• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • pnömatik tüp sistemleri

Sonuçlar

Pnömatik tüp sistemleri - Ithalat/Ihracat

 1. POSA DI POSA GEOM. GIUSEPPE & C. SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Posa Tubi düşük, orta, yüksek ve çok yüksek basınçlara dayanıklı küçük malzemelerin ve hortumların üretim ve pazarlamasını yapar. Yüksek basınca dayanıklı hidrolik hortumlarımızı Brescia bölgesi civarında ve Bergame, Milan, Trente, Vérone ve Vicence'ye yayılan servis ağımızda müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Bütün İtalya çapında, organizasyonları, iletişimi ve teslimatları içeren bir ağ çerçevesinde hizmet veriyoruz. Çok çeşitli aksesuarların temini konusunda uzman bir şirketiz.

 2. TUPPI GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TUPPI GMBH, yılında kurulan ve Pnömatik tüp sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Maintal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PNEUFLEX PNEUMATIC CO., LTD

  Çin

  Pneuflex şirketi, kilitleme rakoru, pnömatik rakor, hızlı bağlantı rakoru, tek dokunmalı boru rakoru, sinterlenmiş susturucu, pirinç boru bağlantı parçası, akış kontrol vanası ve boru üretmektedir. Otuzu aşkın ülkede distribütörleri ve müşterileri bulunan Pneuflex dünya çapındaki müşterilerine katma değer veren hizmetler sağlarken, distribütörlerin ide pazar payını arttırmak ve nihaî müşterilerinden giderek daha fazla güven kazanmak suretiyle desteklemektedir. Pneuflex, kazan - kazan türü işler yaratmak amacıyla, distribütörleriyle yakın bir işbirliği içinde çalışmaktadır.

 4. AIR-LOG INTERNATIONAL GMBH

  Almanya

  AIR-LOG INTERNATIONAL GMBH, yılında kurulan ve Pnömatik tüp sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oldenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MANUPAC

  Fransa

  MANUPAC, yılında kurulan ve Pnömatik tüp sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırıcı taşıtlar, Kaldırıcı taşıtlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villeneuve Sur Yonne, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KAUTZ VORRICHTUNGSBAU GMBH

  Almanya

  KAUTZ VORRICHTUNGSBAU GMBH, yılında kurulan ve Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastiklerin kazanımı ve geri dönüştürülmesi, Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Pnömatik tüp sistemleri, Plastiklerin kazanımı ve geri dönüştürülmesi, Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Pnömatik tüp sistemleri, hidrolik pistonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Willstätt-Legelshurst, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. VICTAULIC

  Belçika

  VICTAULIC, yılında kurulan ve Pnömatik tüp sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Debriyajlar/kavramalar, Plastik hortumlar, borular ve tüpler, Debriyajlar/kavramalar, hidrolik bağlantı elemanları, bağlantı vanaları, Plastik hortumlar, borular ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nazareth, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. DRUCKLUFT 2000, FRANC MIRT E.K.

  Almanya

  DRUCKLUFT 2000, FRANC MIRT E.K., yılında kurulan ve Pnömatik tüp sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Basınçlı hava tesisatları, Kompresörler, Basınçlı hava tesisatları, Kompresörler, basınçlı hava hazneleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hagenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ANIMATRANS S.R.O.

  Çek Cum.

  ANIMATRANS S.R.O., yılında kurulan ve Pnömatik tüp sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, České Budějovice, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 5. SITEC SIEBER ENGINEERING AG

  İsviçre

  SITEC SIEBER ENGINEERING AG, yılında kurulan ve Pnömatik tüp sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. vakumlu kaplar, Paslanmaz çelik boru bilezikleri, yüksek basınçlı vanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maur, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. THEISEN S.A. LUXEMBOURG

  Almanya

  THEISEN S.A. LUXEMBOURG, yılında kurulan ve İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Pnömatik tüp sistemleri, Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Binaların tamamlanması - Şirketler, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Pnömatik tüp sistemleri, Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Binaların tamamlanması - Şirketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Püttlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MARCEL ONDER ROHRPOSTANLAGEN

  Avusturya

  MARCEL ONDER ROHRPOSTANLAGEN, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pnömatik tüp sistemleri, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler, Binaların tamamlanması - Şirketler, Pnömatik tüp sistemleri, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler, Binaların tamamlanması - Şirketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hohenems, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. KURT HORINEK ROHRPOSTANLAGEN

  Avusturya

  KURT HORINEK ROHRPOSTANLAGEN, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pnömatik tüp sistemleri, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler, Binaların tamamlanması - Şirketler, Pnömatik tüp sistemleri, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler, Binaların tamamlanması - Şirketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tamsweg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. H. THALMAYR GMBH

  Avusturya

  H. THALMAYR GMBH, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pnömatik tüp sistemleri, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler, Binaların tamamlanması - Şirketler, Pnömatik tüp sistemleri, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler, Binaların tamamlanması - Şirketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Anthering, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. W. ICKELSHEIMER

  Almanya

  W. ICKELSHEIMER, yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Pnömatik tüp sistemleri, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Pnömatik tüp sistemleri, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schwalbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MASTERDUCT BRASIL COMÉRCIO DE DUTOS LTDA

  Brezilya

  MASTERDUCT BRASIL COMÉRCIO DE DUTOS LTDA, yılında kurulan ve Pnömatik tüp sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şeker nakliyatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santana De Parnaíba, Brezilya 'de bulunmaktadır.

 5. AEROCOM

  Belçika

  AEROCOM, yılında kurulan ve Pnömatik tüp sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Ruisbroek, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. SUMETZBERGER ROHRPOSTSYSTEME

  Avusturya

  SUMETZBERGER ROHRPOSTSYSTEME, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir. Alarmlar ve gözetim - ekipmanlar ve sistemler, Pnömatik tüp sistemleri, Alarmlar ve gözetim - ekipmanlar ve sistemler, Pnömatik tüp sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 7. ADVANCED PNEUMATIC TECHNOLOGY LIMITED

  İrlanda

  ADVANCED PNEUMATIC TECHNOLOGY LIMITED, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pnömatik tüp sistemleri, Emniyet çelik kasaları ve dolabı, Pnömatik tüp sistemleri, Emniyet çelik kasaları ve dolabı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Balbriggan, İrlanda 'de bulunmaktadır.

 8. WESTERIA FÖRDERTECHNIK GMBH

  Almanya

  WESTERIA FÖRDERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Asansörler ve yürüyen merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pnömatik tüp sistemleri, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Pnömatik tüp sistemleri, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ostbevern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. TILLMANN TANKANLAGENBAU + DRUCKLUFTTECHNIK GMBH

  Almanya

  TILLMANN TANKANLAGENBAU + DRUCKLUFTTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pnömatik tüp sistemleri, Pnömatik tüp sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. Do Hortumsan Ltd. Sti.

  Türkiye

  Do Hortumsan Ltd. Sti., yılında kurulan ve Pnömatik tüp sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Antalya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. LAMSONAIR B.V.

  Hollanda

  LAMSONAIR B.V., yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pnömatik tüp sistemleri, Pnömatik tüp sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zeist, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. BATTENBERG ROBOTIC GMBH & CO. KG

  Almanya

  BATTENBERG ROBOTIC GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Pnömatik tüp sistemleri, Pnömatik tüp sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MERTENS-WEBER ROHRSYSTEME GMBH

  Almanya

  MERTENS-WEBER ROHRSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir. Pnömatik tüp sistemleri, Pnömatik tüp sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pulheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ROFA GMBH ROHRPOSTANLAGEN

  Almanya

  ROFA GMBH ROHRPOSTANLAGEN, yılında kurulan ve Pnömatik tüp sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fürstenfeldbruck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. AVN PNEUMATIK A/S

  Danimarka

  AVN PNEUMATIK A/S, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pnömatik tüp sistemleri, Pnömatik tüp sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Broendby, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 8. PFE PNEUMATISCHE FÖRDERSYSTEME ESCHWEILER GMBH

  Almanya

  PFE PNEUMATISCHE FÖRDERSYSTEME ESCHWEILER GMBH, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Pnömatik tüp sistemleri, Pnömatik tüp sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eschweiler, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. DYNAMIC AIR LTD

  Birleşik Krallık

  DYNAMIC AIR LTD, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pnömatik tüp sistemleri, Pnömatik tüp sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milton Keynes, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. PRECISION CONTROLS ELEKTROMOS ES MECHANIKUS ESZKOZOKET TERMELO ES SZOLGALTATO KORLATOLT FELELOSSEGU

  Macaristan

  PRECISION CONTROLS ELEKTROMOS ES MECHANIKUS ESZKOZOKET TERMELO ES SZOLGALTATO KORLATOLT FELELOSSEGU, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pnömatik tüp sistemleri, Elektrik - makinalar, Pnömatik tüp sistemleri, Elektrik - makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Veszprem, Macaristan 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz