• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • plastik profil çıkarma - makineler

Sonuçlar

Plastik profil çıkarma - makineler - Ithalat/Ihracat

 1. BREYER GMBH MASCHINENFABRIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  Hassasiyet ve deneyim, memnun müşteriler için doğru karışımdır. Bizim için, hassasiyet boyutsal doğruluktan çok daha fazlasıdır. BREYER'de bu terim tüm alanlarda kesinliği ifade eder. Kesin planlama, birinci sınıf üretim ve kaliteden zamanında teslimat kadar. Kapsamlı deneyim sayesinde, BREYER'de hassasiyet kavramının çok katmanlı bir anlamı vardır: Bu müşterilerimize gerçek bir vaattir. BREYER: kalitedir - made in Germany. BREYER'in üretim teknolojisi ile elde ettiğiniz avantajlar: Kendi 3D programlaması, en modern torna ve freze merkezi, tek parçalar ve küçük partiler için ideal şartlar, özel çözümler de mümkün, tesis yapımında onlarca yıla dayanan tecrübe ve tam zamanında teslimatlar. BREYER'in en önemli avantajı tüm imalat bileşenlerinin kombinasyonundan ortaya çıkar - sadece bir muhatap ile hassasiyet, yeterlilik ve güvenilirlik elde edersiniz.

 2. OMIPA SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Levha, folyo, film, alveolar profil, plastik malzemeler, optik kalite, genel amaçlı levhalar için komple ekstrüzyon hatları. Uluslararası alanda tam bir profesyonellik ve uzmanlıkla faaliyetini sürdüren aile işletmesinde 140 maaşlı personel çalışmaktadır. Omipa, tasarımdan satış sonrası hizmete kadar tüm dünyadaki müşterilerine pazarın ihtiyaçlarına cevap verecek teknik desteği ve uzmanlığı sunar.

 3. KUNSTSTOFF-EXTRUSION LEHMANN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KUNSTSTOFF-EXTRUSION LEHMANN GMBH, yılında kurulan ve Plastik profil çıkarma - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik malzeme - Kaplamalar ve laminantlar, Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Plastik malzemeden profiller, Sıkma borular, uPVC plastik profiller, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik malzemeden ambalajlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Blankenfelde-Mahlow, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DALAKER KUNSTSTOFFMASCHINEN KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  DALAKER KUNSTSTOFFMASCHINEN KG, yılında kurulan ve Plastik profil çıkarma - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Horb, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. JAPAN STEEL WORKS EUROPE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  JAPAN STEEL WORKS EUROPE GMBH, yılında kurulan ve Plastik profil çıkarma - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi, plastik maddeler için ekstruderler, ikiz vidalı extrüderler, otomatik otopark, Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi, Ekstrüksiyon hattı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. W. MÜLLER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  W. MÜLLER GMBH, yılında kurulan ve Plastik profil çıkarma - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Troisdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PMH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PMH GMBH, yılında kurulan ve Plastik profil çıkarma - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Hennef, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CLEXTRAL

  Fransa

  Çift vidalı ekstrüzyon teknolojileri konusunda edinmiş olduğu bilgi birikiminin verdiği güçle Legris Industries Group'un bir yan kuruluşu olan Clextral, üç vazgeçilemez pazara yönelik üretim hatları kurmaktadır: Food & Feed: kahvaltılık tahıllar, atıştırmalıklar, gıda katkı maddeleri, lifli proteinler, evcil hayvanlara ve kültür balıkçılığına yönelik ürünler, kuskus ve bulgur, gıda hamurları için üretim teknikleri. Green Industries: kağıt paraların kağıt hamuruna, biyolojik çözünebilir ambalajların, doğal elyafla takviye edilmiş polimerlerin, sebze ve meyvelerin lifli atıklarının, biyoyakıtların, biyolojik rafine edilmiş ürünlerin, teknik kullanım amaçlı plastiklerin ve benzeri biyolojik kökenli temel hammaddelerin dönüştürülmesi. Powder Industries: inovasyon yaratacak unların çok daha az enerji tüketilerek üretimi için avangart çözümler. Clextral, enerji ve kimya sektörlerine yönelik yüksek hassasiyetli dozajlama pompalarını 50 yıldan uzun süredir tasarlamakta ve üretmektedir. 89 ülkedeki müşterilerimizi desteklemek amacıyla 5 kıtada faaliyet göstermekteyiz.

 4. EXTRUDEX KUNSTSTOFFMASCHINEN GMBH

  Almanya

  Almanya'nın Suebya bölgesindeki başarı öykülerinden biri olan EXTRUDEX'in adı ekstrüzyon teknolojisinde yenilikçi çözümler anlamına gelir. Eskiden bir "garaj şirketi" olan EXTRUDEX dünyanın önde gelen tek vidalı ekstrüder ve komple ekstrüzyon sistemi üreticisi haline gelmiştir. Hizmet verilen alanlar arasında tıp, tedarik sıhhî tesisat ve otomotiv sanayileri bulunmaktadır. Diğer uygulama alanları da taneleme ekipmanları ve kaplama sistemleridir. Teknoloji enstitüleri, üniversiteler ve hammadde üreticileri ile yakın işbirliği sayesinde EXTRUDEX'in sevkiyat programı bugün geniş bir ürün yelpazesine sahip olmuştur, öyle ki her uygulama, kullanılan ilgili malzeme ve özel işlemlere tamamen uyum içindedir. Özel malzemelerin işlenmesi için münferit bileşenler de EXTRUDEX'in çok katmanlı içi boş ürünlerin imalatı için Almanya ve dış ülkelerdeki tanınmış imalatçılar tarafından üretilmiş olan üflemeli kalıplama makinelerindeki proses birimlerinde başarıyla kullanılmaktadır.

 5. EKSPAN PLASTIK SAN. TIC. LTD. STI

  Türkiye

  Since 2007, EKSPAN PLASTİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. as; all our customers who want to make PVC profile production in Turkey and in the world, we provide consultancy services. EKSPAN PLASTİK, which has completed many projects with the supply of all equipment required for PVC profile production and factory installation consultancy services, provides service with its expert engineer staff in extrusion machines and molds. We are with you for all kinds of extrusion machine and mold, factory installation needs. For detailed information, please contact eksanplastik@gmail.com eksanplastik@outlook.com. 2007 yılından beri EKSPAN PLASTİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. olarak; Türkiye'deki ve Dünya'daki PVC Profil üretimi yapmak isteyen tüm müşterilerimize danışmanlık hizmet veriyoruz. pvc profil üretimi için gerekli olan tüm ekipmanların tedariği ve fabrika kurulum danışmanlığı hizmetleri ile bir çok projeye imza atmış olan EKSPAN PLASTİK, ekstruzyon makinaları ve kalıpları konularında uzman mühendis kadrosuyla hizmet vermektedir. her türlü ekstruzyon makina ve kalıp , fabrika kurulumu ihtiyaçlarınızda yanınızayız. lütfen detaylı bilgi için ekspanplastik@gmail.com ekspanplastik@outlook.com adresine ulaşın.

 1. YAPIPEN GROUP

  Türkiye

  Yapipen group antala manavgat i̇lçesi̇nde 1998 yilinda kurulmuş olup yurt i̇çi̇ ve yurt dişi satişlari gerçekleşti̇ri̇len ''penhouse ve baywi̇n'' markalari i̇le hi̇zmet vermektedi̇r. Şi̇rket kurucusu ''bayram ali̇ yüksel'' di̇r. Sürekli̇ ar-ge çalişmalari olan ve yeni̇li̇kçi̇ deği̇şken kalip ve eksrtüderleri̇ i̇le pvc kapi, pencere ve panjur üreti̇mi̇ yapan fi̇rma 60-70 li̇k ve sürme seri̇ profi̇lleri̇+ tüm panjur seri̇leri̇ i̇le geni̇ş kapsamli olarak çalişmaktadir. Her geçen gün yeni̇li̇kleri̇ne katkida bulunan araştirmaci fi̇rma 2017 yili i̇çi̇n sektörde yapacaği yeni̇li̇kleri̇ni̇ türki̇ye ve dünya fuarlarlarinda sergi̇leyecek olup tanitim portföyleri̇ni̇ görsel ve uygulamali olarak sunacaktir. Geni̇ş bi̇r alana sahi̇p olan fabri̇kasinda 100 ki̇şi̇yi̇ aşan kadrosu i̇le full 24 saat çalişabi̇len eki̇pleri̇ i̇le i̇şe olan sadakatleri̇ i̇le hi̇zmet vermeye devam edeceklerdi̇r.

 2. CCA GMBH

  Almanya

  Borunun çapı ve ovalliği ilk vakum tankının sonrasında lazer ölçüm cihazları ile çevrimiçi olarak ölçülmektedir. Ölçüm değerleri elektronik donanımla çevrimiçi olarak değerlendirilmekte ve bu şekilde kalibrasyon kolunun ardıl ayarı yine çevrimiçi olarak gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde, boruların çap ve ovallikleri sürekli takip edilmekte ve nominal değerlerden asgari sapması sağlanmaktadır. Sağlam, makul fiyatlı ve kesinlikle etkin

 1. ADREMAC MAKINA

  Türkiye

  ADREMAC MAKINA, yılında kurulan ve Plastik profil çıkarma - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. lastik kesme makinaları, ektrüzyon makinaları, çan işleme işleri, Ekstrüksiyon hattı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. FLEXPLAS

  Türkiye

  FLEXPLAS, yılında kurulan ve Plastik hortumlar, borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik profil çıkarma - Makineler, Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi, Plastik profil çıkarma - Makineler, plastik malzeme ekstrüzyon makineleri, plastik maddeler için ekstruderler, Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. KMS-PT, S.R.O.

  Slovakya

  KMS-PT, S.R.O., yılında kurulan ve Plastik profil çıkarma - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme için granüller, Plastik malzeme işleme, Plastik malzeme kalıplama, Plastik malzeme için granüller, eko sanayi temizleyici üreticisi, Plastik malzeme işleme, Plastik malzeme kalıplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Presov, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 4. GMR ENDÜSTRI TEKNIK

  Türkiye

  GMR ENDÜSTRI TEKNIK, yılında kurulan ve Plastik levhalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Plastik profil çıkarma - Makineler, akrilik plastik malzemeler, Plastik profil çıkarma - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. ADD-CHEM GERMANY GMBH

  Almanya

  ADD-CHEM GERMANY GMBH, yılında kurulan ve Plastik profil çıkarma - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Langenselbold, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. PLAMEX MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  PLAMEX MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Plastik profil çıkarma - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kelberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. FARTROUVEN R&D, LDA

  Portekiz

  FARTROUVEN R&D, LDA, yılında kurulan ve Plastik profil çıkarma - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Souto Da Carpalhosa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. GARGIULO GMBH

  Almanya

  GARGIULO GMBH, yılında kurulan ve Plastik profil çıkarma - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Nehren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. KMD PLASTIFIZIERUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  KMD PLASTIFIZIERUNGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Plastik profil çıkarma - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makine mühendisliği ithalat - ihracatı, plastik malzeme ekstrüzyon makineleri, ikiz vidalı extrüderler, mikrofiber kumaşlar, Makine mühendisliği ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lübeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KRAUSSMAFFEI BERSTORFF

  Almanya

  KRAUSSMAFFEI BERSTORFF, yılında kurulan ve Plastik profil çıkarma - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ektrüzyon makinaları, kauçuk için ekstruderler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hannover, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. AGI - AUGUSTO GUIMARÃES & IRMÃO, LDA.

  Portekiz

  AGI - AUGUSTO GUIMARÃES & IRMÃO, LDA., yılında kurulan ve Plastik malzeme - Sanayi ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Plastik profil çıkarma - Makineler, Plastik enjeksiyon makineleri, Plastik malzeme - Hammaddeler, endüstriyel tesisler, Plastik profil çıkarma - Makineler, Plastik enjeksiyon makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vila Nova De Gaia, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. CARTRIDGE HEATER BY MAXIWATT

  Amerika Birleşik Devletleri

  CARTRIDGE HEATER BY MAXIWATT, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik profil çıkarma - Makineler, ısmarlama uygulama, Plastik profil çıkarma - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Miami, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 5. ZHANGJIAGANG CITY YILI MACHINERY CO., LTD

  Çin

  ZHANGJIAGANG CITY YILI MACHINERY CO., LTD, yılında kurulan ve Plastik profil çıkarma - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çakıl karıştırıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zhangjiagang, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. BELLAFORM GMBH

  Almanya

  BELLAFORM GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Plastik profil çıkarma - Makineler, Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi, Plastik profil çıkarma - Makineler, Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi, plastik plakadan termik kalıplama, plastiğin işlenmesi ve yeniden dönüştürülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gau-Algesheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. MEKUMA MECKLENBURGISCHE KUNSTSTOFFMASCHINEN GMBH

  Almanya

  MEKUMA MECKLENBURGISCHE KUNSTSTOFFMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Plastik profil çıkarma - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Königsfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. EURASIA HEAT & HEATER SYSTEM

  Türkiye

  EURASIA HEAT & HEATER SYSTEM, yılında kurulan ve Plastik profil çıkarma - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 9. DONGGUAN TAIZHENG WIRE MACHINE CO.,LTD

  Çin

  DONGGUAN TAIZHENG WIRE MACHINE CO.,LTD, yılında kurulan ve Plastik profil çıkarma - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bükümlü kablo üretimi için makinalar, kablo sarıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Humen/donggaun, Çin 'de bulunmaktadır.

 10. TIMAFLEX

  Hollanda

  TIMAFLEX, yılında kurulan ve Plastik profil çıkarma - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ermelo, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz