• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • pnömatik çivi tabancaları

Sonuçlar

Pnömatik çivi tabancaları - Ithalat/Ihracat

 1. REINWENT

  Türkiye

  Reinwent is a steel-based product supplier located in Istanbul, Turkey and provides you with high-quality products with competitive prices. As Reinwent, we are experts in the field of steel industry. We work with 70 different manufacturers all over the world mainly in Turkey. Currently, we work with over 25+ countries. Some of the products are Perimeter Security Fencing: •Concertina Flat Wrap Razor Wire •Concertina Spiral Razor Wire •3D Welded Panel Fence •Twin Wire Double Panel Fence •358 High Security Fence •Chainlink Fence Agricultural Fencing: •Barbed Wire Fasteners: •Coil Nails •Common Nails •Plastic Strip Nails •C-Rings •Razor Wire Clips Tools: •Razor Wire Clip Tool •Battery C-Ring Tool Garden Fencing: •Artificial Grass Fence Raw Materials: •Black Annealed Wire •Galvanized Steel Coils •Hot Dip Galvanized Wire Coil •PVC Coated Wire Moreover, Reinwent is the main product manufacturer in Turkey and we supply the all over the world. We have stocks in our warehouse. As Reinwent, we supply several materials even if it is not included in our product range. Also, our products are customizable.

  Tüm ürünler arasında "pnömatik çivi tabancaları"

 2. TORREGGIANI SRL

  İtalya

  TORREGGIANI S.R.L. firması Montavo ilinin Redondesco şehrinde 1974 yılında, Livio ve Carlo Torreggiani ismindeki iki kardeşin o dönemde oldukça deneysel sayılabilecek bir sektörde yer almaya karar verme fikri ile doğdu; Livio faaliyetin ticari kısmını yönetirken daha genç olan Carlo ise üretim ile ilgilendi. Veneto ve Lombardia bölgelerinde, mobilya sektöründe faaliyet gösteren sınırlı sayıdaki müşterilerine sunmak üzere, ilk METALİK ZIMBA TELLERİNİ üreten bir makineyi EL YAPIMI olarak ürettiler. Bugün, kaliteye ve doğaya oldukça özen gösteren TORREGGIANI Srl firması, İtalya'da bu sektörde en önde gelen firmalardan biridir. Yüksek performans gösteren ekipmanları en yeni teknolojik standartlara uygundur. Hammaddenin (tellik çubuk) işlenmesi ile başlayan ve nihai ürüne kadar devam eden entegre üretim prosesi kalite üzerinde sıkı bir kontrol uygulamamıza izin verir. İtalyan pazarında yer almanın yanı sıra, üretimin önemli bir kısmı Avrupa ve diğer Ülkelere ihraç edilmektedir.

 3. BEKSAN CIVI TEL MAKINA IMALAT TIC. VE SAN. A.S.

  Türkiye

  1995 yılında kurulan Bekki Grup bünyesinde 2002 yılında faaliyetlerine başlayan firmamız Beksan, toplam 33.000 m2 alan üzerine kurulmuş olup, 300 çalışanı ile kalite odaklı çalışmaları ve yatırımları ile yılda yaklaşık 40.000 ton çivi üretmektedir. Ürünlerini 60'tan fazla ülkeye ihraç ederek Avrupa'nın önde gelen çivi üreticilerinden biri haline gelmiştir. Sektöründe lider bir firma olarak çevremize ve doğaya önem veriyoruz. Elektrik tüketimimizin %35'ini güneş panellerimizden karşılıyoruz. Hedefimiz, yakın gelecekte tüketimimizin %100'ünü güneş panelleri ve rüzgar türbinlerinden karşılamaktır. Sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olan Beksan, yaptığı çalışmalar karşılığında aldığı ödüller ve ek insan, makine ve kalite yatırımları ile tüm dünyada tanınan ve saygı duyulan bir şirket haline gelmiştir. Çivi ve tel üretim sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı, müşteri taleplerine uygun ürün üretebilme yeteneği ve ileri teknolojisine sahip, üretimde kendi kalite standartları olan, ülkemizin adına global arenada ileriye taşıyan, üst düzey verimlilik sağlamak adına çalışanlarının eğitimine ve yaratıcı düşüncelerine önem veren, sorumluluk bilinciyle çevreye duyarlı, toplum adına sosyal sorumluluk projelerinde yer alan, kültür, sanat ve spora katkıda bulunan bir marka olmak Beksan’ın misyonunu oluşturuyor.

  Tüm ürünler arasında "pnömatik çivi tabancaları"

 4. FIN DI ERCOLI MARIO & C. S.N.C.

  İtalya

  FIN DI ERCOLI MARIO & C. S.N.C., yılında kurulan ve Pnömatik çivi tabancaları sektöründe faaliyet gösteren bir. Çiviler ve küçük çiviler, vıbratör, sıkıştırılmış gaz tesisatı, Çiviler ve küçük çiviler, pnömatik ve hidropnömatik ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montecosaro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SOCIETE DE PROSPECTION ET D'INVENTIONS TECHNIQUES(SPIT)

  Fransa

  SOCIETE DE PROSPECTION ET D'INVENTIONS TECHNIQUES(SPIT), yılında kurulan ve Ağaç işleri - elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşınabilir aletler, Elektrikli el matkapları, Pnömatik çivi tabancaları, Taşınabilir aletler, Elektrikli el matkapları, çivi makineleri, Pnömatik çivi tabancaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bourg Les Valence, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. RGN EUROPE

  Danimarka

  RGN EUROPE, yılında kurulan ve Pnömatik çivi tabancaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. çiv çakma tabancaları, pnömatik tabancalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rønde, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 2. GEBR. SCHAAD AG, RÄDERFABRIK

  İsviçre

  GEBR. SCHAAD AG, RÄDERFABRIK, yılında kurulan ve Taşıtlar - Elektrik ve elektronik komponentler ve yedek parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, Pnömatik çivi tabancaları, Pnömatik vites sistemleri, Pnömatik çekiçler, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, Pnömatik çivi tabancaları, Pnömatik vites sistemleri, Pnömatik çekiçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Subingen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. RICHARD SCHULZE GESELLSCHAFT FÜR HEFT- UND NAGELTECHNIK MBH

  Almanya

  RICHARD SCHULZE GESELLSCHAFT FÜR HEFT- UND NAGELTECHNIK MBH, yılında kurulan ve Pnömatik aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pnömatik sistemler ve aletler, Pnömatik çivi tabancaları, Pnömatik sistemler ve aletler, Pnömatik çivi tabancaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wölfersheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. JIANLONG CHEMICAL

  Amerika Birleşik Devletleri

  JIANLONG CHEMICAL, yılında kurulan ve Pnömatik çivi tabancaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, The City Of Yanshi, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 5. AIRTECHNOLOGY S.R.L.

  İtalya

  AIRTECHNOLOGY S.R.L., yılında kurulan ve Pnömatik sistemler ve aletler sektöründe faaliyet gösteren bir. Alet ve hırdavat, Pnömatik çivi tabancaları, Alet ve hırdavat, Pnömatik çivi tabancaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reggiolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. COSTA EUGENIO S.R.L.

  İtalya

  COSTA EUGENIO S.R.L., yılında kurulan ve Pnömatik sistemler ve aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Alet ve hırdavat, Pnömatik çivi tabancaları, Alet ve hırdavat, Pnömatik çivi tabancaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. AVRMET

  Beyaz Rusya

  AVRMET, yılında kurulan ve Pnömatik çivi tabancaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. özel pnömatik el aletleri, çiv çakma tabancaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 1. A.B.M. UTENSILERIA PNEUMATICA DI BORDESE MAURIZIO & C. S.A.S.

  İtalya

  A.B.M. UTENSILERIA PNEUMATICA DI BORDESE MAURIZIO & C. S.A.S., yılında kurulan ve Pnömatik sistemler ve aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Alet ve hırdavat, Pnömatik çivi tabancaları, Alet ve hırdavat, Pnömatik çivi tabancaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Racconigi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CONTI ADAMO

  İtalya

  CONTI ADAMO, yılında kurulan ve Pnömatik sistemler ve aletler sektöründe faaliyet gösteren bir. Alet ve hırdavat, Pnömatik çivi tabancaları, Alet ve hırdavat, Pnömatik çivi tabancaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tavullia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. KRAMER EN DUYVIS-HOLDING B.V.

  Hollanda

  KRAMER EN DUYVIS-HOLDING B.V., yılında kurulan ve Pnömatik sistemler ve aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pnömatik çivi tabancaları, Pnömatik çivi tabancaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaandam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. I.P.I. S.A.S. DI BOCCIA PALMA & C.

  İtalya

 5. DEL.MA S.R.L.

  İtalya

 6. T.S.A. TECNOLOGIE SPECIALI APPLICATE S.R.L.

  İtalya

 7. HOLMS FINMEKANIK APS

  Danimarka

 8. C.S.F. DI BASTA NICOLA

  İtalya

 1. META CHIODATRICI E PUNTI METALLICI S.R.L.

  İtalya

 2. OLIMPIA CHIODATRICI S.R.L.

  İtalya

 3. BLU SERVICE S.R.L.

  İtalya

 4. K.S.V. S.R.L.

  İtalya

 5. BANCALA' DISTRIBUZIONE S.R.L.

  İtalya

 6. NEW EREDI GANDOLFO

  İtalya

 7. DUP S.R.L.

  İtalya

 8. R.U.P. S.R.L.

  İtalya

 9. O.M.G.B. DI GAMBERINI STEFANO

  İtalya

 10. LUTENA VAKUUM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Her sektör için vakum sevk sistemlerinin üretimi ve satışı, sistem çözümleri ve özel filtre teknikleri. Pnömatik bileşenler ve kumanda sistemleri ile birlikte komple çözümler. Diğer ürünlerimiz: Otomasyon tekniği, pnömatik soket bağlantıları, vakum sevk sistemleri, vakum bileşenleri, vakum tekniği, basınçlı hava bileşenleri, ince toz filtresi, kaba toz filtresi.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz