• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • pişirme kalıpları ve tepsileri

Sonuçlar

Pişirme kalıpları ve tepsileri - Ithalat/Ihracat

 1. BIDO DIS TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  Verified by europages badge

  BIDO DIS TICARET LIMITED SIRKETI, yılında kurulan ve Pişirme kalıpları ve tepsileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mutfak ekipmanları, parşömen kağıdı, mutfak aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mersin, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. AMC TEIXEIRA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  AMC TEIXEIRA, yılında kurulan ve Pişirme kalıpları ve tepsileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt, karton ve plastikten yapılmış tek kullanımlık sofra takımı ve parçalar, Kek kalıpları, pasta tablaları, pastane gereçleri, karton kutu ve ambalaj, Kağıt, karton ve plastikten yapılmış tek kullanımlık sofra takımı ve parçalar, pasta kutuları, kağıt tepsiler, ekmek, bisküvi ve pasta üretimi için kalıplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vila Nova Do Campo, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. ACS COATING SYSTEMS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ACS COATING SYSTEMS GMBH, yılında kurulan ve Pişirme kalıpları ve tepsileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wilhelmshaven, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ANNELIESE BACKTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ANNELIESE BACKTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Pişirme kalıpları ve tepsileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Eschweiler, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. CONTACTO BANDER GMBH

  Almanya

  Profesyonel gastronomi ve diğer alanlar için yüksek kaliteli ve paslanmaz çelik sofra takımları, pişirme kapları, yiyecek taşıma, yiyecek ısıtma, ve çok daha fazlası. Profesyonel catering ve diğer sektörler için yüksek kaliteli paslanmaz çelik sofra takımı üreticisi ve distribütörüyüz. Contacto, 1958 yılında İsveçli tencere üreticisi OLOFSTRÖM'ün Almanya şubesi olarak Düsseldorf yakınlarındaki Erkrath'ta kurulmuştur. OLOFSTRÖM, alüminyum kompanzasyon tabanları 18/10 kalite "İsveç çeliğinden" yapılmış paslanmaz çelik tencerelere birleştirmek için özel bir CONTACT işlemi geliştirmiştir. Sürecin patenti alınmıştır. İsveç Kraliyet Ailesi'nden, en yüksek onur ve takdir olarak ticari markada bir taç tasvir edilmesine izin verildi. Satış programımız, ürünlerimizin satın alınabileceği uzman catering ticaretine yöneliktir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. A.H. LEHMANN BLECHWARENFABRIK GMBH

  Almanya

  A. H. Lehmann Blechwarenfabrik GmbH en yüksek kalitede ve hassasiyette sac işlemlerinin temsilcisidir. On yıldır sac işleme alanında kalite ve hassasiyet için garanti anlamına gelen bir isim. Ürünlerimiz: Fırıncılık ve kek kalıpları ve sanayi tipi fırıncılık ve pastacılık üretimi için kalıplar. Kenar kıvrımlı münferit kek kalıpları, derin çekilmiş münferit kalıplar, kutu kalıplar, pasta ve turta kalıpları, yuvarlak kalıplar, pasta halkaları, derin ortası delik kek kalıpları, klasik kek kalıpları.

 2. CENK METAL ESYA KAPLAMA SAN. TIC. LTD STI

  Türkiye

  Baget ekmeği tavalarımız, talebe uygun olarak endüstriyel hatlara uygun dört tarafı çerçeveli veya iki tarafı çerçeveli olarak üretilebilmektedir. Baget tavaları kanal sayısı, müşterilerimizin üretimine göre oluşturulmaktadır. Tost ekmeği tavalarımız tek tek kalıplar halinde sunulmakla beraber arzu edildiği taktirde çoklu olarak da sunulabilmektedir. Paslanmaz çelik kullanılarak ürettiğimiz kuşaları ile darbelere karşı ilave dayanım sağlamaktayız. Tost tavalarımızın yüzeylerinde düz veya tırtıklı olmak üzere seçeneklerimiz mevcuttur. Hamburger ekmeği tavalarımız ve sandviç ekmeği tavalarımız farklı üretimlere hizmet edebilmektedir. Oluşturduğumuz modeller ile küçük orta veya büyük boy hamburger ekmeği veya sandviç ekmeği üretilebilmekte, aynı zamanda göz adetleri sayesinde bir pişirmede 15 ila 24 adet ekmek üretimine olanak sağlanmaktadır. Pizza tavalarımız, pizza kenarları yüksekliklerine uygun olarak oluşturulmuş olup hamurun homojen olarak pişmesine imkan sağlamaktadır.

 3. CRYSTAL

  Türkiye

  tepsi ürünleri tekli , 2'li set , 3'lü set , 4'lü set ve 5'li setler aynalı , desenli vb şekerlik çeşitleri küçük , büyük , iki katlı , aynalı , desneli vb mumluk şamdan tekli 3'lü setler cam kısımlar 100 den fazla desen var ürünlerin rengi altın ve gümüş rengi ürünlerimi hepis bizim tasarımlarımız ve sadece bize aittir her gün tasarımcılarımız yepyeni ürünler çıkarıyor

 4. GUNES KATMER MADENI ESYA SAN.TIC.LTD.STI.

  Türkiye

 5. HAPPYFLEX BY ELASTOTECH

  İtalya

  HAPPYFLEX BY ELASTOTECH, yılında kurulan ve Pişirme kalıpları ve tepsileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bergamo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. VALS-PRINT UKRAINE LTD

  Ukrayna

  VALS-PRINT UKRAINE LTD, yılında kurulan ve Pişirme kalıpları ve tepsileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pasta kutuları, şekerleme ambalajları, Konfeksiyon sanayi için kalıplar, pasta kalıpları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kharkov, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. DEMMLER GMBH

  Almanya

  DEMMLER GMBH, yılında kurulan ve Pişirme kalıpları ve tepsileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. FORBANMETAL

  İspanya

  FORBANMETAL, yılında kurulan ve Fırın ekmeği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pişirme kalıpları ve tepsileri, yapışmaz plakalar, kalıplar, Tepsiler, Pişirme kalıpları ve tepsileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Terrassa, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. AMERICAN PAN UK

  Birleşik Krallık

  AMERICAN PAN UK, yılında kurulan ve Pişirme kalıpları ve tepsileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tabaklar, yapışmaz plakalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Irlam, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. CONSERVOR SAS - AGENCE SAINT MARCEL

  Fransa

  CONSERVOR SAS - AGENCE SAINT MARCEL, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pişirme kalıpları ve tepsileri, Pişirme kalıpları ve tepsileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Marcel, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ENO SAS

  Fransa

  ENO SAS, yılında kurulan ve Pişirme kalıpları ve tepsileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kamp sobaları ve lambaları, Çocuk oyun alanları ekipmanları, Kamp sobaları ve lambaları, ev pişirme cihazları, Isıtıcı, Çocuk oyun alanları ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Niort Cedex 9, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. DEBAG DEUTSCHE BACKOFENBAU GMBH

  Almanya

  DEBAG DEUTSCHE BACKOFENBAU GMBH, yılında kurulan ve Ekmek fırınları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pişirme kalıpları ve tepsileri, Endüstriyel soğutma, Pişirme kalıpları ve tepsileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bautzen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. PANIBOIS

  Fransa

  PANIBOIS, yılında kurulan ve Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Pişirme kalıpları ve tepsileri, Ağaç ambalajlar, Pişirme kalıpları ve tepsileri, Ağaç ambalajlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marcilly En Villette, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. RUTH GMBH & CO.KG

  Almanya

  RUTH GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Pişirme kalıpları ve tepsileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt ve karton ambalajlama materyalleri, Ezmeler, Kağıt ve karton ambalajlama materyalleri, Gıda renklendiriciler, çikolatalar, Ezmeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bochum-Wattenscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. OPELKA GMBH

  Almanya

  OPELKA GMBH, yılında kurulan ve Fırıncılık - makineler ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pişirme kalıpları ve tepsileri, Pişirme kalıpları ve tepsileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Remseck Am Neckar, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SIPALDIS SA

  Fransa

  SIPALDIS SA, yılında kurulan ve Karton/Mukavva - Üretim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt ve karton ambalajlama materyalleri, Pişirme kalıpları ve tepsileri, Kağıt ve karton ambalajlama materyalleri, besinler için alüminyum platform, Pişirme kalıpları ve tepsileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Andrézieux Bouthéon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CLEAN BAKING PRODUCTS

  Belçika

  CLEAN BAKING PRODUCTS, yılında kurulan ve Pişirme kalıpları ve tepsileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. geleneksel ekmek yapımı, gıda ve konserve endüstrisi için pişirme tesisat ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zwijndrecht, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. AMERICAN PAN EUROPE

  Romanya

  AMERICAN PAN EUROPE, yılında kurulan ve Pişirme kalıpları ve tepsileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tabaklar, yapışmaz plakalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alexandria, Romanya 'de bulunmaktadır.

 4. H. RÄUCHLE BACKGERÄTE

  Almanya

  H. RÄUCHLE BACKGERÄTE, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Balık, Metal ev eşyaları, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Pişirme kalıpları ve tepsileri, Balık, Metal ev eşyaları, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Pişirme kalıpları ve tepsileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ditzingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DREIER GMBH

  Almanya

  DREIER GMBH, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Pişirme kalıpları ve tepsileri, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Balık, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Pişirme kalıpları ve tepsileri, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Georgsmarienhütte, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. JOANNA LEVIN HAMBURG BAKERY MACHINERY

  Almanya

  JOANNA LEVIN HAMBURG BAKERY MACHINERY, yılında kurulan ve Fırıncılık - makineler ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ekmek fırınları, Pişirme kalıpları ve tepsileri, Ekmek fırınları, ekmek kesme makinesi için bıçaklar, Pişirme kalıpları ve tepsileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. F-B-S BALKE INTERNATIONAL GMBH & CO. KG

  Almanya

  F-B-S BALKE INTERNATIONAL GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Metal kesme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri, Endüstriyel bıçaklar, Pişirme kalıpları ve tepsileri, Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri, Endüstriyel bıçaklar, Pişirme kalıpları ve tepsileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. BMTEC GMBH

  Almanya

  BMTEC GMBH, yılında kurulan ve Fırıncılık - makineler ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pişirme kalıpları ve tepsileri, Pişirme kalıpları ve tepsileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rechtmehring, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. BLEX, A.S.

  Çek Cum.

  BLEX, A.S., yılında kurulan ve Pişirme kalıpları ve tepsileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. barbour parlatma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Karlovy Vary, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 10. KEMPF GMBH

  Almanya

  KEMPF GMBH, yılında kurulan ve Pişirme kalıpları ve tepsileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yapışmaz malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rohrbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz