• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • plastik malzeme - ev ürünleri

Sonuçlar

Plastik malzeme - ev ürünleri - Ithalat/Ihracat

 1. STARKAP PLASTIK VE KIMYA SAN.TIC.A.S.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  2004 yılında kurulan şirketimizle deterjan, temizlik, endüstriyel, kozmetik, gıda ve medikal sektörlerinde değerli markaların çözümü olarak plastik ambalaj üretiminde uzmanız. Starkap, plastik ambalaj sektöründe 55 yılı aşkın tecrübesiyle Türkiye'nin ilk Islak Mendil kılıfı üreticisidir. Plastik bileşenlerde geniş bir ürün portföyüne sahibiz. Web sitemizi ziyaret ederek ürettiğimiz Flip Top kapaklar, Refill Yedek kapakları, Yumuşatıcı kapakları, Dezenfektan şişe kapakları, Losyon pompaları, Tetikli spreyler, Islak mendil kapakları, Kolonya kapakları ve daha fazlasını keşfedebilirsiniz. Yeni tasarımlarla ürün yelpazemizi sürekli geliştiriyor ve özel projelerimizle müşterilerimizle yan yana çalışıyoruz. Starkap ambalajınızı tamamlar ve markanıza değer katar. Güven ve kalite, kuruluşumuzun iki temel ilkesidir, bu nedenle Starkap güvenilir markaların tercihidir. Saygın bir plastik ambalaj üreticisi olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek önceliğimizdir. Starkap olarak ürünlerimiz için gerekli olan ISO 22000, ISO 9001, ISO 45001 gibi kalite belgelerine sahibiz. Bu nedenle, kaliteli ürün ve hizmetler sunarak her zaman en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmaya çalışıyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 2. IMOLDING DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  iMed, en önemli sektörlerde kullanılmak üzere küçük, orta ve büyük lotlarda, plastikten yapılmış teknik hassas parça ve bileşenlerin yetkin bir tedarikçisidir. iMed, bir sistem tedarikçisi olarak, on yıldan daha uzun tecrübeye sahiptir. Bu deneyim sadece bir sanayi kolu ile sınırlı değildir. Sadece en modern teknolojilerin kullanılması, memnun, uzun süreli müşterilerin iMed'in üretim kalitesine güven duymasını sağlamamıştır. Mükemmel çalışanlarımız her ürüne ilk geliştirme aşamasından seri üretime kadar eşlik etmektedir. iMed, yeni işe alımların yanı sıra sürekli olarak meslek içi temel ve geliştirme eğitimleri ve yoğunlaştırılmış kursların desteklenmesine özel bir önem vermektedir. Bu nedenle şirketimizdeki uzmanlarımız, müşterilerimizin bünyesinde çalışan uzmanlar ile aynı düzeyde bir profesyonellik içinde çalışırlar.

 3. AGOFORM GMBH AUGUST OTTENSMEYER

  Almanya

  Verified by europages badge

  AGOFORM, plastik alanında üstün yetkinlik, 90 yılık deneyim ve sürekli gelişim sayesinde uluslararası pazardaki mobilya endüstrisinde güçlü bir ortak haline geldi. AGOFORM, müşterilere çeşitli ve bireysel kullanım amaçları için optimum çözümü sağlama hedefiyle yaşam alanını daha konforlu hale getiren mükemmel ürünler geliştirmektedir. Bunlara çok çeşitli uygulamalar için sayısız sistemden kaydırmaz matlara kadar farklı ürünler dahildir. AGOFORM trafik mühendisliği alanlarında karavanlar, yapı ve tarım makineleri gibi iş araçlarına yönelik çözümler sunmaktadır. Geniş ürün ve deneyim yelpazemiz bahçe ve peyzaj, ürün taşıyıcıları (KLT), elektrik ve tıbbi teknoloji, lojistik, reklam ve dekorasyon alanlarıyla tamamlanmaktadır. Daima en yüksek kalite standartlarında, her zaman sürdürülebilirlik göz önünde bulundurularak ve sürekli geleceğe bakışla.

 4. JEDI KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  JEDI Kunststofftechnik GmbH tüm dünyada yumuşak PVC rulolar, plakalar ve hat ürünleri konusunda ve farklı perde genişliklerinde şerit perdeler alanlarında önde gelen üreticiler arasındadır. JEDI Kunststofftechnik GmbH'nın başarısının sırrı şirket felsefesidir – müşteri çıkarlarına odaklı şirket stratejisini sürekli korumak. Bu şirket stratejisi hem tasarım, hem üretim hem de servisi içerir. Müşterilerimizin her biri kendi ihtiyaçlarının eksiksiz olarak karşılanmasını ister ve bunu gerçekleştirmek, iş proseslerimizin temel kuralıdır. Ancak bu şekilde kapsamlı bir müşteri memnuniyeti sağlayabiliriz ve müşteri memnuniyeti bizim için her siparişte en önemli hedeftir.

 5. TONTARELLI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Tontarelli'de bulabileceğiniz ürünler: kutular, elbise mandalları, sepetler, her büyüklükte sepetler, katlanır sandıklar, el arabaları, sebzelik, portmantolar, çekmeceli sandıklar, müzik aksesuarları, büro aksesuarları, kaseler, alet tutucular, çekmeceli mobilyalar, çöp kutuları, kaplar vb. 1979'dan bu yana Sergio Tontarelli'nin zanaat işletmesi, plastik ev eşyaları ile Avrupa'da ve dünyada kendini kendini göstermiş büyük bir Sanayi Grubu haline geldi.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AYTEK PLASTIC MOLD AND MACHINE FOREIGN TRADE LTD

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1975 yılında kurulan Aytek Plastik, plastik kapaklar, kapak kalıpları, şişe kalıpları ve ambalaj çözümleri konusunda uzmanlaşmış lider konumda, Türkiye merkezli bir üreticidir. Yüksek kalibreli Avrupa modelleri de dahil olmak üzere son teknoloji enjeksiyon kalıplama makineleriyle, kozmetik, şampuan, deterjan, ev temizliği ve gıda gibi çeşitli sektörlere hizmet vererek kalıp üretimi ve kapak üretimini sorunsuz bir şekilde entegre ediyoruz. Köklü şirketlerin güvendiği kapsamlı çözümlerimiz, kaliteli üretim, müşteri memnuniyeti ve yeniliğe öncelik vererek dünya çapında olağanüstü hizmet sağlamaktadır. Yenilikçi çözümlerin sürekli geliştirilmesini sağlayarak zamanında teslimatı, rekabetçi fiyatları ve mükemmel müşteri hizmetlerini ön plana çıkartıyoruz. Sıkı ISO 9001: 2015 standartlarına bağlı kalarak, kalite ve güvenilirliğe öncelik veriyor, güvenilir, dayanıklı ve kaliteli ürünlerle uzun vadeli ilişkileri teşvik ediyoruz. Aytek Plastik'in plastik ambalaj ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayabileceği hakkında daha fazla bilgi için bugün bize ulaşabilirsiniz!

 2. MOERMAN

  Belçika

  Verified by europages badge

  Moerman, zemin ve pencereler için yenilikçi ve dayanıklı temizlik araçları üretmekte ve tasarlamaktadır. Günde 20.000'den fazla kat siliyoruz. Dünyanın dört bir yanındaki müşteriler kalitemizi ve bilgi birikimimizi seçmektedirler. En iyi fiyat / kalite oranına sahip temizlik aletlerinin nitelikli imalatı ve sorunsuz teslimatı için Moerman'a güvenirler. Pencere Temizleme söz konusu olduğunda, üzerinde durulan konu hedeflenen ürün geliştirme ve yeniliklerle profesyonel pencere yıkama sektörüne yönelik farklılaşma ve uzmanlıktır. Sıvı çekme, Hızlandırma…

 3. CHERRY ECHO

  Türkiye

  Eksper plastik 1996 yılında İstanbul Tahtakale’de kurulmuş olup 2014 yılında oluşturduğu Cherry Echo® markasıyla ticaret ve üretim hayatına devam etmektedir.Bu süre zarfında ahlaklı ve güvenilir duruşu ile yurt içinde ve yurt dışında güçlü ticari ilişkiler oluşturmuştur.Eksper plastik İstanbul İstoç mağazasında hizmet vermektedir. Felsefemiz gereği ürünlerimizi uzun ömürlü, dayanıklı, pratik ve kendimize özgü tasarımlarımız ile beğenilerinize sunmaktayız.Firmamız yatırımlarını gelişen teknolojileri kullanmak ve ürün portföyünü genişletmek adına yapmaktadır.Eksper plastik yeni fikirlerini projelere dönüştürerek piyasadaki çeşitlilikten çok daha farklı ürünler üretmektedir.Eksper plastik, kendi ürünlerinin yanı sıra sektörün önde gelen markalarının ürünlerinin satışınıda sağlamaktadır.

 4. NURNIL PLASTIC

  Türkiye

 5. CETIN PLASTIK IHR. VE PAZ. LTD. STI.

  Türkiye

  Cetin Plastik has started production and marketing in the field of cleaning equipment since 1988, and it has become one of the top-required brands in the market in a short time. By attaching special importance to high quality and registered products, it gets Utility Model, Industrial Desing and Patent Certificates for its products which have been created after expensive research. Cetin Plastik has registered its own trademarks which are FLORA and FLOSOFT in domestic & foreign markets. Cetin Plastik serves the customers as a pioneer company, having responsibility for qualified products which has TSEK certificates given by TSE (Turkish Standards Institution). Cetin Plastik is managed by ISO 9001: 2000 and ISO 9001: 2008 Quality Management System and has Certificates by Bureau Veritas Company. Çetin Plastik exports to the five continents as well as Turkey, It reaches more than 90 countries such as the USA, Germany, England, France, Israel, China, Japan, Indonesia, Philippines, Vietnam, Argentina, Peru, Venezuela, Russia, Ukraine, Pakistan, Morocco, Angola, Mauritius Islands. Every place our products reach is cleaner, more beautiful and happier! We continue to produce for a cleaner world ... " It focuses on the growth of domestic production, providing employment and to contribute to Turkey’s economy. Supporting its production power with R & D studies, Çetin Plastik has thus obtained design registration and utility model certificates for many products; stands out in export mark

 1. MERDEM PLASTIK CO. LTD.

  Türkiye

  Plastik Ev & Mutfak ürünleri üreticisi olarak, 30 yılı aşkın tecrübe ile üretime devam eden MERDEM PLASTİK, yüksek müşteri ve çalışan memnuniyeti odaklı, belgelenmiş kaliteyi uygun fiyata sunma politikası ile yatırımlarına devam etmektedir. Firmamız gelişmiş teknolojiye sahip makine parkurunda, ürün alma, kalıp içi etiketleme robotları ile seri ve verimli üretim gerçekleştirmektedir. Özel tasarım kalıplarımız ile 200 ün üzerinde geniş ürün portföyü oluşturarak, kaliteli ve gıdaya uygunluğu belgelenmiş ürünü insan sağlığını gözeterek müşterilerimizin kullanımına sunmaktayız. MERDEM Plastik üretimin her aşamasında önemsediği toplam kalite politikasını; ISO 9001: 2015 - KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ, ISO 22000: 2018 - GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından “Migrasyon Analizi Ölçümleri” neticesinde “Gıdaya Uygunluk” Belgeleri ile sürdürmektedir.

 2. MEB SOURCING AND GLOBAL TRADING

  Türkiye

  Our company was established in Denizli, which is an industrial city in the southwestern part of Turkey. MEB Sourcing operates as a supply partner for foreign and domestic customers, providing services in the following product categories: -Furniture -Home Textile -Apparel -Fabrics and Yarns -Home Decoration Accessories -Kitchen Utensils -Tableware -Household and Cleaning Products -HORECA Product Sourcing -Food and Commodities -Marble Stones -Constructional Materials Being a sourcing company, we serve our customers through product design, development, production consultation, quality inspections, and logistics support. With a strong emphasis on the right product research, time effectiveness, competitive pricing, and high product quality, our team aims to increase your purchasing process's effectiveness. We take an active role in controlling all the information and product flow on behalf of our customers, starting with product development until the final delivery. Our mission is to increase our client's profitability by saving their time, money, and labor in finding suitable suppliers and manufacturers, and to help them and our partners build sustainable and reliable supply chains based on mutual benefit and trust.

 1. ASUDE PLASTIK

  Türkiye

 2. ÖZHAVAN PLASTIK

  Türkiye

  FİRMAMIZ HAKKINDA Özhavan Plastik, 1980 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, 30 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimiyle plastik sektörünün öncülerinden olmuştur. Kurulduğu yıllarda dahi çağın ötesinde bir imalat ve hizmet anlayışı benimseyen Özhavan Plastik, her daim teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek gerek üretim parkurunu gerekse satış stratejisini kalite odaklı yürüterek çok geniş bir müşteri portföyüne hizmet sunmaktadır. Özhavan Plastik, inovatif altyapısı ve kalite odaklı anlayışıyla müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmuştur. Üretim parkurunu her geçen gün çağın gerektirdiği ölçülerde yenileyerek kesintisiz ve kaliteli hizmetinden hiç ödün vermemektedir. Seneler içerisinde piyasaya kazandırdığı birçok yeni markasıyla plastik ev gereçleri sektörünün öncü kuruluşlarından olan Özhavan Plastik yatırımlarını her geçen gün arttırdığı AR-GE departmanıyla kuşkusuz gelecekte de sektöre yön vermeye devam edecektir.

 3. MIM PLASTIC

  Türkiye

  MİM Plastic is one of the oldest manufacturer in Turkey. We are working in this bussines since 1966. We are producing plastic goods. Our products are for mainly material storage and displaying. Also we are producing houseware plastics.

 4. TEK DIS TICARET

  Türkiye

  1998 Yılında kurulan firmamız, Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 10.000 m2 yeni fabrikasında, Teknik Temizlik Ekipmanları İmalat Sanayi ve Tic. Şti. olarak üretimine devam etmektedir. Firma olarak yaptığı kalite ve kapasite yatırımları ile sektöründe sizlerden aldığı destek ve eleştirilerle uzun yıllar hizmet etmek, sektöründe ihtiyaç ve beklentileri karşılayacak en kaliteli ve en uygun ürünleri üretmek temel politikamız olacaktır. Firma olarak plastik temizlik ekipmanları , çamaşır kurutmalıkları , ütü masası , bebek beşikleri ve yemek masası üretmekteyiz . Teknik Temizlik Ekipmanları İmalat Sanayi Tic. Şti., established in 1998, continues manufacturing with its new 10.000m2 factory which is located in Kayseri organized industrial site. With the quality and capacity investments, our main policy will be to serve for a long time through our customer’s support and review and to produce the most qualified and appropriate goods which will satisfy the expectations and needs of our customers. As a company we produce plastic cleaning equipments, laundry dryers, ironing tables, baby cradles and dinner tables. Firma Adı : Teknik Temizlik Ekipmanları İmalat San.Tic.Ltd.Şti. Adress : Organize Sanayi Blgesi 22.Cadde No: 44 Melikgazi / Kayseri Fax : +90.352 321 31 60 http: //www.tekniktemizlik.com.tr

 5. OKYANUS HOME - FREECOOK

  Türkiye

  Founded in 1972, the ‘OKYANUS’ Company has become a big and successful company in the forefront of change over the past 40 years. Taking into consideration the aim of continuous development and harmonization with international standards in all its activities, the OKYANUS is progressing step by step to capture the success it has achieved in the world. In 2011 we started to produce on plastic, and as a result, we increased our machine and staff count as demands increased. OKYANUS FAMILY has been producing boutique products that reflect the trends and tastes of our customers in the Kitchen & Bath and Home Equipments sector together with our experience we have gained over 40 years and we have more than 600 products range for our customers and suppliers in terms of continuity, respectability, reliability and satisfaction . Our ‘’FREECOOK’’ brand Our products produced under the brand name ‘’FREECOOK‘’ are produced considering the quality, unique design and ease of life factor and we continue our leader and boutique production with our innovative understanding and difference creating designs. We export each of our products, which we produce at a premium quality level, with health certificates, to more than 50 countries without sacrificing quality in our modern facilities. Our customers' satisfaction is our first priority and we respond to the expectations with quality and stability and create value for our customers with optimum planning and provide continuous increase in ..........

 6. PROTOCAST GMBH

  Almanya

  Her türlü endüstriyel alan için döküm parçaların geliştirilmesi, imalatı ve üretimi. Münferit parçalar ve yapı grupları sistem tedarikçisi olarak sizi daha geliştirme aşamasından başlayarak destekliyor ve istediğiniz parçaları istediğiniz üretim yöntemiyle toleranslara uygun ve güvenli biçimde imal ediyoruz. Çünkü DIN 9001: 2015 sertifikalı bir şirket olarak önceliğimiz parçalarınızın kalite güvencesidir ve bunu uzman ve deneyimli ekibimiz ile sağlıyoruz. Tüm endüstriyel alanlar için her türden teknik ve dekoratif döküm parçalar imal ediyoruz. Tek bir yapı parçasına veya binlercesine ihtiyacınız olabilir. 1 g veya 10 kg'lik parçalara da ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu yüzden müşterinin istediği prototipleri ve seri üretim parçaları tek noktadan temin etmenize olanak sağlıyoruz. Bunu yaparken de prototipleri ve küçük seri üretimleri ekonomik olarak basınçlı döküm kalitesinde üretebiliyoruz. Buradaki büyük avantajımız prototiplerimizin sadece fonksiyon açısından değil, mukavemet açısından da test edilebilir olmasıdır.

 7. ALYA PLASTIK

  Türkiye

  Alya Plastik, 2014 yılında kuruldu ama sektördeki geçmişimiz 1968’e dayanmaktadır. Kalite, hizmet ve farklı tasarım seçenekleriyle müşteri memnuniyetini esas alan firmamız emin adımlarla ilerlemektedir. Alya Plastik, saksı üretimi başta olmak üzere, geniş ürün yelpazesiyle yurt içi ve yurt dışı piyasalarda bir hayli ilgi görmektedir. Üretim ve Pazar odaklı çalışan firmamız istihdam oluştururken hem de ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Alya Plastik, Türkiye’nin gelişmesine paralel olarak, çevreye duyarlı ve yeniliğe açık bir anlayışla üretimini sürdürmektedir..

 8. ASRIN PLASTIK VE KALIP SAN.TIC.AS.

  Türkiye

  1972 yılından bu yana yılların tecrübesi ile plastik sektörünün lider kuruluşlarından olmayı başaran Asrın Plastik ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye’nin saygın plastik markaları arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam ediyor. Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Asrın Plastik, yapı grubu, ev ürünleri, otomotiv yan sanayi ve tavukçuluk ekipmanlarındaki yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor. Yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren Asrın Plastik aynı zamanda plastik sektöründeki standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor. Üretim faliyetlerine başladığı günden itibaren yaptığı yatırımlar ve izlediği başarılı ürün geliştirme stratejileriyle sektörde kendine önemli bir yer edinen Asrın Plastik, 2015 yılında yapmış olduğu dünya standartlarına uygun 11, 700 m² kapalı, 2.500 m² açık, toplamda 14.200 m²alanda sizlere daha iyi ve daha kaliteli hizmet verebilmek için çalışmalarına ve yatırımlarına devam etmektedir. , Başta yapı grubu ve ev ürünleri olmak üzere, tavukçuluk ekipmanları, otomotiv yan sanayi ürünleriyle yurt çapında kendini kanıtlayan Asrın Plastik, yeni kurulan ihracat departmanı ile beraber ihracat yaptığı ülkelere her geçen gün yenisini eklemektedir.

 1. KARASU PLASTIK LTD

  Türkiye

  Ev ve bahçe dekoratif saksılar üretiyoruz. Özellikle özgün tasarım ve renkler keşfediyor ve sürekli güncelliyoruz. Başta Türkiye, Yunanistan ve İspanya'ya satış yapıyoruz. Plastik saksılarımızı orijinal PP hammadde ile üretiyoruz. Bahçe, balkon ve ev dekarasyonu için çok şık ürünler üretiyoruz. Saksı renklerini taleplerinize göre değiştirebiliyoruz. Dış ortamda ürünlerimizin kalitesini korumak için ultraviole ışınlara dayanıklı pigment ve plastik katkılar kullanıyoruz. 9 Enjeksiyon makinesi ile 72 litreye kadar saksı üretebiliyoruz. Saksılarda logo kullanmıyoruz. 10 dan fazla renk seçeneği sunabiliyoruz. Ürünlerimizi rosh standartına uygun olarak üretiyoruz. Kesinlikle insan sağlığına zararlı katkı ve plastikler kullanmıyoruz. İstanbul ofisimize bekleriz

 2. PM PLASTIK MAKINA AMBALAJ IC VE DIS TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

 3. FASTPOINT GMBH

  Almanya

  Fastpoint büyüme odaklı bir firmadır ve 1983 yılından bu yana sabitleme ve bağlantı elemanlarının yanı sıra plastik izolasyon ve kilitleme elemanlarını geliştirmekte, üretmekte ve satmaktadır. Fastpoint srl. şirketinin temel uzmanlık alanı kendinden yapışkanlı kablo bağlayıcı kanalları ve kablo tutuculardır, ayrıca PVC ve TPE kablo koruma elemanları üretimi yapılmakta, piyasa ihtiyaçlarını karşılayan ve geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Teslimat programımızdaki ürünlerden bazıları: Kablo bağlayıcı, kablo bağlayıcı aksesuarı, kablo sabitleyiciler, kablo kılavuzları, kablo bağlayıcı, kablo bağlayıcı kanal, kablo delici, kablo tutucu, kendinden yapışkanlı kablo tutucu, vidayla sabitlenen kablo klemensi, hortum kelepçesi, spiral kablo bandı, metal kablo tutucu/kablo kelepçesi, kablo kanalları, kablo gerilim azaltıcıları, kablo vidalı bağlantıları, kablo geçişleri, kablo gerginlik azaltıcıları, kablo vidalı bağlantıları ve aksesuarları, modüler kablo flanş geçişleri IP 65, iletken plaka ayırıcılar, iletken plaka sabitleyiciler, mesafe cıvataları ....

 4. MISSFLORA - 3K LIMITED ŞTI

  Türkiye

  MissFlora, Oto Kokuları, Lavabo Bakımı, Nem Emiciler, Doğal Böcek Kovucular, Ev Kokuları, Plastik Ürünler konusunda lider üretici ve ihracatçısıdır. Türkiye'de A101, Migros, Bauhauss, Koçtaş, Tekzen, Hakmar, Carrefoure, SOK, vb. dahil tüm uluslararası süpermarketlerde (15.000'den fazla mağaza) varız.Uluslararası olarak MissFlora markalı ürünlerimiz İngiltere, Hollanda, ABD, İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Belçika, Lüksemburg ve daha birçok ülkede (10.000'den fazla mağazada) satılmaktadır… . Biz ISO 9001 tescilli bir şirketiz. Ürünlerimizin çoğu Alman test şirketi Wessling Laboratorien tarafından test edilmiştir. Kokulu ürünler konusundaki uzmanlığımız ve bilgi birikimimiz, özel markalar ve diğer üreticiler de dahil olmak üzere tüm müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunmamızı sağlar. Kendi Kalıp tasarım ve üretim mağazamız var.

 5. PONTEM TRADE

  Türkiye

  Pontem trade firması olarak plastik oyuncak ve zücaciye sektöründe üretici ve ihracatçı konumundayız. Hem kendi üretimimiz olan ürünler hem de fason olarak üretici partnerlerimiz tarafından üretilen ürünlerin pazarlamasını ve satışını gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda Ukrayna ve Rusya başta olmak üzere çeşitli ülkelerde gıda dışı marketlerin tedarik ağını yönetmekteyiz. Oyuncak grubunda: Park bahçe grubu, bisikletler, scooterlar, pedallı traktörler, küçük oyuncaklar, Eğitici oyuncaklar, Oyun hamurları Zücaciye grubunda: Plastik mutfak gereçleri, Yemek tavaları, Seramik ürünler, Depolama kutuları, Çöp kutuları, Banyo ürünleri Alanlarında hizmet vermekteyiz.

 6. BOLLU PLASTIK SANAYI VE TICARET LTD STI

  Türkiye

  Akbahar Plastik, siz değerli müşterilerimizin taleplerine uygun olarak verimliliğe önem veren modern standartlarda yeniliğe açık müşteri merkezli üretim yapmayı kendisine ilke edinmiş olup, kaliteyi tecrübe ve teknolojiyle bütünleştirerek uygun hizmet fiyatlarda sizlere vermeye devam etmekteyiz. Plastik Sektörünün içinde yetişmiş olmanın verdiği avantajlarla iş hayatımızı şekillendirmeye devam ediyoruz. Firmamız1970'lerden beri hammaddeci olarak başlamış olduğumuz sanayi serüvenimizi 2000 'li yıllara gelindiğinde üretime yönelik faaliyet alanına dönüştürdük. 80 tondan 800 tona kadar olan enjeksiyon makine parkurumuzu, vakum makineleriyle güçlendirmiş olup kalıp teknolojisinin gerektirdiği, CNC ortamında ar-ge çalışmaları esas alınarak plastik üretim alanında üretim saksısı başta olmak üzere, toprak saksı, fileli saksı, üretim saksı, balkon saksı, menekşe saksı ürünleri alanında hizmet vermekteyiz. Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için ürünlerimiz bölümünü inceleyebilirsiniz… Saygılarımızla…

 7. RADOLID THIEL GMBH

  Almanya

  RADOLID Thiel GmbH, 1961 yılından bu yana plastik vidalı koruyucu kapakların üretimi ve dağıtımı konusunda uzmanlaşmıştır. İki üretim yerinde 3.000'den fazla müşteri için 4000 farklı ürün üretiyoruz. RADOLID böylece dünya çapında en geniş vidalı koruyucu kapaklar portföyünü sunmaktadır. Ürünlerimiz diğerlerinin yanı sıra otomotiv, yenilenebilir enerji, makine ve tesis mühendisliği ve inşaat sektörlerinde kullanılmaktadır. Modern, ana bilgisayar kontrollü üretim, kendi geliştirme departmanımız ve şirket içi takım yapımı ile müşteri gereksinimlerini hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde uygulayabiliriz. RADOLID, vida bağlantılarının korunması için ortağınızdır.

 8. AKAY PLASTIC CO LTD

  Türkiye

 9. PROFF PLASTIK

  Türkiye

  As PROFF PLASTIK, we are a manufacturer that has been producing mob sets and plastic household items for about 10 years and is growing with firm steps forwards becoming one of the leading companies in this sector in Turkey.  PROFF PLASTIK has become equivalent to a reliable company with its quality, modern and popular color products, is a company that sells to chain markets in the country and exports to the Middle East, African and European countries.Our factory is established on an area of ​​15.000 m2 in Istanbul, Turkey and ready to meet all the universal needs of today's people. We also produce the molds of our product in our own mold company and have a Graphics Design Departman so we design free labels for our customers as well. All of these enable us to produce our products quickly and with higher quality at lower cost.

 10. GRM IC VE DIS TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  1972 yılında melamin üretimine başlayan Göreme Melamin Plastik San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. sürekli kendini yenileyen ve geliştiren sektörün önde gelen firmalarından olmuştur. Son Teknoloji ile kurulu tesislerde ve modern makinalarla üretim yapmaktadır. Göreme Melamin Plastik San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. ürettiği ürünlerin, gıda ile temas etmesi bilinciyle hijyen kurallarını ve kaliteyi her zaman ön planda tutmuştur. Göreme profesyonel üretim ve satış ekibi ile daima yurtiçi ve yurtdışı müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Goreme Goreme Melamin Plastik San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. has been amongst the leading companies of the growing melamine industry ever since its foundation in 1972. We use modern machines and the latest technology in our productions Göreme Melamin Plastik San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. has priority of quality and takes the hygiene measures required for products that come into contact with foodstuffs. With our professional production and sales teams, we adopt customer satisfaction as a principle, be it domestic or overseas.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Plastik malzeme - ev ürünleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

5.846 Şirketler