• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • planyalama rendeleme için otomatik tornalar

Sonuçlar

Planyalama rendeleme için otomatik tornalar - Ithalat/Ihracat

 1. MING XIAO MANUFACTURING CO., LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  Ming Xiao Manufacturing Co., Ltd., Çin Ningbo'da bulunan, Sac İmalatı, CNC İşleme, Boru Bükme, Plastik Enjeksiyon Kalıplama ve Plastik Ekstrüzyon hizmetlerinde uzmanlaşmış, profesyonel bir ISO9001 sertifikalı Metal Parça ve Plastik Parça üreticisidir. Metal Damgalamanmış Parçalar, Derin Çekme Parçalar, Metal parça kaynak ve şekillendirme, Boru Bükme ve imalat bileşenleri, Paslanmaz Çeliklerden Soğuk ve Sıcak Dövme Parçaları, Karbon çelikleri, Pirinç ve Bakır, Alüminyum ve alaşımlar malzemelerle gibi CNC Torna ve Freze ile Hassas CNC Torna Parçaları üretiyoruz. Ayrıca Plastik enjeksiyonla kalıplanmış parçalar, Plastik ekstrüzyon profilleri ve tüpler üretiyoruz. Çeşitli endüstriler için metal parçalar ve plastik parçalar üzerinde çalışıyoruz, müşterilerimizin çizimine veya örneğine göre çok çeşitli makine parçaları ve donanım bileşenleri üretiyoruz, örneğin metal miller, Manşonlar, Flanşlar, borular; Metal damgalamanmış braketler, çerçeveler, kelepçeler, kasalar, muhafazalar; derin çekilmiş bileşenler; boru bükme bileşenleri; soğuk dövme parçalar, saplamalar, cıvatalar, vidalar vb.

 2. HOLZ FRENSEMEIER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HOLZ FRENSEMEIER GMBH, yılında kurulan ve Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Delbrück, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CNC SUPPELT INH. JULIAN SUPPELT

  Almanya

  Verified by europages badge

  CNC SUPPELT INH. JULIAN SUPPELT, yılında kurulan ve Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Haßfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HOLZ.KUNST STEPHAN KADEN

  Almanya

  Verified by europages badge

  HOLZ.KUNST STEPHAN KADEN, yılında kurulan ve Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kurort Seiffen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DRECHSLEREI ZIMMER INH. CORNELIA RISSMANN

  Almanya

  Verified by europages badge

  DRECHSLEREI ZIMMER INH. CORNELIA RISSMANN, yılında kurulan ve Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schmalkalden, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. WEILER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WEILER GMBH, yılında kurulan ve Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lichtenwald, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GÄRTNER HOLZ- UND KUNSTSTOFFVERARBEITUNG

  Almanya

  Verified by europages badge

  GÄRTNER HOLZ- UND KUNSTSTOFFVERARBEITUNG, yılında kurulan ve Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Unterwellenborn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. NEUBERGER HOLZVERARBEITUNG GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  NEUBERGER HOLZVERARBEITUNG GMBH, yılında kurulan ve Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neuberg An Der Mürz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. ZIEGLER HOLZ- UND KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ZIEGLER HOLZ- UND KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Loßburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. CRAFT MACHINERY

  Türkiye

 1. HOLZVERARBEITUNG RÜDIGER BLASE

  Almanya

  HOLZVERARBEITUNG RÜDIGER BLASE, yılında kurulan ve Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Preußisch Oldendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. JUN.HOLZ INH. NANCY THIELE

  Almanya

  JUN.HOLZ INH. NANCY THIELE, yılında kurulan ve Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Olbernhau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. KURFER HOLZVERARBEITUNG

  Almanya

  KURFER HOLZVERARBEITUNG, yılında kurulan ve Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Piding, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. STAR MACHINE TOOL FRANCE

  Fransa

  STAR MACHINE TOOL FRANCE, yılında kurulan ve Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Seyyar kilitler, gezer puntalı torna tezgahları, Seyyar kilitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thyez, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. SERAD

  Fransa

  SERAD, yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Otomatik operatörler, Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar, sınai otomasyon, endüstriyel otomasyon cihazları, Otomatik operatörler, Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Teille, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. NORD-SÜD-HOLZ GMBH & CO. KG

  Almanya

  NORD-SÜD-HOLZ GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yapı kerestesi, Talaşlar/Yongalar ve odun tozları/talaşları, Planyalanmamış yapı kerestesi, Kaplanmış ve kontrplak kaplamalar, Yapı kerestesi, Talaşlar/Yongalar ve odun tozları/talaşları, Planyalanmamış yapı kerestesi, Kaplanmış ve kontrplak kaplamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Weyhe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. JOSTING MASCHINENFABRIK GMBH & CO.KG

  Almanya

  JOSTING MASCHINENFABRIK GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Tahta işleme için matkaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tahta zımparalama/parlatma makineler, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar, Kaplama - Makine ve ekipmanlar, Tahta zımparalama/parlatma makineler, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar, Kaplama - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Enger, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. SONECHNY LES

  Beyaz Rusya

  SONECHNY LES, yılında kurulan ve Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kalinkavichy, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 7. DRECHSLEREI HEINRICHS

  Almanya

  DRECHSLEREI HEINRICHS, yılında kurulan ve Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wegberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. MERKLE HOLZ-GMBH

  Almanya

  MERKLE HOLZ-GMBH, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar, Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nersingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. FENG HSING MACHINERY CO., LTD

  Tayvan R.O.C.

  FENG HSING MACHINERY CO., LTD, yılında kurulan ve Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Taichung City, Tayvan R.O.C. 'de bulunmaktadır.

 2. CHIAH CHYUN MACHINERY

  Tayvan R.O.C.

  CHIAH CHYUN MACHINERY, yılında kurulan ve Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. döner başlıklı tornalar, hassas metal işleme tornaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Taichung City, Tayvan R.O.C. 'de bulunmaktadır.

 3. ATLEM&VALTEC S.R.L.

  İtalya

  ATLEM&VALTEC S.R.L., yılında kurulan ve Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar, Anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri, Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar, Anahtarlar - Üretim/İmalat makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marzabotto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. S.A.T.E.M. S.R.L.

  İtalya

  S.A.T.E.M. S.R.L., yılında kurulan ve Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Reggio Nell'emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. FRACOM

  İtalya

  FRACOM, yılında kurulan ve Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal frezeleme, tezgah makinaları tasarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Magnago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. COMEV S.P.A.

  İtalya

  COMEV S.P.A., yılında kurulan ve Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. takı ve altın işleme paralel tornalar, sanat boyaları renkleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montevarchi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. AUTOMATION ZIWO

  İsviçre

  AUTOMATION ZIWO, yılında kurulan ve Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oberwangen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 8. SPINNER TAKIM TEZGAHLARI SANAYI VE TICARET LTD STI ISTANBUL DERI VE ENDUSTRI SERBEST BOLGE

  Türkiye

  SPINNER TAKIM TEZGAHLARI SANAYI VE TICARET LTD STI ISTANBUL DERI VE ENDUSTRI SERBEST BOLGE, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar, Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 9. METRA

  İspanya

  METRA, yılında kurulan ve Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Iurreta, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. ENDSER ENGINEERING

  Türkiye

  ENDSER ENGINEERING, yılında kurulan ve Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz