• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • patatesten yapılan gıda ve karışımlar

Sonuçlar

Patatesten yapılan gıda ve karışımlar - Ithalat/Ihracat

 1. BRUWIER POTATOES

  Belçika

  Verified by europages badge

  Yıkanmış & yıkanmamış, ambalajlı & sanayi için patates ihracatçısı - çok geniş sarı & kırmızı toprak patates, soğan & havuç serisi. Bruwier Potatoes n.v. patates dünyasında eşsiz bir üne sahiptir. Adı kalitenin, güvenin ve iyi işbirliğinin eşanlamlısıdır. Özellikleri, uygun fiyatları ve hassas ürünler pazarında belirleyicidir.

 2. RTL PATAT

  Belçika

  Verified by europages badge

  Rik Tanghe işletmesi patates endüstrisinde iyi tanınan bir oyuncudur. Babadan oğula geçen köklü bir deneyimden güç alan Rik Tanghe, Belçika sınırında faaliyet gösteren uzman patates üreticilerinin tercih ettikleri bir iş ortağıdır. Ürünlerinin kalitesiyle ünlü Rik Tanghe işletmesinin müşterileri arasında Belçika'dan ve yurtdışından çok sayıda tanınmış şirket vardır. Patates konusunda uzman mı arıyorsunuz ? İşte buldunuz!

 3. BART'S POTATO COMPANY

  Belçika

  Bart’s Potato Company, bağımsız bir aile şirketi olarak 40 yıldan uzun bir süre önce J. Lamaire tarafından kurulmuştur. Bart’s Potato Company, her çeşit kullanıma uygun patates üretiminde uzmandır. Bart's Potato Company, yeni eğilimleri ve yüksek gelişme potansiyeline sahip pazarları değerlendirerek yeni ürünler sunmakta ve gelişmesini sürdürmektedir. Kuruluş, patates ve işlem görmüş patates tarımı ve üretimi yapmakta ve aynı zamanda çeşitli türlerde soğan, sebze ve meyve de üretmektedir. Günler geçtikçe, ürünlerimiz tüm dünyada tercih edilmektedir.

 4. POGAR POTATO FACTORY (PPF)

  Rusya

  Pogar Patates Fabrikası JSC (PKF), hazır patates püresi, karışımları ve patates taneleri üreterek patatesleri yetiştirir ve işler.PKF JSC 1999 yılından beri gıda pazarında faaliyet göstermektedir ve Rusya'daki HoReCa için tek patates gevreği tedarikçisidir.. Patates gevreği üreticisi, ürünlerini 200-300 gramlık küçük paketler, 1-20 kg'lık HoReCa paketleri ve endüstriyel kullanım için 17 ila 1000 kg'lık torbalarda paketler.Ürün yelpazesi, 250 ila 580 gram / litre dökme yoğunluğuna sahip kremsi beyaz, açık sarı, sarı ve parlak sarı renklerde patates taneleri içerir.Şirket ayrıca buğday, kolza tohumu, acı baklagiller ve diğer mahsullerin yanı sıra kendi patates ve baklagil tohum malzemelerini de yetiştiriyor.PKF'nin susuz patates püresi, yarı mamul ürünler, cips ve atıştırmalıklar, patates püresi, unlu mamullerin nem kontrolü, püre haline getirilmiş çorbaların üretimi için tasarlanmıştır.Üretici, ABD, Avrupa ve Latin Amerika ülkeleri de dahil olmak üzere 20'den fazla ülkeye hazır patates püresi tedarik etmektedir.

 5. ZVL FRIET

  Hollanda

  ZVL FRIET, yılında kurulan ve Patatesten yapılan gıda ve karışımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Graauw, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CLAREBOUT POTATOES

  Belçika

  CLAREBOUT POTATOES, yılında kurulan ve Patates sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Patatesten yapılan gıda ve karışımlar, Patatesten yapılan gıda ve karışımlar, pişmiş patatesler, Kızartmalık patatesler, patates topları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nieuwkerke, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. FÁBRICA DE PATATAS FRITAS LA SANTAMARÍA

  İspanya

  FÁBRICA DE PATATAS FRITAS LA SANTAMARÍA, yılında kurulan ve Patatesten yapılan gıda ve karışımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kızartmalar, kuru meyveler, saklama koşulu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pinto-Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. XION

  Çin

  XION, yılında kurulan ve Patatesten yapılan gıda ve karışımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zhangjiakou, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. DE AARDAPELHOEVE

  Belçika

  DE AARDAPELHOEVE, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Patatesten yapılan gıda ve karışımlar, Patatesten yapılan gıda ve karışımlar, patates, Sanayii için patatesler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tielt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. BELPACO

  Belçika

  BELPACO, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Patatesten yapılan gıda ve karışımlar, paketlenmiş patates, Patatesten yapılan gıda ve karışımlar, Patates dağıtımı, taze patates sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kalken, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. VERHAGEN HOLLAND

  Hollanda

  VERHAGEN HOLLAND, yılında kurulan ve Patates sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Patatesten yapılan gıda ve karışımlar, Sebzeler, kök, Meyve ve sebze ithalat/ihracatı, üretimi ve satışı, soğanlar, Patatesten yapılan gıda ve karışımlar, Sebzeler, kök sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dinteloord, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. OWEL - GHIJS

  Belçika

  OWEL - GHIJS, yılında kurulan ve Patates sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Patatesten yapılan gıda ve karışımlar, Patatesten yapılan gıda ve karışımlar, tohumluk patates, taze patates, Patates tedarikçisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ronse, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. 11ER NAHRUNGSMITTEL GMBH

  Avusturya

  11ER NAHRUNGSMITTEL GMBH, yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Patatesten yapılan gıda ve karışımlar, Patatesten yapılan gıda ve karışımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frastanz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. HEISSHOF SCHÄLKARTOFFELN GMBH

  Almanya

  HEISSHOF SCHÄLKARTOFFELN GMBH, yılında kurulan ve Patatesten yapılan gıda ve karışımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Ismaning, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. VERBIST AARDAPPELEN

  Belçika

  VERBIST AARDAPPELEN, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Patatesten yapılan gıda ve karışımlar, patates, Patatesten yapılan gıda ve karışımlar, Sanayii için patatesler, Patates - Bintje sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hulshout, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. MYDIBEL

  Belçika

  MYDIBEL, yılında kurulan ve Dondurulmuş besinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Patatesten yapılan gıda ve karışımlar, Patatesten yapılan gıda ve karışımlar, derin dondurulmuş kızartmalar, paketlenmiş patates sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mouscron, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. MC CAIN FOODS BELGIUM

  Belçika

  MC CAIN FOODS BELGIUM, yılında kurulan ve Patatesten yapılan gıda ve karışımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dondurulmuş gıdalar, Kızartmalık patatesler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grobbendonk, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. ULRICH GROCHOLL OHG

  Almanya

  ULRICH GROCHOLL OHG, yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Patatesten yapılan gıda ve karışımlar, Patatesten yapılan gıda ve karışımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Clenze, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. LUTOSA

  Belçika

  LUTOSA, yılında kurulan ve Patatesten yapılan gıda ve karışımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş besinler, Dondurulmuş besinler, derin dondurulmuş kızartmalar, Kurutulmuş patates püresi, Taze, dondurulmuş, derin dondurulmuş patates sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leuze En Hainaut, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. AARDAPPELCENTRALE

  Belçika

  AARDAPPELCENTRALE, yılında kurulan ve Patates sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Patatesten yapılan gıda ve karışımlar, Patatesten yapılan gıda ve karışımlar, Kızartmalık patatesler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ekeren, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. LAMB WESTON MEYER POTATOES BELGIUM

  Hollanda

  LAMB WESTON MEYER POTATOES BELGIUM, yılında kurulan ve Patatesten yapılan gıda ve karışımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Kızartmalık patatesler, Patates tedarikçisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kruiningen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. TERRALOG AG

  İsviçre

  TERRALOG AG, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sebzeler, kök, Meyveler, Patatesten yapılan gıda ve karışımlar, Çiftlik hayvanları yemi, Sebzeler, kök, Meyveler, Patatesten yapılan gıda ve karışımlar, Çiftlik hayvanları yemi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rüdtligen-Alchenflüh, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. PFANNI GMBH & CO. OHG

  Almanya

  PFANNI GMBH & CO. OHG, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sebzeler, kök, Meyveler, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Patatesten yapılan gıda ve karışımlar, Sebzeler, kök, Meyveler, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Patatesten yapılan gıda ve karışımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stavenhagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. NETZER GMBH & CO. KG

  Almanya

  NETZER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sebzeler, kök, Meyveler, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Patatesten yapılan gıda ve karışımlar, Sebzeler, kök, Meyveler, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Patatesten yapılan gıda ve karışımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hiddenhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. KNÖDELCONNECTION GMBH

  Almanya

  KNÖDELCONNECTION GMBH, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sebzeler, kök, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Patatesten yapılan gıda ve karışımlar, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Sebzeler, kök, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Patatesten yapılan gıda ve karışımlar, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. LAMB WESTON MEIJER BV

  Hollanda

  LAMB WESTON MEIJER BV, yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Patatesten yapılan gıda ve karışımlar, Patatesten yapılan gıda ve karışımlar, Sanayii için patatesler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kruiningen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. MÜNZNER' S KNÖDELPRODUKTION ROLAND & MATTHIAS MÜNZNER GBR

  Almanya

  MÜNZNER' S KNÖDELPRODUKTION ROLAND & MATTHIAS MÜNZNER GBR, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sebzeler, kök, Meyveler, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Patatesten yapılan gıda ve karışımlar, Sebzeler, kök, Meyveler, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Patatesten yapılan gıda ve karışımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marienberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. AGRISTO NAZARETH

  Belçika

  AGRISTO NAZARETH, yılında kurulan ve Patatesten yapılan gıda ve karışımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kızartmalık patatesler, Gıda üreticisi, patates püresi karışımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nazareth, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. POMUNI

  Belçika

  POMUNI, yılında kurulan ve Patatesten yapılan gıda ve karışımlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Patates tedarikçisi, patates püresi karışımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ranst, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. KRACHT KARTOFFEL GMBH & CO. KG

  Almanya

  KRACHT KARTOFFEL GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyveler, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Patatesten yapılan gıda ve karışımlar, Meyveler, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Patatesten yapılan gıda ve karışımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ehndorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz