• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • pirinç

Sonuçlar

Pirinç - Ithalat/Ihracat

 1. MADAR

  Polanya

  Verified by europages badge

  MaDar, yaklaşık 30 yıllık bir geleneğe sahip, Polonyalı bir gıda toptancısıdır. Ürünlerimizi marketler, restoranlar, farklı profildeki şirketler, kurumlar ve özel şahıslar gibi çok çeşitli sektörlere tedarik etmekteyiz. %100 müşteri memnuniyetine ulaşmak için ürünlerimizi en yüksek kalitede en iyi fiyata ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu nedenle, bizde çok çeşitli mükemmel gıda ürünleri bulacaksınız. Geniş bir ürün portföyüne sahibiz: •Makarna, •İşlenmiş ve konserve etler •Tahıllar, •Farklı unlar, •Süt ürünleri, •Şeker, •Baharatlar, ürün portföyümüz hakkında daha fazla bilgiyi web sitemizden bulabilirsiniz! Garanti ediyoruz: •Hızlı sipariş karşılama, •Cazip fiyatlar, •Geniş ürün yelpazesi, •Dünya çapında teslimat. Ürünlerimiz, mükemmel lezzetle en iyi kaliteye ulaşmak için güvenilir tedarikçilerden ve yerel çiftliklerden ithal edilmektedir. Eşsiz lezzetleri bizimle sofralarınızda bulabilirsiniz. Lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. AKTÜRK GROUP

  Türkiye

  Verified by europages badge

  AKTÜRK GRUP gıda sektöründe faaliyetlerine 1970 yılında Mardin Midyat'ta başlamış ve yarım asırlık toptan ve perakende satış serüvenini stratejik konumu gereği 1992 yılında Gaziantep'e taşıyarak sürdürmüştür. Kurulduğu günden bu yana istikrarlı bir büyümeyle ürünlerini 40'a yakın ülkeye ihraç eden Aktürk Grup, genç ekibinin enerjisiyle her geçen gün gelişmeye ve büyümeye devam etmekte ve Gaziantep'te 50.000 m2 alan üzerine kurulu tesisleriyle dünya çapında üretim yapabilmektedir. AKTÜRK GRUP bulunduğu tüm pazarlarda yüksek müşteri memnuniyeti elde etmiştir. Elektronik sektöründe cep telefonu, tablet, bilgisayar ve akıllı saat markaları sunan firma; gıda sektöründe çay, hazır kahve, pirinç ve acı biber; sağlık sektöründe ise bebek bezi, hasta bezi, maxi ped ve ıslak mendiller sunmaktadır. Aktürk Grup, sektörünün en yüksek kapasite ve teknolojisine sahip üretim tesisleriyle verimli, kaliteli ve çevreye duyarlı çalışma sistemleri kullanarak, sektöründe gelişme ve yeniliklerin lideri olmayı hedeflemektedir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. BOULEVARD BENIN

  Benin

  Verified by europages badge

  2018'den beri Boulevard BENIN şu alanlarda uzmanlaşmıştır: Tarımsal İşletme; Tarımsal Gıda Ürünlerinin Üretimi ve Pazarlanması; satış temsilciliği, iş ortaklığı ve NTiC hizmetleri. Şirket Benin'de bulunmaktadır ve ana faaliyet konusu hammadde ve mamul ürünlerin ihracat ve ithalatıdır. Benin'e yayılmış 300'den fazla çiftçi örgütü bulunmaktadır. Çeşitli ürünlerin seri üretimi için tarımsal projelerin başlatılması, geliştirilmesi, planlanması ve uygulanmasıyla ilgileniyoruz: kaju fıstığı; soya; shea; susam; fıstık; pamuk; darı; mısır; biber; sarımsak; soğan... Benin'in her köşesinde temin ediyoruz. Hizmetlerimizdeki verimliliğimiz, dinamizmimiz ve hızımızla tanınırız. Garantili kalite/fiyat oranı ve kusursuz satış sonrası hizmetlerimiz ana değerlerimizdir. OHADA Ticari Yasası hükümlerine sıkı sıkıya bağlı kalarak çalışıyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 4. RECORD METALL-FOLIEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Dar kalınlık toleranslarına sahip ince metal folyoların tedariki konusunda uzmanlaşmış orta ölçekli bir şirketiz. 0, 005 mm ile 1, 00 mm kalınlık aralığında folyo sağlamaktayız. Ambalajları sayesinde atölyede ve montajlarda kullanım için en uygun olan çeşitli boyutları stoktan teslim sevk etmekteyiz. Geniş ölçülü plastik kutudan istenilen uzunlukta malzeme kolaylıkla çıkarılabilir ve gerekirse 0, 250 mm kalınlığa kadar kullanılan 150 mm malzeme genişliğine sahip kutular klipslerle birleştirilebilir. Gerekirse bunları ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Bir başka ürün seçeneği de kendinden yapışkanlı METAL FOLYO'lardır. Malzeme, taşıyıcı olmayan bir yapışkan tabaka ile donatılmıştır. Yapıştırıcı kalınlığı 0, 04 mm'dir.

 5. ANKARA BRONZ

  Türkiye

  Verified by europages badge

  ANKARA BRONZ, 1974 yılında kurulduğundan bu yana, Türkiye menşeli döküm yöntemlerini geniş bir yelpazede kullanarak zanaatını geliştirmiştir. Ustalığımız, her biri farklı ölçeklere göre uyarlanmış Bronz, Alüminyum, Pirinç ve Özel Bakır alaşımlarının döküm sanatında yatmaktadır. Seçkin alaşımlarımız arasında Kalay Bronz, Alüminyum Bronz, Mangan Bronz, Silisyum Bronz, Kurşunlu Kalay Bronz, Yüksek Kurşunlu Kalay Bronz ve çok yönlü Nikel Kalay Bronz bulunmaktadır. Repertuarımız Pirinç, Sürekli hızlanan metal teknolojisi alanında, en son yenilikleri değerli müşterilerimizle paylaşma sorumluluğunu üstleniyoruz. Alüminyum ve Özel Bakır alaşımlarından oluşan zengin bir ürün yelpazesini kapsamaktadır. Sürekli hızlanan metal teknolojisi alanında, en son yenilikleri değerli müşterilerimizle paylaşma sorumluluğunu üstleniyoruz. ANKARA BRONZ'un temel felsefesi, —sürekli gelişen bu ortamda değişmeyen bir kalite sunma taahhüdü olarak sabit kalmaktadır. Ufkumuz dökümün çok ötesine uzanıyor ve eklektik bir metal yelpazesini benimsiyor: Bronz, Alüminyum, Bakır, Pirinç, İthal Nodüler Dökme Demir, Pik, Paslanmaz Çelik, Cıva Çeliği, Yağda Sertleştirilmiş Çelik ve daha fazlası. Ayrıca Kestamid, Polyamid, Politef, Pom c, PVC ve Fiber gibi Mühendislik Plastikleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Bugün bize ulaşarak döküm ve malzemelerdeki derin uzmanlığın ve avangart hünerin özünü deneyimleyin. ANKARA BRONZ, metallerin dinamik dünyasında onlarca yıllık bilgi birikimini kapsayan kalıcı ortağınız olarak kararlı bir duruş sergiliyor.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. NATURELL AB

  İsveç

  Verified by europages badge

  Naturell AB'de organik gıdayı standart haline getirdik. %100 organik gıdanın standart olduğu bir dünyaya inanıyoruz. Organik gıda uzmanı olarak yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz. Bu sayede organik gıda alanında lider firma olma yolunda yavaş ama emin adımlarla yükseldik. Ancak organik dökme sağlık gıdaları satmaktan çok daha fazlasını yapıyoruz. Sadece tamamen organik ürünler sunuyoruz. Organik gıda toptancısı olarak toplamda 1000'den fazla farklı organik ürün satıyoruz. Bu ürünler kendi organik çiftçilerimiz ve üreticilerimiz tarafından üretilmektedir. Organik ağımız dünyanın her yerine ulaşıyor. Nakliyeyi asgari düzeyde tutmak için ürünlerimizi eve mümkün olduğunca yakın bir yere götürmeyi amaçlıyoruz. Ürünlerimiz: Badem, Brezilya Cevizi, Kaju Fıstığı, Hindistan Cevizi, Fındık, Fındık Ezmesi, Kavrulmuş Fındık, Yer Fıstığı, Beyazlatılmış Yer Fıstığı, Pikan Cevizi, Çam Fıstığı, Antep Fıstığı, Ceviz. Un, Badem Unu, Ararot, Arpa Unu, Karabuğday Unu, Manyok Unu, Nohut Unu, Hindistan Cevizi Unu, Mısır Unu, Fındık Unu, Yulaf Unu, Patates Nişastası, Kinoa Unu, Pirinç Unu, Çavdar Unu, Kavuzsuz Un, Tapyoka Nişastası, Teff Unu, Buğday Unu. Şeker ve Tatlandırıcılar, Agave Şurubu, Arpa Maltı Ekstresi Tozu, Arpa Maltı Şurubu, Pancar Şekeri Şurubu, Şeker Kamışı, Hindistan Cevizi Şekeri, Mısır Glikoz Tozu, Mısır Maltı Şurubu, Mısır Şurubu, Bal EKO Melanjı, Akçaağaç Şurubu, Hurma Şekeri, Şekeri Kamışı Tozu, Pirinç Şurubu, Pirinç MAlt Şurubu, Buğday Şurubu, Tapyoka Şurubu, Tapyoka Malto Dekstrin. Pirinç, Basmati Pirinci, Arborio Pirinci...

 2. SARL NOOH AS

  Fransa

  Verified by europages badge

  N.O.O.H. AS olarak gerçekten üstün kaliteli bir damak zevki deneyimi yaşama olanağını sizlere sunuyor olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Yüksek kaliteli ayçiçek yağları üretmeye olan tutkumuz bizi tüm dünyada en lezzetli ürünleri aramaya teşvik etmektedir. Özenle seçilmiş ayçiçek tohumlarından elde ettiğimiz lezzetli ayçiçek yağlarımızla damak zevkinin mükemmeliyete ulaşmış halini tadınız. N.O.O.H. AS olarak Yüksek Kalite ve Doğa ile yaptığımız işbirliği sayesinde . kurum olarak yüksek kalite ve kalıcılık konusunda taviz vermemek temel hedefimiz olmuştur. Doğa Ananın bizlere paha biçilmez hazineler sunduğuna derinden inanıyoruz. Yüksek kalite vazgeçilmez hedefimizdir: Ürettiğimiz ayçiçek yağının her damlası tutkumuzu ve sevdamızı yansıtmaktadır. % 100 saf, katkısız ve modifiye edilmemiş bir ürün sunabilmek için en değerli ayçiçek çekirdeklerini özenle seçmekteyiz. Çevrenin korunmasına ve kurum olarak kalıcılığa son derece bağlıyız. Üretim prosesimiz dünyamıza en az zarar verecek, karbon ayak izimizi neredeyse sıfırlayacak şekilde tasarlanmıştır. Tarımsal uygulamalarda gösterdiğimiz sorumluluk bilinci, çevrenin korunmasına değer ambalajımız sayesinde daha yaşanabilir bir dünyanın temellerini atmaktayız. Yerel ve uluslararası alanda işbirliği yaptığımız üreticilerle olan anlaşmamız etik değerler üzerine kurulmuştur. Hakkı ve eşit paylaşmayı üstün tutan çalışma koşullarını oluşturmak vazgeçilmez hedefimizdir. Her üretim aşamasında saf ve katkısız ürün sunabilmek amacıyla sürekli kalite testleri uygulamaktayız.

 3. BIKOULA COMPLEXE INTERNATIONAL CONSULTING SARL

  Fransa

  Verified by europages badge

  Batılı ortaklarla Afrikalı kamu ve özel sektör ortakları arasında ticaret anlaşmaları ve iletişimleri kolaylaştırma konusunda uzmanlaşmış bir Fransız şirketi olan Bikoula Complexe International Consultings Sarl'a hoş geldiniz. Biz Afrika ile Batı arasındaki bağlantıyı sağlıyoruz, Afrika kıtasına yerleşmek isteyen şirketler için bir aracı konumundayız. Size olan taahhüdümüz, projeleriniz için en iyi yaklaşımı ve başarıyı garanti etmek üzere sizi hem özel hem de kamu sektöründeki ekonomik aktörlerle temasa geçirmektir. Ana faaliyet alanımıza ek olarak, gıda maddeleri ve hammadde ticaretinde de önemli bir rol oynuyoruz. Avrupa, Amerika, Rusya ve Asya'daki ortak müşterilerimiz için en iyi ürünleri ithal ve ihraç etmeye kararlıyız. Tedarikçilerimizi ürünlerinin kalitesine göre titizlikle seçmemiz, kaliteye ve iş ortağı memnuniyetine olan ciddiyetimizi ve bağlılığımızı kanıtlamaktadır. Afrika'daki işlerinizin geleceğini, başarıya ulaşma hedeflerinize rehberlik eden önemli ortağınız Bikoula Complexe International Consultings Sarl ile şekillendirin. Uzmanlığımız, özel ve kamu sektörlerinin yanı sıra proje liderlerini destekleme konusunda deneyimli işbirlikçilerden oluşan bir ağa dayanmaktadır. Bu ekip Afrika pazarı hakkında kapsamlı bir deneyime sahiptir.

 4. SRI - SAINT-REMY INDUSTRIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  Commentry kentinde kurulmuş olan Fonderie SRI şirketi, tüm sektörlerin gereksinimlerini karşılamaya yönelik olarak metalik parçaların kendinden sertleşmeli kum kalıplarda, saf bakır, yapısal sertleşmeli bakır alüminyum alaşımı, kalaylı bronz, kurşunlu bronz, pirinç gibi malzemelerden döküm işlemleri gerçekleştirmektedir. Ayrıca Saint Rémy Industrie (SRI) ayrıca sürekli gelişme halindeki atölyesinde mekanik işlemler uygulamaktadır. Bu atölyede kullanıma hazır parçalar üretilmekte ve böylece müşterilerimize bir referans durumuna gelmiş kurumumuzdan komple hizmet sunulmaktadır

 5. JAGDAMBA IMPEX

  Hindistan

  Verified by europages badge

  Jagdamba Impex, Tarım Ürünlerinde iyi bilinen bir isimdir. Başlıca Ürünlerimiz Pirinç, Şeker, Mısır, Darı, Buğday vb. Müşteriye en iyi kaliteyi ve fiyatı vermek için kendi sözleşmeli çiftçiliğimiz var. Pirinç, Tahıllar ve Tahıllarımızla doğrudan müşteri kapımıza yetiştirme, paketleme ve teslimattan itibaren özen gösteriyoruz. Dünyanın herhangi bir limanında her türlü miktarı elleçleme ve teslim etme kabiliyetine sahibiz Hatta bazı yağlı tohumlar, Susam Tohumu, Fıstık, Ayçiçeği Tohumu, Keten Tohumu, Aspir Tohumu, Nijer Tohumu tedarik ediyoruz. Taze Sebzeler Arasında Taze Zencefil ve Sarımsak tedarik ediyoruz

 1. AGS - CNC MACHINING UNIP. LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  AGS - CNC MACHINING UNIP. LDA, yılında kurulan ve Hassas mekanik işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik, Pirinç, CNC çevrilmiş parçalar, Hassas işleme, hassas frezeleme, Hassas torna, CNC freze, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gondomar, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. EXOTIC CITY

  Belçika

  Verified by europages badge

  EXOTIC CITY, yılında kurulan ve Özel gıdalar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Pirinç, Yiyecek ithalat - ihracatı, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, İçecek ithalat - ihracatı, Kahve, çay ve bitkisel çaylar, Baharatlar, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, Dondurulmuş sebzeler, Dondurulmuş meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alleur, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. TORCAMES

  Portekiz

  Verified by europages badge

  TORCAMES, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Delme hizmetleri, Çelik, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Pirinç, Kauçuk ve plastiğin genişletilmesi ve torna işlemleri, Çelik ve metallerin torna edilmesi, CNC 4 eksenli frezeleme işlemleri, CNC alüminyum işleme, CNC frezeleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Espinhel Águeda, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. SML IMPORT EXPORT

  Fransa

  Verified by europages badge

  SML IMPORT EXPORT, yılında kurulan ve Pirinç sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Gıda ambalajları, Plastik malzemeden ambalajlar, Kuru yemişler, Kuru yemişler, Asya mutfakları, uzun taneli pirinç, Gıda ambalajları, tayland pirinci, Plastik kutu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marseille, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. BREMETALL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BREMETALL GMBH, yılında kurulan ve Alüminyum levha ve bantlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pirinç, bronz bantlar, paslanmaz çelik şeritler, bakır şeritler, Bakır tel, pirinç çıtlar, alüminyum, Eğik dönmeli parçalar, bakır sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. FRIESSINGER MÜHLE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FRIESSINGER MÜHLE GMBH, yılında kurulan ve Ekmek sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kara buğday, spelt buğdayı ekmeği, sert buğday irmiği, patatesli ekmek, pizza hamuru, pirinç unları, Esmer şeker, kepekli ekmek sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Wimpfen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FILTO PROFILES

  İspanya

  Verified by europages badge

  FILTO PROFILES, yılında kurulan ve Demir olmayan metal parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pirinç, pirinç profiller, köşebentler, Pirinç, bina için profiller, sanayi profilleri, sipariş üzerine özel profiller, düz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vallirana-Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. M-S SERVICES

  Belçika

  Verified by europages badge

  M-S SERVICES, yılında kurulan ve İçecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yiyecek ithalat - ihracatı, Balık, Pirinç, Bal, Kuru yemişler, Kahve, çay ve bitkisel çaylar, Dondurulmuş balık, Yumuşak içecekler, Yiyecek ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Woluwe-Saint-Pierre, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. IMPORT & EXPORT SOLEIL / SOLEILFOOD

  Almanya

  Verified by europages badge

  IMPORT & EXPORT SOLEIL / SOLEILFOOD, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kurutulmuş sebzeler, Baharatlar, Kuru yemişler, Pirinç, Kurutulmuş sebzeler, kuru meyveler, Baharatlar, Kuru yemişler, Şarküteri ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. STAHL OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  STAHL OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Pirinç, Parça temizliği, polisaj işlemi, şeritler, soğuk odalar, boru tesisatçılığı, torna aletleri, Yatak odaları, Pirinç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Böttingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. TRAFILERIE CARLO GNUTTI - S.P.A.

  İtalya

  Verified by europages badge

  TRAFILERIE CARLO GNUTTI - S.P.A., yılında kurulan ve Demirli metaller için haddehaneler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pirinç, demir metaller ve alaşımları, kalay çubuklar, Pirinç, sıcak çekme profiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chiari, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. B&G FOREIGN TRADE COMPANY

  Türkiye

  It did 12 years experience in the sector with SWISS brand B & G crowning the year 2021 to be among the leading companies in the field as başladım.b & G FOREIGN TRADE FOREIGN TRADE COMPANY ESKİŞEHİR \ TER ARE IN TURKEY The SHİSS collection continues to be renewed with all its strength to become the indispensable part of your life with its product range, which consists of 100% natural oils and renews itself day by day. SHİSS IS THE REGISTERED BRAND OF B&G FOREIGN TRADE COMPANY Our vision is to constantly renew itself with the understanding of quality and the most hygienic production, quality and most hygienic product, quality service. Keeping efficiency, effectiveness, productivity and quality at the top, and continuing our activities in a transparent, modern and dynamic structure by using all communication tools to the end are among our priorities.

 3. HARBIYELI

  Türkiye

  We are Trading and Import&Export Company based in Mersin/Turkey. We trade Pulses, Beans, Nuts, Spices, Oils, Ghee, Glucose, Starches, Flour, Yeast, Green Coffee Bean, Pasta, Glycerine and other food chemicals and ingredients. Please see below our company brief; Company Brief: We are Trading and Import&Export Company based in Mersin/Turkey. We do export to Africa, Middle East and America. We do import all over the World. We are doing general trading and consultancy for machinery production solution. We have Turkey representation of one of the largest rice processor in India and Thailand. Automotive spare parts, vehicles, agricultural machinery and equipments. Hope to have the opportunity to start working together supplying your company with our products and packaking machinery in the near future. Looking forward your reply. Our Products: STARCH, GLUCOSE, FRUCTOSE, MALTODEXTRINS, Etc: 25Kg Craft or Nayloon Bags, buckets, tins, drums. RICE : India, Thailand, Pakistan, Vietnam, USA, Latin America, Europe, Russia and Turkey origins with so many variaties. RED LENTIL : Canada and Turkey origins GREEN LENTIL : Canada and America origins BULGUR : Turkish Origin-All variaties, i.e. yellow, Brown, frikah, Jerish, herish WHITE BEANS : Egypt, Argentina, Kyrgizistan, USA, Canada, Turkey, Ethiopia, so many origins and variaties. CHICKPEAS : All origins and counts

 4. SEFIK GLOBAL TRADING LIMITED

  Türkiye

  Avrupa, Asya, Afrika, Kuzey Amerika ve Güney Amerika'daki ticaret fırsatlarında aktif olarak faaliyet gösteren bir şirkettir. Odak noktamız, süpermarketlerin ve gıda hizmeti sağlayıcılarının raflarına hakim olan popüler markalı market ve kozmetik ürünleridir. Başarımız, olağanüstü müşteri desteğimize, hızlı ve güvenilir tedarik zincirimize ve küresel emtia piyasası hakkındaki kapsamlı bilgimize atfedilebilir. Bu bilgi birikimini, dünya çapında markalı ürünlerin tedariki ve dağıtımı konusunda uzun yıllara dayanan deneyimimizin yanı sıra Uzak Doğu'da genişleyen ve olgunlaşan ağımız sayesinde edindik. Uzmanlık alanımız, dünya çapında tanınan ve çok değerli gıda, içecek ve yaşam tarzı ürünlerinin çok sayıda ülkeye toptan tedarikini sağlamaktır. Neredeyse tüm Avrupa ülkelerinde Batı tarzı gıda ve market ürünlerine yönelik artan talep, şirketimizin küresel emtia ihracatı tedarik zincirinin en hızlı büyüyen oyuncularından biri haline gelmesine yol açtı. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

  Tüm ürünler arasında "pirinç"
 5. OSBEN EXPORT-IMPORT BROKER

  Almanya

  Osben Export-Import Broker, dünya çapındaki ihracatçıları ve ithalatçıları birbirine bağlamak için tasarlanmış bir hizmettir. Biz ithalat-ihracat komisyoncuları ve kaynak bulma acenteleriyiz. Temsil ettiğimiz ürünler pamuk, soya fasulyesi, mısır, buğday, şeker, çimento, pirinç, üre, kaju fıstığı, kakao, hammadde ve endüstriyel makinelerdir. Burada listelenmeyen diğer ürünlerin tedariki konusunda da size yardımcı olabiliriz. Ürünlerimiz ve burada listelenmeyen diğer ürünler hakkında soru sormak için lütfen şirketinizin antetli kağıdında bana biraz daha ayrıntı verin, böylece sorgunuzu işleme koyabilir ve sizin için en iyi fiyatları alabiliriz. 1. Malların türü. 2. Malların miktarı. 3. Başka herhangi bir kalite spesifikasyonu. 4. Teslimat yeri. 5. Ambalaj türü (PP, polar veya jüt). 6. Paket boyutu (tekli paket için 50kg, 40kg, 25kg VEYA ikili paket için 10, 5, 2, 1kg). 7. Fiyatlar eski eser veya İKİ. 8. Yükleme noktasında gözetim yöntemi (masrafları alıcı/satıcıya ait olmak üzere kendi acentesi VEYA üçüncü taraf [SGS/BV/diğer herhangi bir acente] tarafından gözetim). 9. Ödeme vadesi fiyat belli olur olmaz (görünürde LC VEYA %30 depozito, %70 yükleme belgeleri üzerine). Lütfen bu bilgileri şirketinizin bilgileriyle teyit edin ve sizin için fiyatları almama izin verin.

 6. LANZA METALLWAREN-GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  Lanza şirketi başlangıçta bir ticaret şirketi şeklinde kurulmuştur. Metal yarı mamul ürünlerin ticaretine dayalı olarak, kaliteli danışmanlık ve mükemmel müşteri hizmeti sayesinde, yıllar içinde ana müşterilerle olduğu gibi hassas torna parçalarının üreticileriyle de kalıcı bir iş ortaklığı ilişkisi gelişti. Ticarî malların işlenerek tornalanmış parçalara dönüştürülmesi sayesinde satış piyasasını güvence altına almak için, münferit metal işleme şirketlerinin piyasadan çekilmesi, Lanza şirketinin son kullanıcılarla doğrudan muhatap olmasına neden olmuştur. Bunun sonucu ortaya çıkan tornalanmış parça ticareti 70'li yılların sonunda, takım tezgahları edinilmesi ve piyasadan çekilen uzman firmaların personeli ile müşterilerinin devralınması fikrine yol açmış, buradan da küçük ama genişleyebilecek bir üretim şirketi oluşmuştur.

 7. ARATAY (IE ANDREEV VITALY VALERIEVICH)

  Rusya

  Rusya'dan pirinç üreticisi ve ihracatçısıyız: UZUN TANELİ PİRİNÇ, YUVARLAK TANELİ PİRİNÇ ve PİRİNÇ UNLARI. Bizim siyah pirinç ve kırmızı pirincimiz lezzetli süper besinlerdir, kolay ufalanır ve risotto için mükemmeldir. Yüksek antioksidan içeriğine sahiptirler. Kahverengi pirincimiz cilasız olup sağlıklıdır. Cilasız pirinç çimlendirilebilir. Maksimum besin öğesine sahiptir. Farklı beyaz pirinç çeşitleri üretiyoruz: pilav için yapışkan ve ufalanan. 20'den fazla yeni pirinç çeşidi yarattık. Yeni pirinç türleri üretimi konusunda Rusya’daki lider şirketiz. Rusya'nın güneyindeki verimli topraklarda pirinç yetiştiriyoruz ve büyük pirinç üreticisi ülkelerden 2 ila 3 kat daha az gübre kullanıyoruz. Bu bizim pirincimizi daha sağlıklı yapmaktadır. Ana işimiz Gıda - PİRİNÇ ithalat-ihracatı ve TOPTAN SATIŞI. Aynı zamanda, perakende olarak da satış yapıyoruz. Siyah pirinç, Kırmızı pirinç, beyaz pirinç ve kahverengi pirinçten yapılmış farklı PİRİNÇ UNLARI ihraç ediyoruz. Siyah ve kırmızı pirinç unları antioksidanlar bakımından zengindir ve hamur işlerinizi süper yiyeceklere dönüştürür.

 8. JISSER

  Fransa

  Jisser, tarım ve gıda ürünlerinin ithalatında ve ihracatında uzmanlaşmıştır ve en iyi fiyatlarla kaliteli ürünler elde etmek için ithalatçılara ve toptancılara nitelikli tedarikçiler sunmaktadır. Uluslararası ticarette uzun yıllara dayanan deneyime sahip tedarikçileri seçtik. Ayçiçek yağı, Icumsa 45 şeker, Madagaskar'dan siyah Bourbon vanilya, Vietnam pirinci, süt tozu gibi ürünlerde uzmanlaşmıştır... Jisser, ithalatçıları ve toptancıları satın alma sürecinde destekliyor: Tedarikçi seçimi, Müzakere, Lojistik, Ödeme. Bir laboratuvar testi, ürünlerin uluslararası gıda standartlarına uygun olduğunu garanti eder ve her sevkiyat sırasında müşterilere sağlanan sertifikalara sahibiz. Jisser, ayrıca, ihracat partnerleri tarafından yayılmış bir faaliyet ile Avrupa ve dünya çapında ana gıda partneri olarak konumlandırılmıştır.

 9. SINTER - M JSC

  Bulgaristan

  Sinter-M JSC. şirketi, metal parça ve ürünlerin üretiminde sinterleme yönteminin çok çeşitli özelliklerini kapsayan (toz metalürji ürünleri de denen), çeşitli araç ve tekniklerle üretim, tasarım ve uygulanmada uzmanlaşmış, bir makine sanayi şirketidir. Ürünlerimizin farklı sektörlerde çok değişik bir dizi uygulaması vardır. Üretimimiz için İsveç, İtalya, Almanya ve Romanya'dan ithal ettiğimiz yüksek kaliteli metal tozlarını (demir, pirinç, bakır, çelik, paslanmaz çelik, bronz, alüminyum) kullanmaktayız. Yukarıda bahsedilmemiş ancak müşteri tarafından talep edilen her türlü toz metalürji parça ve ürününü imal edebilecek yetenekteyiz. Genel sinterlenmiş mekanik ekipman parça uygulamaları şunlardır: • otomobil ve diğer araç üretim sektörü; • hidrolik ve pnömatik• tekstil makineleri; • ölçüm cihazları; • kilitler ve madeni eşyalar; •muhtelif elektrik donanımı; • ayrıca mobilya, çit ve tırabzanlar için de dekoratif ürünler de üretmekteyiz.

 10. KARAKAS METAL SAN.MAM.LTD.STI

  Türkiye

  1981 yılında kurulan Karakaş Metal pirinç profilleri direkt fabrikadan temin etmekte olup Sarbak Metal A.Ş nin bayisidir. Sarbak Metal A.Ş 12000 m2 kapalı, 22000 m2 açık alana sahip yeni tesislerinde, toplam 148 personeli ile, standart olarak Avrupa ve Amerikan normlarında, ayrıca müşteri istekleri doğrultusunda, her türlü kesitte pirinç pres ve kalibre; yuvarlak, kare, dikdörtgen altıgen, sekizgen vb. çubukların yanısıra, değişik ölçü ve şekillerde özel profiller, 254 mm.' ye kadar istenen çap ve boylarda biyet üretimi, ayrıca su armatürleri üretiminde geniş kullanım alanı olan alçak basınç ve kontinü külçe üretimlerini de gerçekleştirmektedir. 1994 yılında üretime başlayan firmamız, gelişerek artan pazar payı sayesinde bugün, üretimin ve ürünlerinin yarısını başta Avrupa Birliği Ülkeleri olmak üzere, Kuzey Afrika, Avusturalya ve Orta Doğu ülkelerine ihraç etmektedir. Karakaş Metal bugun tütün kesim makineleri için diğer transportör taşıyıcı palet çeşitleri, RC4, KTC8, KTC80, Hauni KT400, Legg MARK3, Legg Mark4M ve KTF ürünlerini üretmektedir. Bu alanda dünya markası olan Garbuio Dickinson ve Comas Italy firmalarına direk ihracat yapmaktadır. Karakaş Metal seri üretimin yanı sıra müşteri ihtiyaçları doğrultusunda özel sipariş üzerine de üretim gerçeştirmektedir.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Pirinç - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

4.590 Şirketler