• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • plastik kesme makineleri

Sonuçlar

Plastik kesme makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. INAN PLASTIK MAKINALARI

  Türkiye

  İnan Plastik Makinaları, plastik geri dönüşüm ekipmanları sektöründe ülkemizde lider üretici olmanın getirdiği sorumluluk ve çeyrek yüzyılı aşan tecrübesi ile faaliyet göstermektedir. https: //www.inanplastics.com/ https: //www.inanplastics.com/en/ https: //www.inanplastics.com/iletisim

 2. METZNER MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Metzner, uluslararası alanda faaliyet gösteren, orta ölçekli bir şirkettir.Kauçuk ve plastik işlemenin yanı sıra kabloları, bükülü telleri ve oluklu boruları işlemek için kesme ve üretim makinelerinin önde gelen üreticilerinden biridir. Uzun yıllardır çok çeşitli endüstriler için yetkin bir ortak olduk. Otomotiv, Medikal teknoloji, Kontrol panosu yapımı, Telekomünikasyon veya Ticari araç endüstrisi fark etmez. 2018'den beri, yan kuruluşumuz Metzner E-Mobility ile yüksek voltajlı kabloların işlenmesi ve HV konnektör sistemlerinin otomatik montajı için benzersiz otomasyon çözümleriyle de cezbediyoruz. Tüm ürün alanlarında hem seri makineler hem de müşteriye özel sistemler geliştiriyoruz. Standart makinelerin işlevlerinin ötesine geçen tüm uygulamalar için müşteri gereksinimlerine göre bireysel çözümler planlıyor, geliştiriyor ve üretiyoruz. Bir makine üreticisi olarak uzun yıllara dayanan tecrübemize dayanarak, yüksek gereksinimler altında kullanılan olgun ve uygulama odaklı çözümler yaratılmaktadır. Metzner, analiz ve tavsiyeden tasarım ve başarılı teslimata kadar tüm geliştirme sürecini üstlenir. Takip eden sayfalarda size bazı özelleştirilmiş çözümler ve üretim hatları sunuyoruz. Görevleriniz için ilginç başlangıç ​​noktalarını keşfedin!

 3. HANGZHOU FANGYUAN PLASTICS MACHINERY CO.,LTD

  Çin

  Hangzhou Fangyuan Plastics Machinery Co., Ltd; entegre olarak ARGE, üretim, satış ve servis sunan profesyonel bir EPS, XPS, EPP Makine imalatçısıdır. 1988 yılında kurulmuş, 24 yıllık fabrika deneyimine sahip, Fangyuan Çin içinde ve dışında 13'den fazla büro açmıştır. Yıllık yaklaşık 2, 200 takım makine ve 2, 000 takım EPS kalıp üretimi, Fangyuan'ı Çin'deki öncü EPS, XPS, EPP Makine imalatçısı yapar.

 4. POLAR-MOHR MASCHINENVERTRIEBSGESELLSCHAFT GMBH & CO KG

  Almanya

  POLAR markası ile satılan ürün portföyü son yıllarda sürekli olarak geliştirilmiş ve bugün kesme sistemlerinin yanı sıra karmaşık, tam otomatik kesme sistemleri, kesme ve zımbalama etiketleri için etiketleme sistemleri, kağıt toptancıları için özel sistemler, üç taraflı kesiciler ve küçük formatlı baskı alanı için kompakt kesme makineleri gibi makineleri de kapsamaktadır. Slogan: POLAR - Power and Precision in Postpress.

 5. SOLLEX AB

  İsveç

  SOLLEX AB, yılında kurulan ve Plastik kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Endüstriyel bıçaklar, plastik film kesimi için lamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Malmö, İsveç 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FRCNCTEC

  Fransa

  FRCNCTEC, yılında kurulan ve Plastik kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Lazer kesimi, CNC freze tezgahı, Plazmalı kesme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Plessis-Belleville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. FREZALUKS

  Latviya

  FREZALUKS, yılında kurulan ve Plastik kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. CNC frezeleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riga, Latviya 'de bulunmaktadır.

 3. MASCHINENBAU BARDOWICK GMBH

  Almanya

  MASCHINENBAU BARDOWICK GMBH, yılında kurulan ve Plastik kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. lastik kesme makinaları, kesim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bardowick, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ROLF SCHLICHT GMBH

  Almanya

  ROLF SCHLICHT GMBH, yılında kurulan ve Plastik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik kesme makineleri, Kauçuk ve plastiğin kesilmesi, Plastik kesme makineleri, Kauçuk ve plastiğin kesilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reinfeld/holstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. CORMAK

  Polanya

  CORMAK, yılında kurulan ve Plastik kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çelik işlemleri için makine aletler, metal ısıl işlemleri için lazerler, tekstil kesimi için lazer sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Siedlce, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. P & F WARTACZ. DOSTAWCA MASZYN DLA PRZETWORCOW TWORZYW SZTUCZNYCH

  Polanya

  P & F WARTACZ. DOSTAWCA MASZYN DLA PRZETWORCOW TWORZYW SZTUCZNYCH, yılında kurulan ve Plastik enjeksiyon makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Plastik sanayi - Makine ve ekipmanlar, Plastik kesme makineleri, Plastik profil çıkarma - Makineler, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Plastik sanayi - Makine ve ekipmanlar, Plastik kesme makineleri, Plastik profil çıkarma - Makineler, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wroclaw, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. ESMAK ESKIN MAKINA SAN.TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  ESMAK ESKIN MAKINA SAN.TIC.LTD.STI., yılında kurulan ve Torbalama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik kesme makineleri, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Plastik kesme makineleri, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. APPLICATIONS PLASTIQUES DU RHONE

  Fransa

  APPLICATIONS PLASTIQUES DU RHONE, yılında kurulan ve Kalıp ve modeller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları, Plastik kesme makineleri, Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları, Plastik kesme makineleri, Enjeksiyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Symphorien-D'ozon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. HOLES MÛANYAG-SIKLÓCSAPÁGY KFT.

  Macaristan

  HOLES MÛANYAG-SIKLÓCSAPÁGY KFT., yılında kurulan ve Plastik kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. plastik koruma ağızları üreticisi, Plastik parçalar, plastik üreticisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 3. STOBRA JAKUB KRAWCZUK

  Polanya

  STOBRA JAKUB KRAWCZUK, yılında kurulan ve Plastik kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kraków, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. MICROTEC LABORGERÄTE GMBH

  Almanya

  MICROTEC LABORGERÄTE GMBH, yılında kurulan ve Plastik kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Walldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SISO - SOLUTIONS INDUSTRIELLES MÉTAUX ET PLASTIQUES

  Fransa

  SISO - SOLUTIONS INDUSTRIELLES MÉTAUX ET PLASTIQUES, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Plastik kesme makineleri, demi dışı metallerin kesilmesi, Plastik kesme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vaulx En Velin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. HANZATEC SP. Z O.O.

  Polanya

  HANZATEC SP. Z O.O., yılında kurulan ve Plastik kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. yarı bitmiş ürün, maroken işleri için kimyasal ürünler, cnc kesimi, otomatik torna üretimi malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gdańsk, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. VELOX-TRADE

  Polanya

  VELOX-TRADE, yılında kurulan ve Plastik kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Odolanów, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. NMA

  Fransa

  NMA, yılında kurulan ve Plastik malzeme - Sanayi ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik kesme makineleri, Plastik kesme makineleri, plastik malzemelerin dönüştürülmesi, ham ve yarı işlenmiş plastik malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plan D'orgon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ILATEC GMBH

  Almanya

  ILATEC GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Plastik kesme makineleri, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Makine mühendisliği ithalat - ihracatı, Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar, Plastik kesme makineleri, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Makine mühendisliği ithalat - ihracatı, Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nufringen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. WELDING ENGINEERS LTD

  İsviçre

  WELDING ENGINEERS LTD, yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Makine aletleri - Metal İşleme, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Plastik kesme makineleri, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Makine aletleri - Metal İşleme, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Plastik kesme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genève, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. FUSTELLIFICIO MILANO DI AIELLO DANIEL

  İtalya

  FUSTELLIFICIO MILANO DI AIELLO DANIEL, yılında kurulan ve Plastik kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. parça taşıma, kesim makineleri için delgiler, pleksiglas işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rozzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. PACKMASCHINEN WERNER ZUMBROCK

  Almanya

  PACKMASCHINEN WERNER ZUMBROCK, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Plastik kesme makineleri, Etiketleme ve markalama - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Plastik kesme makineleri, Etiketleme ve markalama - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FREEMAN SCHWABE MACHINERY

  Amerika Birleşik Devletleri

  FREEMAN SCHWABE MACHINERY, yılında kurulan ve Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, Metal kesme makine aletleri, Tekstil kesme makineleri, Plastik kesme makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, Metal kesme makine aletleri, Tekstil kesme makineleri, Plastik kesme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cincinnati, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 6. BLACKMAN & WHITE LTD

  Birleşik Krallık

  BLACKMAN & WHITE LTD, yılında kurulan ve Plastik kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Maldon, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. DORADZTWO INWESTYCYJNO-GOSPODARCZE

  Polanya

  DORADZTWO INWESTYCYJNO-GOSPODARCZE, yılında kurulan ve Endüstriyel makaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Plastik kesme makineleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metallerin birbiriyle temasını sağlayan metaller, Plastik kesme makineleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metallerin birbiriyle temasını sağlayan metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Krostoszowice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. DELTA PLASTIC

  Fransa

  DELTA PLASTIC, yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik kesme makineleri, Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik kesme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Annecy Le Vieux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. PLASMAQ-MAQUINAS E EQUIPAMENTOS PARA A INDUSTRIA DE PLASTICOS, LDA.

  Portekiz

  PLASMAQ-MAQUINAS E EQUIPAMENTOS PARA A INDUSTRIA DE PLASTICOS, LDA., yılında kurulan ve Plastik kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik malzeme grenajı/tanelemesi - Makineler, Plastik profil çıkarma - Makineler, Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik malzeme grenajı/tanelemesi - Makineler, Plastik profil çıkarma - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leiria, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 10. GÜLDENRING MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  GÜLDENRING MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Plastik kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kırtasiye sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eitorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz