• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • pistonlu motorlar

Sonuçlar

Pistonlu motorlar - Ithalat/Ihracat

 1. POWER PISTON

  Türkiye

  piston sekteründe 36 yıllık bir imalat geçmişine sahip tüm içtenyanmalı dizel ve kompresör pistonları için piston üretimi yapan bir firmayız

 2. SHUANG FENG CO., LTD.

  Tayvan R.O.C.

  SHUANG FENG CO., LTD., yılında kurulan ve Pistonlu motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pistonlar, Araba motorları için silindir ve pistonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kaohsiung City, Tayvan R.O.C. 'de bulunmaktadır.

 3. ORCANER CYLINDER LINERS

  Türkiye

  ORCANER CYLINDER LINERS, yılında kurulan ve Pistonlu motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dizel motorlu tekneler - yedek parçalar, Araba motorları için silindir ve pistonlar, taşıtlar için motor segmanları, Dizel motorlu tekneler - yedek parçalar, oto yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. QUALITY METAL PRODUCTS.,CO

  Çin

  QUALITY METAL PRODUCTS.,CO, yılında kurulan ve Pistonlu motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. eksantrik milleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jia Xing, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. MOTORENREVISIE MARRECAU

  Belçika

  MOTORENREVISIE MARRECAU, yılında kurulan ve Taşıt onarım atölyeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Pistonlu motorlar, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Silindir başları, Pistonlu motorlar, siperlik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sint Eloois Winkel, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ANQING DIAMOND(DMD) PISTON RING MANUFACTURING CO.,LTD

  Çin

  ANQING DIAMOND(DMD) PISTON RING MANUFACTURING CO.,LTD, yılında kurulan ve Pistonlu motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. esnek segman üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Anqing, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. M.ARSLAN AUTOMOTIVE

  Türkiye

  M.ARSLAN AUTOMOTIVE, yılında kurulan ve Pistonlu motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dizel motorlar için yedek parçalar, Dizel motorlar için yedek parçalar, kamyon değiştirme, Taşıtlar ve kamyonlar için aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. HYDEQUIP

  Fransa

  HYDEQUIP, yılında kurulan ve Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pistonlu motorlar, Pistonlu pompalar, Pistonlu motorlar, Pistonlu pompalar, mekatronik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bayeux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ELLIPTEC RESONANT ACTUATOR AG

  Almanya

  ELLIPTEC RESONANT ACTUATOR AG, yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Gazlı motorlar, Benzin motorları, Pistonlu motorlar, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Gazlı motorlar, Benzin motorları, Pistonlu motorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dortmund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. JUST ENGINES ONLINE

  Birleşik Krallık

  JUST ENGINES ONLINE, yılında kurulan ve Model yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir. Pistonlu motorlar, uzaktan kumandalı uçaklar, uzaktan kumandalı gemi, Pistonlu motorlar, oyuncak uçaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shaftesbury, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. DISTRIBUTION HYDRAULIQUE ET PRESTATION SERVICE

  Fransa

  DISTRIBUTION HYDRAULIQUE ET PRESTATION SERVICE, yılında kurulan ve Pistonlu motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. hidrolik dağıtım sistemleri, hidrolik pistonlar, Çelik ticareti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Margency, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. EVEREST TEAM

  Fransa

  EVEREST TEAM, yılında kurulan ve Pistonlu motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Motor kontrol ve ayarı - Elektronik sistemler, Endüstriyel mühendislik danışmanları, Motor kontrol ve ayarı - Elektronik sistemler, Endüstriyel mühendislik danışmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-etienne-du-rouvray, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. WJF TECHNICAL SUPPORT LTD

  Birleşik Krallık

  WJF TECHNICAL SUPPORT LTD, yılında kurulan ve Pistonlu motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Türbinler, Yanmalı motorlar, Türbinler, Yanmalı motorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Blackpool, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. FRECCIA INTERNATIONAL S.R.L.

  İtalya

  FRECCIA INTERNATIONAL S.R.L., yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Motorlar ve parçalar, Pistonlu motorlar, Motorlar ve parçalar, Pistonlu motorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Vittore Olona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. E RAND & SONS LTD

  Birleşik Krallık

  E RAND & SONS LTD, yılında kurulan ve Pistonlu motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Türbinler, Yanmalı motorlar, Türbinler, Yanmalı motorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ipswich, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. TURBINE SERVICES LTD

  Birleşik Krallık

  TURBINE SERVICES LTD, yılında kurulan ve Pistonlu motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Türbinler, Yanmalı motorlar, Türbinler, Yanmalı motorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paisley, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. GEMMELL & PROUT MARINE LTD

  Birleşik Krallık

  GEMMELL & PROUT MARINE LTD, yılında kurulan ve Pistonlu motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Türbinler, Yanmalı motorlar, Türbinler, Yanmalı motorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hull, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. TEIGNBRIDGE PROPELLERS INTERNATIONAL LTD

  Birleşik Krallık

  TEIGNBRIDGE PROPELLERS INTERNATIONAL LTD, yılında kurulan ve Pistonlu motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Türbinler, Yanmalı motorlar, Türbinler, Yanmalı motorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Newton Abbot, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. TURBINE EFFICIENCY

  Birleşik Krallık

  TURBINE EFFICIENCY, yılında kurulan ve Pistonlu motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Türbinler, Yanmalı motorlar, Türbinler, Yanmalı motorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lincoln, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. CLARKE UK LTD

  Birleşik Krallık

  CLARKE UK LTD, yılında kurulan ve Pistonlu motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Türbinler, Yanmalı motorlar, Türbinler, Yanmalı motorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Coatbridge, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. TECNOMOTOR S.R.L.

  İtalya

  TECNOMOTOR S.R.L., yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Motorlar ve parçalar, Pistonlu motorlar, Motorlar ve parçalar, Pistonlu motorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cento, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MABEY BRIDGE

  Birleşik Krallık

  MABEY BRIDGE, yılında kurulan ve Pistonlu motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Türbinler, Yanmalı motorlar, Türbinler, Yanmalı motorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chepstow, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. TURBINE TECHNOLOGIES

  Birleşik Krallık

  TURBINE TECHNOLOGIES, yılında kurulan ve Pistonlu motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Türbinler, Yanmalı motorlar, Türbinler, Yanmalı motorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Llanwrda, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. DIESEL POWER

  Birleşik Krallık

  DIESEL POWER, yılında kurulan ve Pistonlu motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Türbinler, Yanmalı motorlar, Türbinler, Yanmalı motorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mitcham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. K M PRODUCTS EUROPE LTD

  Birleşik Krallık

  K M PRODUCTS EUROPE LTD, yılında kurulan ve Pistonlu motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Türbinler, Yanmalı motorlar, Türbinler, Yanmalı motorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chertsey, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. GREENRAY TURBINES

  Birleşik Krallık

  GREENRAY TURBINES, yılında kurulan ve Pistonlu motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Türbinler, Yanmalı motorlar, Türbinler, Yanmalı motorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Westhill, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. GUANGZHOU LONGK AUTO PARTS LIMITED

  Çin

  GUANGZHOU LONGK AUTO PARTS LIMITED, yılında kurulan ve Pistonlu motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. esnek segman üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guangzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. BLADON JETS HOLDINGS

  Birleşik Krallık

  BLADON JETS HOLDINGS, yılında kurulan ve Pistonlu motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Türbinler, Yanmalı motorlar, Türbinler, Yanmalı motorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Isle Of Man, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. PRECISION CONTROLS LTD

  Birleşik Krallık

  PRECISION CONTROLS LTD, yılında kurulan ve Pistonlu motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Türbinler, Yanmalı motorlar, Türbinler, Yanmalı motorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stockport, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. ALMA

  İtalya

  ALMA, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Motorlar ve parçalar, Pistonlu motorlar, Motorlar ve parçalar, Pistonlu motorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gozzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz