• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • pnömatik bağlamalar

Sonuçlar

Pnömatik bağlamalar - Ithalat/Ihracat

 1. WALTHER-PRÄZISION

  Almanya

  Verified by europages badge

  WALTHER-PRÄZISION, Carl Kurt Walther GmbH & Co. KG (kuruluşu 1931), 1951 yılından bu yana sıvıların, buharların, gazların, elektrik ve optik sinyallerin ve güç akışının iletilmesi ve kesilmesi gereken durumlar için tekli ve çoklu kavrama sistemleri ve Docking sistemleri geliştirmekte ve üretmektedir. DN 2 ile DN 100 arasındaki nominal boyutlarda ve vakumdan 2.000 bara kadar işletme basınçlarında çalışan hızlı kavramalar, ayrıca clean-break, full-flow veya breakaway teknolojisi.

 2. TEKNOMET BAGLANTI ELEMANLARI LTD STI

  Türkiye

  Tekno-met Bağlantı Elemanları Ltd Şti, 2003 yılında kurulmuş bir firmadır. Hidrolik, pnömatik, su ve sıcaklık kontrol sistemleri için çeşitli bağlantı elemanları, otomatik rakorlar üretimi gerçekleştirmektedir. Firma, yaklaşık olarak 30 ülkeye ihracat gerçekleştirme olup, ana ihracat ülkeleri Avrupa Birliği'nde yer alan ülkelerdir. İtalya, İspanya, Portekiz, Rusya, Çekya, Polonya gibi ülkelere ihracat gerçekleştiren firma, 5000 m2'lik yerinde, üretim ve ihracat çalışmalarına devam etmektedir. ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi ile sertifikalandırılmış olan firma, üst düzey müşteri memnuniyetini hedefleyen, talep edilen ürünleri, istenen kalite ve fiyatlarda ürün sunmak ve dünya pazarlarında yer almak hedefindedir. Alanında uzman ve kalifiye kadrosu, en üst düzey makine ve ekipman ile firma, günden güne büyüyen ve gelişen bir organizasyondur. Bağlantı elemanları taleplerinizde, stok ürünler ya da size özel çözümler için bizlerle iletişim kurmanızı dileriz.

 3. HBE BAGLANTI ELEMANLARI SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  HBE BAGLANTI ELEMANLARI SAN. VE TIC. LTD. STI., yılında kurulan ve Pnömatik bağlamalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mekanik kavrama aletleri, Mekanik kavrama aletleri, reküperatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. GEORG GMBH

  Almanya

  GEORG GMBH, yılında kurulan ve Pnömatik bağlamalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Breitscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HÜCOBI GMBH

  Almanya

  HÜCOBI GMBH, yılında kurulan ve İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Musluklar ve valfler, Pnömatik bağlamalar, Kompresörler, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Musluklar ve valfler, Pnömatik bağlamalar, Kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bielefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HYDRAULIK-SERVICE A. MÜLLER E.K.

  Almanya

  HYDRAULIK-SERVICE A. MÜLLER E.K., yılında kurulan ve Pnömatik bağlamalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Rheine, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FLUIDIFY FT GMBH

  Avusturya

  FLUIDIFY FT GMBH, yılında kurulan ve Pnömatik bağlamalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Wolfurt, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. AIRFIT GMBH & CO. KG

  Almanya

  AIRFIT GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Pnömatik bağlamalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nettersheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. STEINCONNECTOR GMBH

  Almanya

  STEINCONNECTOR GMBH, yılında kurulan ve Musluklar ve valfler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pnömatik bağlamalar, Pnömatik bağlamalar, Hızlı bağlantılı diller için alıcı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wermelskirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. TEKNO-MET

  Türkiye

  TEKNO-MET, yılında kurulan ve Pnömatik bağlamalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kocaeli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. KNIEPS & KOMM GMBH

  Almanya

  KNIEPS & KOMM GMBH, yılında kurulan ve Pnömatik bağlamalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AFT SYSTEMS STANKIEWICZ

  Almanya

  AFT SYSTEMS STANKIEWICZ, yılında kurulan ve Pnömatik bağlamalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Kaiserslautern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. FRÜHBER GMBH & CO. KG

  Almanya

  FRÜHBER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Pnömatik bağlamalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Herten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. RTC TEC COUPLINGS TECHNOLOGY

  Türkiye

  RTC TEC COUPLINGS TECHNOLOGY, yılında kurulan ve Pnömatik bağlamalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çabuk bağlayıcılar, dönerli hızlı rakor sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tuzla / Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. DRUCKLUFTKONTOR GMBH

  Almanya

  DRUCKLUFTKONTOR GMBH, yılında kurulan ve Pnömatik bağlamalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kompresörler, Sıkıştırılmış hava, Kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Weinsberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. EBS QUICK COUPLINGS

  Türkiye

  EBS QUICK COUPLINGS, yılında kurulan ve Pnömatik bağlamalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. MAXSAFE GLOBAL

  Birleşik Krallık

  MAXSAFE GLOBAL, yılında kurulan ve Pnömatik bağlamalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Basınçlı hava aletler ve sistemler, Nakış ve dantel, Sıkıştırılmış hava, Basınçlı hava aletler ve sistemler, birleştirme tezgahları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Prescot Merseyside, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. CAST FLUID POWER LTD

  Birleşik Krallık

  CAST FLUID POWER LTD, yılında kurulan ve Pnömatik bağlamalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Pnömatik bağlantılar, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, esnek onarım, Hidrolik hortumlar, Pnömatik bağlantılar, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bristol, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. IP SPANNTECHNIK GMBH

  Almanya

  IP SPANNTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Pnömatik bağlamalar, Makine aletleri - Metal İşleme, Pnömatik bağlamalar, Makine aletleri - Metal İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sundern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. DIXON DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  DIXON DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Esnek ince borular - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Pnömatik bağlamalar, İç lastikler, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Pnömatik bağlamalar, İç lastikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Troisdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ILLER PNEUMATIK FLUID-TECHNIK-SYSTEME GMBH

  Almanya

  ILLER PNEUMATIK FLUID-TECHNIK-SYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Pnömatik eklemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pnömatik sistemler ve aletler, Pnömatik bağlamalar, Basınçlı hava aletler ve sistemler, Pnömatik sistemler ve aletler, Pnömatik bağlamalar, Basınçlı hava aletler ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Buch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GIACALONE BIAGIO

  İtalya

  GIACALONE BIAGIO, yılında kurulan ve Pnömatik sistem parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Pnömatik bağlamalar, pnömatik aksesuarlar, pnömatik endüstrisi aksesuarları, Pnömatik bağlamalar, yol lastiği ekipmanı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marsala, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CAMOZZI BENELUX B.V.

  Hollanda

  CAMOZZI BENELUX B.V., yılında kurulan ve Pnömatik bağlamalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. vakum sistemi için bileşenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nieuwerkerk Aan Den Ijssel, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. FLEX-SEAL COUPLINGS LTD

  Birleşik Krallık

  FLEX-SEAL COUPLINGS LTD, yılında kurulan ve Pnömatik sistemler ve aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pnömatik bağlamalar, Pnömatik bağlamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barnsley, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. IMI NORGREN LIMITED

  İrlanda

  IMI NORGREN LIMITED, yılında kurulan ve Pnömatik sistemler ve aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pnömatik bağlamalar, Pnömatik bağlamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dublin, İrlanda 'de bulunmaktadır.

 6. ESCO AANDRIJVINGEN B.V.

  Hollanda

  ESCO AANDRIJVINGEN B.V., yılında kurulan ve Pnömatik sistemler ve aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pnömatik bağlamalar, Pnömatik bağlamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alphen Aan Den Rijn, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. GEA NIRO GMBH

  Almanya

  GEA NIRO GMBH, yılında kurulan ve Ofisler ve endüstriyel binaların donatım hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pnömatik bağlamalar, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler, Pnömatik bağlamalar, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Müllheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. J J BCN INTERNACIONAL S.A.

  İspanya

  J J BCN INTERNACIONAL S.A., yılında kurulan ve Pnömatik sistemler ve aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pnömatik bağlamalar, Pnömatik bağlamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cardedeu, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. EURO EXEDY KUPLUNG KFT.

  Macaristan

  EURO EXEDY KUPLUNG KFT., yılında kurulan ve Pnömatik sistemler ve aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pnömatik bağlamalar, Pnömatik bağlamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tatabanya, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 10. PAGG COMPONENTS & SYSTEMS AG

  İsviçre

  PAGG COMPONENTS & SYSTEMS AG, yılında kurulan ve Pnömatik vites sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Pnömatik bağlamalar, Pnömatik bağlamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seedorf, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz