• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler

Sonuçlar

Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler - Ithalat/Ihracat

 1. HERBERHOLZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  60 yıldan uzun süredir ağırlıklı olarak endüstriyel uygulamalar, bina tekniği ve otomatik sektörleri için çok farklı malzemelerden ve nominal çaplarda kesme klapeleri, kelebek klapeler ve kontrol klapeleri üretiyoruz. Bu süreçte stoktaki yapı parçalarını kullanıyor, kısa sürede monte ediyor ve istenen tahrik sistemleriyle donatıyoruz. Sistem görevlerinize çözüm getirmek bizim işimiz.

 2. BORSIG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Merkezi Berlin'de olan BORSIG GmbH, BORSIG Grubunun merkezidir. Stratejik yönetim üç alana yoğunlaşır: Şirketler grubunun geliştirilmesi: Ürün ve pazar stratejileri, üretim yapıları, hedef belirleme ve takip etme, finans yönetimi ve kontrolü, personel yönetimi. BORSIG, Almanya'da kalite, güvenilirlik ve yenilik gücünün adıdır. Son derece nitelikli mühendisler ve teknisyenler sadece en iyi sistem ve makineleri geliştirmeyi, üretmeyi ve hedef yerinde monte edilmesini amaç edinmiştir. Böylece ürünlerimiz en zor koşullar altında bile başarılı, güvenilirdir ve geleceğe yatırımdır. Berlin, Gladbeck ve Meerane'deki üretim merkezlerimizin her birinin kalitesi mükemmeldir, en modern teknolojileri, yenilikçi üretim yöntemleri ve üretimden ve ürün hatlarından bağımsız kalite testleri ve kontrolleri vardır.

 3. HO-MATIC AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Farklı ortamların kumandası için vana ve aksesuarlar arıyorsanız, HO-Matic AG'de doğru yerdesiniz. Zira şirketimizin 1977 yılında kurulmasından bu yana gaz ve sıvı ortamlar ile aşındırıcı akışkanların kontrolünde uzmanlaşmış bulunmaktayız. Çeşitli türlerde vanalar üreten ( örn. ROSS EUROPA GmbH veya Buschjost Magnetventile GmbH & Co. KG gibi) dünya çapında tanınmış tedarikçi şirketlerle yakın işbirliğinin yanı sıra HO-Matic AG kendi ürünü olan HOmatic Esnek Vanasını da geliştirmiştir. Şimdi bu ürün çeşitli kumanda sorunlarını çözmek için tüm kıt'alardaki müşteriler tarafından çok takdir görmektedir. Vana teknolojisi alanında uzun yıllardadır biriken deneyimimiz ve ürünlerimizin yüksek kalitesi sayesinde, müşterilerin ihtiyaçlarını ikna edici teknik çözümlere dönüştürebilecek durumdayız. Ürünlerimiz: Boru hatları için regülasyon vanaları; Esnek vanalar; Akış kesme vanaları; Basınçlı hava kontrol vanaları, ve birçok başka ürün

 4. FLEXOTECH GMBH SCHLAUCH- UND ARMATURENSERVICE

  Almanya

  Verified by europages badge

  FLEXOTECH GMBH SCHLAUCH- UND ARMATURENSERVICE, yılında kurulan ve Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Elmenhorst, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. EBRO ARMATUREN GES.M.B.H. - VERTRETUNG FÜR: A+R, STARLINE, LVF, MARIANI, VALVOSIDER

  Avusturya

  Verified by europages badge

  EBRO ARMATUREN GES.M.B.H. - VERTRETUNG FÜR: A+R, STARLINE, LVF, MARIANI, VALVOSIDER, yılında kurulan ve Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. IPT SAYAÇ VE POMPA EKP. SAN. TIC. A.Ş.

  Türkiye

  Yarım asırdan bu yana, IPT, Pozitif Deplasmanlı pompa ve sayaç üretimi ve uygulamalarında liderdir. Daha önce İsmet Petrol olarak bilinen IPT, 1958’de kurulmuş, kendi alanında 63 senedir liderliğini korumuş ve kaliteli ve güvenilir ürünleri ile fark edilmiş ve kabul görmüştür.IPT, kendi üretimi olan pozitif deplasmanlı pompa ve sayaçların, endüstri uygulamalarında en iyi ürün ömür/maliyet çevrimine sahip olduğu taahhüdünü vermektedir. Bugün ürün çözümlerimiz birçok endüstri dalında güvenle kullanılmaktadır.Ana üretim konumuz akaryakıt sayaçları ve pompaları, transfer setleri, dispenserler, filtreler, numaratörler, makara, tanker ve bu alanlardaki hizmetler olduğu halde, IPT ürünleri, kimyasal süreçler, rafine yakıtlar, petrol, yiyecek/gıda ve gezici araçlar gibi çeşitli endüstri dallarında hizmet vermeye devam ediyoruz. Yıllar boyuncapazarın ihtiyacıyla paralel olarak ürün yelpazesi gelişmiştir.IPT, 1997’de tüm firma faaliyetlerinde ISO 9001 sistemine geçen, 2008’de PD sayaçlar ve pompalar için ATEXbelgesi, 2015 yılında ise MID sertifikasyonunu alan girişimci ve ilerici bir firmadır. Günümüz itibariyle ihracat yapmakta olduğumuz toplamda 25 ülke ile dünyanın bir çok yerinde ürünlerimizle satış öncesi ve sonrası olarak faaliyet göstermekteyiz. IPT ailesi olarak, 1958’den beri edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübelerin ışığında daha güçlü üretim için çalışmaya devam edeceğiz. Saygılarımızla...

 2. DUWAR D.O.O.

  Hırvatistan

  DUWAR Ltd. şirketi, her tip eriyik kimyasal için dozlama pompası ve dozlama sistemlerinin tasarım, imalat ve servisiyle uğraşmaktadır. - imalat, ilaç, kimyasal, gıda ve petrol sanayi için ekipmanlar - dozlama pompaları ve ilişkin teçhizatlar - katkılar, metanol, trietilen glikol, emülsiyon çözücü için dozlama tesisatı - tripleks piston pompaları - hidrolik el pompaları - yüksek basınç iğneli vanalar - basınç ölçer vanaları - emniyet vanaları imalatçısıyız.

 3. TEKNOVALF ENERJI KONTROL SISTEMLERI SAN. TIC. A.Ş

  Türkiye

  Vana, tesisat armatürleri seçiminde alanında uzman mühendislerimiz tarafından teknik destek verilmektedir.VANA, KOMPANSATÖR, KONDENSTOPLAR, EMNİYET VENTİLLERİ, KLINGER CONTA, YEDEK PARÇA BAKIM VE TEMİNİ; Üretimimizde bulunan DN 15 DN 300 arası, basınç sınıfı olarak PN 16 - PN 100 arası, gövde malzemesi olarak pik(0, 6025), sfero(0, 7040), çelik(1, 0619), paslanmaz (1, 4408) Valf çeşitlerini bu perspektifle değerlendirerek seçimleriniz hususunda yardımcı olmaya çalışıyoruz.

 4. ARMATURENFABRIK FRANZ SCHNEIDER GMBH + CO. KG

  Almanya

  ARMATURENFABRIK FRANZ SCHNEIDER GMBH + CO. KG, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler, bilyeli musluklar, Valflar, ağırlık ve kütleler - ölçüm ve ayar aletleri, Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nordheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. VIAR VALVOLE SRL

  İtalya

  VIAR VALVOLE SRL, yılında kurulan ve Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bilyalı supap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Varese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. JASTA ARMATUREN GMBH & CO KG

  Almanya

  JASTA ARMATUREN GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Ayarlanabilir su tesisatı, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, kelebek vanalar, Ayarlanabilir su tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. RIDART SRL

  İtalya

  RIDART SRL, yılında kurulan ve Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yük limitörü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gazzada Schianno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. PETRAS

  Fransa

  PETRAS, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler, Endüstriyel tertibatlar için valfler, Endüstriyel su tesisatı kumandaları, pnömatik kumandalar, Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler, Endüstriyel tertibatlar için valfler, Endüstriyel su tesisatı kumandaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pourrieres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. KE-ARM, S.R.O.

  Çek Cum.

  KE-ARM, S.R.O., yılında kurulan ve Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yağda konserveler, bilyalı supap, Endüstriyel vana üreticisi, yüksek sıcaklı sistemler için bilyalı supaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Opava, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 3. GUMMI-KRAUS GMBH & CO. KG

  Almanya

  GUMMI-KRAUS GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Ingolstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. AIRPOWER EUROPE GMBH

  Almanya

  AIRPOWER EUROPE GMBH, yılında kurulan ve Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rheinbreitbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. KNICK ELEKTRONISCHE MESSGERÄTE GMBH & CO. KG

  Almanya

  KNICK ELEKTRONISCHE MESSGERÄTE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. INDEX4PIPING DI G.BETTOLO

  İtalya

  INDEX4PIPING DI G.BETTOLO, yılında kurulan ve Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Endüstriyel valfler, akışkan hızı ayar vanaları, çift klapeli vanallar, petro kimya endüstrisi için vanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. VALVOSIDER S.R.L.

  İtalya

  VALVOSIDER S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler, Endüstriyel tertibatlar için valfler, Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler, Endüstriyel tertibatlar için valfler, Valfler , vanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borgosesia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. HK HANDELS GMBH

  Almanya

  HK HANDELS GMBH, yılında kurulan ve Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Buch Am Erlbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SIVIT SRL

  İtalya

  SIVIT SRL, yılında kurulan ve Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, endüstriyel valfler , kelebek vanalar, güvenlik subapı, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Settimo Torinese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. AN DIS TICARET LTD. STI.

  Türkiye

  AN DIS TICARET LTD. STI., yılında kurulan ve Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pik demir, sıkıştırılmış yapışık levha sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. LA TECNOVALVO SRL

  İtalya

  LA TECNOVALVO SRL, yılında kurulan ve Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel çelikler, Özel çelikler, Kimyasallar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bollate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ARCA REGLER GMBH

  Almanya

  ARCA REGLER GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler, Valflar, ağırlık ve kütleler - ölçüm ve ayar aletleri, Pnömatik ve hidrolik motorlar, Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tönisvorst, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SOLDO S.R.L.

  İtalya

  SOLDO S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Musluklar ve valfler, Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler, Elektrik akım anahtarı, Musluklar ve valfler, Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler, Elektrik akım anahtarı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Desenzano Del Garda, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. SFEROVA S.R.L.

  İtalya

  SFEROVA S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Musluklar ve valfler, Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler, Musluklar ve valfler, Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler, vanalar, bilyalı supap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sulbiate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. RANDEX

  Fransa

  RANDEX, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler, Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler, Valflar, rakorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Voiron, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. LESER GMBH & CO. KG

  Almanya

  LESER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler, afiş üniteleri, Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler, kimya endüstrisi için supaplar, petro kimya endüstrisi için vanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. DOUDOUX JULES ET FILS

  Fransa

  DOUDOUX JULES ET FILS, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çimento yapma makine ve ekipmanları, Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Endüstriyel makineler, Çimento yapma makine ve ekipmanları, Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thilay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. OMB VALVES S.P.A.

  İtalya

  OMB VALVES S.P.A., yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Musluklar ve valfler, Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler, Musluklar ve valfler, Petrol ve petrokimya sanayi için musluk ve valfler, perde supaplar, bilyalı supap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cenate Sotto, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz