• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • pompaj biriktirme elektrik santralleri - sistem ve ekipmanlar

Sonuçlar

Pompaj biriktirme elektrik santralleri - sistem ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. VIPTECH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  VIPTECH GMBH, yılında kurulan ve Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Großbettlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ACO GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ACO GMBH, yılında kurulan ve Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Baden, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. W. BACH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  W. BACH GMBH, yılında kurulan ve Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Koblenz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SCHMALENBERGER GMBH + CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHMALENBERGER GMBH + CO. KG, yılında kurulan ve Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tübingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DE-PO-PUMPEN HAMBURG DENHARDT UND POMMERENKE OHG

  Almanya

  Verified by europages badge

  DE-PO-PUMPEN HAMBURG DENHARDT UND POMMERENKE OHG, yılında kurulan ve Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Barsbüttel, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ZBKIT LLC

  Rusya

  Ltd. Ştİ. "Blok İnşaat ve Teknolojileri Fabrikası'' (ZBKiT LLC), petrol ve gaz endüstrisi ve petrol rafinerileri için pompalama ekipmanı; Pistonlu pompalar (örneğin, kimyasal olarak aktif olanlar da dahil olmak üzere çeşitli sıvılar için -15 ila +450 °C arasındaki sıcaklıklarda beş pistonlu hidrolik pompalar) ve yangınla mücadele, emisyonların tespiti, termal radyasyona karşı koruma, yüzeylerdeki kontaminasyonun temizlenmesi, don oluşumunun giderilmesi, duman perdelerinin oluşturulması ve (aynı zamanda Covid-19'a karşı) dezenfekte edilmesi için benzersiz ve patentli çok amaçlı araç APM 3-2/40-1.38/100-100'i üretir. Üretilen tüm pompalar Gümrük Birliği Teknik Regülasyonlarına (TRCU) 010, TRCU 012, API ve ISO 'ya göre gerekli izinlere, kalite güvence ve uygunluk belgelerine sahiptir. Hidrolik sistem malzemeleri ve güç ünitelerinin konfigürasyonu, müşterinin gereksinimlerini karşılayacak ve hizmet ömrü boyunca sorunsuz çalışmayı sağlayacak şekilde seçilir.

 2. ALLWEILER GMBH

  Almanya

  ALLWEILER GMBH, yılında kurulan ve Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Radolfzell, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TEIKOKU ELECTRIC GMBH

  Almanya

  TEIKOKU ELECTRIC GMBH, yılında kurulan ve Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BOOM GMBH

  Almanya

  BOOM GMBH, yılında kurulan ve Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Haßloch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. KÖSTER PUMPEN JOACHIM KÖSTER GMBH

  Almanya

  KÖSTER PUMPEN JOACHIM KÖSTER GMBH, yılında kurulan ve Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. MAIS AUTOMATISERING

  Belçika

  MAIS AUTOMATISERING, yılında kurulan ve Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar, suyun mekanik olarak işlenmesi, elmas teller, agriturizm maneji, Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sint-Katelijne-Waver, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. PUMPEN- UND ELEKTROSERVICE DUNKEL GMBH

  Almanya

  PUMPEN- UND ELEKTROSERVICE DUNKEL GMBH, yılında kurulan ve Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Halle, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. APOLLO GÖSSNITZ GMBH

  Almanya

  APOLLO GÖSSNITZ GMBH, yılında kurulan ve Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gößnitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ANDRITZ RITZ GMBH

  Almanya

  ANDRITZ RITZ GMBH, yılında kurulan ve Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schwäbisch Gmünd, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PERIPUMP GMBH

  İsviçre

  PERIPUMP GMBH, yılında kurulan ve Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Zürich, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. ASC GMBH

  Almanya

  ASC GMBH, yılında kurulan ve Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Wittlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. AGF PUMPEN UND FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE GMBH

  Almanya

  AGF PUMPEN UND FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE GMBH, yılında kurulan ve Su üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Fıskiyeli sulama ve sulama - Sistemler, Sulama sistemleri, Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar, Pompalar, Fıskiyeli sulama ve sulama - Sistemler, Sulama sistemleri, Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar, Pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Buchloe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. HEINZ MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  HEINZ MASCHINENBAU GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Sulama sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar, Pompalar, Santrifüj pompalar, Yüzer pompalar, Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar, Pompalar, Santrifüj pompalar, Yüzer pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frankfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. OHMSTEDE ELEKTROMASCHINEN GMBH

  Almanya

  OHMSTEDE ELEKTROMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar, Motor azaltıcılar, Yüzer pompalar, Elektrikli motorlar ve parçalar, Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar, Motor azaltıcılar, Yüzer pompalar, Elektrikli motorlar ve parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stuhr, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. COMELF S.A.

  Romanya

  COMELF S.A., yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar, Türbinli elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar, Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar, Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar, Türbinli elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar, Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bistrita, Romanya 'de bulunmaktadır.

 1. PUMPTECH

  Belçika

  PUMPTECH, yılında kurulan ve Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Aarschot, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. EUROPUMP INTERNATIONAL

  Sırbistan

  EUROPUMP INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sıvılaştırılmış petrol gazı LPG, meme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nis, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 3. HYTRANS SYSTEMS B.V.

  Hollanda

  HYTRANS SYSTEMS B.V., yılında kurulan ve Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar, Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lemmer, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. FLOWQUIP-PROCESS SOLUTIONS

  Hollanda

  FLOWQUIP-PROCESS SOLUTIONS, yılında kurulan ve Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Almelo, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. FRANK MOHN NEDERLAND B.V.

  Hollanda

  FRANK MOHN NEDERLAND B.V., yılında kurulan ve Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar, Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Spijkenisse, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 6. ABS TECNOLOGIAS DEL AGUA, SA

  İspanya

  ABS TECNOLOGIAS DEL AGUA, SA, yılında kurulan ve Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Pompalar, Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar, Pompalar, Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rivas-vaciamadrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. ZHEJIANG ERG TECHNOLOGY CO.

  Çin

  ZHEJIANG ERG TECHNOLOGY CO., yılında kurulan ve Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sanmen, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. ZHEJIANG SANNONG MACHINERY COMPANY LTD

  Çin

  ZHEJIANG SANNONG MACHINERY COMPANY LTD, yılında kurulan ve Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Taizhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. HYDRAU-ELECT

  Fransa

 10. MEYER PUMPEN- UND ABWASSERTECHNIK GMBH

  Almanya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz