• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • petrol

Sonuçlar

Petrol - Ithalat/Ihracat

 1. PETROSWEDEN

  İsveç

  Verified by europages badge

  GRAENLAND, taze ve yüksek kaliteli meyve ve sebzeler için mükemmel adresinizdir. Graenland olarak, müşterilerimize doğanın en iyi ürünlerinden oluşan olağanüstü bir seçki sunmaktan büyük gurur duyuyoruz. Sektörde lider bir tedarikçi olarak, kalite ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığımız sarsılmazdır. Besleyici ve lezzetli meyve ve sebzeler yetiştirme tutkumuzu paylaşan yerel çiftçiler ve güvenilir yetiştiricilerle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz. Geniş ürün yelpazemiz, etli meyveler, gevrek elmalar, sulu portakallar ve ananas ve mango gibi tropikal lezzetler gibi canlı bir mevsim meyvesi yelpazesi içerir. Ayrıca, yapraklı yeşilliklerden canlı biberlere, çıtır havuçlara ve aradaki her şeye kadar çok çeşitli sebzeler sunuyoruz. GRAENLAND olarak müşterilerimizin sağlığına ve refahına değer veriyoruz. Bu nedenle organik ve tarım ilacı içermeyen seçeneklere öncelik vererek kendiniz ve sevdikleriniz için besleyici seçimler yapmanızı kolaylaştırıyoruz. Herkesin taze ve sağlıklı gıdaya erişebilmesi gerektiğine inanıyor ve bunu gerçeğe dönüştürmek için çalışıyoruz. İster sağlık bilincine sahip bir birey, ister tutkulu bir ev aşçısı ya da birinci sınıf malzemeler arayan bir restoran sahibi olun, sizi teminat altına alıyoruz. Bilgili ekibimiz, özel ihtiyaçlarınız için mükemmel meyve ve sebzeleri bulmanızda size yardımcı olmak için her zaman hazırdır.

 2. MIRABELLO TERMOPETROLI

  İtalya

  Verified by europages badge

  MIRABELLO TERMOPETROLI, yılında kurulan ve Petrol sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. yakıt, benzin istasyonları ve hizmet istasyonları, self servis yakıt distribütörü, yakıt fuel oil, yakıt için katkı maddeleri, benzin pompası tesisat ve ekipmanları, yakıt depoları, yakıt kerosen, yakıt distribütörü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Spezia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. DEKOPUMPS

  Türkiye

  Was established in 2004 in order to produce liquid transfer pumps which is using tomato paste, oil, honey, milk powder, fruit juice, painting, paper industry. We have combined our experience in the market with the quick improvements in technology and started exportation in a very short time. The main aim of our company is always to serve our customers with high quality goods and for us our customers's satisfaction is very important for that reason our basic principle is to determine the needs of our customers (on time) and serve them with the most economics goods. Since the day our company was established we have been making investments in our field in order to become beter not only in Turkey but also abroad.

  Tüm ürünler arasında "petrol"
 4. ACTIVE INTERNATIONAL

  Türkiye

  Şeker, Hidrojen Peroksit, Kostik Soda gibi kimyasal ürünler, Fuel Oil, Ham Petrol, Dizel yakıt, EN 590, Havacılık Jet Yakıtı, Benzin gibi petrol ürünleri, erkek, bayan ve çocuklar için plastik ve EVA terlikler, bahçe sulama ürünleri, sulama hortumları, el aletleri, bahçe mobilyaları, rattan bahçe ve oturma grupları, yastıklar, minderler gibi ürünlerin üretimi ile birlikte uluslararası ithalat ve ihracatını gerçekleştiriyoruz. Bunlara ek olarak çam, meşe, huş gibi ağaç pelet ürünlerinin üretimini ve dünyanın her yerine ihracını gerçekleştiriyoruz. Toptan ve Perakende olarak satışlarımız mevcuttur.

 5. LLC SMOLNEFTEORGSINTEZ

  Rusya

  Smolnefteorgsintez LLC, Smolensk bölgesinde bulunan petrol ve kimyasal ürün ihracatı yapan en büyük işletmelerden biridir; komşu bölgelerin petrol ürünleri pazarında önemli bir rol oynar. Ürünlerin yüksek kalitede olması, ihraç edilmesine imkan sağlar. Hem Rusya pazarında hem de komşu ve dış ülkelerde iş yapıyoruz. Piyasaya sunulan tüm ürünler sertifikalıdır. Ürünler demiryolu, denizyolu ve karayolu taşımacılığı ile gönderilmektedir. İş ortaklarımızın ürünleri teslim almasını garanti altına almak için ödemeleri teminat mektubu aracılığı ile gerçekleştiririz. "Rusya İhracat Kredileri ve Yatırımları Sigortalama Ajansı" Anonim Şirketi'nin desteği ile ihraç malları sevkiyatına ait ödemelerinin ertelenmesi mümkündür.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TLY

  Türkiye

  Our Culture and ValueCustomer is the focus of everything we do. Our top priority is to create value for our customers and to respond steadily to their expectations with quality. It is our duty to stand by our products for the long term.To be “the best” in everything we do is our ultimate goal.To be the best in quality, in service, in supplier and dealer relationships, as an investment opportunity for our shareholders, and to sustain this public image are our primary goals. To achieve these goals we are committed to managing our businesses to be the leader in the market.Our most important capital is our people.The quality of our products and services is based on the quality of our people. For continuity of the TLY Foreing Trade, we choose to recruit the best people, to provide opportunities for development and advancement, to fully utilize the talents, strength, and creativity of our people, and to create work environment which nourishes increased productivity, cooperation, and solidarity.Creation of wealth for continuous development is our key objective.Creation of value for our shareholders is a must for continuity of service, to invest in our future, to remain as the best investment opportunity, and to contribute to economic and social development of our people and our society. Therefore, creation of value, elimination of waste, and efficient utilization of all resources are our key objectivies.Honesty, integrity, and superior business ethics are the foundations of our beha

 2. MEGA ENDUSTRI KONTROL SISTEMLERI VE TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Türkiye

  Tanker dolum, gemi dolum ve boru hattı işlemleri otomasyonu gibi ana faaliyet konusu olan alanlarda, kendi yazılımımız olan Flashtech® Terminal Otomasyon Dolum Sistemini rafineri ve dolum tesislerine kurmuştur.Temsilciliklerimiz; .•FMC Smith Meter (Sayaç Sist.), ENRAF (Katık Enjeksiyon sist.), SCULLY (Topraklama ve Taşım Önleme Sist.), OMC (Dolum Kolları), ASCO (Solenoid Vanalar), AUMA(Elektrikli Akçüatörler), COPES-VULCAN (Kontrol Vanaları ve Desüpüratörler)Hizmetlerimiz, •Danışmanlık Hizmetleri, Akaryakıt Depolama Tesisleri, anahtar teslim proje ve inşaat işleri, Dolum/Boşaltım Üniteleri Projeleri, Sayaç sist. test ve kalibrasyonu, Tank imalat ve tesis işleri, Saha Tankları İnşaat işleri, Kara ve Deniz Borulama işleri, İnşaat ve Yapısal Çelik Montajı, İzolasyon işleri, Bakım/Onarım Hizmetleri, Elektrik, Enstrüman ve Otomasyon Sist., Endüstriyel kuruluşların elektrik sistemlerin planlama ve montajı, aydınlatma, enstrüman ve makine montajları, Elektronik, Pnömatik, PLC, Scada yazılım, tasarım ve tesisi.

 3. ALI GUNDOGDU

  Türkiye

  iran Bander Abbas limanindan yükleme yapılmak kaydıyla iran ham petrol ü için alıcı arıyoruz. kara nakliye yapılması mümkündür. ödemeler Türkiye ye yapılacaktır irana para transferi yapılmayacaktır.

 4. BESVAK A.Ş

  Türkiye

  Besvak a.ş PDVSA Petrol temsilciliği petrol satışı petrocoke hurda satışı anlaşması bulunan türkiyenin tek firmasıdır..

 5. BIYOREM

  Türkiye

 1. 1

  Türkiye

  1, yılında kurulan ve Şeker sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şeker kamışı şekeri, Petrol, gübre, Şeker kamışı şekeri, Petrol sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, 1, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. SACCNE PETROLI S.P.A.

  İtalya

  SACCNE PETROLI S.P.A., yılında kurulan ve Petrol sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yakıt, yakıt fuel oil, otomobil çekişi için yağlayıcılar, traktörler için motorin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Messina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. FLEETCOR

  Hollanda

  FLEETCOR, yılında kurulan ve Petrol sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Amsterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. VARO ENERGY FRANCE SAS

  Fransa

  VARO ENERGY FRANCE SAS, yılında kurulan ve Petrol - Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Petrol, petrol rafinasyon işlemleri, rafineri, Petrol sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruges, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. BRANDSTOFFEN DRB

  Belçika

  BRANDSTOFFEN DRB, yılında kurulan ve Petrol sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Fuel oil, Fuel oil, yakıtlar, yakıt taşımacılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Itterbeek, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. COMBUSTIBLES CANARIOS

  İspanya

  COMBUSTIBLES CANARIOS, yılında kurulan ve Petrol sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Yaiza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. BAROMA

  Polanya

  BAROMA, yılında kurulan ve Petrol sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Ropa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. SAGECO

  Belçika

  SAGECO, yılında kurulan ve Petrol sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. benzin istasyonları ve hizmet istasyonları, lastik havalarının kontrolü, otomobil römorkları, motor yağı giderme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thimister-Clermont, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. SHENYANG SKYCHEN CHEMICAL CO.,LTD

  Çin

  SHENYANG SKYCHEN CHEMICAL CO.,LTD, yılında kurulan ve Petrol sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Liaoning/shenyang, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. BULTEAU SERVICES

  Fransa

  BULTEAU SERVICES, yılında kurulan ve Petrol sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Koruyucu eldivenler, Eldivenler, Koruyucu eldivenler, Eldivenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Harnes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. XBEE FUEL TECHNOLOGY GERMANY GMBH

  Almanya

  XBEE FUEL TECHNOLOGY GERMANY GMBH, yılında kurulan ve Petrol sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schwaigern-Niederhofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PETRONOVA SP. Z O.O.

  Polanya

  PETRONOVA SP. Z O.O., yılında kurulan ve Petrol sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. LPG, endüstriyel tesisatlar, Sıvı yakıtlar, yakıt distribütörü, LPG, endüstriyel tesisatlar, Sıvı yakıtlar, gaz kompresörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ostrów Wlkp., Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. VANTIEGHEM ERIK

  Belçika

  VANTIEGHEM ERIK, yılında kurulan ve Petrol sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. benzin istasyonları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Avelgem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. ARAL LUXEMBOURG

  Lüksemburg

  ARAL LUXEMBOURG, yılında kurulan ve Petrol sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. benzin istasyonu, araba yıkama, yağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bertrange, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 5. FRIEDRICH RATH GMBH & CO. KG

  Almanya

  FRIEDRICH RATH GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Gaz - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Karbon ve yan ürünleri, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol, Dizel yakıtlar, Karbon ve yan ürünleri, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol, Dizel yakıtlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Langenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. TECHTOR

  Polanya

  TECHTOR, yılında kurulan ve Petrol sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Herby, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. DE GIULI GINO SRL

  İtalya

  DE GIULI GINO SRL, yılında kurulan ve Petrol sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. yağlar, kereste, yakıt için katkı maddeleri, traktörler için motorin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guidizzolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. AMB ADOLF MINERALÖL BETRIEBE INH.: ROBERT ADOLF

  Almanya

  AMB ADOLF MINERALÖL BETRIEBE INH.: ROBERT ADOLF, yılında kurulan ve Katı yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol, Dizel yakıtlar, Endüstriyel yağlama ürünleri, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol, Dizel yakıtlar, Endüstriyel yağlama ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hachenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. ERWIN BUCHBERGER

  Avusturya

  ERWIN BUCHBERGER, yılında kurulan ve Petrol yakıtları ve katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Petrol, Fuel oil, Endüstriyel yağlama ürünleri, Gresler, endüstriyel, Petrol, Fuel oil, Endüstriyel yağlama ürünleri, Gresler, endüstriyel sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grünburg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 10. ROMEKON GMBH

  Almanya

  ROMEKON GMBH, yılında kurulan ve Petrol yakıtları ve katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Petrol, Fuel oil, Endüstriyel yağlama ürünleri, Gresler, endüstriyel, Petrol, Fuel oil, Endüstriyel yağlama ürünleri, Gresler, endüstriyel sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Petrol - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

38.891 Şirketler