• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • pirinç tel ve kablolar

Sonuçlar

Pirinç tel ve kablolar - Ithalat/Ihracat

 1. BROECKSKES SAB GMBH & CO. KG

  Almanya

  Kablo üreticisi SAB – Elektrik kabloları ve iletkenler, konfeksiyon kablolar ve sıcaklık ölçüm teknolojisi konusunda dünya çapında öncü üreticilerden biriyiz. Kablo ve iletken üretiminin yanı sıra sıcaklık ölçüm ve kontrol teknolojisindeki 60 yılı aşkın tecrübe tek kişilik bir firmayı 500 çalışanlı bir kuruluş haline getirmiştir. Gücümüz sadece standart kablo ve iletken değil, aynı zamanda da özel ürünlerin imalatında yatıyor. Her yıl müşterilerimizden gelen talep üzerine 1500'den fazla özel kablo ürünü imal etmekteyiz. Ürünlerimizin kalitesi dünya çapında 40'tan fazla ülkede bilinmektedir. Ürünlerimizi yoğun bir şekilde test etmiş olan müşterilerimiz, ürünlerimizin rakiplerine göre daha uzun ömürlü olduğunu teyit etmişlerdir. Elektrik kablo ve iletkenleri: Halojen içermeyen kablolar, data kabloları, kumanda kabloları, esnek kablolar, özel kablolar, termoelektrik iletkenler, besleme hatları, otobüs kabloları, elektrik kabloları, kablo konfeksiyonları, ısıya dayanıklı kablolar

 2. TELBANT A.Ş.

  Türkiye

  Telbant A.Ş. Telbant markasının sahibi olaral Tel Bant üretir. Üretilen Tel Bantlar ısıtma, soğutma, pisirmede ve tasimada kullanilir. İlk üretimine 1962 yılında başlamış ve 1976 yılında A.Ş. statüsü kazanmıştır. Telbant markası tescilli olup marka hakları Telbant A.Ş.'ye aittir. Üretilen " tel bant " ürünleri uzun ömürlü ve sorunsuzdur.

 3. GUZEL METAL BRASS MILL

  Türkiye

  GUZEL METAL BRASS MILL, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. BYWELL SPRINGS & PRESSINGS LTD

  Birleşik Krallık

  BYWELL SPRINGS & PRESSINGS LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel yaylar, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tipton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. HANSON SPRINGS LTD

  Birleşik Krallık

  HANSON SPRINGS LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rochdale, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FLEXAL SPRINGS UK LTD

  Birleşik Krallık

  FLEXAL SPRINGS UK LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. PRECISION BRASS WIRE MESH FACTORY

  Çin

  PRECISION BRASS WIRE MESH FACTORY, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hengshui, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. SOUTHERN SPRINGS & PRESSINGS LTD

  Birleşik Krallık

  SOUTHERN SPRINGS & PRESSINGS LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, New Milton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. K N PRODUCTS LTD

  Birleşik Krallık

  K N PRODUCTS LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Redditch, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. I A BARNES & CO LTD

  Birleşik Krallık

  I A BARNES & CO LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stevenage, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. T COLE & SON

  Birleşik Krallık

  T COLE & SON, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carrickfergus, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. HARPSCREEN GB LTD

  Birleşik Krallık

  HARPSCREEN GB LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St. Helens, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. ROBINSON WIRE CLOTH LTD

  Birleşik Krallık

  ROBINSON WIRE CLOTH LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stoke-On-Trent, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. ROCHDALE SPRING CO LTD

  Birleşik Krallık

  ROCHDALE SPRING CO LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rochdale, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. OWEN SPRINGS

  Birleşik Krallık

  OWEN SPRINGS, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gateshead, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. BOOTH WIRE PRODUCTS LTD

  Birleşik Krallık

  BOOTH WIRE PRODUCTS LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brighouse, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. METROL SPRINGS LTD

  Birleşik Krallık

  METROL SPRINGS LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Northampton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. JONES SPRINGS ENGINEERING LTD

  Birleşik Krallık

  JONES SPRINGS ENGINEERING LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wednesbury, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. FLEXO SPRINGS LTD

  Birleşik Krallık

  FLEXO SPRINGS LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bristol, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. STEVENAGE SPRING CO LTD

  Birleşik Krallık

  STEVENAGE SPRING CO LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stevenage, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. TESTED SPRING CO LTD

  Birleşik Krallık

  TESTED SPRING CO LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oldbury, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. SPRINGCO

  Birleşik Krallık

  SPRINGCO, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Craigavon, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. ALROSE PRODUCTS (BRITISH GAS SPRINGS) LTD

  Birleşik Krallık

  ALROSE PRODUCTS (BRITISH GAS SPRINGS) LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Peterborough, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. MESH SUPPLIES & FABRICATIONS

  Birleşik Krallık

  MESH SUPPLIES & FABRICATIONS, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Billingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. MPS SPRINGS

  Birleşik Krallık

  MPS SPRINGS, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Holmfirth, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. DYMET ALLOYS

  Birleşik Krallık

  DYMET ALLOYS, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aldershot, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. HAMPSHIRE RIGGING SERVICES

  Birleşik Krallık

  HAMPSHIRE RIGGING SERVICES, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Romsey, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. ANGLIA SPRINGS

  Birleşik Krallık

  ANGLIA SPRINGS, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Norwich, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. VERNIER SPRINGS & PRESSINGS LTD

  Birleşik Krallık

  VERNIER SPRINGS & PRESSINGS LTD, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Redditch, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. ACTIVE SPRINGS

  Birleşik Krallık

  ACTIVE SPRINGS, yılında kurulan ve Pirinç tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar, Kaynak bağlantılı olmayan tel zincirler, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Studley, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz