• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • platin

Sonuçlar

Platin - Ithalat/Ihracat

 1. TRADIUM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Sahibi tarafından yönetilen şirket olarak, Frankfurt'ta bulunan TRADIUM GmbH, 1999 yılından bu yana endüstri ve ticaret sektörlerindeki müşterileri için başarılı bir şekilde faaliyet göstermektedir. Uluslararası müşterilerimiz nadir cevherleri, teknoloji metallerini ve değerli metalleri kullanan çeşitli sanayi kollarından gelmektedir. Bunların arasında elektronik, otomotiv, cam ve seramik sanayileri bulunmaktadır. Özel yatırımcılar da bir yatırım formu olarak stratejik metal satın alırlar. Ortağımız METLOCK'un gümrük depolarında büyük miktarlarda stratejik hammaddeler depolamaktayız. Bu sayede müşterilerimizin ihtiyaçlarına kısa tedarik süreleriyle yanıt verebilecek durumdayız. Değişik spesifikasyonlara sahip hammaddeleri stokta bulundurduğumuz için, müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarını karşılama olanağına sahibiz. Bu hem çeşitli hammaddelerin kimyasal bileşimleri hem de teslimat şekilleri için geçerlidir. Ayrıca yatırımcılar da sanayi sektörü ile iyi ilişkilerimizden yararlanmaktadır.

 2. EWG E. WAGENER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Baden-Württemberg'in kalbinde, Heimsheim'daki EWG bir numaralı, ISO sertifikalı tedarikçi, satış sorumlusu ve ortaktır. Portfolyomuz şunları kapsamaktadır: Çubuklar, borular, teller, standart parçalar (örneğin. cıvatalar, somunlar, dişli çubuklar), çeşitli özel metallerden, ateşe dayanıklı metallerden ve nadir topraklardan plakalar, saclar ve folyolar. Standart parçalar da uzmanlık alanımıza aittir – örn. cıvatalar, somunlar, dişli çubuklar – molibden, tantal, tungsten, titanyum ve alaşımlarından (TZM, İnvar alaşımları, Kovar alaşımları, İnconel) paslanmaz çelik yarı mamuller ve çizim parçaları. Farklı malzemelerin, özelliklerine uygun çok çeşitli işleme seçenekleri mevcuttur. Bunlar: tavlama, soğuk haddeleme, tornalama, frezeleme, taşlama, aşındırma, kaynak, yapıştırma (sertleştirme), dekapaj, diş açma, delme, lazer işaretleme ve zımbalama.

 3. C. HAFNER GMBH + CO. KG GOLD- UND SILBERSCHEIDEANSTALT

  Almanya

  Verified by europages badge

  C. HAFNER GMBH + CO. KG GOLD- UND SILBERSCHEIDEANSTALT, yılında kurulan ve Platin sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wimsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. 8853 S.P.A.

  İtalya

  8853 S.P.A., yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Platin, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pero, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. BEROLINA GMBH

  Almanya

  BEROLINA GMBH, yılında kurulan ve Platin sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Keltern, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. JOHNSON MATTHEY BELGIUM

  Belçika

  JOHNSON MATTHEY BELGIUM, yılında kurulan ve Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Platin, Ultra küçük vakum, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Diegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. M.I.I. S.P.A.

  İtalya

  M.I.I. S.P.A., yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Platin, Değer metal tozları, Platin, Değer metal tozları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arezzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. AU79 S.P.A.

  İtalya

  AU79 S.P.A., yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Biella, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. FILK S.P.A.

  İtalya

  FILK S.P.A., yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mussolente, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. TORRESAN GIOIELLI S.R.L.

  İtalya

  TORRESAN GIOIELLI S.R.L., yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mussolente, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. COSMO S.R.L.

  İtalya

  COSMO S.R.L., yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Martino Di Lupari, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SAMPA S.P.A.

  İtalya

  SAMPA S.P.A., yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Laterina Pergine Valdarno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. IL DELFINO S.R.L.

  İtalya

  IL DELFINO S.R.L., yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arezzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. POSTIGLIONE GIOIELLI S.A.S.

  İtalya

  POSTIGLIONE GIOIELLI S.A.S., yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Napoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. KARIZIA S.P.A.

  İtalya

  KARIZIA S.P.A., yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cassola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. BATAZZI METALLI PREZIOSI S.P.A.

  İtalya

  BATAZZI METALLI PREZIOSI S.P.A., yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. OPERA COLLECTION S.R.L.

  İtalya

  OPERA COLLECTION S.R.L., yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arezzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. MARZIALI PAOLO

  İtalya

  MARZIALI PAOLO, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arezzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. PIEROZZI FABRIZIO

  İtalya

  PIEROZZI FABRIZIO, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Firenze, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. KOMETA S.R.L.

  İtalya

  KOMETA S.R.L., yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Foiano Della Chiana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. V.B. PREZIOSI ( S.N.C. )

  İtalya

  V.B. PREZIOSI ( S.N.C. ), yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Civitella In Val Di Chiana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. PLATIN SP. Z O.O.

  Polanya

  PLATIN SP. Z O.O., yılında kurulan ve Dizgi, film ile dizgi/fotodizgi ve fotokesme sektöründe faaliyet gösteren bir. Serigrafi, Baskı, Repografi, Serigrafi, Baskı, Repografi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. FIORORO S.R.L.

  İtalya

  FIORORO S.R.L., yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monte San Savino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. AGOSTINELLI DANIELA

  İtalya

  AGOSTINELLI DANIELA, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Porto Recanati, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. FAEL S.R.L.

  İtalya

  FAEL S.R.L., yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Anghiari, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. OROPURO VICENZA S.R.L.

  İtalya

  OROPURO VICENZA S.R.L., yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Creazzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. NOVACORDA S.R.L.

  İtalya

  NOVACORDA S.R.L., yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arezzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. RUFFINI ERMANNO

  İtalya

  RUFFINI ERMANNO, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Canicatti', İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. I GEMELLI

  İtalya

  I GEMELLI, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Civitella In Val Di Chiana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. TECNOTUBI S.R.L.

  İtalya

  TECNOTUBI S.R.L., yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Altın, Platin, Altın, Platin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Civitella In Val Di Chiana, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz