• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • pnömatik ekipmanlar için vanalar

Sonuçlar

Pnömatik ekipmanlar için vanalar - Ithalat/Ihracat

 1. PTEC PRESSURE TECHNOLOGY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PTEC GmbH adı, mobil ve sabit doğal gaz ve hidrojen uygulamaları alanında kapsamlı ve güvenilir proje desteği anlamına gelmektedir. Ürünlerimiz: Valfler, gaz valfleri, yüksek basınç valfleri, teknik gazlar için yüksek basınç valfleri, gaz tüpü valfleri, gaz tüpü valfleri, solenoid valfler, boru patlaması emniyet valfleri, emniyet valfleri, teknik gazlar için valfler. Ürün yelpazesi boruları, bağlantı parçalarını, filtreleri, çek valfleri, elektromanyetik valfleri, emniyet cihazlarını ve ayrıca müşteriye özel gelişmeleri içermektedir. Üniversitelerle işbirliği, iş ortaklıkları, ticaret fuarlarına ziyaretler ve hedeflenen ileri eğitim ile en son teknolojiyi takip etmekteyiz. Dünya çapındaki otomotiv sanayiinde faaliyet göstermekte olan müşteriler, yenilikçi ürünler şirketi olan PTEC'e güvenmektedir.

 2. HO-MATIC AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Farklı ortamların kumandası için vana ve aksesuarlar arıyorsanız, HO-Matic AG'de doğru yerdesiniz. Zira şirketimizin 1977 yılında kurulmasından bu yana gaz ve sıvı ortamlar ile aşındırıcı akışkanların kontrolünde uzmanlaşmış bulunmaktayız. Çeşitli türlerde vanalar üreten ( örn. ROSS EUROPA GmbH veya Buschjost Magnetventile GmbH & Co. KG gibi) dünya çapında tanınmış tedarikçi şirketlerle yakın işbirliğinin yanı sıra HO-Matic AG kendi ürünü olan HOmatic Esnek Vanasını da geliştirmiştir. Şimdi bu ürün çeşitli kumanda sorunlarını çözmek için tüm kıt'alardaki müşteriler tarafından çok takdir görmektedir. Vana teknolojisi alanında uzun yıllardadır biriken deneyimimiz ve ürünlerimizin yüksek kalitesi sayesinde, müşterilerin ihtiyaçlarını ikna edici teknik çözümlere dönüştürebilecek durumdayız. Ürünlerimiz: Boru hatları için regülasyon vanaları; Esnek vanalar; Akış kesme vanaları; Basınçlı hava kontrol vanaları, ve birçok başka ürün

 3. MV AUTOMATION SYSTEMS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MV automation systems GmbH olarak biz endüstriyel kullanım için manyetik valfler ve aksesuarlar konusunda uzman iş ortağınızız. Bu nedenle uzman personel tarafından kişiye özel bir danışmanlık hizmetinin yanı sıra birinci sınıf, belirlenmiş, müşteriye özgü çözümler sunmaktayız. Geniş kapsamlı hizmet teklifimiz tam donanımlı bir manyetik valf ve pnömatik programını kapsamaktadır, böylece size geniş kapsamlı bir hizmet verebilmekteyiz. Size sunduklarımız: Müşteriye özgü valf modelleri, tüm gerilimlerde bobinler, geliştirilmiş gerilim toleranslı bobinler, ön montajı yapılmış yapı grupları, özel uygulama durumları için valfler. Görev üstlenme sorumluluğumuz ve yeteneklerimizle daima yeni gereksinimlerin çözümüne odaklı çalıştığımız için sizin uygulama durumunuza uygun optimum çözümü mutlaka buluruz. Talep üzerine memnuniyetle yükümlülük gerektirmeyen bir teklif oluştururuz. Bize telefonla veya iletişim formumuz üzerinden ulaşabilirsiniz. Sorularınızdan memnuniyet duyacağız! Ekibiniz, MV automation systems GmbH

 4. V.M.C. SPA THE ORIGINAL ONE

  İtalya

  Verified by europages badge

  V.M.C. SPA THE ORIGINAL ONE, yılında kurulan ve Pnömatik ekipmanlar için vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. basit vanalar, vanalar, pnömatik ve elektrik vanaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Creazzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. LEON METAL ÇELIK PASLANMAZ

  Türkiye

  Faaliyet alanımızda, sanayi ve gıda normu paslanmaz çelik mamulü her kalite(304-316) dikişli-dikişsiz boru-profil ve fittings bağlantı elemanları ile vana-pompa grubu ithalatı, kompansatör, cephe kaplamada kullanılan paslanmaz çelik ankraj ve her tür inşaat malzemeleri bulunmaktadır. Söz konusu paslanmaz malzemelerimiz Avrupa menşeili olup, malzemelerin tamamı 1. sınıf 3.1 test ve analiz sertifikalıdır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SMS-TORK

  Türkiye

  SMS TORK, 1985 yılında TORK markası ile sektöründe hizmete vermeye başlamıştır. Ülkemizde ilk yerli solenoid vana, pnömatik aktüatör, pnömatik pistonlu vana, patlaç valf ve elektrikli aktüatör imalatçısıdır. 2017 yılının ikinci VARNASAN markasını da kendi bünyesine katarak vana imalatına başlamıştır. TORK ve VARNASAN markalarıyla, akışkan kontrolünde gücümüzü arttırmaya devam etmektedir. İmalatını Dilovası’ndaki 4000 metrekare kapalı alan üzerine kurulu tesislerinde gerçekleştiren TORK bünyesinde bulunan arge ekibi ile tasarım ve üretimini gerçekleştirdiği %100 yerli ürünler ile müşterilerine çözüm üretmektedir. TORK, aynı zamanda kıdemli ölçü kontrol firmalarının Türkiye’deki tek temsilcisidir. GHM Honsberg, Tecfluid, Aflowt, Tecsis, Graisinger, Beck ve Power Genex gibi markaların debi, basınç, seviye, ağırlık, sıcaklık, pH, analiz cihazları ürünlerinin temsilciliğini yapmaktadır. Bugün dünyada 87 ülkede TORK marka ürünler tercih edilmektedir. Türkiye’den akışkan kontrol teknolojileri alanında bir dünya markası çıkarmayı hedefleyen TORK ekibi bu alandaki çalışmalarını büyük bir heyecan ile sürdürmektedir. Türkiye’de ilklerin öncüsü olmayı kendisine hedef edinmiş olan firmamız SMS TORK, tüm müşterilerine bu yolculuğunda firmamıza verdikleri katkılardan dolayı teşekkür eder.

 2. CLIPPARD EUROPE SA

  Belçika

  Clippard minyatür pnömatik eleman ve malzemeleri üreten ve ihtiyacınız olanları çok iyi anlayan ve hassasiyet, güvenilirlik ve yüksek kalite gerektiren uygulamalarınız için ürünler sunan bir kuruluştur. Bilimsel araştırmalar alanı dışında Clippard, her türden uygulamalarda kullanılabilir olan ve geniş bir pazara hitap eden geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Baskı devre yarı iletkenleri, otomotiv ve klima endüstrileri başta olmak üzere ürünlerimiz gerektiğinde istenilen teknik spesifikasyonlara göre tasarlanmakta ve üretilmektedir.

 3. ALTIGEN OTOMASYON END. SIS. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  ALTIGEN olarak; Endüstriyel akışkan ve kontrol otomasyonu sektöründe 11 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile 2004 yılında faaliyetimize başladık. Firmamızın üretim ve satış konuları aşağıdaki gibidir; Kontrol: Pnömatik Aktüatörlü Kelebek ve Küresel Vanalar Elektrikli Aktüatörlü Kelebek ve Küresel Vanalar Pnömatik Pistonlu Vanalar Pnömatik Pinç Vanalar Pvc Küresel Vanalar Paslanmaz Küresel Vanalar Manuel Kelebek ve Küresel Vanalar Bıçaklı Vanalar Solenoid Valfler Patlaç Valfler Namur Valfler Aeratörler Switch Kutusu, Pozisyonerler, I-P Çeviriciler Ölçme: Şamandıralı Debimetreler Elektromanyetik Debimetreler Dişli Debimetreler Vortex Debimetreler Ultrasonik Debimetreler Türbin Debimetreler Ultrasonik Seviye Şartelleri Plastik ve Paslanmaz Seviye Şartelleri Basınç Transmitterleri Termokulp ve Rezistans Termometreler Timer Zaman Rölesi

 4. SUFA TECHNOLOGY INDUSTRY CO.,LTD., CNNC

  Çin

  CNNC'ye ait Sufa Technology Industry Co., Ltd., endüstriyel vana araştırma ve geliştirme, tasarım, üretim ve satışı gerçekleştiren entegre bir teknoloji tipi üretim kuruluştur. Aynı zamanda, Çin Vana Sanayi ve CNNC konusunda ilk listelenen kuruluştur.Şirketin ürünleri, petrol, petrol ve gaz, petrol rafinasyonu, nükleer enerji, elektrik enerjisi, metalürji, kimya endüstrisi, gemi yapımı, kağıt yapımı ve yurtiçinde ve yurtdışında ilaçlar ve ulusal ilgili bilimsel araştırma departmanları gibi ondan fazla endüstriye yaygın olarak uygulanmaktadır. Vana endüstrisinin ünlü markası olarak, "H "ve "SUFA" ticari markaları, uluslararası vana endüstrisinde iyi bir üne ve belirli bir etkiye sahip olmuştur. "H" markası, Suzhou şehrinin ünlü ticari markasıdır ve Jiangsu Eyaletinin ünlü ticari markasıdır. Ayrıca, 2006 yılında "14. Dünya Üretici Konferansı'nda" "Dünya Pazarında 2006 Çin'in en İyi 10 Markasından (vana) markası" ödülüne layık görülmüştür.

 5. OILCOMP SRL

  İtalya

  Şirketimiz endüstriyel amaçlı vana ve hidrolik parçalarının tasarlanması ve imalatı konusunda uzmandır. Şirketimizin amacı, müşterilerine yüksek kalitede bir ürün sunmaktır. Ürünün sürekli geliştirilmesi ve iyileştirilmesi ile hidrolik uygulamalar alanında en genişten en spesifik ve özelleştirilmiş uygulamalara kadar geniş bir çözüm yelpazesi oluşturulmuştur.

 1. AIR-TECHNIQUES

  Fransa

  AIR-TECHNIQUES, yılında kurulan ve Pnömatik sistem parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Basınçlı hava aletler ve sistemler, Pnömatik ekipmanlar için vanalar, Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Basınçlı hava aletler ve sistemler, Pnömatik ekipmanlar için vanalar, hava işleme aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Obenheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CHANGZHOU RINGJAY MACHINERY CO.,LIMITED

  Çin

  CHANGZHOU RINGJAY MACHINERY CO.,LIMITED, yılında kurulan ve Pnömatik ekipmanlar için vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Changzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. IDROENERGIAITALIA

  İtalya

  IDROENERGIAITALIA, yılında kurulan ve Pnömatik ekipmanlar için vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. yüksek basınçlı ortak eksenli elektro valfler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SOLENOID VALVES (UK) LTD

  Birleşik Krallık

  SOLENOID VALVES (UK) LTD, yılında kurulan ve Pnömatik ekipmanlar için vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elektrovanalar, pnömatik valfler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Yate / Bristol, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. SOHAMAX AUTOMATION

  Hindistan

  SOHAMAX AUTOMATION, yılında kurulan ve Pnömatik ekipmanlar için vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rajkot, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 4. METAFLUIDOS, SOCIEDADE TÉCNICA DE EQUIPAMENTOS PARA FLUIDOS, LDA.

  Portekiz

  METAFLUIDOS, SOCIEDADE TÉCNICA DE EQUIPAMENTOS PARA FLUIDOS, LDA., yılında kurulan ve Pnömatik ekipmanlar için vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik vanalar, kimya endüstrisi için supaplar, frigorifik ekipman ve tesisatlar için vanalar, kelebek vanalar, Hidrolik vanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Corroios, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. SEETRU LIMITED

  Birleşik Krallık

  SEETRU LIMITED, yılında kurulan ve Pnömatik ekipmanlar için vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bristol, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. AIR TORQUE S.P.A.

  İtalya

  AIR TORQUE S.P.A., yılında kurulan ve Pnömatik ekipmanlar için vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pnömatik kumandalar, pnömatik aksiyonörler, aksiyonörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Costa Di Mezzate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. MANGIONE CONSULTING UG

  Almanya

  MANGIONE CONSULTING UG, yılında kurulan ve Pnömatik ekipmanlar için vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ASCO NUMATICS SP. Z O.O.

  Polanya

  ASCO NUMATICS SP. Z O.O., yılında kurulan ve Pnömatik ekipmanlar için vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. servomotorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. HAFNER-PNEUMATIK KRÄMER KG

  Almanya

  HAFNER-PNEUMATIK KRÄMER KG, yılında kurulan ve Pnömatik sistemler ve aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pnömatik ekipmanlar için vanalar, Pnömatik ekipmanlar için vanalar, Valflar, Pnömatik silindirler, Cıvata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kornwestheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. INOX - MECC S.R.L.

  İtalya

  INOX - MECC S.R.L., yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Sıhhi su tesisatı vanaları, Pnömatik ekipmanlar için vanalar, Sıhhi su tesisatı vanaları, Pnömatik ekipmanlar için vanalar, tutma supabı, tıkacı vanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cividate Al Piano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. B.F.E. S.R.L.

  İtalya

  B.F.E. S.R.L., yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı vanaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İçten yanmalı motorlar için supaplar, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Pnömatik ekipmanlar için vanalar, Endüstriyel tertibatlar için valfler, İçten yanmalı motorlar için supaplar, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Pnömatik ekipmanlar için vanalar, Endüstriyel tertibatlar için valfler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albano Sant'alessandro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SCHRADER

  Fransa

  SCHRADER, yılında kurulan ve Pnömatik ekipmanlar için vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pontarlier, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. YOUNG MASSA

  İtalya

  YOUNG MASSA, yılında kurulan ve Pnömatik ekipmanlar için vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sürgülü vanalar, ticari eşya depolamak için mekanik sonsuz dişli transportörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cavenago Brianza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. ALL TORQUE COMPANY

  Çin

  ALL TORQUE COMPANY, yılında kurulan ve Pnömatik ekipmanlar için vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pnömatik aksiyonörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, WENZHOU, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. M/S, DEMBLA VALVES LTD.

  Hindistan

  M/S, DEMBLA VALVES LTD., yılında kurulan ve Pnömatik ekipmanlar için vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toz mikronizasyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thane / Maharashtra, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 8. CHINA REGIS MACHINERY CO.,LTD

  Çin

  CHINA REGIS MACHINERY CO.,LTD, yılında kurulan ve Pnömatik ekipmanlar için vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elektrovanalar, pnömatik boruları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ningbo, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. CHANGSHU HUIER

  Çin

  CHANGSHU HUIER, yılında kurulan ve Pnömatik ekipmanlar için vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Changshu, Çin 'de bulunmaktadır.

 10. BONDIOLI & PAVESI S.P.A.

  İtalya

  BONDIOLI & PAVESI S.P.A., yılında kurulan ve Hız değiştiriciler ve düşürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıhhi su tesisatı vanaları, Pnömatik ekipmanlar için vanalar, Sıhhi su tesisatı vanaları, Pnömatik ekipmanlar için vanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Suzzara, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz