• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • plastik malzeme grenajı tanelemesi - makineler

Sonuçlar

Plastik malzeme grenajı tanelemesi - makineler - Ithalat/Ihracat

 1. USG UWE STÜCKE GRANULIERTECHNIK GMBH

  Almanya

  USG GmbH farklı plastikler ve su altı granülasyonu için granülasyon bıçakları ve granülasyon delikli plakaları üretmektedir.Bıçaklarda, vakumlu lehimlenen bimetal bıçaklar üzerinde uzmanlaştık. Bu sırada bir titanyum karbür bıçak, yüksek mukavemetli bir paslanmaz çelik gövdeye lehimlenir.Delikli plakalar söz konusu olduğunda, kompozit malzeme üretiminde kullanılan elektrik ısıtmalı "küçük" delikli plakalardan, PE ve PP gibi büyük miktarda sentetik malzemeler için büyük yağ ve buhar ısıtmalı delikli plakalara kadar üretim yapıyoruz.Farklı makine üreticilerinin granülasyon amaçlı granülasyon bıçaklarının üretimi ve satışı. Granülasyon delikli plakalarının tasarımı ve üretimi. Su altı granülasyonları için esnek veya sabit bıçak tutucuları.Yedek parçalar, aşınma parçaları ve granülasyon tekniği, granülasyon tesisleri ve ip granülatörleri için kesme rotorları. Granülasyon delikli plakalarının onarımı sırasıyla aşındırma hizmetinden, komple bakıma ve ardından kesme alanı plakasının değiştirilmesiyle gerçekleşir.

 2. YUMEX PLASTIC

  Türkiye

  YUMEX PLASTIC, yılında kurulan ve Plastik malzeme grenajı/tanelemesi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. plastik malzemelerin granüle edilmesi, geri dönüşüm uygulanmış malzemeler, termoplastik granüller, plastik granüle ve parçalama makina ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Adana, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. ORENDA AUTOMATION TECHNOLOGIES INC.

  Kanada

  ORENDA AUTOMATION TECHNOLOGIES INC., yılında kurulan ve Plastik malzeme grenajı/tanelemesi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Markham, Kanada 'de bulunmaktadır.

 4. MÜLLER MASCHINEN GMBH

  Almanya

  MÜLLER MASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Plastik malzeme grenajı/tanelemesi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Frankfurt Am Main, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. COPERION PELLETIZING TECHNOLOGY GMBH

  Almanya

  COPERION PELLETIZING TECHNOLOGY GMBH, yılında kurulan ve Plastik malzeme grenajı/tanelemesi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. taneleme makinaları, plastik malzemelerin granüle edilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Offenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. UNTHA SHREDDING TECHNOLOGY GMBH

  Avusturya

  UNTHA SHREDDING TECHNOLOGY GMBH, yılında kurulan ve Plastik malzeme grenajı/tanelemesi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kuchl, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. BLACKFRIARS GRANULATORS SYSTEMS

  Birleşik Krallık

  BLACKFRIARS GRANULATORS SYSTEMS, yılında kurulan ve Plastik malzeme grenajı/tanelemesi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. lastik granüle ve parçalama makina ve ekipmanları, plastik granüle ve parçalama makina ve ekipmanları, plastiklerin geri dönüştürülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sheffield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. MAAG GERMANY GMBH

  Almanya

  MAAG GERMANY GMBH, yılında kurulan ve Plastik malzeme grenajı/tanelemesi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Großostheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. NORDSON BKG GMBH

  Almanya

  NORDSON BKG GMBH, yılında kurulan ve Plastik malzeme grenajı/tanelemesi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dişli pompalar, Dişli pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Münster, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MACHTEK

  Birleşik Krallık

  MACHTEK, yılında kurulan ve Plastik malzeme grenajı/tanelemesi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Poole, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. BRATKE KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Almanya

  BRATKE KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Plastik malzeme grenajı/tanelemesi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. granüle plastik malzemeler, Kauçuk ve plastiğin dönüştürülmesi, Enjeksiyon maddesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Burgbernheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SUMMIT SYSTEMS LTD

  Birleşik Krallık

  SUMMIT SYSTEMS LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme grenajı/tanelemesi - Makineler, Plastik malzeme grenajı/tanelemesi - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tamworth, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. A. KNORR GMBH

  Almanya

  A. KNORR GMBH, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik - işlemler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Plastik profil çıkarma - Makineler, Plastik malzeme grenajı/tanelemesi - Makineler, Plastik profil çıkarma - Makineler, Plastik malzeme grenajı/tanelemesi - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bocholt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GALA KUNSTSTOFF- UND KAUTSCHUKMASCHINEN GMBH

  Almanya

  GALA KUNSTSTOFF- UND KAUTSCHUKMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Plastik malzeme için granüller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme grenajı/tanelemesi - Makineler, Plastik malzeme grenajı/tanelemesi - Makineler, granüller için soğutucular, granülatör, su altı pütürleme makinası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Xanten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CMG SPA

  İtalya

  CMG SPA, yılında kurulan ve Plastik malzeme grenajı/tanelemesi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. granülatör, öğütücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budrio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. EUROTEC IMPIANTI SRL

  İtalya

  EUROTEC IMPIANTI SRL, yılında kurulan ve Plastik malzeme grenajı/tanelemesi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Busto Arszio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. PLASTICOS BENEDICTO

  İspanya

  PLASTICOS BENEDICTO, yılında kurulan ve Plastik malzeme grenajı/tanelemesi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. GRUPO COMERCIALIZADOR JORANI SA DE CV

  Meksika

  GRUPO COMERCIALIZADOR JORANI SA DE CV, yılında kurulan ve Plastik malzeme grenajı/tanelemesi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. granüle plastik malzemeler, plastik ve reçine malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, León, Meksika 'de bulunmaktadır.

 7. PLASMAQ-MAQUINAS E EQUIPAMENTOS PARA A INDUSTRIA DE PLASTICOS, LDA.

  Portekiz

  PLASMAQ-MAQUINAS E EQUIPAMENTOS PARA A INDUSTRIA DE PLASTICOS, LDA., yılında kurulan ve Plastik kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik malzeme grenajı/tanelemesi - Makineler, Plastik profil çıkarma - Makineler, Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik malzeme grenajı/tanelemesi - Makineler, Plastik profil çıkarma - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leiria, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. AOP INTERNATIONAL

  Fransa

  AOP INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Plastik malzeme grenajı/tanelemesi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ezme karıştırma ve pülverizasyon işlemler için tesisat ve ekipmanlar, bileme masası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chateau Gaillard, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. FEYDAS MAKINA&MUH LTD STI

  Türkiye

  FEYDAS MAKINA&MUH LTD STI, yılında kurulan ve Plastik malzeme grenajı/tanelemesi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Adana, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. FO SHAN SHUN DE JIA YUAN BO CHUANG PLASTICS MACHINERY COM.,LTD

  Çin

  FO SHAN SHUN DE JIA YUAN BO CHUANG PLASTICS MACHINERY COM.,LTD, yılında kurulan ve Plastik malzeme grenajı/tanelemesi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, SHUN DE, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. PLASTIC RECYCLING MACHINERY APS

  Danimarka

  PLASTIC RECYCLING MACHINERY APS, yılında kurulan ve Plastik malzeme grenajı/tanelemesi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar, Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tranekaer, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 4. DE.GA. SPA

  İtalya

  DE.GA. SPA, yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme grenajı/tanelemesi - Makineler, Plastik malzeme grenajı/tanelemesi - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Iseo (BS), İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. NINGBO BEILUN RHONG MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD.

  Çin

  NINGBO BEILUN RHONG MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD., yılında kurulan ve Plastik malzeme grenajı/tanelemesi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ningbo, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. SKR

  Tunus

  SKR, yılında kurulan ve Plastik malzeme grenajı/tanelemesi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. geri dönüşüm sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, sousse, Tunus 'de bulunmaktadır.

 7. NET PLASMAK PLASTIK MAKINA GIDA TEKSTIL INSAAT SANAYII TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  NET PLASMAK PLASTIK MAKINA GIDA TEKSTIL INSAAT SANAYII TICARET LIMITED SIRKETI, yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme grenajı/tanelemesi - Makineler, Plastik malzeme grenajı/tanelemesi - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. NINGBO BEILUN ELH MACHINERY INTERNATIONAL CO., LTD.

  Çin

  NINGBO BEILUN ELH MACHINERY INTERNATIONAL CO., LTD., yılında kurulan ve Plastik malzeme grenajı/tanelemesi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ningbo, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. INPA LTD STI.

  Türkiye

  INPA LTD STI., yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme grenajı/tanelemesi - Makineler, Plastik malzeme grenajı/tanelemesi - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. INAN MAKINA SAN TIC. LTD STI.

  Türkiye

  INAN MAKINA SAN TIC. LTD STI., yılında kurulan ve Plastik enjeksiyon makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme grenajı/tanelemesi - Makineler, Plastik malzeme grenajı/tanelemesi - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.