• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • plastik sanayi - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Plastik sanayi - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. RT KAUCUK POLIÜRETAN VE MAKINA SAN. TIC. LTD. STI (RT GROUP)

  Türkiye

  Verified by europages badge

  RT Group; tekstil, demir-çelik, kağıt, mdf, medikal, plastik, havacılık, petrol/sondaj sektörlerine yönelik teknik malzemeler, silikon, kauçuk ve poliüretan parçalar ile farklı sektörlere yönelik makinelerin üreticisidir. 2021 yılı itibari ile Türkiye'de Adana Organize Sanayi Bölgesi'nde 6.400m² arsa üzerindeki (2.400m² kapalı alan) yeni yerinde, bünyesindeki CMM test cihazı ile hassas CNC işleme, metal şekillendirme, kauçuk kaplama, poliüretan kaplama ve taşlama alanlarında kullanılmak üzere kum karıştırma mikserleri imalatı yapmaktadır.

 2. OMIPA SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Levha, folyo, film, alveolar profil, plastik malzemeler, optik kalite, genel amaçlı levhalar için komple ekstrüzyon hatları. Uluslararası alanda tam bir profesyonellik ve uzmanlıkla faaliyetini sürdüren aile işletmesinde 140 maaşlı personel çalışmaktadır. Omipa, tasarımdan satış sonrası hizmete kadar tüm dünyadaki müşterilerine pazarın ihtiyaçlarına cevap verecek teknik desteği ve uzmanlığı sunar.

 3. MVA D.O.O.

  Slovenya

  Verified by europages badge

  MVA D.O.O., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik sanayi - Makine ve ekipmanlar, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Döküm metal kalıpları, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, Plastik malzeme - Yarı işlenmiş, Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Motorsuz el aletleri, Çelik ve metaller - Makinede işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ig Pri Ljubljani, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 4. M & S MASCHINENBAU UND SERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  M & S MASCHINENBAU UND SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Plastik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Stahnsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FARSOON EUROPE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FARSOON EUROPE GMBH, yılında kurulan ve Plastik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MOTTEK AŞ

  Türkiye

  MOTTEK A.Ş “ Endüstriyel Bakım ürünleri / Bakım Kimyasalları ve Yağ Teknolojileri ” Uluslararası Markaların , yağlar, gresler, kimyasallar , aeresol (spray) grupları, pasteler endüstriyel bakım ürünleri ve yapı kimyasalları ve yağ teknolojilerinin Uluslararası endüstriyel pazarda kabul edilmiş markaların Türkiye ve Ortadoğu satış temsilciliğini yapmaktadır. Bu segment de kullanılan son teknolojik yenilikleri taşıyan” yağlar, gres ve paste NANO-TEKNOLOJİ (kendini yenileyen) katkı " ürünlerini profesyonel kullanıcılara direkt ulaştırma konusunda uzmanlaşmış lider firmadır. Türkiye genelinde müşterilerimize problem çözümlerinde sonuç odaklı olarak teknik destek ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimizin günlük işlerinde karşılaştığı zorluklara karşı kaliteli ürünler ile uzun süreli kalıcı kolaylıklar sağlayan katma değeri yüksek ürünler de sunmaktan gururluyuz.

 2. ERK PVC MAKINE MIKSER DOZAJLAMA / MIXER DOSING

  Türkiye

  ERK PVC MAKİNE, yapmış olduğu proje ve makinelerle bu alanda büyük bir deneyim kazanmıştır. Yeni projelerini dünyadaki son teknolojik gelişmeler doğrultusunda büyük bir titizlikle takip etmektedir. Beraber görev yaptığımız çalışma arkadaşlarımızla birlikte çıktığımız bu yolda hem yurt içi hem yurt dışı yaptığımız işlerin kalitesini yükseltmek uğruna her türlü özveriyi göstererek, gelecek nesillere örnek olarak, teknolojisi, müşteri memnuniyetine azami derecede özen göstermeyi kendimize ilke edindik. ERK PVC Machine, took it’s first step to the sector in 2013 and gained vast experiences with it’s projects and machines. It’s following the projects according to the newest technological developments in the world. By working devotedly with or colleagues both in domestic and foreign fields, and to be an example for future generations; serving for customer satisfaction at highest level has become our principle. As ERK PVC MACHINE in PVC Dosing and Feeding systems is a company, everyday by increasing our quality policy meeting all the needs of the sector with AR-GE actions by developing new projects for zero human error is working. Being extraordinary will set the future of the world high technological products and thinking of developing systems purpose and to work areas properly established focused by AR-GE

 3. PLASTIK TEKNIK

  Türkiye

  Plastik Teknik firması pastik endüstrisinde plastik hammaddeleri, plastik katkı maddeleri, plastik makinaları, ekipmanları, ve plastik ürünler üreten yabancı firmalarının Türkiye pazarındaki satış organizayonlarına destek vermek amacıyla temsilcilik ve satış faaliyetleri göstermek için kurulmuştur. Ana faaliyet alanı içerisinde plastik hammadeler, plastik katkı maddeleri, extrüzyon hatları ( levha ve film), hammadde karıştırma sistemleri, extruderler ve extruder kalıpları, plastik ürünleri bulunmaktadır. Plastik makinaları ve ekipmanları üreten firmaların temsilciliklerini almak ve Türkiye pazarındaki satış faaliyetlerine destek olmak istiyoruz. Avrupalı plastik katkı maddeleri üretcisi firmalar arıyoruz. * Thermal stabilisers ( Pb, Tin, Ca-Zn ) * İnternal ve External lubricants (kaydırıcılar) * Acrylic Modifers * UV Absrober * Antistatics * Flame retardents * Waxes *TiO2 * other additives

 4. DEMIR MAKINA VE GIDA SAN. TIC. LTD. STI

  Türkiye

  Plastic Silicone Rubber Food processing machines are used in our Extrusion systems, where plastic products of all sizes and shapes produced from pvc, pp, pe, pom, tpe, tpa, tpu, f group, pla, abs, petg, pa, eva and many more plastic silicone and rubber products are processed. We always continue to be your solution partner with our 30 years of experience... web: www.demirmakinavegida.com.tr Mail: info@demirmakinavegida.com.tr Contact: +90 (212) 481 47 97

 5. ZAM KĘTY SP. Z O.O. ZAKŁADY URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH

  Polanya

  Zakłady Urządzeń Przemysłowych ZAM Kęty Sp. z o.o. tesisi Polonya'nın Malopolski voyvodalığında, Oswiecim ilinin Kety şehrinde yer almaktadır. 1966 yılından bu yana faaliyetlerimizi kesintisiz sürdürmekteyiz, bu da pazarda istikrarlı bir konum edinmemizi sağladı. Hem indüksiyonlu hem de gaz yakıtlı metal ergitme fırınları imalatçısıyız. Ayrıca, hava kirliliği ölçüm cihazları, aşınmaya dayanıklı kauçuk ürünler, hidrosiklonlar ve tehlikeli madde taşıma konteynerleri imal ediyoruz. Mutlaka bizi arayın

 1. INPAK MAKINA SAN. VE TIC. LTD STI.

  Türkiye

  Inpak Makina, 30 senelik makina tasarim ve imalati deneyiminin sonucunda kurulmus 2006 yilinda bu yana faliyet gösteren bir mühendislik ve imalat firmasidir. Servomotor sürücü teknolojisi ile yüksek performans ve üst düzey kaliteyi en iyi fiyata sundugu termoform makinalariyla tüm dünyada etkin bir sekilde müsterilerine hizmet vermeye devam eden Inpak Makina, güçlü bir birikimle kuruldugu günden bu yana müsterilerine özel çözümler üreten sektörün öncü firmalarinin basinda gelir. Inpak Makina, 40 kisilik deneyimli ve kalifiye ekibi ile, yilda 25 olan makina üretim kapasitesini artirarak hizla büyümeyi amaçlamaktadir. Dünyadaki teknolojik gelismeleri yakindan takip eden ve kullanan, tecrübeli mühendislik ekibi ile ürettigi makinalarda, dayaniklilik, yüksek isçilik kalitesi ve verimlilik kistaslarini en basta tutan, en iyi hizmetle müsteri memnuniyetini düsünen Inpak Makina basarilarina basari katmak için çok çalismaktadir.

 2. MASTEKS TEKSTIL MAKINALARI SANAYI

  Türkiye

 1. ALPERMAK PLASTIK KALIP MAKINE OTOMOTIV SAN.

  Türkiye

  Biz "ALPERMAK"ız "KALİTE ÜRETİYORUZ" Firmamız 2009 yılında faaliyetlerine fason talaşlı imalat ve kalıp imalatı ile başlamıştır. Zaman içersinde fason parça imalatını bırakmış ve kalıp imalatına ağırlık vermiştir. Ağırlıklı olarak plastik kalıp imalatı yapan firmamız metal enjeksiyon kalıplarında da tecrübesini artırarak bugünlere gelmiştir. Artan müşteri talepleri neticesinde 2011 yılında ilk plastik enjeksiyon makinesi alınmış ve plastik parça üretimine başlanmıştır. Bugün itibariyle firmamız kalıp hanesinde 2 adet CNC dik işlem merkezi, 1 adet dalma erozyon, 1 adet kalıpçı freze ve diğer makine ve ekipmanlarla kalıp üretimine devam etmektedir. Firmamız plastik bölümünde ise 1 adet 80 Ton (150 gr), 1 adet 120 ton (250 gr), 1 adet 160 ton (350 gr) 1 adet 320 Ton (900 gr) olmak üzere 4 adet plastik enjeksiyon makinesi ile üretime devam etmektedir. Firma olarak stratejimiz farklı sektörlere hizmet vermektir. Kalıp hane ve plastik üretimi olarak hizmet verdiğimiz sektörlerin çeşitliliği bize tecrübe kazandırmakta ve sektörel krizlerin doğurabileceği ekonomik sıkıntılara karşı daha dirençli olmamızı sağlamaktadır. Hizmet verdiğimiz sektörlerden bazıları şunlardır: • Otomotiv (otobüs iç aydınlatma, havalandırma parçaları) • Makine (çeşitli makine parçaları) • Tarım (zirai ilaçlama makine parçaları) • Hayvancılık (tavukçuluk ekipmanları, büyükbaş hayvancılık ekipmanları) • Gıda (Çay kazanı parçaları) • Mobilya (plastik kulp, plastik ayak vb.)

 2. MOTAN-COLORTRONIC GMBH

  Almanya

 3. POLIMER TEKNIK LTD. STI.

  Türkiye

  Polimer Teknik Ltd. Sti. cift vidali co-rotate extruder makinelerinin tasarim ve imalatini yapmaktadır. Masterbatch Compound granül hatlari , anahtar teslim uretim hatlari, compound levha uretim hatlari imal etmekteyiz.

 4. MONOMEX

  Türkiye

  Monomex çift vidalı co-rotate extruder makineleri ve ekipmanlarının tasarım ve imalatını yapmaktadır. Mühendislik çalışmaları ile Masterbatch Compound granül hatlari , compound levha üretim hatları ile anahtar teslim olarak müşterilerimizin faydasına sunmaktayız.

 5. SCT-STRAW

  İspanya

  SCT-STRAW’da, 1200 farklı ürün üreten 60 plastik ekstrüksiyon hattına sahibiz. Bunun 20’den fazla hammadde kullanıyoruz.

 6. VIZYON VIDA KOVAN MAKINA IML SAN VE TIC LTD

  Türkiye

  VIZYON VIDA KOVAN MAKINAIML.SAN VE TIC LTDPlastik imalat sektorunde yeralan her tur vida kovan ve revizyon islerinde kalitenin odun vermeyen bir marka....

 7. ADREMAC MAKINA

  Türkiye

 8. POLIKIM POLIMER VE KIMYA SAN. A.Ş

  Türkiye

 1. ESTECHTIC EPS-EPP PROCESSING SOLUTIONS

  Türkiye

  ESTECHTIC EPS-EPP PROCESSING SOLUTIONS, yılında kurulan ve Plastik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. PENCOM ENGINEERING LIMITED (SP Z O O)

  Polanya

  PENCOM ENGINEERING LIMITED (SP Z O O), yılında kurulan ve Plastik malzeme işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik sanayi - Makine ve ekipmanlar, Plastik sanayi - Makine ve ekipmanlar, Sıkma/bağlantı somun ve vidaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gdańsk, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. PROYECMA, S.A.

  İspanya

  PROYECMA, S.A., yılında kurulan ve Plastik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, La Roca Del Vallès, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. TANTEC VERTRIEB GMBH

  Almanya

  TANTEC VERTRIEB GMBH, yılında kurulan ve Plastik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plazma işleme, Plazma jeneratörleri, plazma polimerizasyon, korona (akkor ışıl) işleminden geçirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Flensburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. AIRCONCEPT GMBH STIFF AND EASY

  Almanya

  AIRCONCEPT GMBH STIFF AND EASY, yılında kurulan ve Plastik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zülpich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. TSCHRITTER GMBH

  Almanya

  TSCHRITTER GMBH, yılında kurulan ve Plastik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dorfprozelten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. MTI MISCHTECHNIK INTERNATIONAL GMBH

  Almanya

  MTI MISCHTECHNIK INTERNATIONAL GMBH, yılında kurulan ve Plastik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. lastik karıştırma makina ve ekipmanları, kimya endüstrisi için yoğurma makinaları, toz karışımı, dikey karıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Detmold, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. CGP EUROPE

  Fransa

  CGP EUROPE, yılında kurulan ve Plastik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Torcy, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. BLUEPRINT ADVANCED MANUFACTURING GMBH

  Almanya

  BLUEPRINT ADVANCED MANUFACTURING GMBH, yılında kurulan ve Plastik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Memmingerberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. BOLLE & CORDS ELEKTROTECHNIK GMBH

  Almanya

  BOLLE & CORDS ELEKTROTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Plastik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Horst, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Plastik sanayi - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

11.019 Şirketler