• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • pistonlu pompalar

Sonuçlar

Pistonlu pompalar - Ithalat/Ihracat

 1. L.+ G. BECK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  UNIOELER L.+G. Beck GmbH yağ ve yağlama cihazlarının üreticisidir. Firma 1961 yılında aile şirketi olarak kurulmuş ve hızlı bir şekilde yağlama tekniği ürünleri için "Geliştirme – Üretim – Ticaret" alanlarında "ilk adreslerden" biri haline gelmiştir. Günümüzde ürün yelpazesi içerisinde minimum miktarlı yağlama cihazları (alışılmış emülsiyonlu sirkülasyon yağlamasından uzak olan birçok alanda), manuel ve elektrikli damlalıkları, diğer üretim parçaları, dişli çark pompaları, piston pompaları, merkezi yağlama sistemleri, yağ hazneleri, basınçlı hazneler V2A – V4A, seviye ayarlayıcısı, farklı tahrik sistemleri ile yağ verici, yağlama nipeli, yağ seviyesi göstergesi ve yağ gözleri. UNIOELER, en farklı uygulama alanlarında dahi uygun çözümler arayacak ve sunacak konumdadır. Kullanıcının ihtiyacına yönelik olduğu kadar çevre dostu olan ve yasa koyucunun şartlarını dikkate alan çözümler.

 2. HAMMELMANN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Hammelmann yüksek basınç teknolojisinde uluslararası alanda lider sağlayıcılardandır. 1949 yılında Oelde'de kurulduk ve yüksek basınçlı pompaları ve temizleme cihazlarının geliştirilmesi ve üretimi alanında on yıllara dayanan deneyim sunuyoruz.Orta ölçekli bir şirket olarak "sipariş üzerine yüksek basınç sistemleri"nin üretimi için gerekli esnekliğe sahibiz.Ortak iş birliği, kalite ve güvenilirlik Hammelmann'da bir gelenektir. Çalışanlarımız bunu günlük bir sorumluluk olarak görmektedir.

 3. SPECK-TRIPLEX-PUMPEN GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Speck-Triplex-Pumpen GmbH & Co. KG şirketinin ürün yelpazesi, pistonlu pompalar, dalma pistonlu pompaları, dozajlama pompaları, sıvı pompaları, proses pompaları ve yüksek basınçlı pompalar gibi çeşitli sınaî pompaları kapsamaktadır. Speck-Triplex şirketinin pompaları müşterilerini birinci sınıf işçiliği ile etkilemektedir.. Bu nedenle yüksek basınçlı piston pompalarımız yüksek basınçlı temizleme, makine ve tesis imalatının yanı sıra diğer birçok alan ve sektörde kullanılmaktadır. Yeni malzemelerin tutarlı bir şekilde kullanımı ve pompalanan madde miktarlarının yanı sıra basınçların sürekli arttırılmasının sayesinde Speck-Triplex pompaları yeni uygulama olanakları yaratmaktadır. Yüksek basınçlı pompalarımız ve ünitelerimiz dünyanın her yerinde kullanım alanı bulmaktadır. Şirketimiz sınaî pompaları ile müşterilerinin her türlü kalite standardını karşılama garantisi vermektedir. En modern üretim tesisleri sayesinde, Speck-Triplex yüksek basınçlı dalma piston pompa ve ünitelerimiz en üst kalite seviyesinde üretilmektedir.

 4. HD-TECH HOCHDRUCKTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HD-TECH HOCHDRUCKTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pistonlu pompalar, Gaz sıkıştırıcılar, yüksek basınçlı vanalar, hidrolik üniteler, Pistonlu pompalar, deneme tezgahları, hidrojen, yüksek basınçlı pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wernigerode, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ROBATECH AUSTRIA GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ROBATECH AUSTRIA GMBH, yılında kurulan ve Pistonlu pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Senftenberg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. RAINER LINZ OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  RAINER LINZ OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Pistonlu pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dozaj sistemleri, dozaj vanası, diyaframlı pompalar, statik karıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gablitz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. HST MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HST MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Pistonlu pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İçecekler, Süt, süt ürünleri, İçecekler, Süt sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dassow, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. STAR BAGLANTI ELEMANLARI POMPA VE ENDUSTRIYEL URUNLER SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  STAR fasteners company PUMP AND INDUSTRIAL PRODUCTS in TURKEY, We have been working in the fastener industry for over 30 years (Blind Rivet, Rivet Nuts, Welding Stud, Self Clinching etc. diaphragm pumps) Our customer group consists of automotive, white goods, electronics industry, chemical, energy, mining, pharmaceutical, and more. heating, cooling, lighting, telecommunication and system cabinet manufacturers. STAR BAĞLANTI ELEMANLARI, sektörde 30 yıllık tecrübeye sahip, müşteri bazlı özel çözümler sunabilen uzman bir ekip tarafından kurulmuştur. Ana faaliyet alanımız bağlantı elemanları, montaj ekipmanları, pompalar ve saplama kaynak makineleridir. Pop perçinler, somun perçinler, insert somunlar, pres çakma civatalar, perçin tabancaları, saplama kaynak civataları, saplama kaynak makineleri, havalı ve elektrikli montaj ekipmanları, vida, pul, somun ve teknolojik ekipmanlar kalite, hız, güven duygusuyla tedarik edilmektedir. Ülkemize katkı yapma hedeflerimiz doğrultusunda, üst düzey teknik bilgiye sahip bir ekip ile Türkiye’ nin en hafif trafolu saplama kaynak makinesini üretmiş olmanın gururuyla, müşterilerine çözüm sunmaktadır. Üretimin aksamaması için sorunsuz ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek, gelen siparişler “ Just in Time ” olarak yapılır. Satış sonrası servis ve yedek parça hizmetiyle uzun soluklu işbirliği sağlanır. “ Sektörün Parlayan Yıldızı ”

 4. GLOBAL HYDRAULIC

  Türkiye

 5. ANZEL PUMP&HYDRAULIC - SIRDOKSAN MOLDING INDUSTRY TRADE LTD. CO.

  Türkiye

  SIRDOKSAN MOLDING INDUSTRIAL TRADE CO. is a manufacturer company produced high quality products with ANZEL® Pump&Hydraulic brand. It is produced with alloyed cast cargo wagons, spare parts of heavy vehicles and truck groups, and special design products with ANZEL® brand. Hydraulic kits, piston pumps, gear pumps, valves, gearboxes, adapters, cardan shafts, pneumatic control units, oil and fuel tanks, telescopic cylinders, silo with axles and dampers are the main product groups ANZEL® products used in the production of advanced technology are offered to customers in more than 20 countries in 5 continents with unconditional customer satisfaction. SIRDOKSAN MOLDING INDUSTRIAL TRADE CO. has been operating in built area of 11, 000 m2 facility in Konya-Turkey with more than 70 white and blue collar employees. ISO 9001 Quality Management System, ISO 14001 Environmental Management System, ISO 18001 Occupational Health and Safety Management System, ISO 10002 Customer Satisfaction and Customer Complaints Management System and ISO 50001 Energy Management Systems are implementing effectively.

 1. FORMAK MÜHENDISLIK MAKINA IMALAT TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  1991 senesinde kurulan Formak Mühendislik 2000 senesinde yağlama ekipmanları üretimine başlamıştır. Yağlama Ekipmanları konusunda Türkiye'nin ileri gelen firması olan Formak, Başta Almanya, İspanya ve İtalya olmak üzere Avrupa'da bir çok ülkeye ihracat yapmaktadır. Üretimi Formak imzalı olan, firma bünyemizdeki Mühendisler tarafından sektördeki ihtiyaçlar göz önüne alınarak tasarlanmış GRES POMPALARI, VARİL POMPALARI, VAKUM POMPALRI ve diğer ÖZEL POMPALAR firmamızın başlıca ürünleridir. Ayrıca Üretimi yine Formak Mühendislik bünyesinde gerçekleştirilen HİDROLİK BAĞLANTI HORTUMLARI ve POMPA UÇLARI firmamızın Yağlama Ekipmanları pazarına sunduğu diğer ürünlerdir. Formak Mühendislik firmasına ait markalar olan Formak, Apex ve Kaizer iç ve dış pazarda, kalitesi ve uzun ömürlü olması sebebiyle tüketicilerden tam not almış ve piyasada lider markalar haline gelmişlerdir. Formak Mühendislik ayrıca Avrupa ve Türkiye pazarındaki firmalara, onların istekleri doğrultusunda özel olarak tasarladığı Yağlama Ekipmanları için FASON ÜRETİM gerçekleştirmektedir. Gücünü tecrübeden alan, kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş olan Formak Mühendislik, alanında en iyilerden biri olmayı kendine görev edinmiştir. Yağlama Ekipmanlarında doğru tercih FORMAK.

 2. CAGDAS KALIP MAKINE SANAYI

  Türkiye

  Firmamız 1982 yılında Tek. Öğr. Mehmet YILMAZKARA tarafından kurulmuştur. 38 yıldır kesintisiz üretim yapan firmamızda; Metal işleme, özel tasarım makine imalatı ve her türlü makinenin yedek parça imalatını yapmaktayız. Firmamızın üretim portföyünde bulunan bazı ürünler ve işleme kalemleri şunlardır; - Yüksek Basınçlı Likit Oksijen Pompası, - Balık Yemi Ekstruder Kalıpları, - Kedi ve Köpek Maması Ekstruder Kalıpları, - Plastik Enjeksiyon Kalıpları - Sac Kesme ve Şekillendirme Kalıpları, - Tekstil ve Mermer Yedek Parçaları, - Tüm Endüstriyel Makinelerin Yedek Parçaları, - Yem ve Pelet Makineleri Yedek Parçaları, - Özel tasarım makine, makine parçaları ve ekipmanları.. Ayrıca firmamızda Fason CNC Freze, Torna ve Fason üretime dahil olan tüm metal parçaların işlemesi yapılabilmektedir.

 1. NITTO KOHKI EUROPE GMBH

  Almanya

  NITTO KOHKI Europe GmbH; Pompa & Kompresör, Hızlı kaplin ve Alet tasarımı ve üretiminde faaliyet gösteren dünyaca ünlü Japon firması. Hava kompresörleri, vakum pompaları ve sıvı pompaları, örn. analiz, tıbbi teknoloji ve ölçüm tekniği için idealdir. Patentli havalandırma kompresörlerimiz küçük arıtma tesislerinde ve biyogaz tesislerinde kullanılmaktadır. Ortalama basınç, düşük basınç ve yüksek basınç seviyeleri için uygun olan hızlı kaplinlerimiz ve çoklu kullanıma uygun kaplinlerimiz (manüel & otomatik) hemen akla gelen her uygulamada kullanılabilmektedir: Örneğin temiz oda teknolojisi, soğutma ve klima, hidrolik ve pnömatik teknolojisinde sızdırmazlık testleri. Yağ, su, hava ve gaz tedariki yapılmaktadır. Bu bağlamda gemi ve çelik işleme endüstrisine yönelik basınçlı hava aletleri üretmekteyiz, örneğin pnömatik iğne kazıyıcı, silindirik taşlama makinesi, açılı taşlamalar, yüzey taşlamalar, metal testereleri, kenar frezeleri, tank zımparalar, eksantrik zımpara makineleri, titreşimli zımparalar vb.

 2. HYCO VAKUUMTECHNIK GMBH

  Almanya

  Dünya çapındaki uygulamalar için gaz ve buhar tahliyesi ve taşınması için diyafram ve pistonlu pompa tasarlama ve üretimi konusunda 50 yıllık deneyim sunmaktayız. Münih kentinin güneyindeki ana tesisimizde tasarlamakta, geliştirmekte ve üretmekteyiz. En yüksek kaliteyi, yeniliği ve çevresel kriterlere uygunluğu sunmaktayız. Ürün yelpazemizde doğrusal veya krank mili tahrikli diyafram ve pistonlu pompalar, gaz ölçüm pompaları, laboratuvar pompaları ve müşteri ihtiyaçlarına göre özel pompalar bulunmaktadır. Toplamda, çok çeşitli uygulamalar için 40'ın üzerinde ürün serisi sunmaktayız. hyco® pompaları, vakum üretiminin teknik ve ekonomik gereksinimlerine son derece uygundur. Tecrübemiz ve sürekli artan teknik bilgi birikimimizle, müşteri isteklerini geleneksel ve yenilikçi bir şirket olarak yerine getirmekteyiz. Güncel teknolojilerin ve karmaşık iş akışlarının yanı sıra, optimize edilmiş ve verimli iş süreçlerinin kullanılması, sürekli olarak yüksek kalitenin sunulmasını garanti eder.

 3. HIDROEKOL ENGINEERING

  Türkiye

  Hidroekol Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.2013 yılında faaliyetlerine başlayan genç ve dinamik firmamız Hidroekol , yıllarca mobil hidrolik sektöründe faaliyet göstermiş tecrübeli yönetim kadrosu ve deneyimli personelleriyle elde ettiği deneyimiyle ekipman satış, bakım ve servis hizmetini yurtiçi ve yurtdışındaki firmalara taşımaktadır.Müşterilerimizin ihtiyaçlarını birlikte tespit ederek, onlara mühendislik, araştırma-geliştirme, plânlama, zamanında teslimat ve satış sonrası servis temini, eğitim gibi konularda tüm gücümüzle destek vermekteyizSaygılarımızla,

 4. CONSTRUCCIONES HIDRÁULICAS ERNIO

  İspanya

  Hidrolik pompalar ve ekleri : Kimya, gıda sanayisi, kağıt sanayisi için pompalar yüksek basınçlı tesisatlar, daldırmalı ve santrifüjlü pompalar. İçme suyu temini, su yükseltme, derin kuyular, endüstriyel işlemler, ısıtma sistemleri için hidrolik çözümler. Yağmur ve filtrasyon suyu için atık su ve temiz su tahliyesi. İçme suyu, temiz su ve atık suyu çıkartma ve tedarik, suyu yüksek mevkilere yükseltme.

 5. IDROMECCANICA BERTOLINI SPA

  İtalya

  Şirket en çeşitli sektörlere yönelik membranlı ve pistonlu pompa tasarımı, geliştirmesi ve üretimine odaklanmış modern bir şirkettir : : ziraat (gübreleme işlemi ve kimyasal ot temizleme), bahçecilik, sivil kullanım (püskürtme işleme ve haşere giderme) , sanayi (sanayi sabit tesis temizleme, yangın önleme sistemleri, boşaltma sistemleri, vs)

 6. TECNOCRYO S.P.A.

  İtalya

  Tecnocryo, tank doldurma, azot protoksiti ve aksesuarları üretimi tesisatlarının yanı sıra, modüler tamponlar ve basınç düşürme panolarından (dışarıya yerleştirmek üzere) kullanım yerlerine (çalışma bölgesinin yanına monte edilmek üzere) kadar gaz manipülasyon donanımlarını içeren komple serileri tedarik edebilmektedir. Her gereksinim için işin uzmanı olan yetkin bir profesyonele danışılmalıdır.

 7. DUWAR D.O.O.

  Hırvatistan

  DUWAR Ltd. şirketi, her tip eriyik kimyasal için dozlama pompası ve dozlama sistemlerinin tasarım, imalat ve servisiyle uğraşmaktadır. - imalat, ilaç, kimyasal, gıda ve petrol sanayi için ekipmanlar - dozlama pompaları ve ilişkin teçhizatlar - katkılar, metanol, trietilen glikol, emülsiyon çözücü için dozlama tesisatı - tripleks piston pompaları - hidrolik el pompaları - yüksek basınç iğneli vanalar - basınç ölçer vanaları - emniyet vanaları imalatçısıyız.

 8. HIDRO ÖZÇELIK HIDRO.PNÖ.SAN

  Türkiye

  Hidrolik sektöründe 30 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip olan Nihat Özçelik firmamızın kurulumundan itibaren birçok başarılı projeye imza atmıştır. Hidro Özçelik; çağdaş teknolojiyi deneyimli insan gücü ile birleştirerek Dünya standartlarına uygun, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı kendine ilke edinmiştir. Üretmiş olduğu ürünleri 17 ayrı ülkede pazarlayan firmamız, birçok yerli ve yabancı müşterisini kaliteli ürünlerle buluşturarak sektördeki deneyim ve tecrübesini kanıtlamıştır.

 1. SID DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Katı madde pompalarının satışı, üretimi ver servisi alanlarının yanı sıra mühendislik hizmetleri de sunuyoruz. Ürünlerimiz: Atıklar için öğütücü sistemleri, yoğun madde pompaları, katı madde pompaları, pistonlu pompalar, çevre tekniği için pompalar, öğütücüler, geri dönüşüm endüstrisi için parçalama tesisleri, katı madde içeren sıvılar için pompalar, granülatörler

 2. JERKO-SPRÜHSYSTEME GMBH

  Almanya

  JERKO-SPRÜHSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Pistonlu pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal dövme makina ve tesisleri için malzemeler, tozlaştırıcılar, basınçlı döküm, dozaj sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kempen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. COMET S.P.A.

  İtalya

  COMET S.P.A., yılında kurulan ve Yüksek basınçlı temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları, pistonlu pompalar, sulu yıkama makinaları, yüksek ve çok yüksek basınçlı pompalar, Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reggio Emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. AXFLOW SAS

  Fransa

  AXFLOW SAS, yılında kurulan ve Vakumlu pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pistonlu pompalar, volümetrik pompalar, yüksek basınçlı pompalar, pnömatik pompalar, Pistonlu pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plaisir, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. DKF POMPE

  Fransa

  DKF POMPE, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Pistonlu pompalar, boşluklu pompalar, Pistonlu pompalar, Dozaj pompaları, volümetrik pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albertville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. NORTH RIDGE PUMPS LTD

  Birleşik Krallık

  NORTH RIDGE PUMPS LTD, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Santrifüj pompalar, Pistonlu pompalar, hidrolik pompalar, Santrifüj pompalar, Pistonlu pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nottingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. K-TEP

  Ukrayna

  K-TEP, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pistonlu pompalar, Pistonlu pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 8. ETATRON FRANCE

  Fransa

  ETATRON FRANCE, yılında kurulan ve Pistonlu pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dozaj sistemleri, atık su işleme ekipmanları, Karıştırıcılar, Dozaj pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Ouen L'aumone, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. HYDRO LEDUC

  Fransa

  HYDRO LEDUC, yılında kurulan ve Hidrolik pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik silindirler, hidrolik motorlar, pistonlu pompalar, hidropnömatik akümülatörler, Hidrolik silindirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Azerailles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. GENERAL EUROPE VACUUM SRL

  İtalya

  GENERAL EUROPE VACUUM SRL, yılında kurulan ve Vakumlu pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pistonlu pompalar, pompalar, vidalı pompalar, Pistonlu pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, buccinasco, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz