• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • pirinçleme - makineler ve malzemeler

Sonuçlar

Pirinçleme - makineler ve malzemeler - Ithalat/Ihracat

 1. H. SIGRIST + PARTNER AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  H. SIGRIST + PARTNER AG, yılında kurulan ve Pirinçleme - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Matzingen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. ERSA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ERSA GMBH, yılında kurulan ve Pirinçleme - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wertheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FACTRONIX GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FACTRONIX GMBH, yılında kurulan ve Pirinçleme - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wörthsee-Etterschlag, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SPIRIG ERNEST, DIPL.ING.

  İsviçre

  Ernest Spirig, Dipl. El. Mühendisi ETH tarafından kurulan DIPL. ING. ERNEST SPIRIG şirketi, 1969 yılında Rapperswil, İsviçre'de faaliyete başladı. 1979 yılından bu yanan bağlı firma Spirig Advanced Technologies Inc in Springfield, MA ile Amerika piyasasına da hizmet vermeye başladı. Çeşitli Spirig sıcaklık ölçüm ve kayır teknikleri arasında CelsiClock®, CelsiPoint®, CelsiDot®, CelsiStrip®, HubAlert® markalı kağıt termometreler çok ünlüdür. Patentli Spirig Spirflame® çok hücreli elektroliz tekniği sayesinde termik olarak son derece stabil just-in-time (JIT) mikro alevler üretilebilir. Bu mikro alevler yüksek hızlı yumuşak ve sert lehim tekniklerinde ve mikro kaynaklamada kullanılır. Spirflame® - LA2050® Automatisation sayesinde titreşimsiz ve çekme mukavemeti yüksek ve korozyon korumalı tel Crimp bağlantıları oluşturulabilir. Spirig "Wicking" lehim sökme litz telleri / Lotsauglitzen® elektronik onarımlarında ve değişikliklerinde lehimin başarıyla sökülmesi için kullanılır.

 5. STRECKFUSS SYSTEMS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Elektrik endüstrisindeki parça işlemesine yönelik yenilikçi lehim sistemleri, makineler ve düzenekler. STRECKFUSS SYSTEMS, lehimleme makinelerinin yanı sıra elektrik sanayisi için bileşen hazırlığı amaçlı makine ve cihazlar geliştirmektedir. Sistem üreticisi olarak 50 yıldan uzun süredir edindiğimiz tecrübeler bizi şu sonuçlara götürmüştür: Seviye fark yaratır – Yol gösterici olarak müşterilerimizle birlikte yüksek kalitede, uyarlama kabiliyetine sahip ürünler üretiyoruz - Tekli sistem üretimlerimiz de mevcuttur. Bir tesis yapımcısı olarak, STRECKFUSS SYSTEMS kendi fabrikalarının yanı sıra diğer üreticilerin tesisleri için de tüm servis ve bakım görevlerini üstlenmektedir. Ana iş kolumuz olan, baskılı devre kartları için lehimleme sistemlerinin imalatında, aşağıdaki sistem tiplerini sunmaktayız: - Dalgalı lehimleme sistemleri - Seçici lehimleme sistemleri - Lehim Geri Dönüşümü - Lehim fırçaları. Ayrıca, müşterilerimizi bileşen hazırlığı ve müşteriye özel imalat uygulamalarında da desteklemekteyiz..

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ALDORA BRASS COMPANY

  Türkiye

 2. TECHNAX

  Fransa

  TECHNAX, yılında kurulan ve Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pirinçleme - Makineler ve malzemeler, kaynak işleri atölyesi, Pirinçleme - Makineler ve malzemeler, Kriyojenik ekipman, kaynak otomatizasyon sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Priest, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. WE-EM NACHRICHTENTECHNIK GMBH

  Almanya

  WE-EM NACHRICHTENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Pirinçleme - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mettmann, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DIN ( DISTRIBUTION INDUSTRIELLES INTERNATIONALES)

  Fas

  DIN ( DISTRIBUTION INDUSTRIELLES INTERNATIONALES), yılında kurulan ve Pirinçleme - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Sale, Fas 'de bulunmaktadır.

 5. GCE MUJELLI S.P.A.

  İtalya

  GCE MUJELLI S.P.A., yılında kurulan ve Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaynak makineleri, Pirinçleme - Makineler ve malzemeler, Kaynak makineleri, Pirinçleme - Makineler ve malzemeler, mobil öğütücü, basınç redüktörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Martino Buon Albergo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. FRANCE DESHUMIDIFICATION

  Fransa

  FRANCE DESHUMIDIFICATION, yılında kurulan ve Pirinçleme - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. rutubet önleyici işlem, Kurutma ekipmanı, hava kurutucular, gıda endüstrisi için dehidratörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Esternay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. W & P GEAT GMBH GERÄTEBAU UND AUTOMATISIERUNGSTECHNIK

  Almanya

  W & P GEAT GMBH GERÄTEBAU UND AUTOMATISIERUNGSTECHNIK, yılında kurulan ve Profilli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sürgülü raylar ve şasiler, Taşıyıcı bandlar, Pirinçleme - Makineler ve malzemeler, Paletleme - Makineler, Sürgülü raylar ve şasiler, Taşıyıcı bandlar, Pirinçleme - Makineler ve malzemeler, Paletleme - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. D'HONT

  Belçika

  D'HONT, yılında kurulan ve Pnömatik vites sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Pirinçleme - Makineler ve malzemeler, kaynak ekipmanları, yüksek basınçlı yıkama işlemleri, kenetleme ürünleri, Pirinçleme - Makineler ve malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sint-eloois-vijve, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. ENTABAN SUMINISTROS INDUSTRIALES

  İspanya

  ENTABAN SUMINISTROS INDUSTRIALES, yılında kurulan ve Pirinçleme - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Zaragoza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. THESSCO AGI CLAL SAS

  Fransa

  THESSCO AGI CLAL SAS, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pirinçleme - Makineler ve malzemeler, Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç, lehimleme, Pirinçleme - Makineler ve malzemeler, lehimleme işleri için kalay çubuklar, Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Thibault Des Vignes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. CASTOLIN BENELUX

  Belçika

  CASTOLIN BENELUX, yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler, Pirinçleme - Makineler ve malzemeler, Yüzey metalik kaplamaları için makineler, Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler, kaynak işleri atölyesi, Pirinçleme - Makineler ve malzemeler, Yüzey metalik kaplamaları için makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Enghien, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. SOLTER SOLDADURA S.L.

  İspanya

  SOLTER SOLDADURA S.L., yılında kurulan ve Lazerli kesici ve kaynak makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler, Pirinçleme - Makineler ve malzemeler, Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Elektron ışınlarını kaynaklayan malzemeler, Pirinçleme - Makineler ve malzemeler, Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Campdevanol, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. SAXOBRAZE GMBH

  Almanya

  SAXOBRAZE GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Taşınabilir aletler, Pirinçleme - Makineler ve malzemeler, Çelik ve metalleri ısıl işleme tabi tutma, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Taşınabilir aletler, Pirinçleme - Makineler ve malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Großhartmannsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. OKTED LTD

  Türkiye

  OKTED LTD, yılında kurulan ve Pirinçleme - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. MAIER SYSTEME GMBH

  Almanya

  MAIER SYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Kalay alaşımları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Taşınabilir aletler, Sıhhi su tesisatı, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Pirinçleme - Makineler ve malzemeler, Taşınabilir aletler, Sıhhi su tesisatı, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Pirinçleme - Makineler ve malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rottweil, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BOKESCH SYSTEME GMBH

  Almanya

  BOKESCH SYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Pirinçleme - Makineler ve malzemeler, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Evde kullanılan elektronik aletler - Büyük alet ve makineler, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Pirinçleme - Makineler ve malzemeler, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Evde kullanılan elektronik aletler - Büyük alet ve makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schwäbisch Gmünd, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SCHNAIDT GMBH

  Almanya

  SCHNAIDT GMBH, yılında kurulan ve Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pirinçleme - Makineler ve malzemeler, Etiketleme ve markalama - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Pirinçleme - Makineler ve malzemeler, Etiketleme ve markalama - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln/porz-Gremberghoven, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GRUPO AEX

  İspanya

  GRUPO AEX, yılında kurulan ve Pirinçleme - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zaragoza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. INTERSELECT GMBH

  Almanya

  INTERSELECT GMBH, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Pirinçleme - Makineler ve malzemeler, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Endüstriyel elektrikli parça ve kısımlar, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Pirinçleme - Makineler ve malzemeler, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Endüstriyel elektrikli parça ve kısımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hagenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FORNITURAS DELAROSA

  İspanya

  FORNITURAS DELAROSA, yılında kurulan ve Pirinçleme - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Albacete, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. SOLDA ELECTRIC

  İspanya

  SOLDA ELECTRIC, yılında kurulan ve Pirinçleme - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. kaynak işleri için aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gijón, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. UNISOLDA, S.L.

  İspanya

  UNISOLDA, S.L., yılında kurulan ve Pirinçleme - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Tomiño, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. INDMAKINA DIS TICARET VE SANAYI LTD STI

  Türkiye

  INDMAKINA DIS TICARET VE SANAYI LTD STI, yılında kurulan ve Pirinçleme - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. radyofrekans, yüksek frekanslı jeneratörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 9. ATT VERTRIEBSGES.M.B.H.

  Avusturya

  ATT VERTRIEBSGES.M.B.H., yılında kurulan ve Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pirinçleme - Makineler ve malzemeler, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Elektrik - Dağıtım sistemleri, Pirinçleme - Makineler ve malzemeler, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Elektrik - Dağıtım sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 10. MOUGENOT & FILS

  Fransa

  MOUGENOT & FILS, yılında kurulan ve Pirinçleme - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir. Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler, Oksijenle kesme - Makineler, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler, Oksijenle kesme - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grande Synthe, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz