• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • pnömatik sistem parçaları

Sonuçlar

Pnömatik sistem parçaları - Ithalat/Ihracat

 1. ANCOTECH

  Hollanda

  Verified by europages badge

  1996 yılında kurulan Ancotech, dünya çapında çeşitli şirketlere hizmet vererek yağlama sistemleri ve teknikleri konusunda lider bir uzman olarak ortaya çıkmıştır. Ünlü Lincoln Industrial'ın ithalatçısı/bayisi olarak, şu anda SKF adı altında faaliyet gösteren marka ile güçlü bir ortaklık geliştirdik. Odak noktamız, müşterilerimiz için üretim verimliliğini artırmak ve enerji ve bakım maliyetlerini azaltmaktır. Otomatik yağlama sistemleri ve bileşenleri konusunda uzmanlaşan Ancotech, iyi stoklanmış depomuz ve verimli Anoctech web mağazamız aracılığıyla hızlı çözümler sunar. SCC sertifikalı profesyonellerden oluşan özel servis ekibimiz, merkezi yağlama sistemleri için sorunsuz kurulumlar ve sürekli bakım sağlar. Ancotech, bakım, revizyon ve yenilenmiş bileşenler sunan son teknoloji test ve onarım tesisleri işletmektedir. Müşteri memnuniyetine olan bağlılığımızla, işletmelerin sorunsuz çalışmasını sağlamak için pratik çözümler ve uzman tavsiyeleri sunuyoruz.

 2. AVM AUTOMATION

  Fransa

  Verified by europages badge

  AVM AUTOMATION, yılında kurulan ve Pnömatik sistem parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pnömatik kollar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Raedersheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. CLIPPARD EUROPE SA

  Belçika

  Clippard minyatür pnömatik eleman ve malzemeleri üreten ve ihtiyacınız olanları çok iyi anlayan ve hassasiyet, güvenilirlik ve yüksek kalite gerektiren uygulamalarınız için ürünler sunan bir kuruluştur. Bilimsel araştırmalar alanı dışında Clippard, her türden uygulamalarda kullanılabilir olan ve geniş bir pazara hitap eden geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Baskı devre yarı iletkenleri, otomotiv ve klima endüstrileri başta olmak üzere ürünlerimiz gerektiğinde istenilen teknik spesifikasyonlara göre tasarlanmakta ve üretilmektedir.

 4. HIDRONORM MAK. SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Firmamız 1990 yılında kurulmuş olup, Pnömatik Sürücü ve Pnömatik Kavrama Fren Kombinasyonlarını Türkiye'de ilk üreten firmadır. Yıllar içerisinde, Rulo Açıcı - Sarıcılar, Doğrultma Makineleri, Balata Ayarlı Kavrama Fren Kombinasyonları ve Servo Motorlu Sürücüler ile ürün çeşitliliğini arttırmış, müşterilerine son teknoloji ürünleri HİDRONORM güvencesi ile temin etmeye devam etmiştir. 2016 yılı itibariyle, 15.000 üzeri Pres Besleme Ünitesi, 5.000 üzeri Pnömatik Kavrama ile ve izlemiş olduğu kalite politikası ve müşteri odaklı yaklaşımı sayesinde sektöründe liderliğini halen sürdürmekte olan firmamız, kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden büyümeyi hedeflemektedir.

 5. SAMLONGDA PLASTIC INDUSTRIAL CO., LIMITED

  Çin

  SAMLONGDA Plastic Industrial Co Ltd yüksek teknoloji firmasıdır. Plastik boru geliştirme, üretme ve işaretleme alanında uzmanız. Başlıca ürünler: geniş uygulama alanlarına sahip Poliüretan Hortum, Naylon Hortumlar, Sarmal Boru, PE Boru ve PVC Hortum: Pnömatik Otomasyon, Otomotiv Sektörü, Otomatik Montaj Hatları, Hava Aletleri, Tarım & Endüstriyel Su, Boyama vs. Ürünlerimiz %100 yeni materyalden üretilmektedir. Yeni ürünler, OEM servis ve yeni numuneler geliştirmeye devam ediyoruz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AIR-TECHNIQUES

  Fransa

  AIR-TECHNIQUES, yılında kurulan ve Pnömatik sistem parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Basınçlı hava aletler ve sistemler, Pnömatik ekipmanlar için vanalar, Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Basınçlı hava aletler ve sistemler, Pnömatik ekipmanlar için vanalar, hava işleme aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Obenheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. SOCAFLUID SAS

  Fransa

  SOCAFLUID SAS, yılında kurulan ve Pnömatik sistem parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pnömatik devre aksesuarları, Pnömatik silindirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villefranche-Sur-Saône, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. HYDRAULICS WORLD

  Birleşik Krallık

  HYDRAULICS WORLD, yılında kurulan ve Hidrolik tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Pnömatik sistem parçaları, pnömatik endüstrisi aksesuarları, Pnömatik sistem parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hemel Hempstead, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. ETNA INDUSTRIE

  Fransa

  ETNA INDUSTRIE, yılında kurulan ve Pnömatik sistem parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Akümülatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Argenteuil Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. VAUCHER DIFFUSION SARL

  Fransa

  VAUCHER DIFFUSION SARL, yılında kurulan ve Pnömatik sistem parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Oyonnax, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. LECHEVALIER COMPIEGNE

  Fransa

  LECHEVALIER COMPIEGNE, yılında kurulan ve Mekanik transmisyon - bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Pnömatik silindirler, Pnömatik sistem parçaları, endüstriyel gereçler, Pnömatik ve hidrolik motorlar, Pnömatik silindirler, Pnömatik sistem parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Croix Saint Ouen, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. LECHEVALIER RENNES

  Fransa

  LECHEVALIER RENNES, yılında kurulan ve Mekanik transmisyon - bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Pnömatik sistem parçaları, Pnömatik sistem parçaları, Pnömatik ve hidrolik motorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vitré, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ZITA BULGARIA

  Bulgaristan

  ZITA BULGARIA, yılında kurulan ve Pnömatik sistem parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ruse, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 2. STI S.R.L.

  Birleşik Krallık

  STI S.R.L., yılında kurulan ve Pnömatik sistem parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. aksiyonörler, kontrol sistemleri için aksiyonörler, egzoz susturucuları, konumlandırma anahtarı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Levate, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. CO-VAC

  İtalya

  CO-VAC, yılında kurulan ve Pnömatik sistem parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. vantuz, pnömatik pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leinì, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CONTROLAIR

  Amerika Birleşik Devletleri

  CONTROLAIR, yılında kurulan ve Pnömatik sistem parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Amherst, Nh, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 5. SWEDMEC AB

  İsveç

  SWEDMEC AB, yılında kurulan ve Pnömatik sistem parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir. Mekanik transmisyon - bileşenler, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Hidrolik sistem bileşenleri, Mekanik transmisyon - bileşenler, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Västra Frölunda, İsveç 'de bulunmaktadır.

 6. LDA (LA DYNAMIQUE APPLIQUÉE)

  Belçika

  LDA (LA DYNAMIQUE APPLIQUÉE), yılında kurulan ve Pnömatik sistem parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Termik/Isı yalıtımı - Malzemeler, vantuz, elektrik tesisatı konektörleri, Termik/Isı yalıtımı - Malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eppegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. FLUIDES SYSTEMES

  Fas

  FLUIDES SYSTEMES, yılında kurulan ve Pnömatik sistem parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, casablanca, Fas 'de bulunmaktadır.

 8. NEXO AIR APS

  Danimarka

  NEXO AIR APS, yılında kurulan ve Pnömatik sistem parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. susturuculu kompresörler, paslanmaz çelik bağlantı elemanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fredericia, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 1. HIPRESS COMPONENTES HIDRAULICOS

  Brezilya

  HIPRESS COMPONENTES HIDRAULICOS, yılında kurulan ve Pnömatik sistem parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. pnömatik, ekipmanların sapları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Belo Horizonte, Brezilya 'de bulunmaktadır.

 2. AMECO

  Lüksemburg

  AMECO, yılında kurulan ve Pnömatik sistem parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik montaj sistemleri, Endüstriyel elektrikli parça ve kısımlar, Hidrolik montaj sistemleri, Endüstriyel elektrikli parça ve kısımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roost, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 3. BENZA

  Çek Cum.

  BENZA, yılında kurulan ve Pnömatik sistem parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. lastik şambriyerleri, aksesuar ve yedek parça, Kontrol blokları, hidrolik, Garajlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Prague, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 4. "PNEUMAT" LTD.

  Bulgaristan

  "PNEUMAT" LTD., yılında kurulan ve Pnömatik sistem parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hava kompresör - alet ve aksesuarları, Pnömatik bağlantılar, Hava kompresör - alet ve aksesuarları, Pnömatik bağlantılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ruse, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 5. NINGBO BOMAN KAIYUAN PNEUMATIC ENGINEERING CO., LTD.

  Çin

  NINGBO BOMAN KAIYUAN PNEUMATIC ENGINEERING CO., LTD., yılında kurulan ve Pnömatik sistem parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ningbo, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. GIACALONE BIAGIO

  İtalya

  GIACALONE BIAGIO, yılında kurulan ve Pnömatik sistem parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Pnömatik bağlamalar, pnömatik aksesuarlar, pnömatik endüstrisi aksesuarları, Pnömatik bağlamalar, yol lastiği ekipmanı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marsala, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ICH BV

  Hollanda

  ICH BV, yılında kurulan ve Pnömatik sistem parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hollandscheveld, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 8. PNEU ERA PNEUMATIC & VALVE SUPPLIES LTD

  Birleşik Krallık

  PNEU ERA PNEUMATIC & VALVE SUPPLIES LTD, yılında kurulan ve Pnömatik sistem parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. pnömatik endüstrisi aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rochester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. ZHEJIANG BLCH PNEUMATIC

  Çin

  ZHEJIANG BLCH PNEUMATIC, yılında kurulan ve Pnömatik sistem parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mekanik pnömatik ve hidrolik ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wenzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 10. SJ AUTOMATION

  Polanya

  SJ AUTOMATION, yılında kurulan ve Pnömatik sistem parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. endüstriyel elektronik otomatizasyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stara Iwiczna, Polanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz