• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • pnömatik bağlantılar

Sonuçlar

Pnömatik bağlantılar - Ithalat/Ihracat

 1. RIEGLER & CO.KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  RIEGLER & Co. KG 80 yılı aşkın bir süredir basınçlı hava teknolojisi ve pnömatik alanlarında yenilikçi bir iş ortağı olmayı sürdürmüştür ve bugün Almanya'nın en büyük tedarikçilerinden biridir.Ürün yelpazesi, bakım cihazları, in-line basınç regülatörleri ve filtreleri, özel pnömatik yağ, basınç ve sıcaklık ölçümü, valf ve kapatma valfleri, emniyet bilyeli valfleri, silindirler, hortum kopma emniyet valfleri, emniyet valfleri, vakum teknolojisi, hızlı bağlantı ve emniyet kavramaları, susturucular, rakorlar, hortum sarıcılar, hortum tutucular, hortumlar, hava tabancaları, emniyet supapları ve aksesuarlardan oluşmaktadır. A'dan Z'ye 35.000 kalem ürün bulunmaktadır. RIEGLER SAFETY ürün paleti de bir yenilik olarak, emniyetle ilgili ve enerji açısından verimli bileşenler içerir. Ayrıca, RIEGLER kullanıma hazır sistem çözümleri ve münferit yapı grupları sunar ve karmaşık ve zorlu işlerde güvenilir iş ortağınızdır. Danışmanlık, tasarım, mühendislik ve örnekleme ile garantili basit, kullanışlı ve güvenilir işlemler.

 2. LUTENA VAKUUM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Her sektör için vakum sevk sistemlerinin üretimi ve satışı, sistem çözümleri ve özel filtre teknikleri. Pnömatik bileşenler ve kumanda sistemleri ile birlikte komple çözümler. Diğer ürünlerimiz: Otomasyon tekniği, pnömatik soket bağlantıları, vakum sevk sistemleri, vakum bileşenleri, vakum tekniği, basınçlı hava bileşenleri, ince toz filtresi, kaba toz filtresi.

 3. HAAG + ZEISSLER MASCHINENELEMENTE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HAAG + ZEISSLER, 40 yılı aşkın deneyime sahip bir yüksek teknoloji şirketidir. Yıllar içinde, her zaman küresel bir pazara odaklanarak, döner eklem ve boru bağlantılarının önde gelen üreticilerinden biri haline geldik. Yüksek ürün kalitesinin (Made in Germany) büyük teknik yeterliliği ve köklü deneyimimiz sayesinde, müşterilerimizin zorluklarına yönelik çözümler üretmekteyiz. Hedeflerimiz: %100 müşteri memnuniyeti, %0 hata oranı ve mümkün olan en iyi hizmet. Uygulama alanlarından sadece birkaç örnek vermek gerekirse, makine, kimya, elektrik, ilaç ve çelik sanayileri için döner eklemler ve döner boru mafsallar geliştirmekte, tasarlamakta ve üretmekteyiz. Ürünlerimiz hem soğuk hem de sıcak su, buhar, ısı transfer yağları, hidrolik yağ, basınçlı hava, çeşitli gazlar, soğutucu yağlama maddeleri, vakum ve diğer birçok ortam için uygundur.

 4. BIVAL SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Bival spa şirketi çok başlıklı 21, transferli 3 ve elmas uçlu 21 torna tezgahından oluşan makine parkıyla 3000 m² kapalı alana sahip bir tesiste faaliyet göstermektedir. Makinelerin sürekli geliştirilmesi ve personelin zamanla daha deneyimli ve eğitimli hale gelmesi, ticaret bölümü personelinin aralıksız çalışmaları sayesinde gün geçtikçe sayıları daha da artan müşterilerimize hizmet verme ve onların pnömatik, elektronik, bahçecilik ve mobilyacılık sektörlerindeki taleplerini karşılama olanağına kavuştuk. Bival, ölçüye göre parça üretmekte ve sürekli olarak toplam kaliteyi yükseltmeyi amaçlamakta ve ürettiklerini hassas S.P.C. (Statistical Process Control) kontrol süreçlerinden geçirmektedir. (bilgisayar destekli kontrol). Üretim prosedürlerinde uyguladığımız sürekli iyileştirmeler SINCERT DNV UNI EN ISO 9001: 2008 kalite sistemi sertifikasını almaya hak kazanmamızı sağlamıştır. Mükemmel bir kalite/fiyat oranı ve aldığımız siparişleri en kısa sürede yerine getiriyor olmamız bizim en güçlü kozlarımızı oluşturmaktadır.

 5. ÖZTEKNIK REKOR TORNA HIDROLIK SAN. VE TIC. LTD.ŞTI.

  Türkiye

  Özteknik Rekor 1990 yılında faaliyetlerine başlamıştır. 2003 yılından bu yana Ostim/Ankara‘daki yerleşkesinde üretim ve hizmet sunmaya devam etmektedir. ÖZTEKNİK REKOR Çalışanlarımız, müşterilerimiz, ürün ve hizmet tedarikçilerimizden oluşan sosyal paydaşlarımızla kurumsal ve toplumsal sorumluluğumuz bilinciyle kendimizi geliştirmek ve hep daha iyisini sunmak. 21. yüzyılın değişen pazar koşulları, müşteri tercihleri ve rekabetçi ortamda kaliteyi ön planda tutarak ürettiğimiz ürünlerde ve sunduğumuz hizmetlerde, öncü ve saygın bir kuruluş olmanın verdiği bilinçle sektörde hep öncü olmak ve örnek alınan bir firma olmak. Tüm ürünlerimiz ve hizmetlerimiz deneyimli kadromuzun, tasarım/planlama, üretim, tedarik, montaj ve bakım aşamalarında sıkı denetim ve çalışması ile ortaya çıkar. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniteyi esastır. Planlanan zamanda yetiştirilen üretim ve tedarik süreçleri ile kaliteli hizmet ve ürün üretirken müşterilerimizin işlerine odaklanmalarını sağlıyoruz. - Tasarım, üretim, tedarik ve satış sonrası desteğimizle talep edilen ürünü sadece zamanında yetiştirmekle kalmıyoruz en iyi kaliteyi sunuyoruz. - Yüksek teknoloji kullanarak malzeme kalitesi ile birlikte üretim ve tedarik aşamasında da tüm faktörleri değerlendirerek kaliteden ödün vermeden üretiyoruz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PNEUFLEX PNEUMATIC CO., LTD

  Çin

  Pneuflex şirketi, kilitleme rakoru, pnömatik rakor, hızlı bağlantı rakoru, tek dokunmalı boru rakoru, sinterlenmiş susturucu, pirinç boru bağlantı parçası, akış kontrol vanası ve boru üretmektedir. Otuzu aşkın ülkede distribütörleri ve müşterileri bulunan Pneuflex dünya çapındaki müşterilerine katma değer veren hizmetler sağlarken, distribütörlerin ide pazar payını arttırmak ve nihaî müşterilerinden giderek daha fazla güven kazanmak suretiyle desteklemektedir. Pneuflex, kazan - kazan türü işler yaratmak amacıyla, distribütörleriyle yakın bir işbirliği içinde çalışmaktadır.

 2. EISELE GMBH

  Almanya

  Geride bıraktığımız on yıllarda bağlantı çözümleri konusunda lider bir tedarikçi haline gelmiş olan Eisele, yüksek kaliteli metal konnektörleri geliştirmekte, üretmekte ve satmaktadır.

 3. A&P TECHNIK PETERSDORFF

  Almanya

  A&P TECHNIK PETERSDORFF, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Pnömatik bağlantılar, pnömatik devre aksesuarları, Pnömatik silindirler, Pnömatik bağlantılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Zwischenahn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ENIGMA TOGGLE CLAMPS

  Türkiye

  ENIGMA TOGGLE CLAMPS, yılında kurulan ve Metal tutturucular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pnömatik bağlantılar, Pnömatik bağlantılar, tespitleme sistemleri, Telli mandallar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. MIDI PNEUMATIK OHG

  Almanya

  MIDI PNEUMATIK OHG, yılında kurulan ve Pnömatik bağlantılar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Allmersbach Im Tal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ASCO NUMATICS

  Fransa

  ASCO NUMATICS, yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Pnömatik bağlantılar, Elektrovanalar, Pnömatik bağlantılar, pnömatik kumandalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lucé, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. DR. EBERL MBE-KOMPONENTEN GMBH

  Almanya

  DR. EBERL MBE-KOMPONENTEN GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pnömatik sistemler ve aletler, Basınçlı hava aletler ve sistemler, Pnömatik bağlantılar, Basınçlı hava tesisatları, Pnömatik sistemler ve aletler, Basınçlı hava aletler ve sistemler, Pnömatik bağlantılar, Basınçlı hava tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Weil Der Stadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. TBT TECHNISCHES BÜRO TRAFFA E. K.

  Almanya

  TBT TECHNISCHES BÜRO TRAFFA E. K., yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Pnömatik sistemler ve aletler, Basınçlı hava aletler ve sistemler, Pnömatik bağlantılar, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Pnömatik sistemler ve aletler, Basınçlı hava aletler ve sistemler, Pnömatik bağlantılar, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waiblingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AXEL KANTIMM - INDUSTRIEBEDARF -

  Almanya

  AXEL KANTIMM - INDUSTRIEBEDARF -, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Pnömatik sistemler ve aletler, Basınçlı hava aletler ve sistemler, Pnömatik bağlantılar, Kompresörler, Pnömatik sistemler ve aletler, Basınçlı hava aletler ve sistemler, Pnömatik bağlantılar, Kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. DAMECOMM

  İtalya

  DAMECOMM, yılında kurulan ve İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pnömatik bağlantılar, mekanik torna, hidrolik boru rakorları, Pnömatik bağlantılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Darfo Boario Terme, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. DWA DRUCKLUFT- UND WÄRMEANLAGEN

  Almanya

  DWA DRUCKLUFT- UND WÄRMEANLAGEN, yılında kurulan ve Pnömatik sistemler ve aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Basınçlı hava aletler ve sistemler, Pnömatik bağlantılar, Basınçlı hava tesisatları, Kompresörler, Basınçlı hava aletler ve sistemler, Pnömatik bağlantılar, Basınçlı hava tesisatları, Kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Segeberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HEIGL HYDRO CONTROL KEG

  Avusturya

  HEIGL HYDRO CONTROL KEG, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pnömatik sistemler ve aletler, Basınçlı hava aletler ve sistemler, Pnömatik bağlantılar, Basınçlı hava tesisatları, Pnömatik sistemler ve aletler, Basınçlı hava aletler ve sistemler, Pnömatik bağlantılar, Basınçlı hava tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leonding, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. ZHEJIANG ESP PNEUMATIC TECHNOLOGY CO.,LTD

  Çin

  ZHEJIANG ESP PNEUMATIC TECHNOLOGY CO.,LTD, yılında kurulan ve Pnömatik bağlantılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Yuyao, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. SCHEFFLER STEUERTECHNIK GMBH

  Almanya

  SCHEFFLER STEUERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Pnömatik sistemler ve aletler, Basınçlı hava aletler ve sistemler, Pnömatik bağlantılar, Basınçlı hava tesisatları, Pnömatik sistemler ve aletler, Basınçlı hava aletler ve sistemler, Pnömatik bağlantılar, Basınçlı hava tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tornesch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. HYDRAULIK & LUFTTECHNIK DIRSCHOWSKI INH. ANDREAS GROLL

  Almanya

  HYDRAULIK & LUFTTECHNIK DIRSCHOWSKI INH. ANDREAS GROLL, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pnömatik sistemler ve aletler, Basınçlı hava aletler ve sistemler, Pnömatik bağlantılar, Basınçlı hava tesisatları, Pnömatik sistemler ve aletler, Basınçlı hava aletler ve sistemler, Pnömatik bağlantılar, Basınçlı hava tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Peißenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. CAST FLUID POWER LTD

  Birleşik Krallık

  CAST FLUID POWER LTD, yılında kurulan ve Pnömatik bağlamalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Pnömatik bağlantılar, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, esnek onarım, Hidrolik hortumlar, Pnömatik bağlantılar, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bristol, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. SAT GMBH

  Almanya

  SAT GMBH, yılında kurulan ve Pnömatik sistemler ve aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Basınçlı hava aletler ve sistemler, Pnömatik bağlantılar, Basınçlı hava tesisatları, Kompresörler, Basınçlı hava aletler ve sistemler, Pnömatik bağlantılar, Basınçlı hava tesisatları, Kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Südlohn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TECNICOMM S.N.C.

  İtalya

  TECNICOMM S.N.C., yılında kurulan ve Basınçlı hava aletler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pnömatik bağlantılar, basınçlı havalı motorlar, Pnömatik bağlantılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valsamoggia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. W. ADOLPH

  Almanya

  W. ADOLPH, yılında kurulan ve Pnömatik sistemler ve aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Basınçlı hava aletler ve sistemler, Pnömatik bağlantılar, Basınçlı hava tesisatları, Kompresörler, Basınçlı hava aletler ve sistemler, Pnömatik bağlantılar, Basınçlı hava tesisatları, Kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wiesbaden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BEDUIN PRODUCTS

  Almanya

  BEDUIN PRODUCTS, yılında kurulan ve Pnömatik sistemler ve aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Basınçlı hava aletler ve sistemler, Pnömatik bağlantılar, Basınçlı hava tesisatları, Kompresörler, Basınçlı hava aletler ve sistemler, Pnömatik bağlantılar, Basınçlı hava tesisatları, Kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nufringen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. RÖSLER DRUCKLUFTTECHNIK

  Almanya

  RÖSLER DRUCKLUFTTECHNIK, yılında kurulan ve Pnömatik sistemler ve aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Basınçlı hava aletler ve sistemler, Pnömatik bağlantılar, Basınçlı hava tesisatları, Kompresörler, Basınçlı hava aletler ve sistemler, Pnömatik bağlantılar, Basınçlı hava tesisatları, Kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Suhl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. DIPL.-ING. KLAUS-OTTO JUCKNAT

  Almanya

  DIPL.-ING. KLAUS-OTTO JUCKNAT, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pnömatik sistemler ve aletler, Basınçlı hava aletler ve sistemler, Pnömatik bağlantılar, Kompresörler, Pnömatik sistemler ve aletler, Basınçlı hava aletler ve sistemler, Pnömatik bağlantılar, Kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Engelskirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. LANAMATIC AG

  İsviçre

  LANAMATIC AG, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Pnömatik sistemler ve aletler, Basınçlı hava aletler ve sistemler, Pnömatik bağlantılar, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Pnömatik sistemler ve aletler, Basınçlı hava aletler ve sistemler, Pnömatik bağlantılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Steinhausen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 9. METAPIPE GMBH

  Almanya

  METAPIPE GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pnömatik sistemler ve aletler, Basınçlı hava aletler ve sistemler, Pnömatik bağlantılar, Kompresörler, Pnömatik sistemler ve aletler, Basınçlı hava aletler ve sistemler, Pnömatik bağlantılar, Kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dortmund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. ROLER PICHA

  Belçika

  ROLER PICHA, yılında kurulan ve İnce borular ve borular için plastik bağlantıları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sıvı filtreleri, Pnömatik bağlantılar, pompalar, sıkma kelepçesi, Sıvı filtreleri, Pnömatik bağlantılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Liège, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz