• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • pirinç tel ve kablolar

Sonuçlar

Pirinç tel ve kablolar - Ithalat/Ihracat

 1. BROECKSKES SAB GMBH & CO. KG

  Almanya

  Kablo üreticisi SAB – Elektrik kabloları ve iletkenler, konfeksiyon kablolar ve sıcaklık ölçüm teknolojisi konusunda dünya çapında öncü üreticilerden biriyiz. Kablo ve iletken üretiminin yanı sıra sıcaklık ölçüm ve kontrol teknolojisindeki 60 yılı aşkın tecrübe tek kişilik bir firmayı 500 çalışanlı bir kuruluş haline getirmiştir. Gücümüz sadece standart kablo ve iletken değil, aynı zamanda da özel ürünlerin imalatında yatıyor. Her yıl müşterilerimizden gelen talep üzerine 1500'den fazla özel kablo ürünü imal etmekteyiz. Ürünlerimizin kalitesi dünya çapında 40'tan fazla ülkede bilinmektedir. Ürünlerimizi yoğun bir şekilde test etmiş olan müşterilerimiz, ürünlerimizin rakiplerine göre daha uzun ömürlü olduğunu teyit etmişlerdir. Elektrik kablo ve iletkenleri: Halojen içermeyen kablolar, data kabloları, kumanda kabloları, esnek kablolar, özel kablolar, termoelektrik iletkenler, besleme hatları, otobüs kabloları, elektrik kabloları, kablo konfeksiyonları, ısıya dayanıklı kablolar

 2. TELBANT A.Ş.

  Türkiye

  Telbant A.Ş. Telbant markasının sahibi olaral Tel Bant üretir. Üretilen Tel Bantlar ısıtma, soğutma, pisirmede ve tasimada kullanilir. İlk üretimine 1962 yılında başlamış ve 1976 yılında A.Ş. statüsü kazanmıştır. Telbant markası tescilli olup marka hakları Telbant A.Ş.'ye aittir. Üretilen " tel bant " ürünleri uzun ömürlü ve sorunsuzdur.

 3. GUZEL METAL BRASS MILL

  Türkiye

  GUZEL METAL BRASS MILL, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. BYWELL SPRINGS & PRESSINGS LTD

  Birleşik Krallık

  BYWELL SPRINGS & PRESSINGS LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel yaylar, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tipton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. PRECISION BRASS WIRE MESH FACTORY

  Çin

  PRECISION BRASS WIRE MESH FACTORY, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hengshui, Çin 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HANSON SPRINGS LTD

  Birleşik Krallık

  HANSON SPRINGS LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rochdale, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. FLEXAL SPRINGS UK LTD

  Birleşik Krallık

  FLEXAL SPRINGS UK LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. QUALITY SPRINGS & PRESSINGS LTD

  Birleşik Krallık

  QUALITY SPRINGS & PRESSINGS LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Redditch, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. VALLEY SPRING CO LTD

  Birleşik Krallık

  VALLEY SPRING CO LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chesterfield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. N S T WELDING

  Birleşik Krallık

  N S T WELDING, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Glasgow, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. I A BARNES & CO LTD

  Birleşik Krallık

  I A BARNES & CO LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stevenage, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. K N PRODUCTS LTD

  Birleşik Krallık

  K N PRODUCTS LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Redditch, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. GEORGE EMMOTT LTD

  Birleşik Krallık

  GEORGE EMMOTT LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Keighley, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. SARGENT ELECTRICAL SERVICES LTD

  Birleşik Krallık

  SARGENT ELECTRICAL SERVICES LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beverley, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. JOHN BINNS & SON (SPRINGS) LTD

  Birleşik Krallık

  JOHN BINNS & SON (SPRINGS) LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Skipton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. CENTRAL SPRINGS

  Birleşik Krallık

  CENTRAL SPRINGS, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Birmingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. SOUTHERN SPRINGS & PRESSINGS LTD

  Birleşik Krallık

  SOUTHERN SPRINGS & PRESSINGS LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, New Milton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. GRIPPLE LTD

  Birleşik Krallık

  GRIPPLE LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sheffield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. J T ADAMS (SPRINGS) LTD

  Birleşik Krallık

  J T ADAMS (SPRINGS) LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, West Bromwich, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. VERNIER SPRINGS & PRESSINGS LTD

  Birleşik Krallık

  VERNIER SPRINGS & PRESSINGS LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Redditch, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. MORRIS SPRINGS

  Birleşik Krallık

  MORRIS SPRINGS, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, West Bromwich, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. MPS SPRINGS

  Birleşik Krallık

  MPS SPRINGS, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Holmfirth, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. RELIABLE SPRING & MANUFACTURING CO LTD

  Birleşik Krallık

  RELIABLE SPRING & MANUFACTURING CO LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tipton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. HY-TEN WELDED MESH CO LTD

  Birleşik Krallık

  HY-TEN WELDED MESH CO LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wolverhampton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. J E S MANUFACTURING CO LTD

  Birleşik Krallık

  J E S MANUFACTURING CO LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Birmingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. SPRINGMAKERS LTD

  Birleşik Krallık

  SPRINGMAKERS LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Redditch, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. UNIVERSAL SPRINGS & PRESSINGS LTD

  Birleşik Krallık

  UNIVERSAL SPRINGS & PRESSINGS LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Studley, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. ANYTE KABEL CO., LTD

  Çin

  ANYTE KABEL CO., LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Changzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. SCREEN SYSTEMS WIRE WORKERS LTD

  Birleşik Krallık

  SCREEN SYSTEMS WIRE WORKERS LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St. Helens, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. INDUSTRIAL GAS SPRINGS LTD

  Birleşik Krallık

  INDUSTRIAL GAS SPRINGS LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mitcham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz