• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • plastik malzeme presi - makineler

Sonuçlar

Plastik malzeme presi - makineler - Ithalat/Ihracat

 1. GENERALPLAST SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  GENERALPLAST SRL, yılında kurulan ve Plastik malzeme presi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. üfleçler, plastik malzeme endüstrisi için malzeme ve ekipmanlar, plastik malzemeler - üretim ve fason, plastik kesme makina ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jerago Con Orago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. RPM KAUÇUK PLASTIK MAKINA SAN.TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  RPM Mach, kauçuk makineleri ve kauçuk prosesi konusunda profesyonel bir şirkettir. Kauçuk Proses Makineleri ve prosesi konusunda sektörde 25 yıldan fazla tecrübeye sahip RPM Mach ; Makine ve Ekipman dizaynlarını standartlara göre yapmaktadır, bu standartlardan bazıları , DIN EN1417 2015 C3 , EN1050, ISO13849, ANSI/RIA R15.06-1999, ANSI B11 TR3, ISO 14121, OSHA 3071, IEC 812 FMEA vb. Prosese özel Makine ekipman tasarımı ve imalatı yapmaktadır, İmalatını yaptığı makine ve ekipmanların yedek parça tedariğini min.10 yıl süre ile yapmaktadır, Yurt içi ve yurt dışında teknik servis hizmetlerini kendi ekibiyle gerçekleştirmektedir, Dünyada ilk defa dizayn edilen ve üretilen bir çok makine ve ekipman imalatını gerçekleştirmiş ve patentli olan bu makinelerini sektörün kullanımına sunmuştur. Almanya ve tüm Avrupa Ülkeleri Orta Doğu Ülkeleri Orta Asya Ülkeleri İngiltere Rusya Güney Afrika Yeni Zellanda Meksika gibi de makine satışı ve teknik destek sağlamaktayız. YOUTUBE : https: //www.youtube.com/channel/UCNUm3t4FkW3Oh3buA59YwFA INSTAGRAM : https: //www.instagram.com/rpmkaucukpl... TİKTOK : https: //www.tiktok.com/@rpmmach LINKEDIN : https: //tr.linkedin.com/in/rpm-mach-79177a193 FACEBOOK : https: //www.facebook.com/rpmmach TWITTER : https: //twitter.com/RpmMach

 3. HIDROMODE HYDRAULIC PRESS

  Türkiye

  Hidromode 1977 yılından beri yenilikçi vizyonu ile geliştirdiği tüm ürünler ile çalışanlarını, müşterilerini ve endüstriyi geliştirmeyi hedef edinmiştir. Deneyimli tasarım ekibimiz ile AR-GE bölümümüz kalite açısından yüzde yüz memnuniyet sağlamak için çalışmaktadır. Hidromode alanında ürettiği yüzlerce makinayla 5 kıtada 30 ülkenin endüstriyel hayatına büyük katkılar sağlamıştır. Hidromode¸ hidrolik pres ve hidrolik makinalar üretimi ile beyaz eşya¸ otomotiv¸ uçak, gemi, tren, savunma sanayi, lastik¸ plastik, kompozit, demir çelik endüstrilerine hizmet vermektedir. Başarıyla gerçekleştirdiği üretimler şu alanları kapsamaktadır: Hidrolik derin çekme presleri¸ metal form ve kesme pres hatları¸ kompozit ve kauçuk sıcak presleri¸ pul kesme ve boy kesme pres hatları¸ kalıp alıştırma ve test presleri, toz metal presleri, raylı sistemler için özel hidrolik çözümler, özel büküm makineleri, strech forming presleri, soğuk ve sıcak dövme presleri, montaj presleri, transfer presleri, tandem presler, anahtar teslim üretim hatları, transfer üniteleri ve otomasyon çözümleri. Hidromode kurulduğu günden beri çözümlerde esnek ve kalitede tavizsiz anlayışıyla sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. -D form presleri¸ kapalı kaynaklı konstrüksiyon¸ kolon gerdirmeli konstrüksiyon ve prizmatik kolonlu tip olmak üzere üç ayrı modelde üretilmektedir. Tiplerin seçiminde tabla ebadının büyüklüğü¸ transport kolaylığı¸ montaj demontaj kolaylığı ve üretim fonksiyonu göz önüne alınmaktadır.

 4. STAMPLANET S.R.L.

  İtalya

  STAMPLANET S.R.L., yılında kurulan ve Plastik malzeme presi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kalıp imalatı, kozmetik ürün paketleme, enjeksiyon ile plastik madde kalıplama işleri, kalıp üretim ve tasarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ACG F.LLI MANCA SRL

  İtalya

  ACG F.LLI MANCA SRL, yılında kurulan ve Plastik malzeme presi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. plastik malzemelerin kalıplanması, enjeksiyon ile plastik madde kalıplama işleri, plastik malzeme için kalıp tasarımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cassina De Pecchi, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. C.M.Z. SAS

  İtalya

  C.M.Z. SAS, yılında kurulan ve Plastik malzeme presi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. plastik kalıplama, termoplastik malzeme için kalıp üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nova Milanese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. XTEK & C SAS

  İtalya

  XTEK & C SAS, yılında kurulan ve Plastik malzeme termik formasyonu - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme presi - Makineler, Stor perdeler, kalıp imalatı, Plastik malzeme presi - Makineler, Otomotiv sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castellalto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. PIOVAN S.P.A.

  İtalya

  PIOVAN S.P.A., yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik malzeme presi - Makineler, Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik malzeme presi - Makineler, plastik maddeler, plastik kalıplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santa Maria Di Sala, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. AKRON S.R.L

  İtalya

  AKRON S.R.L, yılında kurulan ve Plastik malzeme presi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Grone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. TECNOSTAMP S.A.S. DI BIFFI LUCA & C.

  İtalya

  TECNOSTAMP S.A.S. DI BIFFI LUCA & C., yılında kurulan ve Plastik malzeme presi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kalıp üretim ve tasarımı, Havalandırıcılar, plastik stantlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ronco Briantino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. RUIAN UNIWONDER MACHINERY MANUFACTURER & TRADE CO.,LTD

  Almanya

  RUIAN UNIWONDER MACHINERY MANUFACTURER & TRADE CO.,LTD, yılında kurulan ve Plastik malzeme presi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FP SERVICES SRL

  İtalya

  FP SERVICES SRL, yılında kurulan ve Plastik malzeme presi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, tutma manipülatörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Toscanella Di Dozza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. FARE' S.P.A.

  İtalya

  FARE' S.P.A., yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik malzeme presi - Makineler, Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik malzeme presi - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fagnano Olona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MAST S.R.L.

  İtalya

  MAST S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik malzeme presi - Makineler, Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik malzeme presi - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calderara Di Reno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. MODELLPLAST

  İtalya

  MODELLPLAST, yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik malzeme presi - Makineler, Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik malzeme presi - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oderzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. RANCO SRL

  İtalya

  RANCO SRL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir. Plastik malzeme presi - Makineler, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, Plastik malzeme presi - Makineler, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ancona (An), İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ALEMA, S.R.O.

  Çek Cum.

  ALEMA, S.R.O., yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme - Ev ürünleri, Plastik malzeme presi - Makineler, Plastik malzeme - Ev ürünleri, Plastik malzeme presi - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lanskroun, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 6. INTERPLAST

  İtalya

  INTERPLAST, yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik malzeme presi - Makineler, Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik malzeme presi - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Portomaggiore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ANFOSSI SRL

  İtalya

  ANFOSSI SRL, yılında kurulan ve Plastik malzeme presi - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. plastik malzeme için kalıplar, enjeksiyon döküm sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guarene D'Alba, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. PLASTIC SYSTEMS S.P.A.

  İtalya

  PLASTIC SYSTEMS S.P.A., yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik malzeme presi - Makineler, Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik malzeme presi - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borgoricco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. TASSO S.R.L.

  İtalya

  TASSO S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik malzeme presi - Makineler, Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik malzeme presi - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Atessa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. S.I.R.T. S.R.L.

  İtalya

  S.I.R.T. S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik malzeme presi - Makineler, Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik malzeme presi - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tortona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. VIPLAS S.R.L.

  İtalya

  VIPLAS S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik malzeme presi - Makineler, Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik malzeme presi - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gussago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ISC

  İtalya

  ISC, yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik malzeme presi - Makineler, Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik malzeme presi - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mariano Comense, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SELLA S.R.L.

  İtalya

  SELLA S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik malzeme presi - Makineler, Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik malzeme presi - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Settimo Torinese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. AMUT S.P.A.

  İtalya

  AMUT S.P.A., yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik malzeme presi - Makineler, Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik malzeme presi - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Novara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. S.C.M. S.R.L.

  İtalya

  S.C.M. S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik malzeme presi - Makineler, Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik malzeme presi - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Argenta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. PUMIX TECHNOLOGIES S.R.L.

  İtalya

  PUMIX TECHNOLOGIES S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik malzeme presi - Makineler, Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik malzeme presi - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Este, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. C.M.G. S.R.L.

  İtalya

  C.M.G. S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik malzeme presi - Makineler, Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik malzeme presi - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olgiate Olona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. OFFICINE MECCANICHE COLOMBO S.R.L.

  İtalya

  OFFICINE MECCANICHE COLOMBO S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik malzeme presi - Makineler, Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik malzeme presi - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Busto Arsizio, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz