• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • plastik malzeme termik formasyonu - makineler

Sonuçlar

Plastik malzeme termik formasyonu - makineler - Ithalat/Ihracat

 1. SYNERLINK

  Fransa

  Verified by europages badge

  Amerikan Barry-Wehmiller Packaging Systems grubunun bir şirketi olan Synerlink, süt ürünleri, içecekler ve diğer gıda ürünleri için deneyimli bir lineer dolum ve sert ambalaj çözümleri tedarikçisidir. Entegre paketleme hatlarının tasarımı ve üretiminde lider olarak, maksimum performansı göz önünde bulundurarak, uzun raf ömrüne sahip ultra temiz ve aseptik ürünler üretiyoruz. Arcil, Ermi, Dairy Pack, Dinieper ve Aprium markalarımız altında çok çeşitli çözümler sunuyoruz: Kılıflama, transfer, ilave paketleme, ayrıştırma, kasalama ve paletleme gibi hat üstü robotik sistemler birlikte kullanılabilen şekilli doldurma kapama (FFS) ve doldurma kapama (önceden şekillendirilmiş kavanoz ve şişeler ile FS) ekipmanları.

 2. KUZEY GLOBAL

  Türkiye

  Verified by europages badge

  KUZEYGLOBAL, 1970 yılından bu yana Termoform Plastik Gıda Paketleme makineleri ve sac ekstrüzyon hatları konusunda Türkiye'de gururla faaliyet gösteren önde gelen bir uzmandır. Kendi markası altında anahtar teslimi projelerin tek sağlayıcısı olan KUZEYGLOBAL, yenilikçiliğe, üstün kaliteye ve küresel hizmete olan sarsılmaz bağlılığıyla öne çıkmaktadır. Ürün portföyümüzü keşfedin: •KG serisi: Kalıp içi şekillendirme & kesme tipi makine ve ekipmanlar •CMK Serisi: Şekillendirme ve çelik rulo kesme tipi makineler ve ekipmanlar •Ekstrüzyon hatları ve ekipmanları •Offset Baskı makineleri En son teknoloji ve birinci sınıf malzeme kullanımımız, yüksek kaliteli makinelerin üretilmesini sağlar. KG ve CMK Serisi Termoform makineleri ve Ekstrüzyon hatları, geniş bir şekillendirme alanı ve verimli yüksek kapasiteli üretim sağlayan gelişmiş özellikleriyle sektöre öncülük etmektedir. Paketleme ihtiyaçlarınız ister küçük porsiyonlar ister büyük, ağır gıda maddeleri olsun, makinelerimiz hepsini zahmetsizce halleder. Makinelerimiz PET gıda kaplarını hassas bir şekilde işleyerek en yüksek kalite standartlarına uyulmasını sağlar. Bu arada, devirme ve istasyon termoform makinelerimiz PP, PS ve PET hammaddeleri ile üretilen ambalajlar için üstün standartları korumaktadır. KUZEYGLOBAL olarak, endüstri standartlarını aşan en kaliteli termoform plastik gıda paketleme makineleri ve ekstrüzyon hatları sunmayı taahhüt ediyoruz. Paketleme fikirlerinizi başarılı bir gerçekliğe dönüştürmek için bugün bizimle işbirliği yapın!

 3. PROCESS COLOR

  Romanya

  Verified by europages badge

  1993 yılında kurulan Process Color, karton ve plastik ambalaj üreticisidir. Process Color olarak kalıplar, kasalar, sert kutular, blisterler, hediye kutuları, yumurta tepsileri, plastik kapaklar ve web sitemizden keşfedebileceğiniz daha birçok ürün için plastik ve kartonlar üretiyoruz! . Ayrıca serigrafi, tampon baskı, folyo, kuru damgalama, kabartma, işleme, delme ve ısıyla şekillendirme yoluyla çeşitli reklam malzemeleri üretiyor veya özelleştiriyoruz. Müşterilerin özel tasarım ve ihtiyaçlarına göre farklı model ve ebatlarda plastik ve karton ambalaj imalatı yapmaktayız. Bizim için çevre hassasiyeti birincil sorumluluklarımızdan biridir; bu yüzden tüm ürünlerimiz %100 geri dönüştürülebilmektedir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 4. MPO

  Fransa

  Verified by europages badge

  MPO, yılında kurulan ve Plastik malzeme termik formasyonu - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları, Kauçuk ve plastiğin genişletilmesi ve torna işlemleri, Plastik enjeksiyon kalıbı, Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları, paslanmaz çelik sac işleme, Kauçuk ve plastiğin genişletilmesi ve torna işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pluvigner, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. EMAIREL

  Fransa

  Plastik madde dönüştürme şirketi Emairel, 40 yılı aşkın bir süreden beri ısıyla şekillendirme alanında uzmanlaşmıştır. Otomotiv, ambalaj, karavancılık, tıp, satış noktası teşhir ürünleri ve lojistik amaçlı ambalajlama gibi birbirinden çok farklı sektörlere hizmet veriyoruz. Kalite ve sürdürülebilir gelişim, müşteriye saygı ve takım ruhu bir aile şirketi niteliğindeki işletmemizin felsefesinin bütünleşik unsurlarıdır. Bu yüzden 2007 yılında faaliyet sektörlerimizi şehir içi hareketlilik ekolojik çözümlerini, binek veya ticari elektrikli araçları ama ayrıca örneğin konutlara yönelik mikro rüzgâr enerjisi gibi yenilenebilir enerji projelerini kapsayacak şekilde genişlettik. Endüstriyel bilgi ve deneyim birikimimizin ayırdedici özelliği Isıyla Şekillendirme, 3 veya 5 eksenli işleme, ayrıca presle kesme, Kaşeleme, deri veya yapay deri işçiliği gibi geçmişten gelen uzmanlıklarımızı da ekleyebileceğimiz birleştirme veya montaj işlemleridir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PLAX SRL

  İtalya

  Plax, plastik malzeme işleme konusunda lider bir şirkettir. Plastik malzeme işleme konusunda uzman bir grubuz. Grup, plastik malzeme işleme farklı teknolojilerine göre faaliyet gösteren 8 markadan (Lampia, lampia Rom, Wanox, Protolampia, Rodan, Plaxtiglass, Due – Erre, Askerz) oluşur: enjeksiyon, termoformaj, hızlı prototip, yüksek frekanslı kaynak (elektro-kaynak).

 2. TERMOPAK LTD.

  Ukrayna

  "TERMOPAK" Inc. (Kharkiv, Ukrayna) 1997 yılından beri termoform ve ambalajlama için makineler ve cihazlar üretmektedir. Termoform makinelerimiz bardak, tabak, tepsi, kapak, blisterli ambalajlara yönelik olarak tasarlanmıştır. Ambalajlama makinelerimiz ambalaj, gıda, medikal ve ilaç sektörleri gibi çeşitli sanayi sektörlerinde kullanılabilmektedir. TERMOPAK aynı zamanda farklı sanayi sektörlerinde otomasyon prosesleri için de hizmet vermektedir.

 3. MACHINETIC

  Ukrayna

  MACHINETIC, yılında kurulan ve Plastik malzeme termik formasyonu - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik takviye kalıpları, vakumlu ısıl şekillendirme, plastik malzemelerin termo dökümü, Plastik takviye kalıpları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dnipro, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. STYL'MONDE SA

  Fransa

  STYL'MONDE SA, yılında kurulan ve Plastik malzeme termik formasyonu - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Şirket, Priay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. YENIMAK MAKINA

  Türkiye

  YENIMAK MAKINA, yılında kurulan ve Plastik malzeme termik formasyonu - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. COSMOS-RAY MACHINERY ELECTRONICS CO., LIMITED

  Çin

  COSMOS-RAY MACHINERY ELECTRONICS CO., LIMITED, yılında kurulan ve Plastik malzeme termik formasyonu - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dongguan, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. MGN PLASTICS, LDA

  Portekiz

  MGN PLASTICS, LDA, yılında kurulan ve Plastik malzeme termik formasyonu - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik ambalaj, Plastik ambalaj, blısterler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guimarães, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. GIANOPLAST SAS

  İtalya

  GIANOPLAST SAS, yılında kurulan ve Plastik malzeme termik formasyonu - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. plastik malzemelerin termo dökümü, sunum mühendisliği, endüstriyel model ve prototipler, metakrilat imalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fabriano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. GIANOPLAST SRL

  İtalya

  GIANOPLAST SRL, yılında kurulan ve Plastik malzeme termik formasyonu - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. kalıp ve desenler, sunum mühendisliği, 5 akslı frezeleme, Gıda maddeleri işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fabriano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. EXTRUDERE MANUALE / ROBOTI PRELATE / SUFLANTE AER CALD

  Romanya

  EXTRUDERE MANUALE / ROBOTI PRELATE / SUFLANTE AER CALD, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Plastik malzeme termik formasyonu - Makineler, Sıcak hava jeneratörleri, Plastik malzeme termik formasyonu - Makineler, Sıcak hava jeneratörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stefanestii De Jos, Ilfov, Romanya 'de bulunmaktadır.

 4. FORMEKA TERMOFORMING MACHINERY

  Türkiye

  FORMEKA TERMOFORMING MACHINERY, yılında kurulan ve Plastik malzeme termik formasyonu - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çok istasyonlu presler, ısıyla kalıplama, sıcak şekillendirme çizgileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. BDTRONIC GMBH

  Almanya

  BDTRONIC GMBH, yılında kurulan ve Doz ayarı - makine ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme termik formasyonu - Makineler, Plazma işleme, metal empregnasyonu, Plastik malzeme termik formasyonu - Makineler, reçineleme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Weikersheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ERCA S.A.S.

  Fransa

  ERCA S.A.S., yılında kurulan ve Plastik malzeme termik formasyonu - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tarımsal gıda ürünleri için makineler, Stor perdeler, sıcak şekillendirme çizgileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Les Ulis, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. I-CONCEPT GMBH & CO. KG

  Almanya

  I-CONCEPT GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Plastik malzeme termik formasyonu - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Steinfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. THERMO INDUSTRIE SN

  Fransa

  THERMO INDUSTRIE SN, yılında kurulan ve Plastik malzeme termik formasyonu - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Plastik bileşenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bree, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. BETA PLASTIK VE VAKUM

  Türkiye

  BETA PLASTIK VE VAKUM, yılında kurulan ve Plastik malzemeden film ve saclar ( levhalar ) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme termik formasyonu - Makineler, Plastik malzeme - Medikal/tıbbi amaçlı ürünler/maddeler, Plastik levhalar, plastik malzemelerin vakumla termik kalıplama işlemi, Plastik malzeme termik formasyonu - Makineler, Plastik malzeme - Medikal/tıbbi amaçlı ürünler/maddeler, Plastik levhalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. RIDAT

  Birleşik Krallık

  RIDAT, yılında kurulan ve Plastik malzeme termik formasyonu - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vakum oluşturma, blister ambalajlar için makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. TARGET SRL

  İtalya

  TARGET SRL, yılında kurulan ve Plastik malzeme termik formasyonu - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Stor perdeler, taşıma tepsileri, plastik kalıplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Podenzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. VITALO

  Belçika

  VITALO, yılında kurulan ve Plastik malzeme termik formasyonu - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Termik/Isı yalıtımı - Malzemeler, Termik şekillendirme presleri - Plastik malzeme, termoforlar, termal yalıtım malzemeleri, Termik/Isı yalıtımı - Malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meulebeke, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. SNT - THERMOFORMAGE

  Fransa

  SNT - THERMOFORMAGE, yılında kurulan ve Plastik malzeme termik formasyonu - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gıda ambalajı için tepsi, blısterler, Yağlama maddesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Roche Sur Foron, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. PLASTIFLOC EMBALAGENS LTDA

  Brezilya

  PLASTIFLOC EMBALAGENS LTDA, yılında kurulan ve Plastik malzeme termik formasyonu - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Osasco, Brezilya 'de bulunmaktadır.

 7. NOVAPLEST

  Fransa

  NOVAPLEST, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik - işlemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme termik formasyonu - Makineler, Plastik kaynak makineleri, Plastik malzeme termik formasyonu - Makineler, Plastik kaynak makineleri, Stor perdeler, plastikler için ısıl şekillendirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Danjoutin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. MECAPACK

  Fransa

  MECAPACK, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme termik formasyonu - Makineler, Plastik malzeme termik formasyonu - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pouzauges, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. PLASTIQUES D'ARGONNE

  Fransa

  PLASTIQUES D'ARGONNE, yılında kurulan ve Plastik enjeksiyon makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme termik formasyonu - Makineler, enjeksiyon döküm, tampon baskı, Plastik malzeme termik formasyonu - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vienne Le Château, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. XTEK & C SAS

  İtalya

  XTEK & C SAS, yılında kurulan ve Plastik malzeme termik formasyonu - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme presi - Makineler, Stor perdeler, kalıp imalatı, Plastik malzeme presi - Makineler, Otomotiv sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castellalto, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz