• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • pnömatik konveyör ekipmanları

Sonuçlar

Pnömatik konveyör ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. HS UMFORMTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HS Umformtechnik GmbH şirketi, 1997 yılında kurulduğundan bu yana sürekli büyüyen, orta büyüklükteki bir aile işletmesidir. Ne konuda söz vermişsek, onu yerine getiriyoruz Şirketimizin Grünsfeld-Paimar'daki merkezinde, 12.000 metrekarelik üretim alanında, motivasyonu yüksek yaklaşık 50 çalışanımız ve en modern makinelerle, yüksek kaliteli paslanmaz çelik boru dirsekleri, boru bağlantı elemanları, bağlantı istasyonları, emme sondaları, dallanma ve geçiş parçalarının yanı sıra özel parçaları, yetkin, hızlı ve gerektiğinde müşteriye özel, münferit olarak üretmekteyiz. Bunları yaparken, sadece müşterilerimiz için etkin problem çözümleri ve en iyi ürünleri değil, aynı zamanda iyi bir fiyat-performans oranı da sağlamaya özen gösteriyoruz. Bunlara ek olarak, yaklaşık 5000 metrekarelik üretim ve depolama alanlarımızda, tüm standart ölçülerdeki paslanmaz çelik boru dirsekleri ve boru bağlantı elemanlarının yanı sıra paslanmaz çelik boruları da sürekli olarak stokta bulunduruyoruz. Müşterilerimiz için bu sadece yüksek kalite değil, aynı zamanda kısa teslimat süreleri anlamına da gelmektedir.

 2. AZM RULMAN A.S.

  Türkiye

  Değerli, AZM Rulman A.Ş. Dostları, 1986 yılında kurulan AZM Rulman A.Ş; kurulduğu günden bu günlere siz değerli dostlarımıza en iyi hizmeti verme gayreti içerisinde oldu.Her geçen gün inançla, yılmadan ve azimle siz deðerli müşterilerimize, “kazandırmadan kazanma, kazandır ve kazan” prensiplerimizle birlikteliğimizi devam ettirdik ve devam ettirme kararlılığımızı sürdürmekteyiz.Sanayimize ve siz değerli dostlarımıza katkıda bulunmanın gururunu, mutluluğunu hep beraber yaşadık. AZM Rulman A.Ş. olarak kuruluşumuzdan bu güne kadar her sattığımız ürünün arkasında durduk. Bilgi ve tecrübelerimiz doğrultusunda kalitesine güvenmediğimiz malı satmadık.Ülkemize dünyanın en genç ve en son teknolojisiyle kurulan ART rulman fabrikasını ülkemize kazandırdık. Türkiye de ilk olarak rulmana 24 ay garanti verdik. Distrübütörlüğünü ve bayiliğini yaptığımız markaların seçimini yaparken herşeyden önce müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olması için, firmamız bünyesinde bulunan teknik mühendislik ekibimizle, rulman seçimi, hesaplama işlemleri, takma - sökme, yağlama, depolama ve diğer kullanım şekilleri gibi konularda rulman kullanan yetkililerin bilgilendirilmesi için seminerler ve toplantılar düzenlemekteyiz. Ülkemiz ve sanayimizin aydınlığı için, inanan ve güvenen siz değerli dostlarımızla işbirliği içerisinde, birbirimizden aldığımız tecrübe ve pozitif enerji ile birlikte kalkınmamız için inanan kişiler ile güç birliği oluşturmaktayız.“ Her zaman birlik beraberliğe doğru...”Saygılarımızla,

 3. MILENYUM CONVEYOR

  Türkiye

 4. DOGUS KALIP, METAL VE FORM SANAYI

  Türkiye

 5. SRG MAKINE SAN. ITH. IHR LTD. STI.

  Türkiye

  SRG MAKİNE olarak gıda makineleri imalatı ve tasarımı konusunda senelerin verdiği bilgi ve deneyimimizi, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda müşteri memnuniyetini baz alarak tasarlamakta ve üretmekteyiz. Kurulduğumuz günden beri hizmet anlayışımız ve önceliklerimiz hiç değişmemiştir, çünkü önce kaliteli ürün ve hizmet sonra kazanç ana ilkemizdir. Müşterilerimizle satış ile bitmeyen bir dostluk anlayışı geliştirmeyi ve bu dostluğu satış sonrasında da devam eden servis, yedek parça ve teknik danışmanlığımız ile sürdürmeyi hedefleriz. Şirketimiz siz değerli müşterilerimizin makine ihtiyaçlarını karşılamak üzere müşteri memnuniyetini herşeyin üzerinde tutan gıda makineleri konusunda senelerin verdiği bilgi , tecrübe ve birikimlerimizi size yardımıcı olmak üzere gerek mevcut makineleriniz üzerinde revizyonlar yaparak gerekse istenen her ölçü, nitelik, amaca ve işe özel, tasarıma cevap verebilecek türden makine üretimi yapabilmektedir. Çağdaş yenilikçi anlayışla dünya'daki zenginlikleri ülkemize kazandırmayı ve bizim zenginliklerimizi de ticaret yaptığımız ülkelere tanıtmayı bir borç biliriz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. RUL-KON MAKINE

  Türkiye

  Firmamız kaliteli ürünleri ve geniş ürün yelpazesi ile sanayicilerin tercihi olmaktadır. Üretimimizin önemli bir bölümünü rulman yatakları ve rulo bağlantı traversleri oluşturmaktadır. Çeşitli ölçülerde rulman yatakları stoklarımızda bulunmaktadır. Rulman Yatakları Firmamızda çeşitli çaplarda borulara ve çeşitli rulmanlara göre rulman yatakları üretilmektedir. Konveyör rulolarında kullanılan, genellikle sacdan derin çekme ile sıvanarak yapılan içerisine rulman ve sızdırmazlık labirent monte edilen zarflardır. Rulo kapağı da denmektedir. Konveyör Ruloları İstediğiniz ölçülerde taşıyıcı, darbe ve dönüş ruloları, rulo istasyonları ve bant tamburları imal edilmektedir. Parça veya yığın malzeme transferinde zaman ve enerji tasarrufu sağlayan sistemlerdir. Bantlı, rulolu, zincirli, kovalı, helezonik ve pnömatik konveyörler vardır. Konveyör sistemlerinde taşınacak malzemeyi veya bandı mil ekseninde dönerek taşıyan silindirik makaralardır. Rulo İstasyonları İstediğiniz ölçülerde taşıyıcı, darbe ve dönüş ruloları, rulo istasyonları ve bant tamburları imal edilmektedir. Rulo istasyonları, bantlı konveyörlerde bandı taşıyan ruloları tutan sehpalardır. Genellikle 3’lü veya 2’li rulo istasyonları kullanılmaktadır. Rulo traversi, konveyör rulolarının monte edildiği taşıyıcı elemanlardır.

 2. KIVILCIM METAL

  Türkiye

  1949 yılında sektörünün üretici ilk Türk firması olarak kurulan KIVILCIM, o tarihten beri konveyör bant bağlantı elemanları alanında liderliğini devam ettirmektedir. Markamız, Türkiye’de saygın 500’ün üzerinde müşterisi ve 25’in üzerinde ülkeye ihracatıyla pek çok ülkede bilinen ve tercih edilen bir marka olmakla beraber bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Firmamız, bu başarının verdiği gururla, sorumluluğunun bilincinde olarak, her zaman kaliteyi ve güveni ön planda tutan bir anlayışla modern tesislerinde en son teknolojiyi kullanarak üretimine devam etmektedir. Son yıllarda yapılan Ar-Ge yatırımlarıyla ürün çeşitliliği müşteri ihtiyaçları doğrultusunda sürekli artırılmaktadır. SELFLEX firmamızın tescilli yurt dışı markasıdır. Ürünlerimiz arasında menteşeli raptiyeler, menteşeli ve zımba telli raptiyeler, tel raptiyeler, plaka raptiyeler, sac bant raptiyeleri, fermuar raptiyeler, spiral raptiyeler, elevatör sac kovalar ve plastik kovalar, koko cıvatalar, oval jackson bant raptiyeleri, elek kancaları, iş güvenliği ayakkabıları için çelik bombe ve bel demiri bulunmaktadır. KIVILCIM markası, Türk Patent Enstitüsü tarafından 28 Şubat 1957 yılında tescil edilmiştir.

 3. EMIST

  Türkiye

 4. RADIKAL MÜHENDISLIK

  Türkiye

  Ürettiğimiz konveyörler piyasadaki en uygun fiyatlı ve en kaliteli işçilikle üretilmiş cihazlardır. Konveyör bant kaplamalarda pvcyi tercih etmekteyiz. Konveyörlerimizde alüminyum, çelik ve paslanmaz demir kaplama profiller kullanmaktayız. Satış sonrasında da ürün desteğimiz devam etmekte ve üründe meydana gelecek her türlü problem hemen ekiplerimizce çözülmektedir. Montaj süreci de tamamen bizim tarafımızdan gerçekleştirilmekte olup %100 kalite garantisi sunmaktayız. Ürettiğimiz konveyör sistemleri: Minyatür konveyörler Pvc bant kaplamalı konveyörler (gıdaya uygundur) Akordiyon konveyörler Z Elevatör Konveyörler (Asansör) İnkjet Konveyörler Alüminyum Profilli Konveyörler Aynı zamanda taşıma sistemlerin ekipmanlarını da üretmekteyiz. Konveyör ruloları, bantları ve vidaları gibi ihtiyaçlarınızda bizlere ulaşabilirsiniz. 10 seneyi aşkın tecrübemiz ile sektördeki en sorunsuz sipariş sürecini yönetiyoruz. İmalat, kargolama ve kurulum gibi aşamalarda sizi hiçbir sıkıntıyla yüz yüze bırakmıyoruz.

 5. KAYZER KONVEYÖR

  Türkiye

 1. DUNYA KONVEYOR KAYIS VE BANT SANAYI TICARET LTD STI

  Türkiye

  Pvc konveyör bant üreti̇mi̇ poli̇üretan bant üreti̇mi̇ ptfe teflon bantlari üreti̇m merkezi̇

 2. MACTENN SYSTEMS LTD

  Birleşik Krallık

  MACTENN SYSTEMS LTD, yılında kurulan ve Pnömatik konveyör ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sudbury, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. SELFLEX CONVEYOR BELT FASTENERS

  Türkiye

  SELFLEX CONVEYOR BELT FASTENERS, yılında kurulan ve Pnömatik konveyör ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. SYVRAC

  Fransa

  SYVRAC, yılında kurulan ve Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pnömatik konveyör ekipmanları, Pnömatik konveyör ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lamballe, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. RITAL LLC

  Ukrayna

  RITAL LLC, yılında kurulan ve Pnömatik konveyör ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler, Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler, ticari malların depolanması için ekipmanlar, mal işleme platformu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaporozhye, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. APPLY PNEUMATIC CONVEYOR

  İtalya

  APPLY PNEUMATIC CONVEYOR, yılında kurulan ve Pnömatik konveyör ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pnömatik parçalar, vakum pompası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bologna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. DMC SARL

  Fransa

  DMC SARL, yılında kurulan ve Pnömatik konveyör ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Longue Jumelles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. PARK INDUSTRIAL PACKAGING MACHINES LTD.

  Türkiye

  Park Endüstriyel Ambalaj, shrink sistemlerinin yanısıra üretim hatlarına entegrasyonu ve tesislere göre projelendirilmesi konusunda sürekli sektör liderlerine projeler gerçekleştirmektedir. Ambalaj öncesi ön gruplama, dizme, yön verme, insert ve ambalaj sonrası dizilim, yön değiştirme, etiketleme ve kodlama, koli hazırlama, koli bantlama, palletizing, palet stretch sarma / palet shrink gibi ürün paketleme işleminden sevkiyata hazır hale getirilmesine kadar tüm proses için gerekli ekipmanları titizlikle projelendirmektedir. Bu dalda ülkemizin seçkin firmalarına hizmet vermekte, bilgi ve donanımı gelişmiş, sorumluluk alabilecek alt yapıya sahiptir.​​ Üretim merkezimiz 7 ana birimden oluşmaktadır: Ar-Ge, CNC metal levha işlem merkezi, CNC parça işlem merkezi, montaj, elektrik, kalite kontrol ve satış sonrası hizmetler birimleri. Robotik, Pnömatik, Servo Ürün Dizme, Gruplama Otomasyonu, Hızlı Tüketim / Perakende Raf Ürünleri için Tam Otomatik Shrink Makineleri E-Ticaret Paketleme, ürün sınıflandırma Multidirectional Sorter Sistemleri Sevkiyat / Koruma Amaçlı PE Polietilen Film Shrink Paketleme Hatları Gıda Ambalajı için Tam Otomatik Tabak Kapatma Makineleri Modifiye Atmosfer Paketleme MAP uygulamaları Gıda üreticilerine yönelik Tartım Konveyörü (Checkweigher) ve Etiket Üretim Hatları Metal Dedektörleri X-Ray Inspection Cihazları Hat Sonu Paketleme Makineleri, Palet Shrink Ambalajı, Palet Stretch Sarma Makineleri, Palletizer, Depalletizer Sistemleri.

 7. HO-MATIC AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Farklı ortamların kumandası için vana ve aksesuarlar arıyorsanız, HO-Matic AG'de doğru yerdesiniz. Zira şirketimizin 1977 yılında kurulmasından bu yana gaz ve sıvı ortamlar ile aşındırıcı akışkanların kontrolünde uzmanlaşmış bulunmaktayız. Çeşitli türlerde vanalar üreten ( örn. ROSS EUROPA GmbH veya Buschjost Magnetventile GmbH & Co. KG gibi) dünya çapında tanınmış tedarikçi şirketlerle yakın işbirliğinin yanı sıra HO-Matic AG kendi ürünü olan HOmatic Esnek Vanasını da geliştirmiştir. Şimdi bu ürün çeşitli kumanda sorunlarını çözmek için tüm kıt'alardaki müşteriler tarafından çok takdir görmektedir. Vana teknolojisi alanında uzun yıllardadır biriken deneyimimiz ve ürünlerimizin yüksek kalitesi sayesinde, müşterilerin ihtiyaçlarını ikna edici teknik çözümlere dönüştürebilecek durumdayız. Ürünlerimiz: Boru hatları için regülasyon vanaları; Esnek vanalar; Akış kesme vanaları; Basınçlı hava kontrol vanaları, ve birçok başka ürün

 8. MV AUTOMATION SYSTEMS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MV automation systems GmbH olarak biz endüstriyel kullanım için manyetik valfler ve aksesuarlar konusunda uzman iş ortağınızız. Bu nedenle uzman personel tarafından kişiye özel bir danışmanlık hizmetinin yanı sıra birinci sınıf, belirlenmiş, müşteriye özgü çözümler sunmaktayız. Geniş kapsamlı hizmet teklifimiz tam donanımlı bir manyetik valf ve pnömatik programını kapsamaktadır, böylece size geniş kapsamlı bir hizmet verebilmekteyiz. Size sunduklarımız: Müşteriye özgü valf modelleri, tüm gerilimlerde bobinler, geliştirilmiş gerilim toleranslı bobinler, ön montajı yapılmış yapı grupları, özel uygulama durumları için valfler. Görev üstlenme sorumluluğumuz ve yeteneklerimizle daima yeni gereksinimlerin çözümüne odaklı çalıştığımız için sizin uygulama durumunuza uygun optimum çözümü mutlaka buluruz. Talep üzerine memnuniyetle yükümlülük gerektirmeyen bir teklif oluştururuz. Bize telefonla veya iletişim formumuz üzerinden ulaşabilirsiniz. Sorularınızdan memnuniyet duyacağız! Ekibiniz, MV automation systems GmbH

 1. FINDEVA AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  40 yılı aşkın bir süredir pnömatik vibrasyon ekipmanları ve tokmakların başarılı bir üreticiyiz. Alüminyum gövdelerin kullanımında dünya çapında bir öncü olarak biliniyoruz. Kalifiye çalışanlarız yılda 40.000'den fazla vibrasyon ekipmanı üretmektedir. Üretim, çevreye duyarlı bir şekilde ve mümkün olan en yüksek emniyet standartlarına uygun olarak en son teknoloji ile yapılmaktadır. En iyi malzemeler ve en modern CNC makineleri yüksek kaliteyi ve ünlü İsviçre hassasiyetini garanti eder. Pnömatik vibrasyon ekipmanlarımız en iyi performansın yanı sıra daha düşük hava tüketimi sağlar. Kolay kurulum, servis dostu, uzun ömürlü. Dünyanın her yerinde temsilciliklerimiz mevcuttur. İsviçre kalitesi ve adil ticaret, müşterilerimizle olduğu kadar temsilcilerimizle de uzun vadeli iş ortaklıkları oluşturmuştur.

 2. MBM INNOVATIONS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MBM innovations GmbH vakum paketleme makineleri ve konveyör teknolojisi üretmektedir. Augsburg merkezli bir aile şirketi olarak, vakum paketleme alanında 50 yılı aşkın deneyim ve yetkinliğimizle ikna ediyoruz. GERÇEK KATMA DEĞERE SAHİP VAKUMLU PAKETLEME MAKİNELERİ. Atmosferik VSM® sistemli vakum paketleme makinelerinin geliştirilmesi ve yapımı ile kaliteyi, yeniliği ve yetkinliği temsil ediyoruz. İşimizin odak noktası her zaman dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimiz için mümkün olan en iyi ambalaj çözümünü geliştirmektir. Ürün portföyümüzde çok çeşitli tam ve yarı otomatik paketleme sistemlerinin yanı sıra ideal alan kullanımı için özelleştirilmiş taşıma teknolojisi ve üretim ve paketleme sürecinde ürünlerin taşınması için ek ekipmanlar bulunmaktadır. Farklı sektörler için güçlü çözümler sunuyoruz. Çok çeşitli gıda maddelerinin vakumla paketlenmesinden farmasötik ve endüstriyel ürünler için paketleme sistemlerine kadar. YENİLİKÇİ FİKİRLER VE AMBALAJ TUTKUSU. Geniş uzmanlık, mükemmel tavsiyeler, kapsamlı proje deneyimi ve hepsinden önemlisi: yaratıcı fikirler ve çözümlere yeni yaklaşımlar. Bu fark yaratır. Farklılaştırılmış paketleme makineleri portföyümüzle halihazırda çok çeşitli uygulama senaryolarını kapsıyoruz, ancak "kullanıma hazır" çözümler her müşteri veya her ürün için bir seçenek değildir. Yüksek esnekliğimiz bizi özel çözümler için uzman yapıyor.

 3. T.F.S. TECNO FLUID SERVICE SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  T.F.S. TECNO FLUID SERVICE SRL, yılında kurulan ve Oleodinamik sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. şapkalar, hidrolik ve pnömatik elemanlar, mekanik, pnömatik ve hidrolik ekipmanlar için malzemeler, kondensat separatörleri, servovalfler, hidrolik transmisyonlar, oleodinamik vanalar, hidrolik pistonlar, vanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Battipaglia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. VALBIA S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  VALBIA S.R.L., yılında kurulan ve Hava kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pnömatik ve hidropnömatik ekipmanlar, pnömatik ekipmanlar, aksiyonörler, pnömatik aksiyonörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lumezzane, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. VALBIA S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  VALBIA S.R.L., yılında kurulan ve Hava kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pnömatik ve hidropnömatik ekipmanlar, pnömatik ekipmanlar, aksiyonörler, pnömatik aksiyonörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lumezzane, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. V.M.C. SPA THE ORIGINAL ONE

  İtalya

  Verified by europages badge

  V.M.C. SPA THE ORIGINAL ONE, yılında kurulan ve Pnömatik ekipmanlar için vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. basit vanalar, vanalar, pnömatik ve elektrik vanaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Creazzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. OLEODINAMICA REVA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  OLEODINAMICA REVA SRL, yılında kurulan ve Oleodinamik sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, hidrolik cihazlar, pnömatik ve hidropnömatik ekipmanlar, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, hidrolik ekipmanlar, hidropnömatik santraller, hidrolik kumanda üniteleri, hidrolik ve pnömatik elemanlar, hidrolik boruları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reggio Emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. AKRATECH MAKINE

  Türkiye

  Konveyör, lift ve özel makine imalatı yapan firmamız, otomasyonlu konveyör hattı tasarım ve imalatında ayrıca metal dedektörlü konveyör ve check weigher konusunda uzmandır.

 9. FIMA MAKINA VE OTOMASYON

  Türkiye

  HAKKIMIZDA FİMA MAKİNA, mükemmeliyetçi bir yaklaşımla profesyonel kadro ile çıktığı yolda, doğru yer ve zamanda kaliteli ürün, uygun fiyat politikasını ilke edinmiştir. Ürün çeşitliliğini günden güne genişleten FİMA MAKİNA, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek insan hayatını kolaylaştıran ve çevreye duyarlı ürünler üretmenin mutluluğuyla, ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. FİMA MAKİNA’nın kaliteye verdiği önem, hammadde seçimi ile başlar ve üretimden ürünün müşteriye ulaştırılmasına kadar tüm süreçleri kapsar. Yüksek kalite anlayışı içerisinde titizlikle yürütülen bu çalışmalar müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. ​ MİSYON Güçlü marka değerimizi her geçen gün yükseltmek için dürüstlük, kalite ve güvenilirlik ilkelerimiz ile ürün, hizmet ve projeler üreterek ilerleriz. Tüm müşteri, paydaş, iş ortaklarımız ve çalışanlarımız ile memnuniyet odaklı çalışma prensibini benimseriz. ​ VİZYON FİMA MAKİNA’nın ulusal/uluslararası pazarlarda etkinliğini ve bilinirliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda sürekli gelişen, sürdürülebilir büyüme ile sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye’nin dünya çapında güvenilir ve saygın bariyer markası olmak. ​ DEĞERLERİMİZ Müşteri odaklı çalışmak; müşterilerimizin istek ve taleplerini öngörerek üstün memnuniyet seviyesini koruruz. İnovasyon ve kalite; sektörün öncüsü olmak, yenilikçi fikirler ve ürünler geliştirmek için çalışır ve her zaman kaliteli ürün hedefleriz. Açık iletişim, şeffaf yönetim ve ekip çal

 10. GOZET MACHINE CONVEYOR TIMBER FACTORY SYSTEMS

  Türkiye

  Firmamız 1976 yılında İzmir'de kuruldu. Kereste fabrikalarına hizmet amaçlı konveyörler üretmekteyiz. Urünlerimizin büyük bir bölümünü yurtdışında kurulan kereste fabrikalarının hizmetine sunduk. Bunu yanısıra yurt içinde de kereste sektörünün tanınmış büyük kuruluşlarının bir çoğunda Gözet Makine konveyörlerinin tercih edilmiş olması bizi gururlandırmaktadır. Projelendirme aşamasından, teslim anına kadarki titiz çalışma, kaliteli ürün, zamanında teslim ve satış sonrası servis kalitesi Gözet Makine'ye duyulan güvenin temelini oluşturur. Bu bilinçle prensiplerimizden ödün vermeden çalışmamıza devam edeceğiz. .

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz