified by europages badge

  CHIPS LA 76, yılında kurulan ve Patates sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel gıdalar, Patates cipsleri, kamp ekipmanı, Özel gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Allouville-Bellefosse, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. VIVI RETAIL DISTRIBUTION LTD

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  VIVI RETAIL DISTRIBUTION LTD, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, İçecek ithalat - ihracatı, Tek kullanımlık karton sofra takımı ve parçalar, Hijyen/Sağlık ve güzellik - Ürünler, Meyve suları, Patates, Kakao ve çikolata, Çikolata olmayan şekerleme, Kuru yemişler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Burgas, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 1. TIMGAD STORE

  Fransa

  Verified by europages badge

  TIMGAD STORE, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Taze sebze, Zeytin, Patates, Alkolsüz içkiler, Yumuşak içecekler, Zeytinyağı, hurma, paketlenmiş hurma, kavun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Martigues, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CHOUCROUTERIE RIEFFEL

  Fransa

  Verified by europages badge

  CHOUCROUTERIE RIEFFEL, yılında kurulan ve Patates sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. lahana turşusu, şalgam sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Krautergersheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. PATATAS RUBÉN

  İspanya

  Verified by europages badge

  PATATAS RUBÉN, yılında kurulan ve Patates sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. taze patates, tohumluk patates, patates toptancısı, Patates dağıtımı, Patates ihracatçısı, dikime hazır patates, tüketime yönelik patates sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, O Corgo-Lugo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. MAXIFRITES

  Fransa

  Verified by europages badge

  MAXIFRITES, yılında kurulan ve Dondurulmuş sebzeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Patates, Patates, Kızartmalık patatesler, kızartmalar, derin dondurulmuş kızartmalar, Taze, dondurulmuş, derin dondurulmuş patates, patates topları, patates granülleri, derin dondurulmuş gıda toptan satışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. BIO FAST

  Fransa

  Verified by europages badge

  BIO FAST, yılında kurulan ve BİYOLOJİK TARIM sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek ithalat - ihracatı, Patates, Taze sebze, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, organik gıdalar, Yiyecek ithalat - ihracatı, biyolojik sebzeler, Organik ürünler, Patates sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Vicogne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. M-S SERVICES

  Belçika

  Verified by europages badge

  M-S SERVICES, yılında kurulan ve İçecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yiyecek ithalat - ihracatı, Balık, Pirinç, Bal, Kuru yemişler, Kahve, çay ve bitkisel çaylar, Dondurulmuş balık, Yumuşak içecekler, Yiyecek ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Woluwe-Saint-Pierre, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. PB2C

  Fransa

  Verified by europages badge

  PB2C, yılında kurulan ve Patates sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Zeytinyağı, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, domates, safran, soğan, incir, hurma, frenkinciri, elma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bouglon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. SOBACI

  Fildişi Sahili

  Verified by europages badge

  SOBACI, yılında kurulan ve Kuru yemişler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Patates, mısır, soğan, kaju cevizi, Patates sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Abidjan, Fildişi Sahili 'de bulunmaktadır.

 7. APEX FRUIT VEGETABLE IMPORT EXPORT

  Türkiye

  APEX Fruit and vegetable import and export company is a Turkish establishment based in Istanbul. We offer all kinds of fruits and vegetables obtained from the fertile lands in the Turkish geography to your service in the freshest way in the domestic and foreign markets. At the same time, we assist you in your punctual and efficient presentations by providing your products to your service on time by making agreements with international professional logistics companies. REACH THE PINNACLE OF QUALITY!

  Tüm ürünler arasında "patates"
 8. BART'S POTATO COMPANY

  Belçika

  Bart’s Potato Company, bağımsız bir aile şirketi olarak 40 yıldan uzun bir süre önce J. Lamaire tarafından kurulmuştur. Bart’s Potato Company, her çeşit kullanıma uygun patates üretiminde uzmandır. Bart's Potato Company, yeni eğilimleri ve yüksek gelişme potansiyeline sahip pazarları değerlendirerek yeni ürünler sunmakta ve gelişmesini sürdürmektedir. Kuruluş, patates ve işlem görmüş patates tarımı ve üretimi yapmakta ve aynı zamanda çeşitli türlerde soğan, sebze ve meyve de üretmektedir. Günler geçtikçe, ürünlerimiz tüm dünyada tercih edilmektedir.

 1. SAATCI MAKINA

  Türkiye

  Saatçi Makine Nevşehir Sanayi sektöründe harmanlanmaya başlayan gün geçtikçe kendi ekibini tamamlayan meyve, sebzeve yumru bitkilerin depolama makinaları sektörüne hitap eden ve Türkiye’de üretimi olmayan makinalar üreterek kendini ispatlamış ve tercihedilen bir marka haline gelmiştir. Meyve, sebze ve yumru bitkilerin Depolama EkipmanMakinalarınıyılların getirdiği tecrübeyle teknolojiyi ekleyerek gelişen firmamız dur durak bilmeden sektöründe müşterilerinden aldığı geri dönüşler sayesinde çözüm ortağınız olmaya devam etmektedir. Müşteri talepleri doğrultusunda istenilen donanımda makine üretimi yaparak verimli üretimin ilk temelinin oluşmasında etkin bir rol almaktadır. Milli sermaye kültürünü benimsemiş bir firma olarak ülke sanayisini üretimimiz esnasında yerli alımlarla desteklemekte ve yerli üretim ile uygun maliyet ve yüksek kaliteyi bir arada bulundurmaktadır. Müşteri memnuniyeti öncelikli vizyonumuz olup günden güne teknolojiyi takip ederek hızlı ve çözümcü teknik donanım bilgisine sahip dinamik kadrosuyla ve AR-GE ekibimizle kendimizi geliştirmekteyiz.

 2. YAMANLAR

  Türkiye

  Firmamızın öncelikli amacı müşteri memnuniyetini sağlamaktır ve bu doğrultuda müşterilerimizden aldığımız geribildirimler en önemli kılavuzumuzdur. Farklı bölgelerdeki farklı arazi koşulları, iklim şartları ve müşterilerimizden gelen yerel taleplere cevap vermeye çalışmak ve böylece müşterilerimize hem verimli hem de hesaplı çalışma koşulları yaratmak bizim önceliğimizdir. Firmamız 44 yıllık tecrübesi, konusunda uzman personeli ile üretimin her aşamasında titizlik göstermektedir. Satış öncesi ve sonrasında da sizlere danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu sayede sizlerle daha iyi iletişim kurabilmekte ve kurduğu direkt fabrika - müşteri ilişkisi sayesinde önerilerinizi ilk ağızdan dinleyebilmekte ve sorunlarınıza daha çabuk çözümler üretebilmektedir. Fabrikamızda toprağın hazırlanması, ekim, çapalama, gübreleme ve hasat gibi tarımsal işlerde kullanılan Otomatik – Manual Patates Dikim Makineleri, Patates Hasat Makineleri, Gübreli – Gübresiz Ara Çapa makineleri imalatı yapmaktayız ,

 3. RAF-POL

  Polanya

  Bütün yıl boyunca Avrupa pazarında patates ve sebzelerin üretimi ve satışı. Sunduğumuz ürün seçenekleri: Her biri 15 kg ya da 25 kg'lık çuvallarda 45+ ve 50+ adetlerde patates; Talebe göre 9, 5 ya da 10 kg'lık kartonda Çin lahanası; 1.5kg ile 3.5kg arası değişen boyutlarda, 25 kg ya da üzeri çuvallarda beyaz lahana; 1kg ila 3kg arası boyutlarda, 25kg'lık çuvalda kırmızı lahana; her biri 10 ya da 15 kg'lık çuvalda 45+ adetlerde soğan; 5cm ila 10cm arası boyutlarda - 25kg'lık ya da daha büyük çuvalda kırmızı pancar; 1kg ila 3kg arası boyutlarda kara lahana.

 4. IBÉRICA DE PATATAS NATURALES

  İspanya

  Patates, sarımsak, soğan ve 4üncü gam ürünlerin ticareti. Büyük ölçekli satış yapan Sánchez Romero, Eroski Group, Carrefour, Auchan, Unide Group, AhorraMas, vd... gibi gıda ticareti alanının liderlerine hizmet verme, dağıtım yapma konusunda uzmanlaşmış bulunmaktayız.

 5. PETUREL S.L.

  İspanya

  Peturel olarak, Tolède kasabasındaki Mascaraque'da sarımsak, soğan ve yer elması üretimi yaparız. ürünlerimiz arasında sarımsak, soyulmuş sarımsak, doğranmış sarımsak, siyah sarımsak, diş sarımsak, soğan ve yer elması bulunur.

 6. MARMARA CAPITAL KURUMSAL

  Türkiye

  Merhabalar; marmara capital kurumsal strateji ve danismanlik a.S gida ve tarim ürünleri̇ ürütemi̇ ve satişinda profesyonelleşmi̇ş eki̇bi̇ i̇le istanbul ankara merkez ve subesi konya ni̇ğde kastamonu ardahan i̇zmi̇r sakarya balikesi̇r i̇lleri̇nde üreti̇m ve tedari̇k merkezleri̇ i̇le yuti̇çi̇ ve yurtdişina hi̇zmet vermektedi̇r.Marmara capital şi̇rket yapisi altinda tarim kurumsal fi̇nansman ve gida ürünleri̇ alaninda hi̇zmet vermektedi̇r.

 7. MARINA TARIM IHRACAT ITHALAT LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  Marina tarım sebze ve meyve tedarik ve üretiminde çok önemli rol oynamaktadır. Dünya ülkeleri ile sürekli bilgi alışverişinde bulunmakta ve bu doğrultuda aktif ihracatlar gerçekleştirmektedir.Her türlü ihtiyacınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz gıda sektöründe lider olmak istiyoruz.

 8. ASLANBEY IMPORT EXPORT INTERNATIONAL TRADE CO.

  Türkiye

  Hi ; Our distribution has a large. Amount of produce that gets shipped. All around the world. We also have a large variety. Of fruits and vegetables. We are located world wide.And looking to get expanded.We contain high quality products. We meet customer satisfaction. And guarantee our products meet our buyerTurkish Co : Aslanbey Exporter LimitedsincerlyAhmet ASLANwww.aslanbey.com

 9. PATATES SEVER

  Türkiye

  Hollanda üzerinden alınan tohumlarımızı Avrupa standartlarında yetiştirip yemeklik boyutlara ayarlanıp iç ve dış piyasalarda satışa sunulmaktadır . Ürünler baştan sona kadar insan sağlığına özen gösterilerek yetiştirilip 1. Sınıf kalite ile pazarlara sevk edilmektedir . İhracat a uygun

 10. TURKEY QUALITY

  Türkiye

  TURKEY QUALITY, yılında kurulan ve Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ambalajlı patates ihracatı, kavun karpuz, soğan, tuz üretimi ve ticareti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kocaeli-Www.qualityturkey.com, Türkiye 'de bulunmaktadır.

  Tüm ürünler arasında "patates"

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Patates - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

451 Şirketler