• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • pnömatik çekiçler

Sonuçlar

Pnömatik çekiçler - Ithalat/Ihracat

 1. MOVINGROUP S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Şirket, plastik contalar ve sipariş üzerine endüstriyel bileşenler geliştirir ve pazarlar. Conta ve plastik işleme sektöründe 30 yılı aşkın süredir edindiği tecrübe ve teknik uzmanlığa sahip kalifiye kişilerden oluşan bir ekibe sahiptir. Movinggroup, denizcilik sektöründeki büyük şirketleri, hidrolik komponent KOBİ'lerini, hafriyat makinesi üreticilerini, endüstriyel tesis inşaatçılarını ve diğer birçok şirketi desteklemektedir. ISO 9001, her sevkiyatın izlenebilirliği.

 2. SOLUDIAM

  Fransa

  Verified by europages badge

  SOLUDIAM, yılında kurulan ve Endüstriyel Hırdavat sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Elmas aletleri, elmaslı diskler, pnömatik çekiç, Elmas aletleri, mermer için elmas diskler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. MAC3

  Fransa

  MAC3, sanayi ve inşaat alanlarında sıkıştırılmış hava çözümleri getirmek için pnömatik çekiç ve hava kompresörleri tasarlar, üretir ve satar. Sanayi uygulamalar : 2.2 ila 315 kW arası sanayi vidalı kompresörler ve anahtar teslim tesisatlar. İnşaat sektörü : pnömatik aletler (darbeli matkaplar ve beton kırıcılar) ve aksesuarları, taşınabilir şantiye kompresörleri, kumlama ve sıvalama malzemesi.

 4. OSM - THE ART OF ENGINEERING

  Portekiz

  OSM - THE ART OF ENGINEERING, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. pnömatik çekiç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bragado, Vila Pouca De Aguiar, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. DWT GMBH

  Almanya

  DWT GMBH, yılında kurulan ve Pnömatik çekiçler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bottrop, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. VOGT BAUGERÄTE GMBH

  Almanya

  VOGT BAUGERÄTE GMBH, yılında kurulan ve Pnömatik çekiçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kompresörler, Kompresörler, Sıkıştırılmış hava sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Weidenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. IHL

  Almanya

  IHL, yılında kurulan ve Pnömatik sistemler ve aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pnömatik çekiçler, Pnömatik silindirler, Pnömatik eklemler, Pnömatik matkaplar, Pnömatik çekiçler, Pnömatik silindirler, Pnömatik eklemler, Pnömatik matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leipzig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TECHNIA SPOL. S R.O.

  Slovakya

  TECHNIA SPOL. S R.O., yılında kurulan ve İş kıyafetleri ve koruyucu kıyafetler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Elmas aletleri, Pnömatik çekiçler, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Elmas aletleri, Pnömatik çekiçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nové Zámky , Slovakya 'de bulunmaktadır.

 4. TOPAC HAMMERS

  İspanya

  TOPAC HAMMERS, yılında kurulan ve Pnömatik çekiçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. binalar için kırıcı deliciler, pnömatik aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Elgeta, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. OFFICINA RONCHI DI LONATI STEFANO

  İtalya

  OFFICINA RONCHI DI LONATI STEFANO, yılında kurulan ve Pnömatik çekiçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hafriyat için yıkım çekiçleri, taşocakları, yeni yedek parça satışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nuvolento, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. FME

  İtalya

  FME, yılında kurulan ve Ağır vasıtalar için tamir ve römork sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. pnömatik çekiç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Treviolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. NORWIT SLOVAKIA, S.R.O.

  Slovakya

  NORWIT SLOVAKIA, S.R.O., yılında kurulan ve Pnömatik çekiçler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. İş makineleri, Pistonlu pompalar, İş makineleri, Pistonlu pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poprad , Slovakya 'de bulunmaktadır.

 1. ZLÍNPROFI S.R.O.

  Çek Cum.

  ZLÍNPROFI S.R.O., yılında kurulan ve Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Boyalar ve cilalar, Pnömatik çekiçler, Boyalar ve cilalar, Pnömatik çekiçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Uherský Brod, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 2. GEBR. SCHAAD AG, RÄDERFABRIK

  İsviçre

  GEBR. SCHAAD AG, RÄDERFABRIK, yılında kurulan ve Taşıtlar - Elektrik ve elektronik komponentler ve yedek parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, Pnömatik çivi tabancaları, Pnömatik vites sistemleri, Pnömatik çekiçler, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, Pnömatik çivi tabancaları, Pnömatik vites sistemleri, Pnömatik çekiçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Subingen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. HYDROFLEX-HYDRAULICS B.V.

  Hollanda

  HYDROFLEX-HYDRAULICS B.V., yılında kurulan ve Pnömatik vites sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Pnömatik çekiçler, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Pnömatik çekiçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oud-Beijerland, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. THOMAS TURTON LTD

  Birleşik Krallık

  THOMAS TURTON LTD, yılında kurulan ve Yıkma makineleri ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pnömatik çekiçler, Pnömatik çekiçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dronfield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. PERLIT PRAHA, SPOL. S R.O.

  Çek Cum.

  PERLIT PRAHA, SPOL. S R.O., yılında kurulan ve Pnömatik çekiçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yapı/bina için motorsuz el aletleri, Yapı/bina için motorsuz el aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Praha 14, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 6. HERA MACHINEFABRIEK B.V.

  Hollanda

  HERA MACHINEFABRIEK B.V., yılında kurulan ve Pnömatik sistemler ve aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pnömatik çekiçler, Pnömatik çekiçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ijmuiden, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. LORENCIC, S.R.O.

  Slovakya

  LORENCIC, S.R.O., yılında kurulan ve Pnömatik sistemler ve aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. İş makineleri, Pnömatik çekiçler, İş makineleri, Pnömatik çekiçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bratislava 2 , Slovakya 'de bulunmaktadır.

 8. TECNOMETAL S.R.L.

  İtalya

  TECNOMETAL S.R.L., yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. iç perdah, pnömatik çekiçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Belforte Monferrato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. MSE-ANLAGENBAU, WASSER- UND SCHLAMMTECHNIK GMBH

  Almanya

  MSE-ANLAGENBAU, WASSER- UND SCHLAMMTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Pnömatik sistemler ve aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Pnömatik çekiçler, Pnömatik çekiçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Remchingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PERMON, S.R.O.

  Çek Cum.

  PERMON, S.R.O., yılında kurulan ve Pnömatik çekiçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Křivoklát, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 3. LINEA, SPOL. S R.O.

  Çek Cum.

  LINEA, SPOL. S R.O., yılında kurulan ve Pnömatik çekiçler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Praha 9 , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 4. ING. PAVOL LANCARIC-LANDAL

  Slovakya

 5. SOCOMEC S.P.A.

  İtalya

 6. C.O.S. DI SABINO CARMELA & C. (S.N.C.)

  İtalya

 7. CUTURI GINO S.R.L.

  İtalya

 8. GAVA ENNIO & EZIO S.N.C.

  İtalya

 9. RÖMER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Şirketimiz 1989 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. İlgili bir üniversite derecesi (B.Sc.., MSc) ve işletme derecesi (MBA) dahil olmak üzere ilgili alanda 40 yıldan fazla uluslararası mesleki deneyime sahibiz. Tanınmış ulusal ve uluslararası dökümhaneler ve model üreticilerine her türlü tüketim mallarının yanı sıra, şekillendirme, kumlama ve karıştırma tesisleri için ihtiyaç ve aşındırma malzemeleri tedarik etmekteyiz. Ayırma çekiçlerinde PowerHammer Company şirketinin satış temsilcisiyiz . Satışlarımızda ihracatın payı %70'in üzerindedir. Almanca, İngilizce ve Fransızca biliyoruz. Zorluklarınıza dikkatle yaklaşıyoruz. BİZİ ARAMANIZ BİZİ MUTLU EDECEKTİR!

 10. RONIX GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Ronix 2004 yılında Almanya'da kurulmuştur. Şirketin işleri büyümeye devam ettikçe, iki popüler iş merkezinde yeni ofisler açtık: B.A.E (Dubai) ve Çin'de. "Üstün kaliteli" araçlar sunmaya kararlıyız. Araştırma ve geliştirme ekibimiz, müşteri ihtiyaç analizi, kalite standardı belirleme ve gerçek hayattaki ürün testlerinin tüm aşamalarını ele almaktadır. Tüm inşaat ve bakım ihtiyaçlarınızda yanınızda olmayı seviyoruz ve 2000'den fazla farklı tipte alet ve 34000 çeşit yedek parça ile neredeyse her işin üstesinden gelmeye hazırız. Makul bir fiyata geniş bir yelpazede yüksek kaliteli takımlar sunmak Ronix'in amacıdır. Kalite, çeşitlilik, uygun fiyatlar, müşteri hizmetleri ve ekip üyelerimize ve müşterilerimize karşı sorumluluk; tüm Ronix üyelerinin her zaman tamamen bağlı olduğu beş temel değerdir. Mükemmellik için çabalıyoruz, bunun için yorulmadan çalışıyoruz. Hedefimiz bir: performans ve inovasyon söz konusu olduğunda ilk akla gelen olmaktır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz