• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • pnömatik germe

Sonuçlar

Pnömatik germe - Ithalat/Ihracat

 1. E. PONZIANI SPA INDUSTRIA ACCIAI TRAFILATI

  İtalya

  E. Ponziani Spa şirketinin tarihçesi, önce baba Carlo Ponziani'nin ve ardından oğlu Emanuele'in 1920 yılında tesisleri modernleştirmesi ve günün teknolojisini uygulamasıyla başladı. Böylece 80 yıldan daha uzun süreden bu yana şirket düşük, orta ve yüksek karbonlu çelik tellerden yaylar ve ayrıca patenti alınmış üretim tekniğiyle, tümü EN 10270 standartlarına uygun çekme teller, haddelenmiş ve/veya şekil verilmiş teller, yüzeyleri fosfat kaplamalı veya parlak ve pürüzsüz çekim teller üretmektedir.

 2. PW ASSOCIATES (DRAGON SOLUTIONS) LLP

  Birleşik Krallık

  PW ASSOCIATES (DRAGON SOLUTIONS) LLP, yılında kurulan ve Endüstriyel sistemler - Tasarım/Planlama sektöründe faaliyet gösteren bir. Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi, Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stockport, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. RYZEX PLC

  Birleşik Krallık

  RYZEX PLC, yılında kurulan ve Endüstriyel sistemler - Tasarım/Planlama sektöründe faaliyet gösteren bir. Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi, Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chippenham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. WELFIX

  Birleşik Krallık

  WELFIX, yılında kurulan ve Endüstriyel sistemler - Tasarım/Planlama sektöründe faaliyet gösteren bir. Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi, Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shrewsbury, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. E X P D

  Birleşik Krallık

  E X P D, yılında kurulan ve Endüstriyel sistemler - Tasarım/Planlama sektöründe faaliyet gösteren bir. Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi, Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bedford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ALLGOOD

  Birleşik Krallık

  ALLGOOD, yılında kurulan ve Endüstriyel sistemler - Tasarım/Planlama sektöründe faaliyet gösteren bir. Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi, Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Birmingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. LAIDLAW

  Birleşik Krallık

  LAIDLAW, yılında kurulan ve Endüstriyel sistemler - Tasarım/Planlama sektöründe faaliyet gösteren bir. Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi, Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Liverpool, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. ATLANTIC

  Birleşik Krallık

  ATLANTIC, yılında kurulan ve Endüstriyel sistemler - Tasarım/Planlama sektöründe faaliyet gösteren bir. Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi, Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Harrogate, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. B M LTD

  Birleşik Krallık

  B M LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel sistemler - Tasarım/Planlama sektöründe faaliyet gösteren bir. Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi, Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Halesowen, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. WDT S.R.L.

  İtalya

  WDT S.R.L., yılında kurulan ve PVC ve Alüminyum Kapı ve Pencere imalat makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Pnömatik germe, Vergel işletme ve germe makineleri, Pnömatik germe, Vergel işletme ve germe makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caronno Pertusella, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. LAIDLAW SOLUTIONS

  Birleşik Krallık

  LAIDLAW SOLUTIONS, yılında kurulan ve Endüstriyel sistemler - Tasarım/Planlama sektöründe faaliyet gösteren bir. Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi, Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sheffield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. ARMADA DOOR HARDWARE

  Birleşik Krallık

  ARMADA DOOR HARDWARE, yılında kurulan ve Endüstriyel sistemler - Tasarım/Planlama sektöründe faaliyet gösteren bir. Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi, Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cambridge, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. BLACK COUNTRY METAL WORKS

  Birleşik Krallık

  BLACK COUNTRY METAL WORKS, yılında kurulan ve Endüstriyel sistemler - Tasarım/Planlama sektöründe faaliyet gösteren bir. Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi, Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oswestry, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. ASPEX LTD

  Birleşik Krallık

  ASPEX LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel sistemler - Tasarım/Planlama sektöründe faaliyet gösteren bir. Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi, Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Glasgow, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. LUMLEY DESIGNS

  Birleşik Krallık

  LUMLEY DESIGNS, yılında kurulan ve Endüstriyel sistemler - Tasarım/Planlama sektöründe faaliyet gösteren bir. Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi, Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wolverhampton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. ROBERT DYAS

  Birleşik Krallık

  ROBERT DYAS, yılında kurulan ve Endüstriyel sistemler - Tasarım/Planlama sektöründe faaliyet gösteren bir. Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi, Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. MASON ARCHITECTURAL HARDWARE LTD

  Birleşik Krallık

  MASON ARCHITECTURAL HARDWARE LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel sistemler - Tasarım/Planlama sektöründe faaliyet gösteren bir. Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi, Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cannock, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. SITE MASTER SUPPLIES LTD

  Birleşik Krallık

  SITE MASTER SUPPLIES LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel sistemler - Tasarım/Planlama sektöründe faaliyet gösteren bir. Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi, Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reading, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. CODEPACK SOLUTIONS LTD

  Birleşik Krallık

  CODEPACK SOLUTIONS LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel sistemler - Tasarım/Planlama sektöründe faaliyet gösteren bir. Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi, Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chelmsford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. CAVENDISH (HARDWARE) LTD

  Birleşik Krallık

  CAVENDISH (HARDWARE) LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel sistemler - Tasarım/Planlama sektöründe faaliyet gösteren bir. Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi, Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leicester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. NEUROSCOT

  Birleşik Krallık

  NEUROSCOT, yılında kurulan ve Endüstriyel sistemler - Tasarım/Planlama sektöründe faaliyet gösteren bir. Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi, Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Edinburgh, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. T & S ARCHITECTURAL

  Birleşik Krallık

  T & S ARCHITECTURAL, yılında kurulan ve Endüstriyel sistemler - Tasarım/Planlama sektöründe faaliyet gösteren bir. Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi, Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Southampton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. AXICON AUTO I.D. LTD

  Birleşik Krallık

  AXICON AUTO I.D. LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel sistemler - Tasarım/Planlama sektöründe faaliyet gösteren bir. Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi, Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bicester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. THE BARCODE WAREHOUSE LTD

  Birleşik Krallık

  THE BARCODE WAREHOUSE LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel sistemler - Tasarım/Planlama sektöründe faaliyet gösteren bir. Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi, Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Newark, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. DIO MET FABRICATIONS LTD

  Birleşik Krallık

  DIO MET FABRICATIONS LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel sistemler - Tasarım/Planlama sektöründe faaliyet gösteren bir. Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi, Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sheffield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. CROSS CHECK SYSTEMS LTD

  Birleşik Krallık

  CROSS CHECK SYSTEMS LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel sistemler - Tasarım/Planlama sektöründe faaliyet gösteren bir. Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi, Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bromsgrove, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. ISRA ARCHITECTURAL IRONMONGERY LTD

  Birleşik Krallık

  ISRA ARCHITECTURAL IRONMONGERY LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel sistemler - Tasarım/Planlama sektöründe faaliyet gösteren bir. Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi, Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Morden, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. VASSENA FILIERE S.R.L.

  İtalya

  VASSENA FILIERE S.R.L., yılında kurulan ve PVC ve Alüminyum Kapı ve Pencere imalat makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Pnömatik germe, Vergel işletme ve germe makineleri, Pnömatik germe, Vergel işletme ve germe makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Malgrate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. W T LYNN LTD

  Birleşik Krallık

  W T LYNN LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel sistemler - Tasarım/Planlama sektöründe faaliyet gösteren bir. Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi, Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stoke-On-Trent, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. WYATT CROCKER

  Birleşik Krallık

  WYATT CROCKER, yılında kurulan ve Endüstriyel sistemler - Tasarım/Planlama sektöründe faaliyet gösteren bir. Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi, Pnömatik germe, Grafik dizaynı ve üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Braintree, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz