• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • plastik kaynak makineleri

Sonuçlar

Plastik kaynak makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. WEGOMA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1970 yılından beri, WEGOMA® markası ahşap işleme ve pencere yapımı için güvenilir, hassas ve yenilikçi makineler ve elektrikli el aletleri için bir simge olmuştur. İkinci jenerasyon aile şirketi olarak, müşterilerimize yüksek kaliteli ürünlerin yanı sıra en iyi danışmanlığı ve mükemmel bir hizmeti sunma konusundaki sorumluluğumuzu taşıyoruz. Planlamadan yedek parça teminine kadar, müşterilerimizi değer yaratma sürecinin her aşamasında destekliyoruz. Sizin uzun vadeli başarınıza katkıda bulunmak istiyoruz - ancak bu şekilde gelecekteki rekabet içinde var olabiliriz. WEGOMA, ahşap işleme ve pencere montajı teknolojilerinde hassasiyet ve yenilik anlamına gelir. WEGOMA GmbH, ahşap işleme için özel çözümler ve standart makineler geliştirir ve üretir.

 2. MASCHINEN + TECHNIK VOGT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MASCHINEN + TECHNIK VOGT GMBH, yılında kurulan ve Plastik kaynak makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Möhnesee, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KIEFEL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KIEFEL GMBH, yılında kurulan ve Plastik kaynak makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Freilassing, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HERZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HERZ GMBH, yılında kurulan ve Plastik kaynak makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neuwied, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ORBITALUM TOOLS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ORBITALUM TOOLS GMBH, yılında kurulan ve Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal kesme makine aletleri, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Dairesel bıçaklar, Metal doğrama makinelerinin aletleri, İnce borular ve borular için plastik bağlantıları, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Makine aletleri - Metal İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Singen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PERIFERI SAS

  Fransa

  Verified by europages badge

  PERIFERI SAS, yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik kaynak makineleri, Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik kaynak makineleri, endüstriyel makine otomasyonu, Otomobil için üfleme plastik parçalar, endüstriyel makina montajları, plastik madde dönüştürme, Teknik plastik malzemeden parçalar, Otomobiller için plastik parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Woustviller, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. PLASTHERM - PLATIN ISI MAKINA MUHENDISLIK TAAHHUT VE TICARET LTD STI

  Türkiye

  PPRC Pipes and Fittings boru ve ek parçaları, PVC pipes and fittings boru ve ek parçaları üretimi yapan, PP-R ve PEX Pipes sektörünün öncü kuruluşlarından biridir. Kurulduğu 1992 yılınndan günümüze, ürünlerin imalatından başlayıp nihai tüketiciye ulaşıncaya kadar olan bütün aşamalarda kaliteden ödün vermemeyi ilke edinen Plastherm'in, 350'den fazla ürün çeşidi bulunmaktadır. Tesis ve Ürün Çeşitliliği Plastherm, İstanbul Hadımköy'de 50 bin metrekarelik üretim tesisinde, PVC waste water pipes and fittings , PPRC pipes and fittings boru ve ek parçaları, PEX underfloor and fittings PLS Siyah ve Galvaniz Fittings üretmektedir ve pazarlamaktadır. 30 bin ton kapasiteli geniş bir makine parkına sahip bulunan Plastherm, yüksek teknolojili modern tesislerinde ayni anda bir çok ürünün üretimini, etkin bir planlama ile gerçekleştirmektedir. İhracat ve Yurtdışı Operasyonlar Plastherm, 5 kıtada 60 farklı ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Bu sayede Plastherm, ülkemizin uluslararası pazarlarda hakkettiği saygın konuma ulaşması için üstüne düşen görevi yapmaktadır. Uluslararası ISO 9001, TSE, DVGW, SKZ, TZW, PCT, CSTB VE GOST kalite belgelerine sahiptir

 3. CANDAN MAKINA

  Türkiye

  Candan Makine LTD, lider PPR boru kaynak makineleri, Küt kaynak makineleri, plastik boru kesme makineleri, test basıncı pompaları, farklı türde pirinç vana ve flatör üreticisidir. Üretim, İstanbul - TÜRKİYE'deki fabrikamızda 8000 m2 alanda ve 150 kişilik deneyimli bir ekiple yapılmaktadır. Candan, uygun fiyatları, zamanında teslimatı ve satış sonrası servis garantisi sayesinde Boru Kaynak Makinesinde maksimum kaliteden ve verimlilik ilkesinden ödün vermeden sektörün en çok tercih edilen ticari markasıdır. Ürünlerimizin tümü kalite kontrol departmanımızca test edilmiş ve rekabetçi fiyatlarla uluslararası standartlar ve DIN normlarına göre piyasaya sürülmüştür.

 4. KALLFASS VERPACKUNGSMASCHINEN GMBH

  Almanya

  50 yılı aşkın bir süredir folyo paketleme makineleri geliştirmekte, ve dünya çapında satış ve dağıtımını yapmaktayız. Her Kallfass film paketleme makinesinde, çok miktarda sistem çözümü uzmanlığı ve sınaî deneyim bulunmaktadır. Kapsamlı makine programımız, açılı kaynak makineleri, 1 veya 2 yan kaynak makineleri, folyo kaynak makineleri, boru şeklindeki torba ambalajlama makineleri, demet paketleme makineleri (toplu paketleyicileri), strech filmle ambalajlama makineleri, shrink tünelleri ve (örn. kıskaç beslemeleri, konveyör bantları, döşeme sistemleri, istifleme istasyonları ve film katlama cihazları gibi) çok çeşitli bileşenler içermektedir. Kallfass'ın paketleme sistemleri, polietilen folyolar (PE), polipropilen folyolar (PP), poliolefin folyolar (PO) veya örn. PLA folyoları gibi, yenilenebilir hammaddelerden kaynaklanan biyo folyoları işlemektedir. Manüel, yarı otomatik veya tam otomatik folyo paketleme işlemleri için Kallfass paketleme sistemleri mevcuttur. Sistemlerimizde, tekli veya çoklu ambalajlar veya bir ambalajda veya folyo içinde çoklu paketler hazırlanabilir

 5. PROLEKTRO

  Türkiye

  1993 yılında kurulan firmamız kaplama sanayisine ve su şartlandırma sektörüne yönelik pvc asit kazanları, boru, fittings & ek parçaları, pvc kollektörler, özel amaçlı plastik platformlar üretimi ve tamiratı konusunda halen faaliyetini sürdürmektedir. İmalat ve tamirat konusunda ülkenin önde gelen firmalarıyla çalışmakla birlikte referans sayılabilecek işlere de imza atmaktadır. Plastek pvc inş.san tic ltd şti. olarak plastik sektöründe plastik kaynak ekipmanları imalatı ve ürün çeşitliliği arttırarak, plastik kaynak sektöründe özellikli konumunu korumak ve güçlendirmektir. Firma gelişme ve büyüme stratejisi ise, plastik kayanak sektöründe yıllara dayanan deneyim ve birikimini ulusal ve uluslararası gelişmekte olan plastik sektöründe yenilik ve fark yaratan Marka olmaktır. Prolektro, müşteri odaklı çalışarak; uygun fiyatlarla kaliteli malzeme üretimi ve zamanında teslim gibi değişmez prensipleriyle hizmet vermeyi garanti eder. Bu amaç dahilinde; sektördeki başarısı hizmet, dürüstlük ve kalite temeli üzerine kurulan prolektro, sizlerin de varlığı ve işbirliği ile bugünlere gelmiştir.

 1. FISCHER KUNSTSTOFF-SCHWEISSTECHNIK GMBH

  Almanya

  FISCHER KUNSTSTOFF-SCHWEISSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Plastik kaynak makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastikler için kaynak makineleri, endüksiyon kaynağı, ultrasonlu kaynak, titreşimli kaynak makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berkatal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. IONPULSE LIMITED

  Almanya

  IONPULSE LIMITED, yılında kurulan ve Plastik kaynak makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wonneberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. EVOSYS LASER GMBH

  Almanya

  EVOSYS LASER GMBH, yılında kurulan ve Plastik kaynak makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Erlangen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MTH MASCHINENBAU-TECHNOLOGIE HERRDE

  Almanya

  MTH MASCHINENBAU-TECHNOLOGIE HERRDE, yılında kurulan ve Plastik kaynak makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Henstedt-Ulzburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SOLUCIONES RADIO FRECUENCIA S.L

  İspanya

  SOLUCIONES RADIO FRECUENCIA S.L, yılında kurulan ve Plastik kaynak makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik lehimleme ekipmanı, Poşet kapama makinası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. WIDMANN MASCHINEN GMBH & CO. KG

  Almanya

  WIDMANN MASCHINEN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Plastik kaynak makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schlierbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. WWM SNC

  İtalya

  WWM SNC, yılında kurulan ve Plastik kaynak makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Schio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. FIAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.

  Polanya

  FIAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K., yılında kurulan ve Plastik kaynak makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. plastik malzemelerin kaynağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pietrzykowice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. BARNES PLASTIC WELDING EQUIPMENT LIMITED

  Birleşik Krallık

  BARNES PLASTIC WELDING EQUIPMENT LIMITED, yılında kurulan ve Plastik kaynak makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Plastik lehimleme ekipmanı, kamyonlar için su geçirmez örtüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Blackburn, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. DUKANE IAS DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  DUKANE IAS DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Plastik kaynak makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Eschborn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. NOVAPLEST

  Fransa

  NOVAPLEST, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik - işlemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme termik formasyonu - Makineler, Plastik kaynak makineleri, Plastik malzeme termik formasyonu - Makineler, Plastik kaynak makineleri, Stor perdeler, plastikler için ısıl şekillendirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Danjoutin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. KRAH HF-ELEKTRODEN E.K.

  Almanya

  KRAH HF-ELEKTRODEN E.K., yılında kurulan ve Plastik kaynak makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yüksek frekanslı elektrodlar, bilimsel cihaz ve enstrümanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cadolzburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. WEGENER INTERNATIONAL GMBH

  Almanya

  WEGENER INTERNATIONAL GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik ve kauçukların katlanması, bükülmesi ve kaynaklanması, Eğme makine aletleri, Plastik kaynak makineleri, Kauçuk ve plastik kaynaklama, Plastik ve kauçukların katlanması, bükülmesi ve kaynaklanması, Eğme makine aletleri, Plastik kaynak makineleri, Kauçuk ve plastik kaynaklama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eschweiler, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. RINCO ULTRASONICS

  Fransa

  RINCO ULTRASONICS, yılında kurulan ve Çelik ve metallere kaynak yapılması sektöründe faaliyet gösteren bir. Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Plastik kaynak makineleri, Tıp ve cerrahi - Cihaz ve ekipmanlar, Ultrasonik ölçüm ekipmanları, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Plastik kaynak makineleri, Tıp ve cerrahi - Cihaz ve ekipmanlar, Ultrasonik ölçüm ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eragny Sur Oise, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. SONIMAT ULTRASONS

  Fransa

  SONIMAT ULTRASONS, yılında kurulan ve Plastik kaynak makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ambalajlama - Makineler, ultrasonla kesim ekipmanları, Ambalajlama - Makineler, ultrasonlu kaynak, sıcak kesim kaynak makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lencloître, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. ENGINYERIA TEKNICS SABADELL S. L.

  İspanya

  ENGINYERIA TEKNICS SABADELL S. L., yılında kurulan ve Plastik kaynak makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel proses otomasyonu, endüstriyel elektronik ve robotik otomatizasyon tasarımı, mekatronik mühendislik, Gelişme ve inovasyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barbera Del Valles, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. ARÍSTEGUI MAQUINARIA SL

  İspanya

  ARÍSTEGUI MAQUINARIA SL, yılında kurulan ve Plastik kaynak makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Rubí, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. MEIERSCHULTZ SCHWEISSTECHNIK HANDELS GMBH

  Almanya

  MEIERSCHULTZ SCHWEISSTECHNIK HANDELS GMBH, yılında kurulan ve Plastik kaynak makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Buz püskürtme ve kuru buz temizleme için manüel cihazlar, tüpte likit gazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bocholt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. RST HOCHFREQUENZTECHNIK

  Almanya

  RST HOCHFREQUENZTECHNIK, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Plastik kaynak makineleri, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Plastik kaynak makineleri, Kullanılmış makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lauenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. SIBAS TECH

  Hindistan

  SIBAS TECH, yılında kurulan ve Plastik kaynak makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Chennai, Hindistan 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Plastik kaynak makineleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

651 Şirketler