• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • pate (börek)

Sonuçlar

Pate (börek) - Ithalat/Ihracat

 1. SA CONSERVERIE DU SUD

  Fransa

  Verified by europages badge

  Yüzyılı aşkın deneyimi ve benzersiz bilgi birikimiyle Conserverie du Sud, domuz eti bazlı terinlerin önde gelen üreticisi ve ulusal ve uluslararası üne sahip tek üretici olarak öne çıkmaktadır. Conserverie du Sud yerel bir ittifak kurmuştur ve etiketli domuz etini bölgede Label Rouge etleriyle tanınan bir tedarikçiden temin etmektedir. Başarımızın anahtarları: lezzet, dengeli tatlar ve iştah açıcı dokudur! Nesilden nesile aktarılan bilgi birikimiyle ürünlerimiz en saf geleneğe uygun tarifler kullanılarak üretilmektedir. Şirket, tüketicilerine doğal ürünler sunmaktan gurur duymaktadır. 2021 yılından bu yana Conserverie du Sud, IFS versiyon 8 sertifikasına sahiptir. IFS FOOD, gıda güvenliği ve kalitesi açısından ürünlerin ve süreçlerin uygunluğunu değerlendirmek için kullanılan uluslararası bir standarttır. La Conserverie du Sud'un çeşitli ürün yelpazeleri bulunmaktadır: - Label Rouge: taze, zengin, olağanüstü ve lezzetli et serbest dolaşan domuzlardan elde edilir. - ABio, doğal sistemlere ve döngülere uyan bir tarımsal üretim yöntemini belgelemektedir. - VPF, domuzlar Fransa'da doğar, yetiştirilir, kesilir ve işlenir. - IGP Porc du Sud-Ouest, domuzların güneybatı Fransa'da doğduğunu, yetiştirildiğini, kesildiğini ve işlendiğini belgelemektedir.

 2. DETRY

  Belçika

  Verified by europages badge

  1963 yılından beri, eşsiz lezzetleri ve şarküteri uzmanlarımızın ustalığı ile bilinen şarküteri ürünlerinden oluşan bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Jambondan sosise, ezmeler ve çiğ ürünler de dahil olmak üzere, her zaman tadı daha zengin olan bir ürün yelpazesini oluşturan 9 büyük aile bulunmaktadır ! AUBEL markasını işletmenizde satmak mı istiyorsunuz? Şarküteri ürünlerimizi toptan veya kendi markanız altında paketlenmiş olarak satın almak ister misiniz? Bizimle iletişime geçin ve projeniz ile ilgili görüşelim

 3. POLEN SÜT VE SÜT ÜRÜNLERI TIC.LTD.ŞTI

  Türkiye

  Peynir sofralarımızın geleneksel lezzetlidir. Günlük tüketimi günün her saatinde uygun lezzeti ve çeşitliliği ile vazgeçilmezdir. Doğası gereği katkısız olarak sunulan Yüksek kalsiyum Protein D vitamini Çinko açısından oldukça zengindir. Gelişim ve günlük ihtiyacı karşılayan vitamin ve mineral açısından oldukça yüksektir. Ürünlerimizin tamamen katkısız olup gerekli bütün izin ve belgeleri mevcut olup ISO 22000 HACCP dahil olmak üzere bütün belgere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

 4. MAUN DIS TIC. LTD. STI

  Türkiye

  1918 yılında Topal Kadir Unlu Mamulleri olarak çıktığımız yolda, unlu mamuller pazarına 2011 yılında Maun markasıyla giriş yaptık. Kısa süre içerisinde sağlıklı, güvenilir lezzetlerimizle hem yurt için hem de yurt dışı pazarında tercih edilen bir marka olmayı başardık. 100 yıllık geçmişimiz, bizi köklerimize bağlı kılsa da günün koşullarına ayak uyduran yenilikçi bakış açımız, modern tesisimiz ve son teknoloji ürünü ekipmanlarımızla her yıl büyümeye, gelişmeye ve sektöre yön vermeye devam ediyoruz. Amacımız, bizi biz yapan ilkelerimizden taviz vermeden, kaliteli, lezzetli ürünler üretmeye devam etmek ve aynı zamanda bizimle iş ortaklığı yapan tüm dostlarımızın da gelişmesine, büyümesine katkı sağlamaktır.

  Tüm ürünler arasında "pate (börek)"
 5. ALTUNTAS BACKWAREN

  Türkiye

  Altuntaş Backwaren lezzetli ürünleri kaliteli olarak üretir. Dondurulmuş; börek, poğaça, açma, simit, pasta, kurabiye, tatlı gibi unlu mamülleri toptan perakende satışı yapılmaktadır. Altuntaş Backwaren GmbH şirketi 1991 senesinde kurulmuştur.Hedef market ve dönerci dükkanları için değişik ülkelerin orijinal tariflerine göre pide ve döner ekmeği üretmek idi. Altuntaş Backwaren GmbH şirketinin temel felsefesi ürünlerde ve üretimde en üstün kalite seviyesini yakalaması ve tutması olduğu gibi aynı anda şirketimizin güvenirliliği ve profesyonel çalışma düzenini koruyoruz ve yükseltmeye çalışıyoruz. Böylece müşterilerimizin şirketimize olan memnuniyetini hem toptan satış hemde perakende satışta daima en üst noktalara taşıdığımızı düşünüyoruz. Bu çalışma felsefesi doğrultusunda fırınımız 70 i geçkin elemanı ile büyük bir üretime ulaşmıştır ve Bavyera Baden-Württemberg ve Avusturya ya birçok marketlere dönercilere ve restoranlara ürünlerimizi takdim ediyoruz. Altuntaş Backwaren GmbH 45 değişik unlu mamülleri ve 25 kuru pasta çeşitleri üretiyor ve bu ürün sayısı müşterilerimizin özel istekleri dolayısıyle gittikce artmakta. Sizde güvenilir profesyonel ve kaliteli ürünleriyle meşhur olan Altuntaş Backwaren GmbH ile beraber çalışmak istiyorsanız direk ofisimizle irtibata geçin. Temennilerinizi dinleyip size en kısa zamana en iyi hizmeti vermekten

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HACIBEYOGLU BAKLAVA BOREK

  Türkiye

  %100 pancar şekeri ve tamamen doğal saf tereyağıyla üretilen ürünlerimizi gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Ürünlerimizde kesinlikle karışık yağ ve glikoz şurubu bulunmamaktadır. Kullanılan malzemeler kendi yöresinden tamamen doğal olacak şekilde gelmiştir Kullanılan yufka kalınlığı 0.1mm'dir Şerbetlerimizde tamamen doğal pancar şekeri kullanılmaktadır Üretimimizde saf tereyağı kullanıyoruz Adana Böreği ve Baklava Ürünlerimiz tamamen doğal pancar şekeri ve tereyağı ile kendi bünyemizde ruhsatlı olarak ehliyetli ustalar tarafından üretilmektedir.

 2. ZELIHA

  Türkiye

  Zeliha Boşnak Börek olarak kullanacağımız malzemeleri özenle seçer, günlük ve taze olarak tedarik ederiz. İç malzemelerimizi hijyen kuralları çerçevesinde temizler, asla margarin, donuk ya da hazır karışımlar kullanmayız.

 3. TEMIZEL BÖREK

  Türkiye

  Having entered the sector with firm steps in 2002, Temizel Borek took the first steps necessary to present the taste it shares with its children and neighbors to you, our valued customers, at home. In this journey, he kept the profit goal of his goal in the second place and made his valued customers taste his taste and ensured the continuity of this quality by maintaining its continuity.

 4. TATLISEKER BAKLAVA IMALAT

  Türkiye

  Turkish baklava, antep fıstıklı baklava, Baklava , borek, kurupasta, donuk yaş pasta üretimi yapmaktayız. donuk baklava, şerbetli baklava , tüm lerbetli tatlıları imalatı yapmaktayız. Baklava üretiminde 70.000 kg kapasite ile hizmet vermekteyiz. www.tatliseker.com.tr 0533 336 08 75

 5. GOUT DE CANARD LTD

  Bulgaristan

  GOUT DE CANARD LTD, yılında kurulan ve Konserve etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pate (Börek), Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler, Kaz ciğeri, Konserveler, Pate (Börek), Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler, Kaz ciğeri, Konserveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rakovski, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 1. CAVIAR BLANC

  Portekiz

  CAVIAR BLANC, yılında kurulan ve Pate (Börek) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. havyar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olhão, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. KURGAN MEAT PROCESSING PLANT STANDART (SATURN LLC)

  Rusya

  KURGAN MEAT PROCESSING PLANT STANDART (SATURN LLC), yılında kurulan ve Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pate (Börek), Domuz eti konservesi, Konserve etler, Yiyecek ithalat - ihracatı, Pate (Börek), Domuz eti konservesi, Konserve etler, Yiyecek ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moscow, Rusya 'de bulunmaktadır.

 1. STE D'EXPL CHARCUTERIE ANTOINE

  Fransa

  STE D'EXPL CHARCUTERIE ANTOINE, yılında kurulan ve Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pate (Börek), şarküteri, konserve gıdalar, Pate (Börek) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. SALAISONS LABORIE FILS

  Fransa

  SALAISONS LABORIE FILS, yılında kurulan ve Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Jambon, Sucuk,sosis, Pate (Börek), domuz eti şarküterisi, Jambon, Sucuk,sosis, Pate (Börek) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parlan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. ALEKSANDRIA. DARIUSZ MOCZARSKI. RODZINNA FIRMA WEDLINIARSKA

  Polanya

  ALEKSANDRIA. DARIUSZ MOCZARSKI. RODZINNA FIRMA WEDLINIARSKA, yılında kurulan ve Jambon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sucuk,sosis, Pate (Börek), İsleme yeri ve salamura, Sucuk,sosis, Pate (Börek), İsleme yeri ve salamura, kanatlı hayvan şarküterisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aleksandria, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. VANDROMME VLEESWAREN

  Belçika

  VANDROMME VLEESWAREN, yılında kurulan ve Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Jambon, Pate (Börek), Jambon, Pate (Börek) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ieper, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. CREATIVE SPREADS

  Belçika

  CREATIVE SPREADS, yılında kurulan ve Pate (Börek) sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şirket, Oostduinkerke, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. TER BEKE

  Belçika

  TER BEKE, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pate (Börek), jambon, Pate (Börek), önceden pişirilmiş sucuk, sosisler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wommelgem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. SALAISONS G. BLAISE

  Belçika

  SALAISONS G. BLAISE, yılında kurulan ve Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pate (Börek), Pate (Börek), Yerel Ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Florenville, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. ARO PRODUCTS

  Belçika

  ARO PRODUCTS, yılında kurulan ve Peynir sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Pate (Börek), Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Pate (Börek), hazır salatalar, soslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zemst, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. CHARCUTERIE ROUCH

  Fransa

  CHARCUTERIE ROUCH, yılında kurulan ve Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sucuk,sosis, Pate (Börek), Kaz ciğeri, Sucuk,sosis, Pate (Börek), Kaz ciğeri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Foix, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. MAISON MILHAU

  Fransa

  MAISON MILHAU, yılında kurulan ve Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pate (Börek), şarküteri, Pate (Börek), Tuzlanmış yiyecekler için gıda harcı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lacaune, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. GAILHOU ET DURDOS ENTREPRISE ARTISANALE

  Fransa

  GAILHOU ET DURDOS ENTREPRISE ARTISANALE, yılında kurulan ve Pate (Börek) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Et ve salam konserveleri, Kaz ciğeri, Et ve salam konserveleri, Kaz ciğeri, Tam ördek ciğeri bloğu, hazırlanmış yemek tedarikçisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tournay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. SA SEIGNEURIE & FILS

  Fransa

  SA SEIGNEURIE & FILS, yılında kurulan ve Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pate (Börek), toptan şarküteri, Pate (Börek), taze kasap ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fonsorbes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. CANTAL SALAISONS TEIL

  Fransa

  CANTAL SALAISONS TEIL, yılında kurulan ve Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Jambon, Pate (Börek), Sucuk,sosis, Jambon, Pate (Börek), Sucuk,sosis, jambon ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aurillac Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. SAS MICOULEAU

  Fransa

  SAS MICOULEAU, yılında kurulan ve Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pate (Börek), Kaz ciğeri, Pate (Börek), Kaz ciğeri, etli kuru fasulye (cassoulet) tedarikçileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beaumont De Lomagne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. MAS SA

  Fransa

  MAS SA, yılında kurulan ve Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pate (Börek), Sucuk,sosis, domuz eti şarküterisi, jambon imalatı, Pate (Börek), Sucuk,sosis sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Rouget, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. DE BEAUVOORDER PATE

  Belçika

  DE BEAUVOORDER PATE, yılında kurulan ve Pate (Börek) sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, sosisler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Veurne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. DELITRADE

  Belçika

  DELITRADE, yılında kurulan ve Pate (Börek) sektöründe faaliyet gösteren bir. pate tedarikçileri, jambon ezmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zolder, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. POLCA

  Belçika

  POLCA, yılında kurulan ve Pate (Börek) sektöründe faaliyet gösteren bir. Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Özel gıdalar, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Özel gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz