• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • pnömatik aletler

Sonuçlar

Pnömatik aletler - Ithalat/Ihracat

 1. VACO FRANCE

  Fransa

  Verified by europages badge

  Vaco, tüm Fransa’da yer alan ticari ağı üzerinden kesici alet (uçlar, frezeler, pafta, yiv, dişler, ...) serisi sunmaktadır. HSS, karbür ve CBN. Aynı zamanda, makine takımlarınızı sıkma, dikey ve yatay flanş ve bağlantılar ile donatıyoruz. Kırk yılı aşkın süredir aynı zamanda, VALCUT matkaplarının da distribütörünü yapıyoruz. 4 grup çevresinde seri : metal aletleri, paslanmaz aletler, metroloji aletleri ve bina için aletler. VACO France, makine takımları donanımı ve metal çalışma için yenilikçi ve kaliteli geniş bir alet serisi sunmaktadır.

 2. MOVOMECH INTERNATIONAL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Komple elleçleme sistemlerinin gerçekleştirilmesine ek olarak, ergonomik iş yeri tasarımının yanı sıra akılcı malzeme elleçleme alanındaki sorunları çözmenize yardımcı olan üreticiden bağımsız hizmetler de sunmaktayız. Proje hizmetleri: İşyeri analizleri, işyeri değerlendirmeleri. Düzenlerin ve süreç simülasyonlarının oluşturulması. pnömatik ve elektrikli kumandaların oluşturulması. tarih izlemeli proje yönetimi. CATIA V5, Inventor, Microstation vb. 2 ve 3 boyutlu ekipman yapımı.. Servis hizmetleri: Taşıma sistemleri ve özel tesislerin montajı, bakımı ve devreye alınması. Almanya içinde 24 saat servis. İşletme ve bakım personelinizle eğitim programlarının yürütülmesi. Üretimin başlangıcında devreye alma desteği. Adaptasyon ve dönüştürme çalışmaları da dahil olmak üzere. üretiminizdeki malzeme akışlarının optimizasyonu. Yasal yönergelere göre TÜV onayları ve UVV bilirkişi incelemeleri.

 3. RONIX GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Ronix 2004 yılında Almanya'da kurulmuştur. Şirketin işleri büyümeye devam ettikçe, iki popüler iş merkezinde yeni ofisler açtık: B.A.E (Dubai) ve Çin'de. "Üstün kaliteli" araçlar sunmaya kararlıyız. Araştırma ve geliştirme ekibimiz, müşteri ihtiyaç analizi, kalite standardı belirleme ve gerçek hayattaki ürün testlerinin tüm aşamalarını ele almaktadır. Tüm inşaat ve bakım ihtiyaçlarınızda yanınızda olmayı seviyoruz ve 2000'den fazla farklı tipte alet ve 34000 çeşit yedek parça ile neredeyse her işin üstesinden gelmeye hazırız. Makul bir fiyata geniş bir yelpazede yüksek kaliteli takımlar sunmak Ronix'in amacıdır. Kalite, çeşitlilik, uygun fiyatlar, müşteri hizmetleri ve ekip üyelerimize ve müşterilerimize karşı sorumluluk; tüm Ronix üyelerinin her zaman tamamen bağlı olduğu beş temel değerdir. Mükemmellik için çabalıyoruz, bunun için yorulmadan çalışıyoruz. Hedefimiz bir: performans ve inovasyon söz konusu olduğunda ilk akla gelen olmaktır.

 4. BIAX - SCHMID & WEZEL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Schwaben bölgesinde 1919 yılında kurulmuş bir aile işletmesi olan Schmid & Wezel GmbH şirketi, metal işleme endüstrisi için BIAX markası altında yüksek hassasiyete sahip, yüksek kaliteli pnömatik ve elektrikli aletler üretmektedir. BIAX, çapak giderme çözümlerinde bir uzmandır.

 5. TEMIS ITALY

  İtalya

  Verified by europages badge

  10 yılı aşkın bir süredir tüm Avrupa'da ve ayrıca tüm diğer kıtalarda lastik üreticilerine ve kaplayıcılara alet, malzeme ve eğitim hizmetleti sağlıyoruz. Yeni ve kaplanmış lastiklerin görünümü ve algılanan kalitesi için önemli bir süreç olan lastik kalıplarının temizlenmesi ve bakımı ekipmanları konusunda uzmanız. Lastik üreticilerine ve kaplayıcılara hem yenilikçi çözümler hem de geçerliliği kanıtlanmış teknolojiler sunuyoruz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ALEX FABER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALEX FABER GMBH, yılında kurulan ve Pnömatik aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Auerbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PREVOST

  Fransa

  Verified by europages badge

  PREVOST, yılında kurulan ve Basınçlı hava aletler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pnömatik aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Annecy-Le-Vieux Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. WERDER DRUCKLUFTTECHNIK INH. MARKUS FASSL

  Almanya

  Verified by europages badge

  WERDER DRUCKLUFTTECHNIK INH. MARKUS FASSL, yılında kurulan ve Pnömatik aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hava kompresörler, Kapatma vanaları, vidalı kompresör parçaları, Hava kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Altendiez, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. EG-EM ELEKTRONIK DIS TICARET ITHALAT - IHRACAT LTD. STI

  Türkiye

  1998 Yılında faaliyete başlamış olan Eg-Em Elektronik LTD.ŞTİ. imalat Sanayinin ihtiyacı olan alet ve ekipmanların temini için konusunda dünya lideri firmaların temsilciliklerini yürütmektedir. Havalı, Elektronik Kontrollü Montaj Ekipmanlarında Japonya orijinli URYU, Tork Test, Kontrol ve Kalibrasyon cihazlarında Almanya orijinli SCHATZ, Perçin, Perçin tabancası ve Perçinleme Sistemlerinde Almanya orijinli GESIPA, Montaj ekipmanları, Yüksek Torklu Havalı ve Elektrikli Montaj Sistemlerinde Amerika orijinli AIMCO, Elektrikli Tornavida Motorlarında Japonya orijinli DELVO, Şarjlı El Aletlerinde Japonya Orjinli PANASONIC, Vida Dizme ve Besleme Sistemlerinde Japonya orjinli NITTO SEIKO, Havalı Vinç ve Ceraskallarda Japonya orjinli TOKU, Ergo-Drive Lokma ve Adaptörlerde Japonya Orjinli KO-KEN firmalarının temsilcilikleri satış, satış sonrası yedek parça ve servis destekleri ile sağlanmaktadır. Otomotiv, otomotiv yan sanayi, enerji, beyaz eşya, elektrik, elektronik, genel makine imalatı başta olmak üzere montaj ağırlıklı tüm sektörlere deneyimli satış ve servis kadrosu ile hizmet etmektedir.

 5. UNOX VALVE

  Türkiye

  UNOX started its activities in Imes Industrial Zone in 1992 and continues to offer customer-oriented, quality and correct product service together. Since the first day we started manufacturing, we have gained serious experience in many products, especially solenoid valves and actuators, with our devoted work, and we are working to provide the best service to our customers by adding steam trap and control valves to our production capabilities. We continue to be a reliable solution partner for our customers in many parts of the world, with complementary product groups in changing and developing market conditions, for industrial installation users. UNOX is also the representative in Turkey of Fantini Cosmi, an Italian company that has developed expertise in many fields from pressure control to flow and level temperature control, from civil automation to air conditioning, ventilation and even air treatment. Our company with high production capacity; With its expert technical and administrative staff, it strives to add value to its country with all its might and offers its customers sustainable, long-lasting products that require low maintenance costs.

 1. MWT GMBH

  Almanya

  1989–1999 Dr. Deyan Guan , Hamburg'da MWT GmbH şirketini kurdu. Kurucumuz, teknolojik araştırma ve geliştirme faaliyetlerini MicroWaveTechnologie unvanı altında yürütmekteydi. Sadece bir yıl sonra baskılı devre kartına işine girdi. Çin ile olan ticari ilişkiler, otomotiv sanayisi için vidalama alet ve makinelerin ithalatı ve ihracatı ile daha da derinleşti. 2000–2009 MWT GmbH şirketinin en önemli işbirliği ortakları kuruldu - Şangay'da MWT International Trading Co. Ltd. ve Chang-chun’da MWT Tool & Equipment Co. Ltd. Akü şarj sistemlerinin geliştirilmesi ile MWT GmbH, otomotiv endüstrisindeki konumunu sağlamlaştırdı. 2010–2019 MWT GmbH, otomotiv sanayisi için ürettiği sistemlerin, aletlerin ve makinelerin yanı sıra baskılı devre kartı işinde de kendini kanıtladı. MWT araştırma ve geliştirme ekibin şimdi, talep odaklı ürünlerin, piyasa araştırmasından pazar olgunluğuna kadar olan tüm üretim süreci üzerine odaklanmaktadır.

 2. BARBARA BOSSOLINI B.B.

  İtalya

  B.B mobilya üreticileri, halıcılar, doğramacılar, ayakkabı üreticileri, tersaneler, müteahhitler ve ambalaj tedarikçilerine ürün vererek agraf ve ambalaj çözümleri getirir. Ayrıca, üretiminizde en uygun malzeme ve aletleri satın almanızı tavsiye edebiliriz. Uygun fiyatlarla ve yedek parçalar üzerinde özel bir garanti ile uzman teknisyenler tarafından gerçekleştirilen onarım ve destek hizmetleri.

 1. MAC3

  Fransa

  MAC3, sanayi ve inşaat alanlarında sıkıştırılmış hava çözümleri getirmek için pnömatik çekiç ve hava kompresörleri tasarlar, üretir ve satar. Sanayi uygulamalar : 2.2 ila 315 kW arası sanayi vidalı kompresörler ve anahtar teslim tesisatlar. İnşaat sektörü : pnömatik aletler (darbeli matkaplar ve beton kırıcılar) ve aksesuarları, taşınabilir şantiye kompresörleri, kumlama ve sıvalama malzemesi.

 2. KUKAMET TOGGLE CLAMPS

  Türkiye

  KUKAMET TOGGLE CLAMPS, yılında kurulan ve Pnömatik aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. EURO INDUSTRIE

  Fransa

  EURO INDUSTRIE, yılında kurulan ve Pnömatik aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Doğramacılık - Motorlu seyyar aletler, Güvenlik ayakkabıları, hırdavat, şerit testere sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Creutzwald, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. COMINGERSOLL - COMÉRCIO E INDÚSTRIA DE EQUIPAMENTOS S.A

  Portekiz

  COMINGERSOLL - COMÉRCIO E INDÚSTRIA DE EQUIPAMENTOS S.A, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kompresörler, Pnömatik aletler, endüstriyel ekipman, Kompresörler, Pnömatik aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carnaxide, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. KDT GMBH KOMPRESSOREN- UND DRUCKLUFTTECHNIK

  Almanya

  KDT GMBH KOMPRESSOREN- UND DRUCKLUFTTECHNIK, yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hava kompresörler, Pnömatik aletler, Hava kompresörler, basınçlı hava sistemi tesisi ve ekipmanları, Pnömatik aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reutlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. AR SRL

  İtalya

  AR SRL, yılında kurulan ve Pnömatik aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tamir malzemeleri, metal kablolar, prefabrik ürünler – metal sac, gabyonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. SAPHORE EQUIPEMENTS

  Fransa

  SAPHORE EQUIPEMENTS, yılında kurulan ve Lastikler ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dış lastikler, Pnömatik aletler, Dış lastikler, Pnömatik aletler, pnömatik, lastikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mazeres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. PHU SZCZEPAN. WYPOSAŻENIE WULKANIZACJI I WARSZTATÓW

  Polanya

  PHU SZCZEPAN. WYPOSAŻENIE WULKANIZACJI I WARSZTATÓW, yılında kurulan ve Pnömatik aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Jabłonna, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. VAUPEL GMBH

  Almanya

  VAUPEL GMBH, yılında kurulan ve Pnömatik aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. püskürtmeli tabancalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Biedenkopf-Wallau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. EURO HERRAMIENTAS SA

  İspanya

  EURO HERRAMIENTAS SA, yılında kurulan ve Pnömatik sistemler ve aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Pnömatik aletler, Pnömatik aletler, otomatik vida sıkma makinaları, sıkma mekanizmaları, sıkma aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alcobendas, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. BAMAX SRL

  İtalya

  BAMAX SRL, yılında kurulan ve Basınçlı hava aletler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. kompresörler, pompalar, pnömatik aletler, spiraller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rivoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. PARTECH

  Lüksemburg

  PARTECH, yılında kurulan ve Pnömatik aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, endüstriyel ekipman, endüstriyel gereçler, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ehlange, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 5. MAPPTOOLS S.R.L.

  İtalya

  MAPPTOOLS S.R.L., yılında kurulan ve Kaldırıcı taşıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pnömatik aletler, sıkma mekanizmaları, Pnömatik aletler, pnömatik aletler, endüstriyel pnömatik aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rho, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. BLACK ET DECKER (BELGIUM)

  Belçika

  BLACK ET DECKER (BELGIUM), yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bataryalar, Pnömatik aletler, Açıcı makine aletleri, Bataryalar, Pnömatik aletler, bahçe el aletleri, Açıcı makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mechelen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. DEPRAG SCHULZ GMBH & CO. KG

  Almanya

  DEPRAG SCHULZ GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Pnömatik sistemler ve aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pnömatik aletler, Pnömatik aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. OUTILS PNEUMATIQUES GLOBE

  Fransa

  OUTILS PNEUMATIQUES GLOBE, yılında kurulan ve Pnömatik sistemler ve aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pnömatik aletler, Diş açma - Makine aletleri, Pnömatik aletler, Diş açma - Makine aletleri, Pnömatik dişli kesme kolları, pnömatik vidalama aletleri için şaryolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Garenne Colombes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. LEGA - CENTRUM OBSŁUGI LAKIERNICTWA

  Polanya

  LEGA - CENTRUM OBSŁUGI LAKIERNICTWA, yılında kurulan ve Boyalar ve cilalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. endüstriyel laklar, polyester reçineler, zımpara bezleri, pnömatik aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Białystok, Polanya 'de bulunmaktadır.

 10. VIRTON ELECTRO DIESEL & HYDRAULIQUE

  Belçika

  VIRTON ELECTRO DIESEL & HYDRAULIQUE, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pnömatik aletler, otomobiller için sökülebilir elektronik parçalar, hidrolik ve pnömatik elemanlar, Pnömatik aletler, hidrolik bileşenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St-Mard, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz