• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • peynir üretimi için makine ve sistemler

Sonuçlar

Peynir üretimi için makine ve sistemler - Ithalat/Ihracat

 1. BELGOMILK IA SA

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  Belgo-Milk Şirketi, tarım ve hayvancılık alanında lider bir kuruluştur. 1996 yılında kurulan şirket, ticari faaliyetlerde 25 yılı aşkın deneyime sahiptir. 2005 yılında geleceğe yatırım yapan şirket, geniş bir kategori yelpazesinde uzmanlaşan yeni bir üretim birimi geliştirmek üzere yöneticilerden oluşan özel bir ekip kurdu. Şirket uygun fiyatlı hayvancılık üniteleri, geleneksel binalar, depolar, sağım odaları, tuzaklar, besleme bantları, öğütücüler, silolar, peynir mandıraları ve soğutma tankları sunmaktadır. Belgo-Milk Şirketi, mümkün olan en iyi süt ürünlerini sağlamak için Lacaune Koyunu, ASSAF ve Friesland gibi çeşitli yüksek kaliteli hayvan ırklarıyla çalışmaktadır. Şirket ayrıca ürünlerinin kalite ve güvenliğini sağlamaya yardımcı olan gelişmiş bir sistem olan TYROBOX® kullanmaktadır. Belgo-Milk Company, mükemmellik ve yeniliğe olan bağlılığıyla müşterilerine yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmaya devam etmektedir.

 2. ALBORA

  Fransa

  Verified by europages badge

  Sütün peynire dönüşme sürecinin otomatik olarak yönetimi (kazanlarla çalışma): ısıtma, mayalama, pıhtılaştırma (koagülasyon), pıhtının kesimi, peynir suyunun süzülmesi. Küçük kapasiteli veya yüksek kapasiteli üretim için isteğe göre büyüklükte peynir imalathanesi.

 3. TOMEGA SA

  Belçika

  Verified by europages badge

  TOMEGA S.A. şirketi süt ürünlerini değerlendirme ve dönüştürme işlemleri için makineler imal etmektedir. Süt dönüştürme işlemlerindeki iş ortağınızız. Makinelerimiz siparişe göre imal edilmektedir ve ihtiyaç ve arzularınıza uyarlanmışlardır. Kaliteli malzemeler (sadece Avrupa malları kullanılmaktadır). Dağıtımını yaptığımız ürünler arasında, yoğurtlar için şekerli meyveler, mayalar, yoğurt mayaları, peynir mayaları, tülbentler, peynir üretiminde kullanılan aksesuarlar, ölçü aletleri vb. bulunur.

 4. I E C INTER ENGINEERING CORPORATION AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  I E C INTER ENGINEERING CORPORATION AG, yılında kurulan ve Peynir üretimi için makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kaiseraugst, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. MOZZARELLA NAPOLI

  İspanya

  Verified by europages badge

  MOZZARELLA NAPOLI, yılında kurulan ve Peynir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Peynir üretimi için makine ve sistemler, peynircilik, mozzarella peyniri, Peynir üretimi için makine ve sistemler, peynir fabrikaları, peynircilik, Napoli, sütlü karışımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olmedo-Valladolid, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GÜLER FOOD PROCESSING MACHINES

  Türkiye

  GULER Food Processing Solutions was founded in 2008 with a team qualified on Food Processing Industry. Integrating our technical background with food processing technology has been our first priority so far. We know the market and we follow the needs, shape our Research&Development and innovation strategy with the feedbacks collected from industrial and academic field. Our team always considers the facts of food microbiology and food processing while designing GULER equipments and process lines. We beliave providing the cheapest and easiest solution may not be the best option in all cases. Our design engineers always work on specific solutions for each industry/product type by discussing their works with our academic partners. And this is why we call ourselves as "Food Processing Solutions" and this is what makes it possible for us to come up with the optimum solution for your investments in terms of both price and quality. GÜLER Food Processing Solutions

 2. M-TEK MUHENDISLIK VE MAKINA SANAYI

  Türkiye

 3. UZERMAK GIDA ENDUSTRI MAKINA SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  1998 yılında kurulmuştur. Süt fabrikalarına makine ve ekipman üreterek hizmet vermektedir. Ürünlerimizden başlıcaları; *Süt koyulaştırma evaporatörü, *Pişirme kazanları, *Krem peynir makinesi, *Haşlama yoğurma ve gramajlama makinesi, *Gramajlama makineleri, *Proses tankları, *Teleme süzme tanburları, *Kesintisiz sistem kaşar peyniri işleme hattı, *Eritme peynir makineleri, *Plakalı pastorizatörler ve eşanjörler, *Süt stok, nakil, ısıtma, soğutma tankları, santrifüj ve özel tasarım pompalardır. Türkiye’de imalatı yapılmayan makine ve ekipmanları sektöre ilk sunan Uzermak, bu yıl da; 200 litre kapasiteli Krem Peynir makinesi ve 35ton/h kapasiteli santrifüj pompayı sunmaktan gurur duyar. Murat Bey, Tezcanlar, Tek, Yörükoğlu, Ekiciler, Ülker, Kaanlar, GC Gıda, Enka, Tahsildaroğlu gibi Türkiye’nin önde gelen süt ve gıda sektöründeki tüm firmalarına, makine ve ekipman imalatı, montaj hizmeti, anahtar teslimi fabrika kurulumu işlerinde hizmet vermektedir.

 4. DENKROM

  Türkiye

 5. ROUSSEL INOX

  Fransa

  ROUSSEL INOX, yılında kurulan ve Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Peynir üretimi için makine ve sistemler, süt işleme makineleri, yumuşak hamur peynir üretimi için tesisat ve ekipmanlar, Peynir üretimi için makine ve sistemler, sert hamur peynir üretimi için tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Creissels, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. SERA TECHNOLOGY AUSTRIA GMBH

  Avusturya

  SERA TECHNOLOGY AUSTRIA GMBH, yılında kurulan ve Peynir üretimi için makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Suben, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. COMAT

  İtalya

  COMAT, yılında kurulan ve Peynir üretimi için makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bellizzi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. DENKROM MILK PROCESSING MACHINE

  Türkiye

  DENKROM MILK PROCESSING MACHINE, yılında kurulan ve Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Peynir üretimi için makine ve sistemler, Yoğurt üretimi için makine ve sistemler, Soğutma tankları, Peynir üretimi için makine ve sistemler, Yoğurt üretimi için makine ve sistemler, Soğutma tankları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Denizli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. ALPMA ALPENLAND MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  ALPMA ALPENLAND MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel ekipmanlar onarımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Peynir üretimi için makine ve sistemler, mağaza mobilyaları, Peynir üretimi için makine ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rott Am Inn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SOGEBUL SAS

  Fransa

  SOGEBUL SAS, yılında kurulan ve Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Peynir üretimi için makine ve sistemler, endüstriyel ekipman, gıda ve konserve endüstrisi için malzemeler, Peynir üretimi için makine ve sistemler, betonarme için silindir demir şekillendirici  sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poligny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. PHIMAR GMBH

  Almanya

  PHIMAR GMBH, yılında kurulan ve Peynir üretimi için makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, endüstri mühendisliği, süt endüstrisi tesisatı, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aumuehle, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. TREIF MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  TREIF MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Biçme/kesme makine aletleri, Peynir üretimi için makine ve sistemler, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Biçme/kesme makine aletleri, doğrama makineleri, Peynir üretimi için makine ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oberlahr, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. DUE CI INOX SNC

  İtalya

  DUE CI INOX SNC, yılında kurulan ve Peynir üretimi için makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Guastalla, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. FRIGOJOLLINOX SRL

  İtalya

  FRIGOJOLLINOX SRL, yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Peynir üretimi için makine ve sistemler, strelizasyon ve patörizasyon için otoklavlar, reçel, marmelat ve kandi şeker üretimi için tesisat ve ekipmanlar, Peynir üretimi için makine ve sistemler, besin ve konserve sanayi için otoklavlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Campobasso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. ATC PROCESS

  Türkiye

  ATC PROCESS, yılında kurulan ve Peynir üretimi için makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, sütçülük, dondurma endüstrisi için pastörizasyon makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. SCHMIRO - PETER SCHMID AG

  İsviçre

  SCHMIRO - PETER SCHMID AG, yılında kurulan ve Peynir üretimi için makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Basadingen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. CMT SPA

  İtalya

  CMT SPA, yılında kurulan ve Peynir üretimi için makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, mandıra tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Peveragno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. BELGOMILK

  Yunanistan

  BELGOMILK, yılında kurulan ve Peynir üretimi için makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Süt sağma makine ve ekipmanları, süt endüstrisi toplama-teslim alma işlemleri için tesisat ve ekipmanlar, Süt sağma makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thesssaloniki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 4. ROVERSI UMBERTO E FIGLI MASSIMO FAUSTO & C.

  İtalya

  ROVERSI UMBERTO E FIGLI MASSIMO FAUSTO & C., yılında kurulan ve Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Peynir üretimi için makine ve sistemler, Peynir üretimi için makine ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Suzzara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. BREUER-VERSAND: INH. WERNER BREUER

  Almanya

  BREUER-VERSAND: INH. WERNER BREUER, yılında kurulan ve Süt sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Peynir üretimi için makine ve sistemler, süt işleme makineleri, Peynir üretimi için makine ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Birnbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. PANDUR LTD

  Bulgaristan

  PANDUR LTD, yılında kurulan ve Peynir üretimi için makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dobrich, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 7. REMMA, S.L.

  İspanya

  REMMA, S.L., yılında kurulan ve Peynir üretimi için makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. peynircilik, süt işleri için tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tomelloso, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. MILKYLAB SRL

  İtalya

  MILKYLAB SRL, yılında kurulan ve Peynir üretimi için makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Modena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. SORDI IMPIANTI S.R.L.

  İtalya

  SORDI IMPIANTI S.R.L., yılında kurulan ve Peynir üretimi için makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Montanaso Lombardo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. HUNAN HEREXI INSTRUMENT & EQUIPMENT CO., LTD.

  Çin

  HUNAN HEREXI INSTRUMENT & EQUIPMENT CO., LTD., yılında kurulan ve Santrifüj sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Peynir üretimi için makine ve sistemler, Endüstriyel santrifüjler, Peynir üretimi için makine ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Changsha, Çin 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz