• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • petrokimya - sistem ve ekipmanlar

Sonuçlar

Petrokimya - sistem ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. PIRPED INTERNATIONAL

  Fransa

  Verified by europages badge

  PIRPED INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vida dişi açılmış çubuklar, Su tesisatları güvenlik valfleri, Perçinler, perçin çivileri, Ses kayıt çözümleri, Vida dişi açılmış çubuklar, Su tesisatları güvenlik valfleri, paslanmaz çelik flanşlar, Boru aksesuarları, Perçinler, perçin çivileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chatou, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. HAISEL MASCHINENTEILE

  Almanya

  Verified by europages badge

  HAISEL MASCHINENTEILE, yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kamen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. IDROJET SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  IDROJET SRL, yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gaz üretimi ekipmanları, doğal gaz çıkarmak için delme tesisat ve ekipmanları, petrol gazı üretimi için tesisat ve ekipmanlar, petrol çıkarmak için delme tesisat ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Camporotondo Etneo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SÜMER PETROKIMYA

  Türkiye

  Sümer Petrokimya is a trading company operating in Ankara. In addition to chemical and petrochemical products, our company imports and exports products such as float glass, ceramics, granite, leather, copper and construction iron. Among other products, polyethylene, PVC, polystyrene, polypropylene, ABS, polycarbonate and some other chemical products are the main business activities of the company. HDPE 3840 UA product, one of the high-density polyethylenes, which is one of the most demanded products of the chemical industry, is waiting for its buyers in the stocks of Sümer Petrochemical Company. If you are interested in these products or if your company's field of activity is any chemical product, please do not hesitate to contact us. Either on order basis or ready delivery from the warehouse. Sümer Petrochemical is always ready for the needs of the buyers.

 5. YK MAKINA KIMYA INS TAAH ITH IHR SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  Zamanın ve teknolojinin birbiri ile yarıştığı günümüz dünyasında, makina ve kimya endüstrisinde 2005 yılında adını duyurmaya başlayan YK MAKİNA , alanındaki yenilikleri ve teknolojisi sayesinde ulusal alanda sektörün baş aktörlerinden birisi olmuştur. Bu yolculuğumuz tecrübe, kalite ve teknolojimizi coğrafyanın kalanına ulaştırmak adına devam etmektedir. DOTP üretim tesisleri arge ve gelişim ile alakalı olarak bilgi birikimimizi güçlendirerek 15 yılı aşkın süredir, müşteri tedariği konusunda yurtiçi ve yurt dışı etkin rol oynayan YK MAKİNA reaktör, esanjör, dik kolon, kondenser, karıştırıcı mikser, stok tankları, flaker, pilot sistemler sunarak anahat teslim üretim tesisleri ve gelişiminde etkin rol oynamaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MANGIAROTTI SPA

  İtalya

  Sedegliano (İtalya) şehrinde yerleşik Mangiarotti işletmesi reaktörler, damıtma kolonları ve ısı eşanjörleri gibi enerji dönüşüm tesislerine yönelik büyük boyutlu basınç donanımları imal etmektedir. Ürünlerin karakteristik özellikleri yüksek basınca dayanıklılık, yüksek kalınlık, dev boyutlardır ve kimya, petrokimya, nükleer, ilaç sektörleri ve enerji üretim tesisleri için üretilmektedirler.

 2. MACON MUHENDISLIK ENDUSTRIYEL TIC LTD STI

  Türkiye

  İnstrumentation Tube Fittings Valve Manifolds SS pipes , Needle valves, Ball valves , Globe Valves , Air Header, Gate Valves , Valve Manifolds.Double Block Bleed Valves, İnjection Quills

 3. ETKIN GROUP

  Türkiye

  Şirketimiz Petrokimya üzerine birçok ürünü kendi öz sermayesi ile Türkiye pazarına en iyi kaliteyi daha uygun fiyat garantisi ile arz etmektedir.

 4. PANTEXTRADE

  Türkiye

  PANTEXTRADE, yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Pantextrade, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. SONMEZ MAKINA OTOMOTIV ELEKTRONIKSANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  SONMEZ MAKINA OTOMOTIV ELEKTRONIKSANAYI TICARET LIMITED SIRKETI, yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. LPG, endüstriyel tesisatlar, LPG, endüstriyel tesisatlar, elektronik teraziler, endüstriyel konveyör zincirler, tüp doldurma tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. REMU S.R.L.

  İtalya

  REMU S.R.L., yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar, Kozmetik sanayi için makine ve ekipmanlar, İlaç sanayi için makine ve ekipmanlar, Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar, Kozmetik sanayi için makine ve ekipmanlar, İlaç sanayi için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Manoppello, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. PROCESS SYSTEMS

  Fransa

  PROCESS SYSTEMS, yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. gaz işleme, biyogaz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. SARGON + TECNORING

  İtalya

  SARGON + TECNORING, yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel contalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carpaneto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. INFO SERVICE BELGIUM

  Belçika

  INFO SERVICE BELGIUM, yılında kurulan ve Kültürel hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar, Üniversiteler, denizcilik arabuluculuğu, Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar, Üniversiteler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gent, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. PRONOR

  Belçika

  PRONOR, yılında kurulan ve Telekomünikasyon - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Radyo komünikasyon ekipman ve sistemleri, Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar, Radyo komünikasyon ekipman ve sistemleri, mühendislik hizmeti, çelik, Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gent, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. LISAM SYSTEMS

  Belçika

  LISAM SYSTEMS, yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Sanayi emniyet denetimi, Bilgisayar ağının yönetimi ve desteklenmesi, bilgisayarlı güvenlik sistemleri, Sanayi emniyet denetimi, Bilgisayar ağının yönetimi ve desteklenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ecaussinnes, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. IREMAS UAB

  Litvanya

  IREMAS UAB, yılında kurulan ve Endüstriyel sistemler - Montaj ve demontaj sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar, Endüstriyel ekipmanlar onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jonavos Raj., Litvanya 'de bulunmaktadır.

 6. TANQUID GMBH & CO. KG

  Almanya

  TANQUID GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. depolar için yönetim hizmetleri, petrokimya sanayisi için donanımlar, stoklama tankları, Dikey depolama tankları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Duisburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. CÖLNER BENZIN RAFFINERIE

  Almanya

  CÖLNER BENZIN RAFFINERIE, yılında kurulan ve Petrol yakıtları ve katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar, Eriticiler ve incelticiler, Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar, Eriticiler ve incelticiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. WORKS L&W GROUP S. R. O.

  Çek Cum.

  WORKS L&W GROUP S. R. O., yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal iskelet, Endüstriyel borular, Endüstriyel sistemler - Montaj ve demontaj, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir, Metal iskelet, Endüstriyel borular, Endüstriyel sistemler - Montaj ve demontaj, Yapı/bina endüstrisi için dövülmüş demir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hradec Králové, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 1. PERNIN EQUIPEMENTS

  Fransa

  PERNIN EQUIPEMENTS, yılında kurulan ve Konum/pozisyon ve uzaklık ölçüm aygıt ve cihazları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar, Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar, dizel transfer pompaları, Alüminyum kaynaklı parça, volümetrik sayaçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montreuil, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ANOTECH ENERGY

  Fransa

  ANOTECH ENERGY, yılında kurulan ve Endüstriyel danışmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel mühendislik danışmanları, Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar, Endüstriyel mühendislik danışmanları, Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar, Su, gaz ve petrol çıkarma - ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Labege, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. HEERTECH INDUSTRIAL SERVICES

  Hollanda

  HEERTECH INDUSTRIAL SERVICES, yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Şirket, Breda, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. COLASSE

  Belçika

  COLASSE, yılında kurulan ve Yazılımlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar, proje yönetimi, Site referansları (referencing), Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar, Bağlantı parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seraing, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. TPF CONTRACTING

  Belçika

  TPF CONTRACTING, yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moustier-sur-sambre, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. I.P.C. EUROPE

  Belçika

  I.P.C. EUROPE, yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. işlem kontrolü, elmas teller, Otomasyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-georges-sur-meuse, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. SCALE CHEMICAL CORPORATION

  Amerika Birleşik Devletleri

  SCALE CHEMICAL CORPORATION, yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Birmingham, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 8. DELTA PROJECT ENGINEERING

  Belçika

  DELTA PROJECT ENGINEERING, yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Demir çelik sanayi ve metalurji - İthalat/İhracat, endüstriyel boru tesisatı, endüstriyel filtre, Demir çelik sanayi ve metalurji - İthalat/İhracat, refrakrater beton sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ivoz-ramet, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. DEFITEC

  Belçika

  DEFITEC, yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Waterloo, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. HIMA FRANCE

  Fransa

  HIMA FRANCE, yılında kurulan ve Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar, Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Champs-Sur-Marne, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Petrokimya - sistem ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

533 Şirketler