• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • pizza fırını

Sonuçlar

Pizza fırını - Ithalat/Ihracat

 1. SACAR FORNI

  İtalya

  Verified by europages badge

  Sacar Forni srl firması fırın ürünleri üretimi, pastaneler ve pizzacılar için ekipmanların yapımında ve satışında uzun yıllara dayanan bir deneyime sahiptir. Mağazalar için fırınlar, makineler ve mobilyalar, oteller, barlar, restoranlar ve dernekler için malzemeler, mağazalar ve süpermarketler için mobilyalar, endüstriyel ve ticari buzdolapları üretir. Elektrikli fırınlar, gazlı fırınlar, dizel fırınlar, tünel fırınlar, bantlı fırınlar, hareketli çerçeveye sahip fırınlar ve soğutmalı dolaplar ile şok soğutucuları sipariş edebilirsiniz.

 2. FORNI AVERSA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Dünyanın her yerindeki en iyi odun fırınlarının temeli olarak kullanılan Biscotto di Sorrento'nun yaratıcılarıyız. Yüksek kaliteli güvenilir bir ürün garantisi veriyoruz. Zanaatkarlardan nesiller boyu geçen ve üzerinizde olan kadim bir zanaatkarlık. Fırınlarımız tamamen İtalya'daki en iyi volkanik tuğlalar ile birlikte kendi malzemelerimiz kullanılarak yapılmaktadır. Odun ateşinde pişirilen pizza fırınlarımız uzmanlık alanımızdır.

 3. GATARNAUD EQUIPEMENTS

  Fransa

  Verified by europages badge

  GATARNAUD EQUIPEMENTS, yılında kurulan ve Yüzme havuzu tesisat ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. pizza fırını, pişirme fırını, kürekli sobalar, odun sobası, pizza fırını sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Teil, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. FORNI MARANO

  İtalya

  Verified by europages badge

  FORNI MARANO, yılında kurulan ve pizza fırını sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ekmek fırınları, bahçe fırınları, ahşap fırınlar, Ekmek fırınları, metan/ gazlı fırın, pastacılık fırınları, seyyar şasili fırınlar, gıda kullanımına yönelik profesyonel odunlu fırınlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boscoreale, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SABAH EMAYE VE SOBA SAN. LTD STI

  Türkiye

  1974 yılında Akşehir’de temelleri atılan Sabah Soba , 2014 yılı itibari ile 11.400 m2 kapalı 44.000 m2 açık alanda Kuzine Soba başta olmak üzere, her türlü katı yakıtlı soba, şömine soba, döküm şömine soba, Karadeniz kuzine çeşitleri, odun sobası, kömür sobası, kovalı soba, pizza fırını, barbekü üretimlerini yapan , sektörün önde gelen markasıdır. Kurulduğu günden beri kaliteye önem veren Sabah Soba , Türkiye’nin önde gelen soba üreticisi konumundadır. Dünya pazarında da emin adımlarla ilerleyen firmamız her yıl ihracatını arttırmaktadır. Her yıl ürün gamını genişleten Sabah Soba’nın ürünleri yüzbinlerce ev ve işyerinde güvenle kullanılmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. INOVEN

  Türkiye

  Inoven was established a decade ago in Bursa and manufacturing high quality bakery ovens conforming to international quality standarts which are being used for baking bread, pastry production and as well as restaurant management. Our company is an innovative one that which makes us one of the leading company in the market and as well as making us one of the most prefered international company. By focusing on the product quality and after sales service that we put smile on each of our customers face that we work with. This is the core value of our company. MISSION Ensuring our customers to have a great pastry products’ preparation experiences. VISION To produce bakery equipments which makes the best bakery products.

 2. MUTFAKSAN

  Türkiye

  Turistik tesisler, restoranlar, hastaneler, askeri tesisler, okullar, fabrikalar vb. Toplu yaşam alanlarındaki ticari mutfaklar konusunda uzman İzmak Grup şirketlerinin ana firması olan İZMAK Turizm 1987 yılında İzmir’de kurulmuştur. Kurulduğu ilk yıllardan bu yana HORECA sektörüne hizmet veren firma, 80'li ve 90'lı yıllar boyunca istikrarlı bir şekilde büyüyerek Türkiye’nin Endüstriyel Mutfak ve Soğutma alanında en önde şirketlerinden biri haline gelmiştir. İzmak markasının taşıdığı güven ve Pazar bilgisi ile 1998 yılından itibaren paslanmaz çelik mutfak ekipmanları, ticari buzdolapları, soğuk odalar, mutfak makinaları imalatlarını İzmir Adnan Menderes Havaalanı yakınında yer alan Sarnıç Sanayi bölgesinde bulunan kendi üretim tesisinde bünyesine almıştır. İzmak ürün çeşitleri; açık büfe teşhir üniteleri, benmariler, bulaşık ve bardak yıkama makineleri, buz makineleri, fast food ekipmanları, konveksiyon fırınlar, mutfak robotu, paslanmaz çelik mutfak ekipmanları, pastane fırınları, pizza ekipmanları, pizza fırınları, pizza hamur açma makineleri, pizza hazırlık masaları, tabak otomatı, saladetler, salat bar üniteleri, salam dilimleme makineleri, soğuk odalar, spiral hamur karma makineleri, yatay, dikey buzdolapları vb.dir.

 3. PIZZA CRAFT

  Türkiye

  Çankaya’da yer alan Pizza Craft, odun ateşinde İtalyan pizzasının Ankara'daki yeni adresi. Özenle seçilen ve her zaman taze malzemeler kullanılarak hazırlanan pizzalar, çeşitleriyle de Türk damak zevkine hitap ediyor. Menüde İtalyan mutfağına özgü diğer lezzetler de var. Mart 2016’da Ankara Çankaya'da açılan Pizza Craft, bölgeye odun ateşinde hazırlanan pizzanın lezzetini ve mükemmeliyetini taşıdı. Pizzalarımız Akdeniz mutfağına özgü estetikle, ince hamurda ustalıkla hazırlanıyor. İster Margherita ister mekana özel Craft Pizzayı seçin, Pizza Craft sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Malzemelerimiz özenle taze seçilerek kullanılmaktadır. Menümüz sadece Pizza ile sınırlı değil, taze olarak hazırlanan makarna, sandviç ve salataları da içerir. İsterseniz açık mutfağımızda pizzanızın hazırlanışını izleyerek restoranımızda, isterseniz güzel balkonumuzda açık havada pizzanızı yiyin. Paket servis isterim diyorsanız, bizi 441 41 03 numaralı telefondan arayarak sipariş verebilirsiniz. Gel-al servisimiz de mevcuttur.

 4. VAN-MER PIZZA AND PASTA

  Belçika

  Belcika Schilde de bulunan restorantimiz essiz lezzetlerle pizzalar yapmaktadir.

 5. VESTA LLC

  Rusya

  VESTA LLC, yılında kurulan ve Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pizza fırını, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Barbekü ve aksesuarları, Profesyonel kullanım amaçlı fırınlar, pizza fırını, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Barbekü ve aksesuarları, Profesyonel kullanım amaçlı fırınlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Medvedevo, Rusya 'de bulunmaktadır.

 1. LA BOTTEGA TOSCANA JENS HOFACKER E.K.

  Almanya

  LA BOTTEGA TOSCANA JENS HOFACKER E.K., yılında kurulan ve Lokantacılık hizmetleri için gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Özel tadımlıklar, pizza fırını, Özel tadımlıklar, pizza fırını sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Linsengericht, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MAKSAN INDUSTRIAL KITCHEN EQUIPMENTS

  Türkiye

  MAKSAN INDUSTRIAL KITCHEN EQUIPMENTS, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pizza fırını, otel, lokanta hizmetleri ve halka açık yerel ortak tesisler için makina ve ekipmanlar, pizza fırını, ısıyayımlı fırın, bulaşık yıkama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. L'ESPRIT DU FEU

  Belçika

  L'ESPRIT DU FEU, yılında kurulan ve Şömine ve sobalar, süs ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pizza fırını, bacalar, pizza fırını sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arlon, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. IZMAK COMMERCIAL FOODSERVICE EQUIPMENT

  Türkiye

  IZMAK COMMERCIAL FOODSERVICE EQUIPMENT, yılında kurulan ve pizza fırını sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. RADEMAKER

  Hollanda

  RADEMAKER, yılında kurulan ve Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pizza fırını, Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar, ekmek üretimi için tesisat ve ekipmanlar, gıda endüstrisi içi buzdolapları, pizza fırını, Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Culemborg, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. BY ICHNOS LIMITED

  Birleşik Krallık

  BY ICHNOS LIMITED, yılında kurulan ve Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. pizza fırını, otomatik dondurma makinaları, börek yapma makineleri, pizza fırını sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. FAZZONE CAMINI

  İtalya

  FAZZONE CAMINI, yılında kurulan ve pizza fırını sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pizza fırınları, pizza restoranı gereçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alvignano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. PIZZA PILGRIMS RESTAURANT OXFORD

  Birleşik Krallık

  PIZZA PILGRIMS RESTAURANT OXFORD, yılında kurulan ve pizza fırını sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. amerikan pizzası, derin dondurulmuş pizzalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oxford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. S.L. PROJECTS

  Belçika

  S.L. PROJECTS, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları, pizza fırını, Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları, pizza fırını sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schilde, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. ARTIFORNO - FABRICANTE DE FORNOS E CHURRASQUEIRAS

  Portekiz

  ARTIFORNO - FABRICANTE DE FORNOS E CHURRASQUEIRAS, yılında kurulan ve pizza fırını sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ızgara, odun şöminesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Outeiro Da Cabeça, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. PIZZA DEL SOL, LIVRAISON 7J/7

  Fransa

  PIZZA DEL SOL, LIVRAISON 7J/7, yılında kurulan ve pizza fırını sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pizzalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gardanne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. BRASAOVENS

  Portekiz

  BRASAOVENS, yılında kurulan ve pizza fırını sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. odun şöminesi, bahçe fırınları, pizza odun fırını sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Braga, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. FORNO LEGNA MATIC DI SAVONA COSTANTINO

  İtalya

  FORNO LEGNA MATIC DI SAVONA COSTANTINO, yılında kurulan ve Endüstriyel ısıtıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Ekmek fırınları, pizza fırını, Ekmek fırınları, pizza fırını sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fagnano Olona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. PIZZA EQUIPMENT AND SUPPLIES LTD

  Birleşik Krallık

  PIZZA EQUIPMENT AND SUPPLIES LTD, yılında kurulan ve pizza fırını sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. pizzacı ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Redditch, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. VTKFUL DI SALVATORE SOPRANO

  İtalya

  VTKFUL DI SALVATORE SOPRANO, yılında kurulan ve Hava filtreleme - ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pizza fırını, kurum azaltma düzeneği, pizzacılar için düzenlemeler, emme davlumbazları, pizza fırını sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marano Di Napoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. ITALIA76

  İtalya

  ITALIA76, yılında kurulan ve Elektronik ev aletleri - İthalat/İhracat sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. pizza fırını, Dondurulmuş pizzalar, küçük elektronik eşyalar, beyaz eşya, pizza fırını, Dondurulmuş pizzalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soliera, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. CUPPONE F.LLI S.R.L.

  İtalya

  CUPPONE F.LLI S.R.L., yılında kurulan ve pizza fırını sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elektrikli fırınlar, pizza fırınları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Silea, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. GIANSANTI FORNI

  İtalya

  GIANSANTI FORNI, yılında kurulan ve pizza fırını sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ahşap fırınlar, barbekü, Şömine ve sobalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Biagio Della Valle, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. MORELLO FORNI S.A.S.

  İtalya

  MORELLO FORNI S.A.S., yılında kurulan ve pizza fırını sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Ceranesi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. GASTRO EXPERT PROFIS SRL

  Romanya

  GASTRO EXPERT PROFIS SRL, yılında kurulan ve Gıda - makineler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. pizza fırını, pizza fırını sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mures, Romanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz