• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • pnömatik matkaplar

Sonuçlar

Pnömatik matkaplar - Ithalat/Ihracat

 1. OZDOKEN AGRICULTURAL MACHINERY CO

  Türkiye

  1976 yılında kurulan Özdöken Tarım Makineleri , 30.000 m2 açık alan ve 15.000 m2 kapalı alan da kurulu 4 fabrika, 150 personeli ile, çiftçilerimizin ihtiyaç duyduğu tarım makinelerini, bilgisayar kontrollü ( C.N.C. ) tezgahları, plasma ve lazer kesim teknolojileri, robotlu kaynak işlemleri ve yüksek standartlardaki fırın boyama kabinleri ile modern çağın gerektirdiği hassaslık ve kalite esaslarına uygun olarak üretim yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak kalitesini ve Özdöken adının verdiği sorumluluklarını taşıyan firmamızın yönetimi şirket ortakları tarafından yapılmakta olup muhasebe, pazarlama ve satış ve servis bölümleri yine aynı fabrika binası içerisinde hizmet vermektedir. Her yıl ürettiğimiz makinalarımız da mutlak teknolojiye uygun değişiklikler yapıp her zaman daha iyisini üretmek için 40 yıldır olduğu gibi siz değerli çiftçilerimizin güvenilir ortağı olmaya devam edeceğiz.

 2. AMCAL

  Belçika

  AMCAL, yılında kurulan ve Pnömatik sistemler ve aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pnömatik matkaplar, Kuyu delme hizmetleri, Pnömatik matkaplar, pompalar, Kuyu delme hizmetleri, pompa tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lichtervelde, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. IHL

  Almanya

  IHL, yılında kurulan ve Pnömatik sistemler ve aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pnömatik çekiçler, Pnömatik silindirler, Pnömatik eklemler, Pnömatik matkaplar, Pnömatik çekiçler, Pnömatik silindirler, Pnömatik eklemler, Pnömatik matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leipzig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BTC GMBH PRODUCTION TOOLS

  Almanya

  BTC GMBH PRODUCTION TOOLS, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pnömatik sistemler ve aletler, Pnömatik matkaplar, Basınçlı hava tesisatları, Kompresörler, Pnömatik sistemler ve aletler, Pnömatik matkaplar, Basınçlı hava tesisatları, Kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Appenweier, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. VERMEER BENELUX

  Hollanda

  VERMEER BENELUX, yılında kurulan ve Buldozer ve graderler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İş makineleri, Pnömatik matkaplar, İş makineleri, Pnömatik matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, 's-Heer Arendskerke, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KAPALIN BIOSCIENCES INC.

  Hindistan

  KAPALIN BIOSCIENCES INC., yılında kurulan ve Pnömatik matkaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. nöroşiruji sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jaipur, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 2. OKS OTTO KLEIN GMBH

  Almanya

  OKS OTTO KLEIN GMBH, yılında kurulan ve Havalı frenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pnömatik matkaplar, Pnömatik matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kreuztal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KLEMM BOHRTECHNIK GMBH

  Almanya

  KLEMM BOHRTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Kazıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pnömatik matkaplar, Pnömatik matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Drolshagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. NIENHAUS, THIELKES & CO. GMBH

  Almanya

  NIENHAUS, THIELKES & CO. GMBH, yılında kurulan ve Pnömatik sistemler ve aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pnömatik matkaplar, Pnömatik matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Coswig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. AIRTOOL MASCHINEN GMBH

  Avusturya

  AIRTOOL MASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Pnömatik sistemler ve aletler sektöründe faaliyet gösteren bir. Pnömatik matkaplar, elektrikli tornavidalar, pnömatik vida sıkma makinaları, Pnömatik matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wels, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. I H MASKINER/ IB CARL VALENTIN HANSEN

  Danimarka

  I H MASKINER/ IB CARL VALENTIN HANSEN, yılında kurulan ve Pnömatik sistemler ve aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pnömatik matkaplar, Pnömatik matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Blommenslyst, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 2. C.S.F. DI BASTA NICOLA

  İtalya

 1. PREMIER HYDRAULICS & PNEUMATICS

  Birleşik Krallık

 2. CARSTENS & LARSEN A/S

  Danimarka

 3. LICHT A/S

  Danimarka

 4. MABI (BIDAUX MARC SA)

  Fransa

  İnşaat işleri için profesyonellere yönelik yenilikçi malzeme üretiminde uzman kuruluş: ahşap koruyucular, ahşap malzemeye yönelik işlemler, duvar kaplama ve sıva işlemleri, nem önleme, tavan arası izolasyonları, enjektörler, püskürtücüler ve pompalar, sıva ve beton püskürtme makineleri, ahşap temizleme ve boyadan arındırma, pnömatik matkap ve beton delme tabancaları. Scrap’Air, titreşim önleyici sertifikalı bir pnömatik dekapaj, delme matkap ve hava tabancasıdır. Blow’Box bir izolasyon malzemesi püskürtücüsü tıkayıcısıdır: selüloz dolgu malzemesi ve kaya yünü…

 5. MAC3

  Fransa

  MAC3, sanayi ve inşaat alanlarında sıkıştırılmış hava çözümleri getirmek için pnömatik çekiç ve hava kompresörleri tasarlar, üretir ve satar. Sanayi uygulamalar : 2.2 ila 315 kW arası sanayi vidalı kompresörler ve anahtar teslim tesisatlar. İnşaat sektörü : pnömatik aletler (darbeli matkaplar ve beton kırıcılar) ve aksesuarları, taşınabilir şantiye kompresörleri, kumlama ve sıvalama malzemesi.

 6. VACO FRANCE

  Fransa

  Verified by europages badge

  Vaco, tüm Fransa’da yer alan ticari ağı üzerinden kesici alet (uçlar, frezeler, pafta, yiv, dişler, ...) serisi sunmaktadır. HSS, karbür ve CBN. Aynı zamanda, makine takımlarınızı sıkma, dikey ve yatay flanş ve bağlantılar ile donatıyoruz. Kırk yılı aşkın süredir aynı zamanda, VALCUT matkaplarının da distribütörünü yapıyoruz. 4 grup çevresinde seri : metal aletleri, paslanmaz aletler, metroloji aletleri ve bina için aletler. VACO France, makine takımları donanımı ve metal çalışma için yenilikçi ve kaliteli geniş bir alet serisi sunmaktadır.

 7. PETER HIRT GMBH

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Peter Hirt bilyeli kılavuzları münferit olarak, ara payı bırakmadan uyar. Şaft, bilye kafesi ve kılıftan oluşan doğrusal bilyeli kılavuzların bileşenleri, her bir münferit bilyeli kılavuz için ayrı ayrı perdahlanır, honlanır ve alıştırılır. Bu çubuğun kaymasının ve uzun kullanım ömrünün garantisidir. Peter Hirt diş ölçüm uçları, en küçük boy olan 0-200'den (bilye çapı 0, 200 mm) en büyük boy olan 12'ye kadar (bilye çapı 4, 000 mm) mevcuttur. Şu anda en küçük boy olan 0-200 diş ölçüm çubuğu, çapı 0, 200 mm olan bir yakut topu ile donatılmış olup, M1, 7'ye kadar olan dişlerin ölçülmesi için tasarlanmıştır. Diş ölçme uçları ayrı ayrı veya 12, 13 ve 14'lü setler halinde koruyucu bir tahta kutuda edinilebilir. Peter Hirt'in sinyal koşullandırma modülleri, TESA® uyumlu yarım köprü bağlantılı T probu için özel olarak tasarlanmıştır. Modüller 5, 12 veya 24 V DC besleme gerilimli ve ± 5 VDC, ± 10 VDC, 0-5 VDC, 0-10 VDC çift veya tek kutuplu çıktı sinyalli olarak temin edilebilir

 8. GOEBEL GMBH SCHRAUB- UND VERBINDUNGSTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  Goebel tespit ve montaj tekniği alanında uluslararası düzeyde faaliyet gösteren bir aile şirketleri grubudur. Kendimizi yenilikçi ve yüksek kaliteli tespit elemanları ve bunlara ait tespit sistemleri geliştirme konusunda uzman olarak görüyoruz. Sıcak ve deneyimli çalışanlarımız, temsilcilerimiz ve satış ortaklarımız müşteri memnuniyetini sağlamak ve tüm tedarik ve artı değer zincirini aktif biçimde desteklemek için çalışır. Kalite bizim için en önde gelen konudur. Bu hem ürünler ve hizmetler, hem de şirketin teknik ve organizasyonel gelişimi için geçerlidir. Goebel müşterilerine, tedarikçilerine ve çalışanlarına adil bir iş ortaklığı sunar. Karşılıklı saygı, dürüstlük ve dostluk, güvene dayalı bir ortaklığın temel taşlarıdır. Müşterilerimizin bize yüklediği görevlerle büyüyor ve gelişiyoruz.

 1. RONIX GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Ronix 2004 yılında Almanya'da kurulmuştur. Şirketin işleri büyümeye devam ettikçe, iki popüler iş merkezinde yeni ofisler açtık: B.A.E (Dubai) ve Çin'de. "Üstün kaliteli" araçlar sunmaya kararlıyız. Araştırma ve geliştirme ekibimiz, müşteri ihtiyaç analizi, kalite standardı belirleme ve gerçek hayattaki ürün testlerinin tüm aşamalarını ele almaktadır. Tüm inşaat ve bakım ihtiyaçlarınızda yanınızda olmayı seviyoruz ve 2000'den fazla farklı tipte alet ve 34000 çeşit yedek parça ile neredeyse her işin üstesinden gelmeye hazırız. Makul bir fiyata geniş bir yelpazede yüksek kaliteli takımlar sunmak Ronix'in amacıdır. Kalite, çeşitlilik, uygun fiyatlar, müşteri hizmetleri ve ekip üyelerimize ve müşterilerimize karşı sorumluluk; tüm Ronix üyelerinin her zaman tamamen bağlı olduğu beş temel değerdir. Mükemmellik için çabalıyoruz, bunun için yorulmadan çalışıyoruz. Hedefimiz bir: performans ve inovasyon söz konusu olduğunda ilk akla gelen olmaktır.

 2. FRATELLI BELLEGRANDI DI COTTINI & ROVIZZI SNC

  İtalya

  Verified by europages badge

  FB MANDRINI A PINZA patentli markası altında penseli torna aynası üretimi, hidrolik torna aynaları, entegre silindirli pnömatik torna ayakları, entegre silindirli hidrolik torna ayakları, pnömatik/hidrolik statik tabanlar, frezeler, MINT tipi penseler, dahili silindirli hidrolik torna ayakları ve delik üzerinde parça alma için genişleyen penseli torna aynası.

 3. TEMIS ITALY

  İtalya

  Verified by europages badge

  10 yılı aşkın bir süredir tüm Avrupa'da ve ayrıca tüm diğer kıtalarda lastik üreticilerine ve kaplayıcılara alet, malzeme ve eğitim hizmetleti sağlıyoruz. Yeni ve kaplanmış lastiklerin görünümü ve algılanan kalitesi için önemli bir süreç olan lastik kalıplarının temizlenmesi ve bakımı ekipmanları konusunda uzmanız. Lastik üreticilerine ve kaplayıcılara hem yenilikçi çözümler hem de geçerliliği kanıtlanmış teknolojiler sunuyoruz.

 4. ALSAFIX SAS

  Fransa

  ALSAFIX, profesyonel tespitleme alanında kullanılan sağlam, etkin ve özel bağlantı araçları ve aletleri tasarlıyor ve üretiyor: manüel agraflama makineleri, kablosuz matkap ve vidalama makineleri, elektrikli agraflama ve çivileme, pnömatik agraflayıcı, kompresör, manüel çivileme ve perçinleme makinesi. ALSAFIX, ISO 9001 sertifikasıyla, etkinliği ve bilgi birikimiyle, günümüzde tüm dünyada mesleki el aletleri pazarlayan şirketler arasında en etkinlerinden biri olarak tanınmaktadır.

 5. SOCIETE DE PROSPECTION ET D'INVENTIONS TECHNIQUES(SPIT)

  Fransa

  SOCIETE DE PROSPECTION ET D'INVENTIONS TECHNIQUES(SPIT), yılında kurulan ve Ağaç işleri - elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşınabilir aletler, Elektrikli el matkapları, Pnömatik çivi tabancaları, Taşınabilir aletler, Elektrikli el matkapları, çivi makineleri, Pnömatik çivi tabancaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bourg Les Valence, Fransa 'de bulunmaktadır.