• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • plastik zımbalama makineleri

Sonuçlar

Plastik zımbalama makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. ME.RO. SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Me.Ro. şirketi yüzey işleme sistemleri (korona işleme, plazma işleme) ve indüksiyonla mühürleme sistemleri (cap sealing) üretmektedir. Plazma işleme sistemi plastik filmi baskı ve laminasyon işlemlerine uygun hale getirir. Plazma işleme sistemi korona uygulamasına göre bazı avantajlar sunar. "Cap Sealing" sistemi şişeleme endüstrisinde kullanılır ve ambalaj doldurulduktan sonra sızdırmazlık sağlar.

 2. MATRICERÍA INVIR

  İspanya

  MATRICERÍA INVIR S.L. işletmesi endüstrinin kesme ve presle şekillendirme şablonları yapımı için yüksek teknoloji kullanımı ihtiyaçlarına karşılık olarak ve kademeli kalıp imalatı ve de işlenmiş parça seri üretimi amacıyla 2001 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Çalışmalarımız ayrıca marka oyma elektrotları imalatını, tel erozyon makinelerinde prototip kesimini ve mekanik işlemeyle bağlantılı diğer işleri kapsamaktadır.

 3. MOLSITEC - REPRESENTAÇÕES E COMERCIALIZAÇÃO DE MOLDES, UNIPESSOAL, LDA

  Portekiz

  MOLSITEC - REPRESENTAÇÕES E COMERCIALIZAÇÃO DE MOLDES, UNIPESSOAL, LDA, yılında kurulan ve Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik zımbalama makineleri, Hassas kalıplar, alet yapımı, Plastik zımbalama makineleri, Hassas kalıplar, Solar su ısıtma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marinha Grande, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. AL-DA CILINDRI E VITI PER MATERIE PLASTICHE

  İtalya

  AL-DA CILINDRI E VITI PER MATERIE PLASTICHE, yılında kurulan ve Plastik zımbalama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. plastik malzeme endüstrisi için malzeme ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Garbagnate Milanese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ARIETE-GROUP

  Bulgaristan

  ARIETE-GROUP, yılında kurulan ve Entegre lojistik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme kalıplama, Montaj robotları, Depo stok-yönetim hizmetleri, Plastik zımbalama makineleri, Plastik malzeme kalıplama, Montaj robotları, Depo stok-yönetim hizmetleri, Plastik zımbalama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pazardzhik, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PERFORATION MACHINERY LIMITED

  Birleşik Krallık

  PERFORATION MACHINERY LIMITED, yılında kurulan ve Plastik zımbalama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bradford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. GIMTEF DI GELMI - IMPROVES YOUR PLANTS

  İtalya

  GIMTEF DI GELMI - IMPROVES YOUR PLANTS, yılında kurulan ve Plastik zımbalama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel sistemler - Tasarım/Planlama, sıcak şekillendirme çizgileri, endüstriyel tesisler, Endüstriyel sistemler - Tasarım/Planlama, makine bakımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casnigo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. INDÚSTRIA PORTUGUESA PARA MOLDES (IPPM)

  Portekiz

  INDÚSTRIA PORTUGUESA PARA MOLDES (IPPM), yılında kurulan ve Plastik zımbalama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. plastik malzeme için kalıp tasarımları, kalıp tasarımları, ambalaj işleri için kalıp tasarımı, kalıp üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Porto De Mós, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. MATRICERÍA ROYAN, S.L.

  İspanya

  MATRICERÍA ROYAN, S.L., yılında kurulan ve Plastik zımbalama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Matrisler ve kalıplar, zımbalama makinaları için matrisler, matris hazırlama makineleri, polistiren matrisler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Denia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. INDUSTRIAS MICAL

  İspanya

  INDUSTRIAS MICAL, yılında kurulan ve Plastik zımbalama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökümhane kalıpları, Kalıp ve modeller, zamak kalıp parçalar, Dökümhane kalıpları, Kalıp ve modeller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albacete, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. SALAPLAST KFT.

  Macaristan

  SALAPLAST KFT., yılında kurulan ve Plastik malzeme kalıplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik zımbalama makineleri, Plastik zımbalama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Szeged, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 2. PTCPORT - PLASTIC & TOOLING CONCEPT, UNIP., LDA.

  Portekiz

  PTCPORT - PLASTIC & TOOLING CONCEPT, UNIP., LDA., yılında kurulan ve Plastik zımbalama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hassas kalıplar, Hassas kalıplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oliveira De Azeméis, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. GRUBER A/S

  Danimarka

  GRUBER A/S, yılında kurulan ve Plastik zımbalama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Haderslev, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 2. EXTREMPLAST BT.

  Macaristan

  EXTREMPLAST BT., yılında kurulan ve Kauçuk ve plastiğe üfleyerek şekil verme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Plastik zımbalama makineleri, Ambalaj geridönüşümü, Plastik profil çıkarma - Makineler, Plastik zımbalama makineleri, Ambalaj geridönüşümü, Plastik profil çıkarma - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Székesfehérvár, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 3. KRÜGER & SALECKER MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  KRÜGER & SALECKER MASCHINENBAU GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Plastik zımbalama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal kesme makine aletleri, şekercilik endüstrisi için kalıplar, gıda endüstrisi için ekstruderler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad-Schwartau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. EXROTEC GMBH

  Almanya

  EXROTEC GMBH, yılında kurulan ve Plastik zımbalama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, Çelik ve metallerin şekillendirilmesi, kalıp imalatı, alet yapımı, Makine aletleri - Metal İşleme, Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuhaus-Schierschnitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ECO KUNSTSTOFF GMBH & CO. KG

  Almanya

  ECO KUNSTSTOFF GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Plastik zımbalama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk ve plastik süngerler, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Kauçuk ve plastik süngerler, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neumarkt I.d.opf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. VF VERPACKUNGEN GMBH

  Almanya

  VF VERPACKUNGEN GMBH, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik süngerler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Plastik zımbalama makineleri, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Plastik zımbalama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sulzberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. WAREMA KUNSTSTOFFTECHNIK UND MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  WAREMA KUNSTSTOFFTECHNIK UND MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik süngerler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Plastik zımbalama makineleri, Dövme saclar, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Plastik zımbalama makineleri, Dövme saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marktheidenfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. DICHTUNGSTECHNIK WALLSTABE & SCHNEIDER GMBH & CO. KG

  Almanya

  DICHTUNGSTECHNIK WALLSTABE & SCHNEIDER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Plastik zımbalama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar, Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Kauçuk ve plastik süngerler, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar, Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Kauçuk ve plastik süngerler, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Niederwinkling, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. TIS TECHNISCHER INDUSTRIE SERVICE GMBH

  Almanya

  TIS TECHNISCHER INDUSTRIE SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Dövme saclar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik zımbalama makineleri, Kauçuk ve plastik süngerler, Sıvı için basınç düşürücüler, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Plastik zımbalama makineleri, Kauçuk ve plastik süngerler, Sıvı için basınç düşürücüler, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gauting, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HÄRING GMBH & CO. KG

  Almanya

  HÄRING GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Plastik zımbalama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk ve plastik süngerler, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Kauçuk ve plastik süngerler, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eslarn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SAHLBERG GMBH & CO. KG

  Almanya

  SAHLBERG GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik zımbalama makineleri, Kauçuk ve plastik süngerler, Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Plastik zımbalama makineleri, Kauçuk ve plastik süngerler, Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Feldkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SETFORGE GAUVIN SA

  Fransa

  SETFORGE GAUVIN SA, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin preslenmesi/zımbalanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir - Dövme, Plastik zımbalama makineleri, kalıpta dövme, Demir - Dövme, Plastik zımbalama makineleri, kulaklık parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Monnerie Le Montel, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. WALTER ZINK GMBH

  Almanya

  WALTER ZINK GMBH, yılında kurulan ve Plastik zımbalama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Kauçuk ve plastik süngerler, Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Kauçuk ve plastik süngerler, Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jettingen-Scheppach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. EMQTEC AG

  Almanya

  EMQTEC AG, yılında kurulan ve Plastik zımbalama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar, Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Kauçuk ve plastik süngerler, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar, Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Kauçuk ve plastik süngerler, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Friedberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. FRIEDRICH WEIßBARTH & SOHN GMBH & CO.KG

  Almanya

  FRIEDRICH WEIßBARTH & SOHN GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Plastik zımbalama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk ve plastik süngerler, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Kauçuk ve plastik süngerler, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kaufbeuren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. HANS MEYER

  Almanya

  HANS MEYER, yılında kurulan ve Plastik zımbalama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kauçuk ve plastik süngerler, Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kauçuk ve plastik süngerler, Plastik ve kauçuk ince borular ve tüpler, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Burgthann, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. RUDOLF GEITZ GMBH

  Almanya

  RUDOLF GEITZ GMBH, yılında kurulan ve Metalurji - makine ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dövme saclar, Kauçuk ve plastik süngerler, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Plastik zımbalama makineleri, Dövme saclar, Kauçuk ve plastik süngerler, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Plastik zımbalama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dinkelsbühl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. GRIESBECK KUNSTSTOFFPRODUKTE KG

  Almanya

  GRIESBECK KUNSTSTOFFPRODUKTE KG, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik süngerler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik zımbalama makineleri, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Elektrik ve telefon kablo ve telleri, Plastik zımbalama makineleri, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Elektrik ve telefon kablo ve telleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Peiting, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz