• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • plastik ve kauçuk sanayi kalıpları

Sonuçlar

Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları - Ithalat/Ihracat

 1. KUNSTSTOFFTECHNIK WEISSBACH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Aile şirketimiz 1991 yılından beri müşteriye özel plastik çözümler üretmektedir. Chemnitz yakınlarında bulunan Gornau'da 55 çalışan bugün yarı mamul işleme, konteyner ve ekipman yapımı, tesisat yapımı ve temiz oda teknolojisi alanlarında çalışmaktadır. Çözümlerimiz mekanik ve tesisat mühendisliği, medikal ve çevre teknolojisi, yarı iletken endüstrisi ve fotovoltaik gibi sektörlerde kullanılmaktadır. Ürün ve hizmetlerimizin yüksek kalitesi firmamızın ISO 9001: 2008 sertifikası almasıyla kendini kanıtlamaktadır.

 2. AYBERKSAN PLASTIK KALIP SANAYI

  Türkiye

  Verified by europages badge

  AYBERKSAN Plastik Kalıp Sanayi 2004 yılında İvedik Organize Sanayi Bölgesinde kalıp imalatı ile hizmet vermeye başlamıştır. Kalite ve müşteri memnuniyetinin eş değer olduğu gerçeğinden dolayı kısa sürede yurt içi ve yurt dışında farklı sektörlerden birçok başarılı projeye imza atmıştır. Kaliteye olan duyarlılığını sahip olduğu sertifikalarla gösterirken en büyük yatırımı insan kaynaklarına ve teknolojik gelişmelere verdiği önem olmuştur.\n\nKalıp üretimine sektörün ayrılmaz parçalarından biri olan plastik enjeksiyonu ekleyerek vizyonunu genişletmiş ve savunma sanayinden medikal sanayisine, otomotiv sanayinden mobilyaya, park ve bahçe grubundan sondaj sanayine kadar binlerce ürün ve hizmeti bir araya getirmiştir. Plastik enjeksiyon ve enjeksiyon kalıplama alanında müşterilerinin taleplerine en uygun çözümü sunmayı misyon edinmiştir. Doğru ve etkin bilgi aktarımı, ticari ilkelerinin başında gelmektedir. Teknik kapasitesi, Ar-Ge konusundaki hassasiyeti ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile her zaman dinamik kalmayı başarmıştır.

 3. ACKOR MOULD LIMITED

  Çin

  Verified by europages badge

  Dongguan, Çin'de 2003 yılında kurulan Ackor Mould Limited, son yirmi yılını enjeksiyon aletleri ve kalıplama ürünleri için en uygun çözümleri sunmak üzere müşterilerle yakın işbirliği yapmaya adamıştır. Kapsamlı hizmetlerimiz kalıp imalatı ve enjeksiyon kalıplama üretiminden nihai ürün montajına kadar her şeyi kapsamaktadır. Değerli müşterilerimizin bize duyduğu güven sayesinde sağlam ortaklıklar kurduğumuz kilit pazarlar arasında Japonya, AB ve Amerika yer almaktadır. Otomotiv, medikal, elektronik, kozmetik ve elektrik gibi çeşitli sektörleri kapsayan kapsamlı deneyimiyle Ackor Mould Limited, güvenilir bir tedarikçi olarak ortaya çıkmıştır. Uzmanlığımız enjeksiyon takımlarının ötesinde CNC işleme, Silikon Kalıplama, Kauçuk Kalıplama, Metal Presleme ve Plastik Vakum Şekillendirme gibi hizmetlere kadar uzanmaktadır. Ackor Mould Limited, mütevazı başlangıçlardan itibaren kalite ve rekabetçi fiyatlandırma temel ilkelerine bağlı kalarak önemli ölçüde büyümüştür. Taahhüdümüz, müşteri gereksinimlerini karşılama ve ilk sorgulamadan üretime ve zamanında teslimata kadar en yüksek standartlarda uygun maliyetli ürünler sunma konusundaki amansız arayışımızda açıkça görülmektedir. Yirmi yılı aşkın bir süredir enjeksiyon kalıbı takım yapımında uzmanlaşan Ackor Mould, yurtiçi ve yurtdışı enjeksiyon takımları endüstrisinde mükemmel bir itibar kazanmıştır. Uzmanlığımız, otomotiv, medikal, elektronik, kozmetik ve elektrik dahil olmak üzere hizmet verdiğimiz çeşitli sektörlerde sergilenmektedir.

 4. SACEL GROUP

  İtalya

  Verified by europages badge

  Sacel, metal levha ve plastik için baskılar, termnoplastik baskı, sac levha kesimi, metallerin laser kaynak ile tutturulması ve otomasyon sistemleri yapımı alanında kırk yıllık tecrübeye sahip bir Ozegna'lı firmadır. Firma, ileri teknoloji ürünü pek çok sayıda makineye, müşterileri ile ürünün gelişim aşamasında işbirliği içerisinde bulunduktan sonra prosesleri tasarlayan ve gerçekleştiren bir Ar&Ge ekibine sahiptir. Sacel ekipmanların projelendirilmesinden parçaların müşterinin gereksinimlerine uygun bir şekilde teslimatına kadar tüm üretim fazlarını yönetir. Müşterilerimiz OTOMOTİV, MEDİKAL VE ELEKTRONİK sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Aşağıdaki ülkelerde yer alan şubelerimiz ile uluslararası platformda faaliyet göstermekteyiz: İtalya, Slovakya ve Meksika Slovakya Şubesi: SACELEST Juzna Trieda, 125 00401 Kosice Slovak Republic Tel: +421 557995541 info@sacelest.com Dünyadaki diğer ofislerimizi keşfetmek için internet sitemizi ziyaret edin Her türlü bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 5. ITALSTAMPI

  İtalya

  Verified by europages badge

  Italstampi işletmesi 1981 yılından beri kalıp tasarımı ve imalatı, plastik malzeme şekillendirmesi ve küçük metal parça dövme işleri konularında faaliyet göstermektedir. İşletmenin tesisleri 5000 m² kapalı alan olmak üzere 9000 m² üzerinde kuruludur. Derin bilgi düzeyi, profesyonellik, otomatikleştirilmiş üretim sistemleri, müşterilerin ihtiyaçlarının karşılanmasındaki çabukluk işletmenin zaman içerisinde sürekli büyümesini sağlayan başarının bileşenleridir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GB SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  GB, müşterinin kendi tasarımına göre teknik kauçuk ürünlerin üretiminde uzman bir firmadır. Kendi kalıp atölyesine sahip en büyük kauçuk ve termoplastik conta üreticilerinden biriyiz. Her tip kauçuktan tasarım parçaları gerçekleştiriyoruz: ACM, EPDM, FKM, VMQ, FVMQ, CR, HNBR, NR, NBR, NBR/PVC, SBR, ve diğer çeşitli termoplastik malzemeler : ABS, PA6, PA6.6, cam elyaf takviyeli PA6.6, PBT, PC, POM, TPE, TPU. Yüksek ve düşük basınçlı sızdırmazlıklar için kauçuk parçalar üretiyoruz.

 2. OR.P. STAMPI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  OR.P. Stampi işletmesi faaliyetlerine 1980 yılında başladı ve kauçuk contalar ve teknik ürünler, o-ring, gövde, pul, bilya, bilezik, ince kauçuk levha, başlık imalatı için çelikten mamul pres, enjeksiyon ve transfer kalıpları imal ediyor. İşletme bu kalıpları projelendirmek, işlemek ve test etmek için otomatik makinelerden yararlanıyor

 3. COJEMA

  Belçika

  Verified by europages badge

  COJEMA, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik - işlemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları, Plastik malzeme - Elektronik sanayi ürünleri/maddeleri, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, Plastik malzeme - Medikal/tıbbi amaçlı ürünler/maddeler, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları, Plastik enjeksiyon, Plastik malzeme - Elektronik sanayi ürünleri/maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roclenge Sur Geer, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. MPO

  Fransa

  Verified by europages badge

  MPO, yılında kurulan ve Plastik malzeme termik formasyonu - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları, Kauçuk ve plastiğin genişletilmesi ve torna işlemleri, Plastik enjeksiyon kalıbı, Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları, paslanmaz çelik sac işleme, Kauçuk ve plastiğin genişletilmesi ve torna işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pluvigner, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. F&W FREY & WINKLER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  F&W FREY & WINKLER GMBH, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Königsbach-Stein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. WERKZEUGBAU KRÖGER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WERKZEUGBAU KRÖGER GMBH, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lohne, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MVA D.O.O.

  Slovenya

  Verified by europages badge

  MVA D.O.O., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik sanayi - Makine ve ekipmanlar, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Döküm metal kalıpları, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, Plastik malzeme - Yarı işlenmiş, Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Motorsuz el aletleri, Çelik ve metaller - Makinede işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ig Pri Ljubljani, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 1. HODA, UAB

  Litvanya

  Verified by europages badge

  HODA, UAB, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik malzeme kalıplama, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik malzeme kalıplama, Plastik bileşenler, enjeksiyon döküm, Gıda sanayi için plastik malzemeden ürünler/maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verbiskes, Moletai, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 2. BRÖKING-PLASTEX GMBH & CO. KG KUNSTSTOFFVERARBEITUNG

  Almanya

  Verified by europages badge

  BRÖKING-PLASTEX GMBH & CO. KG KUNSTSTOFFVERARBEITUNG, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Griesheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SICO D. & E. SIMON GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SICO D. & E. SIMON GMBH, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Steinau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HÜGE UND LANGE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HÜGE UND LANGE GMBH, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hermannsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. EMK KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EMK KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ober-Mörlen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. REH & FETT FORMENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  REH & FETT FORMENBAU GMBH, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Marburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. KORNFELD ANTON ING. GESMBH &CO KG

  Avusturya

  Verified by europages badge

  KORNFELD ANTON ING. GESMBH &CO KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzemeler - endüstriyel hammaddeler, Seramik kalıplar, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları, Plastik malzeme - Yarı işlenmiş, Plastik malzeme işleme, alet yapımı, Plastik malzemeler - endüstriyel hammaddeler, Seramik kalıplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Günselsdorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. ITF - INDUSTRIETECHNIK FILZWIESER GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ITF - INDUSTRIETECHNIK FILZWIESER GMBH, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gaflenz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. GFK FORMING KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GFK FORMING KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nidda, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. 2 M KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  2 M KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Walting, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ZMT WERKZEUGBAU DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ZMT WERKZEUGBAU DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Niederkassel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KUNSTSTOFFWERK KATZBACH GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KUNSTSTOFFWERK KATZBACH GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cham, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. STEPHAN KUNSTSTOFFSERVICE INH. TILO STEPHAN

  Almanya

  Verified by europages badge

  STEPHAN KUNSTSTOFFSERVICE INH. TILO STEPHAN, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Rangsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. HINTSTEINER GROUP GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  HINTSTEINER GROUP GMBH, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mürzhofen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 7. SI-TECH SINGER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SI-TECH SINGER GMBH, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Dornstetten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. KTR KUNSTSTOFF-TECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KTR KUNSTSTOFF-TECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sonneberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. WERKZEUG- UND FORMENBAU VOGEL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WERKZEUG- UND FORMENBAU VOGEL GMBH, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oberzent-Etzean, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. WERKSTÄTTEN HAUS HALL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WERKSTÄTTEN HAUS HALL GMBH, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Gescher, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

4.238 Şirketler