• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • platin

Sonuçlar

Platin - Ithalat/Ihracat

 1. EWG E. WAGENER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Baden-Württemberg'in kalbinde, Heimsheim'daki EWG bir numaralı, ISO sertifikalı tedarikçi, satış sorumlusu ve ortaktır. Portfolyomuz şunları kapsamaktadır: Çubuklar, borular, teller, standart parçalar (örneğin. cıvatalar, somunlar, dişli çubuklar), çeşitli özel metallerden, ateşe dayanıklı metallerden ve nadir topraklardan plakalar, saclar ve folyolar. Standart parçalar da uzmanlık alanımıza aittir – örn. cıvatalar, somunlar, dişli çubuklar – molibden, tantal, tungsten, titanyum ve alaşımlarından (TZM, İnvar alaşımları, Kovar alaşımları, İnconel) paslanmaz çelik yarı mamuller ve çizim parçaları. Farklı malzemelerin, özelliklerine uygun çok çeşitli işleme seçenekleri mevcuttur. Bunlar: tavlama, soğuk haddeleme, tornalama, frezeleme, taşlama, aşındırma, kaynak, yapıştırma (sertleştirme), dekapaj, diş açma, delme, lazer işaretleme ve zımbalama.

 2. TRADIUM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Sahibi tarafından yönetilen şirket olarak, Frankfurt'ta bulunan TRADIUM GmbH, 1999 yılından bu yana endüstri ve ticaret sektörlerindeki müşterileri için başarılı bir şekilde faaliyet göstermektedir. Uluslararası müşterilerimiz nadir cevherleri, teknoloji metallerini ve değerli metalleri kullanan çeşitli sanayi kollarından gelmektedir. Bunların arasında elektronik, otomotiv, cam ve seramik sanayileri bulunmaktadır. Özel yatırımcılar da bir yatırım formu olarak stratejik metal satın alırlar. Ortağımız METLOCK'un gümrük depolarında büyük miktarlarda stratejik hammaddeler depolamaktayız. Bu sayede müşterilerimizin ihtiyaçlarına kısa tedarik süreleriyle yanıt verebilecek durumdayız. Değişik spesifikasyonlara sahip hammaddeleri stokta bulundurduğumuz için, müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarını karşılama olanağına sahibiz. Bu hem çeşitli hammaddelerin kimyasal bileşimleri hem de teslimat şekilleri için geçerlidir. Ayrıca yatırımcılar da sanayi sektörü ile iyi ilişkilerimizden yararlanmaktadır.

 3. C. HAFNER GMBH + CO. KG GOLD- UND SILBERSCHEIDEANSTALT

  Almanya

  Verified by europages badge

  C. HAFNER GMBH + CO. KG GOLD- UND SILBERSCHEIDEANSTALT, yılında kurulan ve Platin sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wimsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. 8853 S.P.A.

  İtalya

  8853 S.P.A., yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Platin, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pero, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. BEROLINA GMBH

  Almanya

  BEROLINA GMBH, yılında kurulan ve Platin sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Keltern, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. JOHNSON MATTHEY BELGIUM

  Belçika

  JOHNSON MATTHEY BELGIUM, yılında kurulan ve Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Platin, Ultra küçük vakum, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Diegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. SAMPA S.P.A.

  İtalya

  SAMPA S.P.A., yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Laterina Pergine Valdarno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. LINGOTTO ( S.R.L. )

  İtalya

  LINGOTTO ( S.R.L. ), yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. P.M.P FIRENZE S.R.L.

  İtalya

  P.M.P FIRENZE S.R.L., yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barberino Tavarnelle, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. TORRESAN GIOIELLI S.R.L.

  İtalya

  TORRESAN GIOIELLI S.R.L., yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mussolente, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. OPERA COLLECTION S.R.L.

  İtalya

  OPERA COLLECTION S.R.L., yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arezzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. PIEROZZI FABRIZIO

  İtalya

  PIEROZZI FABRIZIO, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Firenze, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. TRE D S.P.A.

  İtalya

  TRE D S.P.A., yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arezzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. KOMETA S.R.L.

  İtalya

  KOMETA S.R.L., yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Foiano Della Chiana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. TECNOTUBI S.R.L.

  İtalya

  TECNOTUBI S.R.L., yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Civitella In Val Di Chiana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. TIBERINA PREZIOSI S.R.L.

  İtalya

  TIBERINA PREZIOSI S.R.L., yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monterchi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. VOLPI DANILO S.R.L.

  İtalya

  VOLPI DANILO S.R.L., yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castiglion Fibocchi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. SAFINA, A.S.

  Çek Cum.

  SAFINA, A.S., yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Platin, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jesenice U Prahy , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 7. COSMO S.R.L.

  İtalya

  COSMO S.R.L., yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Martino Di Lupari, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. KARIZIA S.P.A.

  İtalya

  KARIZIA S.P.A., yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cassola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. POSTIGLIONE GIOIELLI S.A.S.

  İtalya

  POSTIGLIONE GIOIELLI S.A.S., yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Napoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. V.B. PREZIOSI ( S.N.C. )

  İtalya

  V.B. PREZIOSI ( S.N.C. ), yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Civitella In Val Di Chiana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. FILK S.P.A.

  İtalya

  FILK S.P.A., yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mussolente, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. GOLDETRURIA

  İtalya

  GOLDETRURIA, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arezzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. TUUM S.R.L.

  İtalya

  TUUM S.R.L., yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giustino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. IL DELFINO S.R.L.

  İtalya

  IL DELFINO S.R.L., yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arezzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. AU79 S.P.A.

  İtalya

  AU79 S.P.A., yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Biella, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. MARZIALI PAOLO

  İtalya

  MARZIALI PAOLO, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arezzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. M.I.I. S.P.A.

  İtalya

  M.I.I. S.P.A., yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Platin, Değer metal tozları, Platin, Değer metal tozları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arezzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. ALESSI DOMENICO S.P.A.

  İtalya

  ALESSI DOMENICO S.P.A., yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bassano Del Grappa, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz