• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • perçinler- perçin çivileri

Sonuçlar

Perçinler- perçin çivileri - Ithalat/Ihracat

 1. MICRON AMERICA

  Türkiye

  Verified by europages badge

  İzmir, Türkiye'de bulunan MICRON AMERICA, 1995 yılından beri pirinç-metal-plastik kuşgözleri, perde kuşgözleri, çıtçıtlar, düğme kaplamaları, jean düğmeleri, perçinler ve çakma makineleri tedarikçisidir. Yüksek kaliteli üretim standartlarımız ve üstün müşteri hizmetlerine bağlılığımız bizi konfeksiyon, otomotiv ve diğer birçok endüstri için plastik kuşgözleri, metal kuşgözleri, çıtçıtlar, düğmeler, düğme kaplamaları, jean düğmeleri, jean perçinleri, kuşgözleri, düğme kaplama makineleri ve kalıpların lider tedarikçisi haline getirdi. Micron America, üstün kaliteli ürünler, hizmetler ve fiyat sağlamaya olan bağlılığıyla tanınmaktadır. Ana hedefimiz tam müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve verimli bir şekilde yanıt verme yeteneğimiz en büyük gücümüzdür. Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun doğru ürünü seçmelerini kolaylaştırıyoruz. Yüksek eğitimli personelimiz, işinizi tamamlamak için doğru bağlantı elemanını ve/veya makineyi seçmenize yardımcı olabilir. Hızlı ve anında teslimat için stokta milyonlarca bağlantı elemanı bulunduruyoruz. Nazik, iyi eğitimli personelimizle ve stok ürünlerinin hızlı sevkiyatıyla gurur duyuyoruz. Deneyimlerimiz, size tutarlı kalite, zamanında hizmet ve rekabetçi fiyatlandırma sağlama yeteneği verecektir. Hızlı, güvenli ve verimli bir uzmanlık sağlayarak tüm dünyaya hizmet veriyoruz. Tüm dünya için yaşam kalitesine temas ediyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı, güçlü, başarılı bir organizasyon yürütüyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. SCHÄFER + PETERS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Schäfer + Peters şirketi, hepsi farklı tasarımlarda olmak üzere, örn. ahşap vidalar, metrik vidalar, sac vidaları, rondelalar, pullar, somunlar veya ağır hizmet tipi tespit elemanları, emniyet vidaları ve güneş enerjisi sistemleri tespit elemanları gibi ürünlerin yanı sıra müşteriye özel ve çizime göre üretilecek parçalar gibi paslanmaya ve aside dayanıklı bağlantı elemanları, DIN ve diğer standartlara uygun parçalar konusunda güvenilir iş ortağınızdır. Müşterilerimizle paslanmaz bir bağ kurmaktayız. Ve bunu da, 32.000'den fazla farklı stok kalemi, 200'den fazla kararlı ve kalifiye çalışanımız ve modern kalite yönetimi sistemimizle gerçekleştirmekteyiz. Çevrim içi mağazamızda yüksek nitelikli çelikten mamul çeşitli vidalar, somunlar, pul ve rondelalar, cıvatalar, saplamalar, halatlar, zincirler, pimler ve yüksek nitelikli çelikten yapılmış diğer birçok bağlantı elemanı gibi tüm envanter kalemlerini bulabilirsiniz. S + P çevrim içi mağazasına erişim için lütfen satış ekibimizle iletişime geçiniz.

 3. KLIP-IT BY K PLAST

  Almanya

  Verified by europages badge

  İddialı bir plastik bağlantı üreticisi olan Klip-It "Başarınız için basit bir bağlantı" sloganıyla, plastik enjeksiyon kalıplama konusunda 43 yılı aşkın deneyime sahip tutkulu bir uzman olan K Plast'un sabitleme markasıdır. Klip-it markası, endüstri için bir bağlantı elemanı markası olarak kurulmuştur. Dünyadaki tüm sanayi şirketlerine bu alanda tedarik sağlıyoruz: Otomobil, ev aletleri, tarım, metal işleme, HVAC, vb. Küçük ve büyük seriler halinde PA66, poliasetal veya PBT standart parçalar ve özel parçalar üretiyoruz. Ürünler 5 aileye ayrılmaktadır: Panel bağlantı elemanları, kablo klipsleri, kapı elemanları, ayaklar ve hareket kontrolü. Plastik bağlantı elemanları üretiminde uzmanlık. Esneklik ve reaktivite. Rekabetçi. Uygulama ve pazar bilgisi. En iyi müşteri hizmeti. Plastik enjeksiyon kalıplama konusuna tutkuyla bağlılık.

 4. SPIROL

  Almanya

  Verified by europages badge

  SPIROL, yılında kurulan ve Perçinler, perçin çivileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bağlantı teknolojisi için pres kesim parçalar, Çelik pim, konik emniyet pulu, Diş takımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. RIVET-EXPERT

  Almanya

  Verified by europages badge

  RIVET-EXPERT, yılında kurulan ve Perçinler, perçin çivileri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PIRPED INTERNATIONAL

  Fransa

  Verified by europages badge

  PIRPED INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vida dişi açılmış çubuklar, Su tesisatları güvenlik valfleri, Perçinler, perçin çivileri, Ses kayıt çözümleri, Vida dişi açılmış çubuklar, Su tesisatları güvenlik valfleri, paslanmaz çelik flanşlar, Boru aksesuarları, Perçinler, perçin çivileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chatou, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. KAISER & WALTERMANN GMBH METALLWARENFABRIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  KAISER & WALTERMANN GMBH METALLWARENFABRIK, yılında kurulan ve Perçinler, perçin çivileri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Sundern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FRANZ MIEDERHOFF OHG

  Almanya

  Verified by europages badge

  FRANZ MIEDERHOFF OHG, yılında kurulan ve Perçinler, perçin çivileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kağıt delme makinası (dokümanların imhası)), kavanoz kapakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sundern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. CONSTANTIN HANG MASCHINEN-PRODUKTION GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CONSTANTIN HANG MASCHINEN-PRODUKTION GMBH, yılında kurulan ve Perçinler, perçin çivileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Göppingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. A. EICHLER INHABER THOMAS EICHLER

  Almanya

  Verified by europages badge

  A. EICHLER INHABER THOMAS EICHLER, yılında kurulan ve Perçinler, perçin çivileri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wäschenbeuren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. FAR SRL SISTEMI DI FISSAGGIO

  İtalya

  Verified by europages badge

  FAR SRL SISTEMI DI FISSAGGIO, yılında kurulan ve Perçinler, perçin çivileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sökme perçinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Granarolo Dell'emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. STAR BAGLANTI ELEMANLARI POMPA VE ENDUSTRIYEL URUNLER SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  STAR fasteners company PUMP AND INDUSTRIAL PRODUCTS in TURKEY, We have been working in the fastener industry for over 30 years (Blind Rivet, Rivet Nuts, Welding Stud, Self Clinching etc. diaphragm pumps) Our customer group consists of automotive, white goods, electronics industry, chemical, energy, mining, pharmaceutical, and more. heating, cooling, lighting, telecommunication and system cabinet manufacturers. STAR BAĞLANTI ELEMANLARI, sektörde 30 yıllık tecrübeye sahip, müşteri bazlı özel çözümler sunabilen uzman bir ekip tarafından kurulmuştur. Ana faaliyet alanımız bağlantı elemanları, montaj ekipmanları, pompalar ve saplama kaynak makineleridir. Pop perçinler, somun perçinler, insert somunlar, pres çakma civatalar, perçin tabancaları, saplama kaynak civataları, saplama kaynak makineleri, havalı ve elektrikli montaj ekipmanları, vida, pul, somun ve teknolojik ekipmanlar kalite, hız, güven duygusuyla tedarik edilmektedir. Ülkemize katkı yapma hedeflerimiz doğrultusunda, üst düzey teknik bilgiye sahip bir ekip ile Türkiye’ nin en hafif trafolu saplama kaynak makinesini üretmiş olmanın gururuyla, müşterilerine çözüm sunmaktadır. Üretimin aksamaması için sorunsuz ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek, gelen siparişler “ Just in Time ” olarak yapılır. Satış sonrası servis ve yedek parça hizmetiyle uzun soluklu işbirliği sağlanır. “ Sektörün Parlayan Yıldızı ”

 1. WUHLE INDUSTRIAL FASTENERS

  Türkiye

  Firmamız ; Endüstriyel Bağlantı Grubu Ürünlere Yönelik Uluslararası Alanda İmalat, Tedarik ve Satış Hizmeti Sunmaktadır. Havacılık, Ulaşım, Otomotiv, Elektronik, Mobilya ve İnşaat Alanında Birçok Sektörde Tedarikçi Olarak Hizmet Vermekteyiz. Başlıca İmalat ve Satışını Yaptığımız Ürün Gruplarımız; ÜRÜN GRUPLARIMIZ • Vidalar • Yaylar • Metal Şerit Çiviler • Civata ve Somunlar • Saplama Kaynak Civataları • Pop Perçinler • Somun Perçinler • Presli Bağlantı Elemanları • Kafes Somunlar TEKNİK EKİPMANLAR • Pop Perçin Tabancaları • Somun Perçin Tabancaları • Havalı Çivi Çakma Makineleri • Saplama Kaynak Makinaları • Elektrikli ve Havalı Diğer Ekipmanlar

 2. EG-EM ELEKTRONIK DIS TICARET ITHALAT - IHRACAT LTD. STI

  Türkiye

  1998 Yılında faaliyete başlamış olan Eg-Em Elektronik LTD.ŞTİ. imalat Sanayinin ihtiyacı olan alet ve ekipmanların temini için konusunda dünya lideri firmaların temsilciliklerini yürütmektedir. Havalı, Elektronik Kontrollü Montaj Ekipmanlarında Japonya orijinli URYU, Tork Test, Kontrol ve Kalibrasyon cihazlarında Almanya orijinli SCHATZ, Perçin, Perçin tabancası ve Perçinleme Sistemlerinde Almanya orijinli GESIPA, Montaj ekipmanları, Yüksek Torklu Havalı ve Elektrikli Montaj Sistemlerinde Amerika orijinli AIMCO, Elektrikli Tornavida Motorlarında Japonya orijinli DELVO, Şarjlı El Aletlerinde Japonya Orjinli PANASONIC, Vida Dizme ve Besleme Sistemlerinde Japonya orjinli NITTO SEIKO, Havalı Vinç ve Ceraskallarda Japonya orjinli TOKU, Ergo-Drive Lokma ve Adaptörlerde Japonya Orjinli KO-KEN firmalarının temsilcilikleri satış, satış sonrası yedek parça ve servis destekleri ile sağlanmaktadır. Otomotiv, otomotiv yan sanayi, enerji, beyaz eşya, elektrik, elektronik, genel makine imalatı başta olmak üzere montaj ağırlıklı tüm sektörlere deneyimli satış ve servis kadrosu ile hizmet etmektedir.

 3. Metalci Dugme Aksesuar

  Türkiye

  Türkiye'den toptan düğme ve aksesuar üreticisiyiz. Teknolojinin ve üretim malzemelerinin sürekli geliştiği ve güncellendiği günümüzde tekstil sektörü sürekli kendini yenilemekte ve daha fonksiyonel ve yaratıcı ürünlere yönelmektedir. Geniş bir düğme ve giysi değerlendirici portföyüne sahibiz: •Düğmeler • Çıtçıt Sistemleri • Perçinler • Kuşgözü • Tokalar • Stoper ve Birleştiriciler. Tekstil sektörüne farklı bir boyut katan zengin düğme ve aksesuar portföyümüze ek olarak yaratıcı tasarımlarıla özgün çözümler de üretiyoruz. Bu trendleri yakından takip eden firmamız, üretim malzemeleri portföyünü ve teknolojisini sürekli güncellemekte, daha ekonomik ürünler ve üretimde verimlilik elde etmek için çalışmalarına devam etmektedir. Çevre sağlığına yönelik Ar-Ge çalışmalarımız kesintisiz olarak devam etmekte olup, işletmelerimizde yapılan arıtmalar sayesinde çevreye hiçbir zararlı atık verilmemektedir. Üretimde kullandığımız tüm hammaddeler ve kaplama/boya malzemeleri dünya standartlarına uygundur ve kanserojen madde içermez. Zamanında ve hızlı teslimata, dağıtım ve dünya normlarında özgün üretimlere büyük önem veriyoruz. Müşterilerimize kaliteli ürünlerin hızlı ve titiz teslimatını sağlıyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 4. ECKOLD GMBH & CO. KG

  Almanya

  ECKOLD, perçinleme, damgalama, zımba perçinleme ile sac ve profil şekillendirme uzmanınızdır. ECKOLD adı, yüksek kaliteli ürünler ve iyi hizmet anlamına gelir. Sac ve profillerin birleştirilmesi için yenilikçi perçinleme teknolojisinin öncüsü olarak, soğuk şekillendirme alanında eşsiz bir deneyim zenginliğine sahibiz. Sac işleme endüstrisinde onlarca yıllık deneyime sahip bir problem çözücü olarak biliniyoruz ve şu anda dünya çapında faaliyet gösteriyoruz. Bir makine mühendisliği firması olarak otomotiv sanayi, uçak inşaatı, gemi ve vagon inşaatı ile tüm sac işleme endüstrisindeki müşterilerimiz için sac ve profillerin şekillendirilmesi, birleştirilmesi ve zımbalanması için alet, makine ve sistemler tasarlıyor ve üretiyoruz.

 5. EMEK PERCIN FASTENERS

  Türkiye

  1995 yılında perçin üretimiyle bağlantı elemanları sektöründe faaliyetlerine başlayan firmamız Emek Perçin değişen müşteri taleplerini karşılamak, ürün yelpazesini ve kaliteyi yükseltmeyi bir gereklilik olarak görmektedir. Bu doğrultuda, yıllar içerisinde edindiği birikimin yanında yaptığı büyük yatırımlarla ürün çeşitliliğini ve üretim kapasitesini artırarak bugün 8.000 m² kapalı alanda 90 çalışanı ile üretimine devam etmektedir.Gelişen ürün yelpazemizde; yarım delik perçin, boru perçin çeşitleri, M3, M4, M5, M6, M8, M10 ve M12 somunlu perçin çeşitleri, montebent somun çeşitleri, vida, presli çakma vida, yüsük, burç, somun ve diğer özel bağlantı elemanları bulunmaktadır.2000 yılından itibaren ihracatta sürekli artış gösteren firmamız; Avrupa, Rusya ve Orta Doğu’ da ki müşterilerin isteklerine cevap vermektedir.Genç ve dinamik yapısıyla kaliteyi ön planda tutarak sürekli gelişimi hedefleyen firmamız, her bir müşterisi için özel çözümler üretmeyi ilke edinmiştir.2006 yılı başında firmamız kalitesini DIN EN ISO 9001: 2008 Kalite belgesi ve 2014 yılında ise TSE Belgesi ile perçinlemiştir.2014 yılında satın aldığımız 4 Kameralı Optik Seçme ve Ayıklama Makinesi, Çekme - Basma Test Cihazı ve Sertlik Ölçme Test Cihazı siz değerli müşterilerimizin hizmetine girmiştir.2017 yılı başında satın alınan yeni makinelerimizle aylık imalat kapasitemiz 100.000.000 adete çıkmıştır.Hizmet verdiğimiz sektörler: Otomotiv, Beyaz Eşya, Elektrikli Ev Gereçleri, Elektrik, Elektronik, Makine, Mobilya …

 6. PITON PERÇIN

  Türkiye

  Firmamız 20 yıldır ISO ve DIN7337 Normlarında yüksek kaliteli pop perçin ve somun perçin üretimi yapmaktadır. Sürekli yüksek stok ve yüksek kalite ilkesiyle siparişlerinizi aynı gün içerisinde sevk ediyoruz. Ürünlerimizi www.percin.com.tr sitemizden inceleyebilirsiniz. Perçin ve somun perçin kullanımınızla ilgili teknik konularda, çalışanlarınıza her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Uzman Alüminyum Ltd.Şti. 1986 Yılından Bu Yana Alüminyum İmalat Sektörünün Çeşitli Dallarında Faaliyet Göstermekte Olup Türkiye’de İthal Perçin Kullanıcılarının İhtiyaçlarını Karşılamak Amacıyla 1998 Yılında Gerekli Altyapı ve Makine Yatırımlarını Yaparak Türkiye’de Perçin İmalatı Alanında İlk Adımı Atmıştır. Perçin ve Somun Perçin Ürünlerimizi, Özel Alaşımlı İçi Dolu Alüminyum ve Çelik Tellerden DIN7337, ISO, TSE ve RoHS Standartlarına Uygun Olarak, Tam Otomatik Makinelerde Üretmekteyiz.

 7. TELSAR METAL OTOM.INŞ.SAN.TIC.LTD.ŞTI

  Türkiye

  Yay, Perçin ve tel üretimi yapan firmamız 1984 yılında Konya’da üretim hayatına başlamıştır. Zamanla gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız ileri teknoloji cnc makine parkuru ile baskı yayları, çekme yayları, kurma yayları, perçinler ve demir tel üretimini kaliteli ve rekabetçi şekilde üretmektedir. 2000 m2 kapalı alanda faaliyetlerine devam eden firmamız sektördeki 35 yılı aşkın tecrübesiyle yurt içi ve yurt dışı hizmetlerine devam etmektedir.18 ülkeye ulaşan ihracat ağımız ve yurt içi pazarındaki müşteri kapasitemizi karşılamak adına yaptığımız yatırımlar sayesinde firmamız yay konusunda günlük üretim olarak 400.000 adet üretim kapasitesine, Perçin üretimi konusunda günlük 10.000 kg kapasiteye, tel üretimi olarak ise günlük 30.000 kapasiteye ulaşmıştır.Tel-sar Metal olarak tarım, sulama, otomotiv, beyaz eşya, savunma sanayii ve bir çok endüstriyel kuruluşa hizmet vermektedir.Hizmette yakalamış olduğumuz yüksek standartlar firmamızı her zaman ön plana çıkarmış ve tercihte ilk sırayı almıştır.

 8. METALMAX LECH MIKITA

  Polanya

  Şirketimizin temel prensibi, üstlenilecek görev ne zorlukta olursa olsun müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılamaktır. Çalışanlarımızın uzun yıllara dayanan deneyimleri ve en iyi uzmanlarla işbirliği içerisinde çalışmamız sayesinde müşterilerimize profesyonel hizmet garantisi veriyoruz.

 1. VISAN VIDA

  Türkiye

  Visan Vida aylık 40 milyon üretim kapasitesine sahip, orta ölçekli bir üretim fabrikasıdır. özel vida perçin delikli perçin üretimi yapmaktadır. Teknik çizimi gönderilen hertürlü vida ve perçini üretmektedir.

 2. ILKSUT

  Türkiye

 3. CLIPSSHOP DIS TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  CLIPSSHOP DIS TIC.LTD.STI., yılında kurulan ve Perçinler, perçin çivileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. halkalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. PERFFIXE

  Fransa

  PERFFIXE, yılında kurulan ve Perçinler, perçin çivileri sektöründe faaliyet gösteren bir. ağaç vidaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Plessis Sainte Opportune, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. RIVIT FASTENES & TOOLS

  İtalya

  RIVIT FASTENES & TOOLS, yılında kurulan ve Perçinler, perçin çivileri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Metal tutturucular, bordür makinaları, sökme perçinleri, Metal tutturucular, dolu perçinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ozzano Dell'emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. METALNIT PAWEŁ WARZECHA

  Polanya

  METALNIT PAWEŁ WARZECHA, yılında kurulan ve Perçinler, perçin çivileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bogumiłowice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. ISC PLASTIC PARTS, S.L. DEUTSCHLAND

  Almanya

  ISC PLASTIC PARTS, S.L. DEUTSCHLAND, yılında kurulan ve Perçinler, perçin çivileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Rondela (sızdırmaz conta), Rondela (sızdırmaz conta), destek ayakları, kapaklar, Kablo geçişi aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. IN-CO S.R.L.

  İtalya

  IN-CO S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel elektrikli parça ve kısımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Perçinler, perçin çivileri, Elektrik Ekipmanları, Perçinler, perçin çivileri, Elektrik Ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Desio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. MICRO PERCIN

  Türkiye

  MICRO PERCIN, yılında kurulan ve Perçinler, perçin çivileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. A. FOUBERT VISSERIE SA

  Fransa

  A. FOUBERT VISSERIE SA, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Perçinler, perçin çivileri, Vidalar, Perçinler, perçin çivileri, pullar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Val-De-Reuil, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz