• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • pnömatik silindirler

Sonuçlar

Pnömatik silindirler - Ithalat/Ihracat

 1. RIEGLER & CO.KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  RIEGLER & Co. KG 80 yılı aşkın bir süredir basınçlı hava teknolojisi ve pnömatik alanlarında yenilikçi bir iş ortağı olmayı sürdürmüştür ve bugün Almanya'nın en büyük tedarikçilerinden biridir.Ürün yelpazesi, bakım cihazları, in-line basınç regülatörleri ve filtreleri, özel pnömatik yağ, basınç ve sıcaklık ölçümü, valf ve kapatma valfleri, emniyet bilyeli valfleri, silindirler, hortum kopma emniyet valfleri, emniyet valfleri, vakum teknolojisi, hızlı bağlantı ve emniyet kavramaları, susturucular, rakorlar, hortum sarıcılar, hortum tutucular, hortumlar, hava tabancaları, emniyet supapları ve aksesuarlardan oluşmaktadır. A'dan Z'ye 35.000 kalem ürün bulunmaktadır. RIEGLER SAFETY ürün paleti de bir yenilik olarak, emniyetle ilgili ve enerji açısından verimli bileşenler içerir. Ayrıca, RIEGLER kullanıma hazır sistem çözümleri ve münferit yapı grupları sunar ve karmaşık ve zorlu işlerde güvenilir iş ortağınızdır. Danışmanlık, tasarım, mühendislik ve örnekleme ile garantili basit, kullanışlı ve güvenilir işlemler.

 2. MOVOMECH INTERNATIONAL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Komple elleçleme sistemlerinin gerçekleştirilmesine ek olarak, ergonomik iş yeri tasarımının yanı sıra akılcı malzeme elleçleme alanındaki sorunları çözmenize yardımcı olan üreticiden bağımsız hizmetler de sunmaktayız. Proje hizmetleri: İşyeri analizleri, işyeri değerlendirmeleri. Düzenlerin ve süreç simülasyonlarının oluşturulması. pnömatik ve elektrikli kumandaların oluşturulması. tarih izlemeli proje yönetimi. CATIA V5, Inventor, Microstation vb. 2 ve 3 boyutlu ekipman yapımı.. Servis hizmetleri: Taşıma sistemleri ve özel tesislerin montajı, bakımı ve devreye alınması. Almanya içinde 24 saat servis. İşletme ve bakım personelinizle eğitim programlarının yürütülmesi. Üretimin başlangıcında devreye alma desteği. Adaptasyon ve dönüştürme çalışmaları da dahil olmak üzere. üretiminizdeki malzeme akışlarının optimizasyonu. Yasal yönergelere göre TÜV onayları ve UVV bilirkişi incelemeleri.

 3. PETER HIRT GMBH

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Peter Hirt bilyeli kılavuzları münferit olarak, ara payı bırakmadan uyar. Şaft, bilye kafesi ve kılıftan oluşan doğrusal bilyeli kılavuzların bileşenleri, her bir münferit bilyeli kılavuz için ayrı ayrı perdahlanır, honlanır ve alıştırılır. Bu çubuğun kaymasının ve uzun kullanım ömrünün garantisidir. Peter Hirt diş ölçüm uçları, en küçük boy olan 0-200'den (bilye çapı 0, 200 mm) en büyük boy olan 12'ye kadar (bilye çapı 4, 000 mm) mevcuttur. Şu anda en küçük boy olan 0-200 diş ölçüm çubuğu, çapı 0, 200 mm olan bir yakut topu ile donatılmış olup, M1, 7'ye kadar olan dişlerin ölçülmesi için tasarlanmıştır. Diş ölçme uçları ayrı ayrı veya 12, 13 ve 14'lü setler halinde koruyucu bir tahta kutuda edinilebilir. Peter Hirt'in sinyal koşullandırma modülleri, TESA® uyumlu yarım köprü bağlantılı T probu için özel olarak tasarlanmıştır. Modüller 5, 12 veya 24 V DC besleme gerilimli ve ± 5 VDC, ± 10 VDC, 0-5 VDC, 0-10 VDC çift veya tek kutuplu çıktı sinyalli olarak temin edilebilir

 4. IPS-WERKZEUGTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ips - werkzeugtechnik Gmbh sürekli olarak müşterinin çıkarını gözeten bir şirkettir. Hedefimiz müşterilerimize ihtiyaç duydukları en doğru delme çözümlerini sunmaktadır. Geliştirme aşamasından başlayarak üretim, servis ve satışa kadar her türlü talebi karşılıyoruz. Müşterilerimizle olan sıkı bir işbirliği sayesinde her uygulama için kaliteden ödün vermeden en uygun çözümleri sunuyoruz. Ürünlerimiz: Hidrolik presleme, hidro-pnömatik presleme, delme makineleri, presleme için delme üniteleri (delme kolu), kıvırma aletleri, mekanik presleme, borular için lazer kesme sistemleri, delme tertibatları, boru delmek için makineler ve sistemler, profil delmek için makineler ve sistemler

 5. LAYHER AG

  Almanya

  Verified by europages badge

  GÖREVLERİNİZİ ÜSTLENİYORUZ! Etkili ve esnek devreleme, hareket ettirme, şekillendirme: Layher adı yıllardır mükemmel performansı, kaliteyi ve güvenilirliği temsil eder. Günümüzde lüks sayılan değerler çalışanlarımız için her zaman odak noktasındadır, çünkü hizmet bizim için şu demektir: Çalışmalarımızın sizi her açıdan memnun etmesini istiyoruz.İlkemiz: Sadece imkansızı deneyen mümkün olanın sınırlarına ulaşabilir.Bunu Suebyalılara özgü tutarlılık ve inatçılığımızla yapıyoruz. Bu tutumla, Layher'deki mühendisler ve gelişim, şimdiye kadar beklenmedik imkanlar sunan bir dizi çözüme ulaştı. Uzun vadeli bir bağlılık hissettiğimiz müşterilerimizin menfaati için. Görevlerinizin üstesinden gelmekte zorlanıyor musunuz? Biz zorlukları severiz, bizden ve uzmanlığımızdan yararlanın!

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KENDRION KUHNKE AUTOMATION GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kendrion Kuhnke Automation, solenoid, akışkan ve kontrol teknolojisi uzmanınızdır. Ayrıca birçok uygulama alanı için güvenli ve hassas olmasıyla birlikte yenilikçi bileşenler ve montajlar sunar. Kendrion Kuhnke Automation, Kendrion N.V.'nin Endüstriyel Bölümünün bir parçasıdır ve Endüstriyel Aktüatörler ve Kontroller (IAC) İş Birimi olarak faaliyet göstermektedir. Elektromıknatıs ve aktüatörlerin geliştirilmesi ve üretiminde IAC, 100 yılı aşkın deneyiminden yararlanmakta ve geniş bir ürün portföyü sunmaktadır. Buna ek olarak IAC, akışkan teknolojisinde bir üreticidir ve özelleştirilmiş valfler, valf blokları ve basınç reglerlerinin geliştirilmesinde uzmanlaşmıştır. Kontrol teknolojisi alanında IAC, çok çeşitli altyapılara entegrasyonun yanı sıra endüstriyel proseslerde emisyonsuz ısıtma sağlayan endüktif ısıtma sistemlerini mümkün kılmak için uluslararası kabul görmüş endüstri standartlarına dayanmaktadır. Ürünlerimiz ağırlıklı olarak diyaliz cihazları, anestezi ve havalandırma ekipmanları, diş üniteleri, tedavi ve terapi ekipmanları gibi tıbbi teknolojide kullanılmaktadır. AGV'ler, malzeme taşıma sistemleri ve cobot'lar gibi otomasyon ve robotik alanlarında. Makine mühendisliğinde, içecek ve gıda endüstrisinde, baskı ve kağıt işlemede ve tekstil endüstrisinde kullanılırlar. Diğer uygulama alanları arasında bina hizmetlerinde yangından korunma ve erişim kontrolünün yanı sıra havacılıkta acil durum oksijen kaynağı ve kabin içi uygulamalar yer almaktadır. Kendrion hakkında daha fazla bilgi için: www.kendrion.com

 2. FRIEDEMANN WAGNER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FRIEDEMANN WAGNER GMBH, yılında kurulan ve Pnömatik silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gosheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. LINAK FRANCE

  Fransa

  Verified by europages badge

  LINAK FRANCE, yılında kurulan ve Hidrolik krikolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elektrikli amortisörler, Doğrusal kumandalar, Elektrikli kumandalar, Pnömatik silindirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, BEAUCOUZE, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. GEMÜ GEBR. MÜLLER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  GEMÜ GEBR. MÜLLER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Pnömatik silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ingelfingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HAAS UND KELLHOFER INDUSTRIEHANDEL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HAAS UND KELLHOFER INDUSTRIEHANDEL GMBH, yılında kurulan ve Pnömatik silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Singen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. INDUSTRIEVERTRETUNG THOMAS MÖSCHKE

  Almanya

  Verified by europages badge

  INDUSTRIEVERTRETUNG THOMAS MÖSCHKE, yılında kurulan ve Pnömatik silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Beucha, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SCHUBERT-TECHNIK PNEUMATIK & SCHRAUBTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHUBERT-TECHNIK PNEUMATIK & SCHRAUBTECHNIK, yılında kurulan ve Pnömatik silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Illertissen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. NORDSON DEUTSCHLAND GMBH - NORDSON EFD

  Almanya

  Verified by europages badge

  NORDSON DEUTSCHLAND GMBH - NORDSON EFD, yılında kurulan ve Pnömatik silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Feldkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. EISENBERGER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EISENBERGER GMBH, yılında kurulan ve Pnömatik silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dillenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SCHRADER PACIFIC ADVANCED VALVES VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHRADER PACIFIC ADVANCED VALVES VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND, yılında kurulan ve Pnömatik silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Saarbrücken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GEMÜ VERTRIEBS AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  GEMÜ VERTRIEBS AG, yılında kurulan ve Pnömatik silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rotkreuz, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. HEIZMANN AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  HEIZMANN AG, yılında kurulan ve Pnömatik silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Aarau, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 6. HIDROMEC SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  HIDROMEC SRL, yılında kurulan ve Pnömatik silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Oleodinamik sistem ve ekipmanlar, hidrolik pistonlar, hidrolik pistonlar, Oleodinamik sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Modena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. REIPLINGER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Reiplinger GmbH & Co. KG şirketine hoş geldiniz Pencere sanayisi için bağlantıları basınçla delme ve kesme alanında dünyanın lider üreticilerinden biriyiz. Reiplinger hem bağlantı üreticilerine hem de pencere imalatçılarına / pencere üreticilerine tedarikçi olarak hizmet vermektedir. Kalitemiz lider üreticiler tarafından onaylanmakta ve takdir edilmektedir. Ürün yelpazemiz "açık zımba" ve "kapalı zımba", düz kesim ve ofset kesim için makasları içerir. Alüminyum profillerin işlenmesi için basınçlı delme ve kapı bağlantılarının kesilmesi için basınçlı kesme teçhizatı da ürün yelpazesini tamamlar. Mühendislerimiz talep üzerine, basınçlı delme / kesme teknolojisiyle mümkün olan tüm işlemler için özel tasarımlar (makaslar / zımbalar) üretebilir. Basınçlı delme ve kesme işlemlerine ilişkin teknik problemleriniz konusunda size danışmanlık verebilir ve bunun için bireysel çözümler geliştirebiliriz. Talepleriniz için bize çizimlerinizi gönderiniz. Kısa bir süre içinde, olurluk ve fiyat teklifine ilişkin bir yanıt alacaksınız.

 8. KOWOTEC GMBH

  Almanya

  Kowotec, sahibi tarafından yönetilen bir şirkettir. TrustTube® basınçlı hava yastıklarımız, müşteri gereksinimlerine uygun şekilde, teknik olarak yüksek kaliteli "Made in Germany“ bir tasarımla şirket içinde üretilmektedir. TrustTube® basınçlı hava yastıkları, kaldırma, bastırma, kelepçeleme, kaydırma ve sabitleme için uygun maliyetli bir çözümdür. Alternatif olarak, ürün yelpazemizde soğuk ve tamamen vulkanize kaldırma yastıkları da mevcuttur. Bağlantı malzemelerinden valflere kadar size özel olarak üretilmiş tüm pnömatik aksesuarları da sağlamaktayız. Devre şemaları da dahil olmak üzere, ilgili tüm kumandalar da tarafımızca gerçekleştirilebilir. Ayrıca şunları sunmaktayız: Mühendislik hizmetleri. CAD veri iletişimi ve çizimlerin oluşturulması. TrustTube® basınçlı hava yastıklarımızın adım verileri. Kendi üretim olanaklarımız. Komple yapı grupları ve ataşmanlar. Çözümünüzü sizinle birlikte geliştiririz!

 1. WILLY ZAHN MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Hidrolik ortağınızız. Zah Maschinenbau, hidrolik sistemleri alanındaki lider tedarikçilerin arasında yer alır. Hidrolik silindirler, özel silindirler, hidrolik sistemler ve elektrikli hidrolik ayar cihazları üretiyoruz. Şunları tamir ediyoruz ve imal ediyoruz: Standart hidrolik silindir. Normal silindir. Özel silindir. Çift silindir. Dalma piston. Tıkama silindir. Döner sütunlar. Piston kolları. Pistonlar. Silindir boruları. Elektro hidrolik ayar cihazları. Hidrolik sistemler.

 2. ARMATEK GROUP LTD.STI.

  Türkiye

  Firmamız ROHHMAN marka pnömatik ekipmanların üretimini yapmaktadır. Özellikle, pnömatik silindir imalatı ve kitlerinini üretimini yaparak satış ve mühendislik hizmetleri vermektedir.

 3. NINGBO WINSON GAS SPRING CO., LTD

  Çin

  NINGBO WINSON GAS SPRING CO., LTD, yılında kurulan ve Pnömatik silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dökme demir üretimi  sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ningbo, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. BÖLHOFF GESELLSCHAFT FÜR STEUER- UND REGELTECHNIK MBH

  Almanya

  BÖLHOFF GESELLSCHAFT FÜR STEUER- UND REGELTECHNIK MBH, yılında kurulan ve Pnömatik silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gaildorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SIEBERT HYDRAULIK - PNEUMATIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  SIEBERT HYDRAULIK - PNEUMATIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Pnömatik silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Stendal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. TRIGRESS ARMATUREN AG

  İsviçre

  TRIGRESS ARMATUREN AG, yılında kurulan ve Pnömatik silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Baar, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 7. NORGREN AG

  İsviçre

  NORGREN AG, yılında kurulan ve Pnömatik silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sirnach, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 8. AIRWORK PNEUMATIC EQUIPMENT SRL

  İtalya

  AIRWORK PNEUMATIC EQUIPMENT SRL, yılında kurulan ve Pnömatik silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel otomasyon cihazları, hava işleme aksesuarları, Elektrovanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carate Brianza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. W.E.SCHULTZ

  İsviçre

  W.E.SCHULTZ, yılında kurulan ve Pnömatik silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oberrindal, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 10. A&P TECHNIK PETERSDORFF

  Almanya

  A&P TECHNIK PETERSDORFF, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Pnömatik bağlantılar, pnömatik devre aksesuarları, Pnömatik silindirler, Pnömatik bağlantılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Zwischenahn, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz