• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • petrol katranları

Sonuçlar

Petrol katranları - Ithalat/Ihracat

 1. KSM GROUP

  Türkiye

  Kara Sazeh Matin Group founded in 1999 in Tehran Iran by qualified and talented experts and engineers which engaged in design, construction and execution of building projects. The primary focus was created on residential and commercial projects for all sectors of society. The company together with its subsidiaries specializes in construction and development of construction technologies. KSM features are as follows a) Investors’ Attraction , Investment for Industrial , Residential & commercial projects b) designing, infrastructure, supplying all required building materials through its subsidiaries factories.

 2. VKG OIL AS

  Estonya

  Kimyasal maddeler Denizcilik yakıtları ve ısıtma yağları için katkı maddeleri. Yağ endüstrisi. Şist yağları ve akaryakıtlar. Zift, kok. Fenoller ve fenol ürünleri. Alkil resorsinoller, 2-metil resorsinol, 5-metil resorsinol). Ahşap ve mobilya sanayisi için reçineler (karbamit reçine ve fenol formaldehit reçine). Yağlar ve yağlayıcılar. Denizcilik yakıtları ve ısıtma yağları için katkı maddeleri. Yağ endüstrisi. Şist yağları ve akaryakıtlar. Reçineler

 3. ASIA BITUMEN CO.

  Iran

  ASIA BITUMEN CO., yılında kurulan ve Petrol katranları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. asfalt, oksitlenmiş asfalt, parafin mumu, yollar için asfalt ve bitumlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tehran, Iran 'de bulunmaktadır.

 4. TANGSHAN HIGHLANDING SCIENTIFIC CO.,LTD

  Çin

  TANGSHAN HIGHLANDING SCIENTIFIC CO.,LTD, yılında kurulan ve Petrol katranları sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Tangshan, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. BEIJING DEHAIBEI SCI-TECH DEVELOPMENT CO., LTD.

  Çin

  BEIJING DEHAIBEI SCI-TECH DEVELOPMENT CO., LTD., yılında kurulan ve Petrol katranları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zhengzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ASCAN EMPRESA CONSTRUCTORA Y DE GESTION SA

  İspanya

  ASCAN EMPRESA CONSTRUCTORA Y DE GESTION SA, yılında kurulan ve Petrol - ağır türevler/yan ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Petrol katranları, Devlet taahhüdü müteahhitleri, Petrol katranları, Devlet taahhüdü müteahhitleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Camargo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. TREXXON

  İspanya

  TREXXON, yılında kurulan ve Petrol katranları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cachapet, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. PINGXIANG MEITAO CHEMICAL PACKING CO.,LTD

  Çin

  PINGXIANG MEITAO CHEMICAL PACKING CO.,LTD, yılında kurulan ve Petrol katranları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pingxiang, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. MICMORE INTERNATIONAL COMPANY SARL

  Fas

  MICMORE INTERNATIONAL COMPANY SARL, yılında kurulan ve Petrol katranları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. ham petrol sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casablanca, Fas 'de bulunmaktadır.

 5. ASFALTOS Y CONSTRUCCIONES ELSAN SA

  İspanya

  ASFALTOS Y CONSTRUCCIONES ELSAN SA, yılında kurulan ve Katranlar ve bitumenler - İnşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Petrol katranları, Petrol katranları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. BINHAI BLUESKY CHEMICAL FACTORY

  Çin

  BINHAI BLUESKY CHEMICAL FACTORY, yılında kurulan ve Petrol katranları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Yancheng, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. ASFALTOS Y PAVIMENTOS SA

  İspanya

  ASFALTOS Y PAVIMENTOS SA, yılında kurulan ve Ziftler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Petrol katranları, Petrol katranları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. KLAUS SCHRÖDER SPEDITION, GÜTERNAHVERKEHR

  Almanya

  KLAUS SCHRÖDER SPEDITION, GÜTERNAHVERKEHR, yılında kurulan ve Katranlar ve bitumenler - İnşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Petrol katranları, Petrol katranları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Spenge, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GFDG

  Almanya

  GFDG, yılında kurulan ve Petrol katranları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Dadvasf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HORMIGONES ASFALTICOS ANDALUCES SA

  İspanya

 4. HORMIGONES ASFALTICOS ANDALUCES S.A.

  İspanya

 5. CONSTRUCCIONES Y ASFALTADOS SL

  İspanya

 6. I.C.B. EMULSIONS LTD

  Birleşik Krallık

 7. SARBIT S.P.A.

  İtalya

 8. EKZIM IMPORT/EXPORT

  Türkiye

  We are a family company we are.headquarters Istanbul, Turkey.our company activity field: all types of food, medicine, petroleum products, metals and precious metals precious stones and a lot a distributor is available.800, 000 of the capital of our company is the U.S. dollar.

  Tüm ürünler arasında "petrol katranları"

 1. LUMA ASFALTI DI MAGGIOLO S.A.S.

  İtalya

 2. TS ASFALTI SRL

  İtalya

  2015 yılında kurulan TS ASFALTI şirketinin ilk fonksiyonu kısıtlı doğal kaynakları korumak ve maliyetleri azaltmak için farklı ümalat yöntemlerine göre mevcut karayolu kaplama malzemesinin geri dönüştürülmesini teşvik etmektir. Bu çabayı bir eğitimle paralel olarak hem sektör hem de acente düzeyinde stratejik ortaklıklar ve işbirlikleri takip etmiştir. Biz sadece bitümü işlemek için en iyi ekipmanları üreten KM International ile çalışıyoruz.

 3. SCB S.R.L.

  İtalya

 4. FERRARI ASFALTI S.R.L.

  İtalya

  FERRARI ASFALTI S.R.L., yılında kurulan ve Ziftler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Katranlar ve bitumenler - İnşaat malzemeleri, petrol asfalt, Katranlar ve bitumenler - İnşaat malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Coccaglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. FERRETTI S.R.L.

  İtalya

 6. RUSSASFALTI DI RUSSO MASSIMO

  İtalya

 7. CABAS S.R.L.

  İtalya

 8. PIAST SP Z O O

  Polanya

  PIAST SP Z O O, yılında kurulan ve Yol yapımı - Malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Katranlar ve bitumenler - İnşaat malzemeleri, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Katranlar ve bitumenler - İnşaat malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Krakow, Polanya 'de bulunmaktadır.

 9. TYREX DIS TICARET A.S

  Türkiye

  Tyrex Trade dış ticaret şirketinin 15 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimi sonucu, şirket içindeki departmanlar, uzmanlaştıkları konularda ayrı ayrı şirketler haline getirmiş ve Tyrex Group adı altında, globalleşen dünya üzerinde Amerika Birleşik devletleri merkezli, Avrupa, Türkiye. Rusya ve Uzak doğu yapılanması ile günümüz teknolojileri ile deneyimler birleştirerek, kalite ve süreklilik ilkesinden vazgeçilmeyecek şekilde, tüm dünya üzerinde hizmet vermeye başlamıştır.Tyrex Group 22 ülkeye satış yapan, dinamik satış departmanı, deneyimli eğitim kadrosu, tecrübeli proje mühendisleri, geniş servis ağı ile çevreye olan sorumluluğunun bilincinde ve daimi müşteri memnuniyetini esas alan bir şirketler grubu olmayı başarmıştır...