• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • pompalar

Sonuçlar

Pompalar - Ithalat/Ihracat

 1. POMPES JAPY

  Fransa

  Verified by europages badge

  1850'den beri dizel, yağ, solvent ve su transferi için yarı döner manuel pompa üreticisi olan JAPY Pompaları, patlayıcı ortamlar da dahil (ATEX direktifi) sıvı transferinde ihtiyaçlarınızı belirleme konusunda uzmanlığını ve bilgisini hizmetinize sunuyor. JAPY Pompalar, ister paslandırıcı, ister viskoz veya yanıcı olsun, sıvıları aktarma sorununuza en verimli çözümü bulmak için eksiksiz bir pompa ve aksesuar yelpazesi sunar: Pnömatik pompalar- Elektrikli pompalar- Hidrolik pompalar- AD Blue pompaları- Lift pompaları-Motorlu pompalar-Emme kitleri-Filtrasyon-Hortumlar-ATEX metreler- Hortum makaraları-Kontrol kutuları-Püskürtme tabancaları-Dozaj ayarlayıcılar- Bidonlar - Rakorlar... Sektörler: Enerji - Denizcilik - Tarım-gıda - Kimyasallar - Denizcilik. JAPY Pompaları ayrıca, besleme ve acil durum ihtiyaçlarını karşılamak için elektrikli ve manuel pompalarla donatılmış setler sunar: KALİTE - VERİMLİLİK - DAYANIKLILIK

 2. HUGE PUMP

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Günalsan Pompa 2002 yılında İstanbul'da kurulmuştur. O günden bu yana HugePump markalı hava ile çalışan diyaframlı pompalar (AODD) üretmektedir. Ürün olarak plastik pompalar ve metalik pompalar olmak üzere iki çeşidi vardır. Günalsan Pompa kendini geliştirmek ve ürün yelpazesine yeni ürünler eklemek için çalışmalarına devam etmektedir. 2002 yılından bu yana müşterilerine kaliteli ve uygun fiyatla hizmet vermek Günalsan Pompa'nın tek önceliğidir. Günalsan Pompa, AODD üretiminin yanı sıra vakum pompası, üfleyiciler, dalgıç pompa ve loblu pompa ithalatı da yapmaktadır. Ayrıca Günalsan Pompa Türk dişli pompa üreticilerinin ve diğer endüstriyel transfer pompalarının da distribütörüdür. Günalsan Pompa'nın ana amacı, müşterilerine yüksek kaliteli ürün ve hizmet sunmaktır.

 3. NITTO KOHKI EUROPE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  NITTO KOHKI Europe GmbH; Pompa & Kompresör, Hızlı kaplin ve Alet tasarımı ve üretiminde faaliyet gösteren dünyaca ünlü Japon firması. Hava kompresörleri, vakum pompaları ve sıvı pompaları, örn. analiz, tıbbi teknoloji ve ölçüm tekniği için idealdir. Patentli havalandırma kompresörlerimiz küçük arıtma tesislerinde ve biyogaz tesislerinde kullanılmaktadır. Ortalama basınç, düşük basınç ve yüksek basınç seviyeleri için uygun olan hızlı kaplinlerimiz ve çoklu kullanıma uygun kaplinlerimiz (manüel & otomatik) hemen akla gelen her uygulamada kullanılabilmektedir: Örneğin temiz oda teknolojisi, soğutma ve klima, hidrolik ve pnömatik teknolojisinde sızdırmazlık testleri. Yağ, su, hava ve gaz tedariki yapılmaktadır. Bu bağlamda gemi ve çelik işleme endüstrisine yönelik basınçlı hava aletleri üretmekteyiz, örneğin pnömatik iğne kazıyıcı, silindirik taşlama makinesi, açılı taşlamalar, yüzey taşlamalar, metal testereleri, kenar frezeleri, tank zımparalar, eksantrik zımpara makineleri, titreşimli zımparalar vb.

 4. FLUX-GERÄTE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FLUX adı günümüzde pompa teknolojisindeki en üst düzey standartlar için dünya çapında bir marka olarak kabul edilmektedir. Her şey 1950 yılında ilk elektrikli varil pompasının icadı ile başladı.. Bugün FLUX, kapsamlı, münferiden yapılandırılabilir olan bir ürün yelpazesine sahiptir. FLUX pompaları birçok sektörün yanında, örneğin kimya ve ilaç sanayisi, makine ve tesis yapımının yanı sıra galvaniz teknolojisi, atık su arıtımı ve gıda sektörlerinde de kullanılmaktadır. İster münferit çözüm ister sistem çözümü olarak: FLUX kalitesi, uzun kullanım ömrü, mükemmel ekonomiklik ve en yüksek güvenlik seviyesi anlamına gelir. Mükemmel FLUX ürün kalitesinin ve güvenilirliğinin yanı sıra, müşterilerimiz çalışanlarımızın mükemmel uzmanlığını ve müşteri odaklılığını takdir etmektedir. FLUX-GERÄTE GMBH, bugün dünyanın yaklaşık 100 ülkesine pompa tedariği sağlamaktadır.

 5. HNP MIKROSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Vizyon: Ürünlerimiz, yaşam bilimleri, makine mühendisliği ve kimya alanlarında süreç sınırlarının genişletilmesinin yanı sıra inovasyonu da mümkün kılmaktadır. Mikro litre ile mililitre aralığında sıvı miktarlarının hızlı ve hassas dozajlanması ve taşınması için pompalar ve sistem çözümleri geliştirmekte, üretmekte ve satmaktayız. Ürünlerimizin temelini mikro teknoloji, malzeme bilimi ve mekatronik teknolojileri oluşturmaktadır. Misyon: Performansımızla, müşterilerimizin ürünlerimizin rekabet gücü ve performansında belirleyici bir fark yaratmaktayız. Kalitemiz sayesinde, müşterilerimizin kritik süreçlerinde kalıcılığı sağlamaktayız. Ürün yelpazemizi ve hizmet teklifimizi müşteri odaklı ve yenilikçi bir şekilde geliştirmeye devam etmekteyiz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HAMMELMANN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Hammelmann yüksek basınç teknolojisinde uluslararası alanda lider sağlayıcılardandır. 1949 yılında Oelde'de kurulduk ve yüksek basınçlı pompaları ve temizleme cihazlarının geliştirilmesi ve üretimi alanında on yıllara dayanan deneyim sunuyoruz.Orta ölçekli bir şirket olarak "sipariş üzerine yüksek basınç sistemleri"nin üretimi için gerekli esnekliğe sahibiz.Ortak iş birliği, kalite ve güvenilirlik Hammelmann'da bir gelenektir. Çalışanlarımız bunu günlük bir sorumluluk olarak görmektedir.

 2. HIESSL SCHMIERTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  En yüksek verimlilik için uzmanından yağlama teknolojisi. Asgari yağlama sistemleri konusunda uzmanlaşmış deneyimli bir püskürtme nozulu üreticisi olarak HIESSL Schmiertechnik GmbH şirketi etkin sektörel çözümler konusunda yetkin iş ortağınızdır. Sıvıları ekonomik olarak uygulamak söz konusu olduğunda, size özel ihtiyaçlarınıza uygun, en çağdaş teknolojileri sağlarız. İster metal işleme, makine mühendisliği, isterse de gıda endüstrisi olsun, kalitesi yüksek ürünlerimiz çok farklı alanlarda kullanılabilir. Portföyümüz, blok nozullar ve eşmerkezli püskürtme nozullarından, araştırmanın en son geldiği noktadaki diğer püskürtme teknolojilerine kadar uzanmaktadır.

 3. LUTZ PUMPEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Şirketin 1954 yılında Karl Lutz tarafından kurulmasından ve Wertheim'da neredeyse ideal üretim olanaklarının sağlanmasından bu yana bu marka, sıvı aktarımı ve dolumu için komple sistem ile eş anlamlı hale gelmiştir. Günümüzde Lutz şirketleri arasında farklı sektörlerden yurt içinde ve yurt dışında fabrikası olan orta ölçekli yetkin şirketler mevcuttur. Seçilen şirketlerin de dahil olmasıyla birlikte ürün yelpazesi büyük ölçüde geliştirilebilir. Şirket bünyesinde 350'nin üzerinde çalışan istihdam edilmektedir.

 4. GEKO-PUMPEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Aile şirketimiz, Dipl.-Ing. Heinz Langer tarafından 1983 yılında kurulduğundan beri, yüksek korozyona dayanıklı pompaların önde gelen üreticilerinden biri haline gelmiştir. Operasyonumuz ağırlıklı olarak PTFE/PFA contalı manyetik tahrikli kimyasal pompaların geliştirilmesi, tasarımı ve üretimine odaklanmaktadır. İlaç ve kimya endüstrisindeki müşterilerimize en uygun çözümleri sunuyoruz. Ayrıca, kimyasal pompalar için münferit performans spesifikasyonları veya modifikasyonları uygulayabiliyoruz. Kendi fabrikamızda, tek tek parçaları esnek bir şekilde üretebilir ve hemen teslim edebiliriz. Hizmetlerimiz kapsamında gerçekleştirdiğimiz ürünlerden örnekler: Oldukça agresif/tehlikeli ortamlar için kimyasal pompalar, en yüksek kalite gereksinimlerini karşılayan hassas şekilde uyarlanmış dişliler, sorunsuz prosesler için pompalar: yasal DIN standartlarına uygun çevre dostu ve enerji verimli pompalar, onarım ve yedek parçalar için ulusal ve uluslararası servis,

 5. VISCOTEC PUMPEN- U. DOSIERTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ViscoTec Pumpen- u. Dosiertechnik GmbH şirketi orta ile yüksek arasında viskoziteli ortamların taşınması, dozajlanması, uygulanması, doldurulması ve boşaltılması için ihtiyaç duyulan sistemleri üretmektedir. Şirketin merkezi Töging a. Inn'dedir (Münih yakınlarında, Bavyera'da). Ayrıca ViscoTec'in ABD, Çin, Singapur ve Hindistan'da şubeleri vardır. Teknik olarak olgun çözümlere ek olarak, ViscoTec eksiksiz bir uygulama için tüm bileşenleri tek bir kaynaktan sunmaktadır: Malzemenin alımından ürünün hazırlanmasına ve dozajlamaya kadar. Böylece, tüm bileşenlerin başarılı bir şekilde birlikte çalışmaları sağlanmış olur. Münferit bir durumda 7, 000, 000 mPas'a kadar viskoziteye sahip olan tüm ortamlar, neredeyse titreşimsiz ve çok düşük kesme kuvvetleriyle ile taşınır ve dozajlanır. Her uygulama için kapsamlı danışmanlık verilmektedir. ViscoTec dozaj pompaları ve sistemleri bu sektörlerde kullanılmaktadır: Gıda sanayisi, e-hareketlilik, havacılık ve uzay sanayisi, tıp teknolojisi, eczacılık ve başka birçok sektör.

 1. VOGELSANG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  İhtiyaçlarınız bizim ana konumuzdur Müşteri gereksinimlerini anlamak, onlarla birlikte düşünmek, sürekli araştırma ve geliştirmeye fikirlere katkıda bulunmak – şirket kurucumuz 90 yıl önce böyle düşünüyordu ve biz de böyle yapmaya devam ediyoruz. Bu nedenle, pompalama, parçalama, yayma ve biyogaz teknolojisindeki şirketimizin pek çok ürünü dünya lideridir ve birçok sektörde başarıyla kullanılmaktadır. Bu nedenle şu açıktır: Durmak bizim felsefemize uymuyor. Ürünlerimizi optimize etmek için sürekli çalışmakta ve bunları her zaman müşterilerimizin ve pazarların ihtiyaçlarına göre uyarlamaktayız: İşteki başarınız için. Vogelsang, dünya çapında 25'ten fazla ülkede teknolojik olarak üstün ürünler ve mükemmel hizmet sunmaktadır.

 2. SPECK-TRIPLEX-PUMPEN GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Speck-Triplex-Pumpen GmbH & Co. KG şirketinin ürün yelpazesi, pistonlu pompalar, dalma pistonlu pompaları, dozajlama pompaları, sıvı pompaları, proses pompaları ve yüksek basınçlı pompalar gibi çeşitli sınaî pompaları kapsamaktadır. Speck-Triplex şirketinin pompaları müşterilerini birinci sınıf işçiliği ile etkilemektedir.. Bu nedenle yüksek basınçlı piston pompalarımız yüksek basınçlı temizleme, makine ve tesis imalatının yanı sıra diğer birçok alan ve sektörde kullanılmaktadır. Yeni malzemelerin tutarlı bir şekilde kullanımı ve pompalanan madde miktarlarının yanı sıra basınçların sürekli arttırılmasının sayesinde Speck-Triplex pompaları yeni uygulama olanakları yaratmaktadır. Yüksek basınçlı pompalarımız ve ünitelerimiz dünyanın her yerinde kullanım alanı bulmaktadır. Şirketimiz sınaî pompaları ile müşterilerinin her türlü kalite standardını karşılama garantisi vermektedir. En modern üretim tesisleri sayesinde, Speck-Triplex yüksek basınçlı dalma piston pompa ve ünitelerimiz en üst kalite seviyesinde üretilmektedir.

 1. PERMASALE

  Almanya

  Verified by europages badge

  Endüstriyel tesisinizin bakımı söz konusu olduğunda deneyimli hizmet sağlayıcılarınızız. Makinelerinizin veya tesislerinizin taşınması veya bakımı, sökülmesi veya geri dönüşümü olsun, en iyi ekipmana ve uzun yıllara dayanan pazar deneyimine sahip profesyonelleriz. Zamanında, deneyimli ve gerekli insan gücüyle, dünya çapında sorunsuz proje gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Tesislerinizin ve değerlerinizin korunmasının yanı sıra ilgili herkesin güvenliği ve sağlığı her zaman ön plandadır. Asıl işinize konsantre olabilmeniz için sorumluluk alıyoruz. Başarılı ve güvenilir - 25 yılı aşkın süredir.

 2. KAMAT GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  En yüksek gereksinimler için verimli yüksek basınç teknolojisi – KAMAT, endüstriyel yüksek basınç uygulamaları için uzmanınızdır. KAMAT yüksek basınç teknolojisi ile endüstriyel uygulamalarınızda maksimum verimlilik ve kalite elde edin. Olağanüstü Triplex ve Quintuplex yüksek basınç pompalarımız, güç ünitelerimiz, karmaşık pompa sistemlerimiz ve birinci sınıf yüksek basınç aksesuarlarımız püskürtme, hidrolik ve proses teknolojisi gereksinimleriniz için ideal çözümdür. KAMAT, 1974 yılından bu yana yüksek basınç teknolojisi üretiminde deneyim ve yetkinliği temsil etmektedir – Made in Germany. Bireysel ihtiyaçlarınıza esnek bir şekilde uyarlanabilen özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz. İkinci neslinde orta ölçekli bir aile şirketi olarak, uluslararası pazar için özelleştirilmiş yüksek basınç çözümleri geliştirmekten ve üretmekten gurur duyuyoruz. Yüksek basınç teknolojimiz yanınızdayken endüstriyel zorluklarınızın üstesinden gelin. KAMAT'ın etkileyici yeteneklerini bugün keşfedin ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmamıza izin verin.

 3. G.M.S.

  İtalya

  Verified by europages badge

  G.M.S. şirketi 1985 yılından bu yana müşterilerden gelen projelere göre, kullanıma hazır ürünler elde etmek üzere alüminyum pres döküm ve sıcak dövme pirinç parçalar üretmektedir. Mekanik işlemeden yüzey parlatma, kumlama ve galvanizasyon gibi yüzey işlemlerine kadar birçok konuda geniş bir yan sanayi ağına sahibiz. Üretimimiz gerek alüminyum pres döküm gerekse sıcak pirinç dövme anlamında çok zengin bir ürün çeşidini kapsamaktadır.

 4. DRAGFLOW SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Dragflow, son 25 yılda tarama sistemleri pazarında dönüşüm yaratarak dünyanın önde gelen üreticilerinden biri haline gelen bir şirkettir. Şirket, acil durum hizmetlerinin yanı sıra kişiye özel teknik yardım ve tavsiye sağlayabilen uzman mühendislerden oluşan uluslararası bir ağdan destek almaktadır. Dragflow, her gün kendini, minimum çevresel etki ile yüksek performansı garanti eden yenilikçi ve teknolojik olarak gelişmiş çözümler sunmaya adamaktadır. Ayrıca en ağır işler için sağlam ve güvenilir dalgıç pompalar tedarik etmektedir. Faaliyet gösterdiğimiz sektörler: Tarama pompaları, Madencilik pompaları, Uzaktan kontrollü tarama sistemleri, Derin deniz tarama ekipmanları ve Amfibi tarakları.

 5. BALLONBAU WÖRNER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Gaz balonu yapımı - uzman, deneyimli, pazar lideri. Gaz balonu yapımı Augsburg'da uzun bir geçmişe sahiptir. 1897 yılında August Riedinger tarafından kurulan Riedinger balon fabrikası, o zamanlar ilk askerî amaçlı balonunu üretmiştir. Ballonbau Wörner GmbH şirketi, 1986 yılında Leonhard Stuttgart balon atölyesinin alınmasıyla Augsburg'da kuruldu. Uzmanlığımız, modern spor balonları, yere bağlı balonlar, hava taşıtları ve endüstriyel gaz depolama balonlarının üretimidir. Bu arada, dünya çapında çeşitli gaz balon projelerine hizmet vermekteyiz, ve her türlü gaz balonunun tasarımı, yapımı ve onaylanması söz konusu olduğunda, 30 yıllık tecrübemizle pazar liderleri arasında yer almaktayız. Yüksek uzmanlık derecemiz, en üst düzey teknolojik kaliteyi beraberinde getirmektedir. Sürekli teknik geliştirmeler, bireysel müşteri isteklerini yerine getirmeyi mümkün kılmaktadır. Bunu yaparken de, müşterilerimizin değerli görüş ve deneyimlerini de dikkate alırız.

 6. OMAC SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  OMAC S.r.l., AISI 316 paslanmaz çelik ve özel alaşım(Hastelloy, Monel, Titan) volümetrik loblu pompa üretiminde uzman tek italyan firmadır. Mevcut loblu pompa yelpazesi, gıda, kimya, kozmetik ve ilaç sektörlerindeki lider şirketlerle işbirliği içinde çalışarak edinilen uzun deneyimlerden doğdu. Şirket, pompa üretiminde gelişip uzmanlaşarak dünya çapında konsolide ve köklü bir şirket haline geldi.

 7. OAG INDUSTRIES

  İtalya

  Verified by europages badge

  Elektrik enerjisi jeneratörleri, motorlu pompalar, aydınlatma kuleleri, alan koşullandırıcıları tasarlamai gerçekleştirme, satma ve kiralama alanında hem endüsriyel hem de sivil ve askeri sektörlerde faaliyet gösteriyoruz. Standart üretim yelpazemize girmeyen talepleri de karşılıyoruz. Garanti ettiğimiz hizmetler: satış sonrası destek, tüm dünyada, staj ve kurslar aracılığıyla operatörlere e kullanıcılara formasyon eğitimi. 1998 yılından beri Kalite Sertifikalı sistem. ISO 9001: 2015 kalite standardına uygundur.

 8. BRUNO WOLHFARTH

  İtalya

  Verified by europages badge

  Şirket, 1960'lı yıllarda, tamamen paslanmaz çelikten yuvarlak plakalı ve contasız filtreleri gerçekleştiren ve patenti almış olan dahi ve son derece kararlı Bruno Wolhfarth tarafından kurulmuştur. Daha sonraları bu buluşa, elastomer malzemeden esnek çarklı paslanmaz çelik pompalar, sıhhi tesisat elektropompaları ve titan malzemeden aside dayanıklı elektropompaların patentleri eklenmiştir.

 1. ITISYSTEMS S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  20 yıldan beri karmaşık ve fonksiyonel sistemler üretimi konusunda çalışan Itisystem firmasının özelliği, farklı sektörlerin ihtiyaçlarına cevap vermek üzere özel olarak tasarlanmış komple dozaj sistemleridir. Firma, müşterilerinin malzeme işleme, tartma, karıştırma, tozların, granüllerin ve sıvıların dozajını ayarlama ve metallerin ayrılması gibi taleplerini karşılamak üzere uzmanlıklarını, yenilik gücünü ve profesyonelliğini onların hizmetine sunmaktadır. Şirketin dozaj hatları İtalya ve Dünyada başarılı bir şekilde tanınıyor ve kullanılıyor.

 2. D.I.M. S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  D.I.M. Srl 1980 yılından beri püskürtme sistemleri üretmektedir. Üretimimiz, orijinal parçanın pistonunu/pimini yenileyerek, fason ürünlerin yanı sıra yeni ürünler tedarik etmemize olanak sağlar. Denizcilik sektörü ile el ele ilerleyen üretim, plastik sektörü tarafından da desteklenmektedir. Poliüretan püskürtmek için 8 ve 9 delikli pülverizatörler üretilir.

 3. BRINKMANN PUMPS K.H. BRINKMANN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  60 yılı aşkın bilgi birikimi olan bir üretici olarak BRINKMANN PUMPS her uygulama için eksiksiz bir ileri teknoloji soğutma yağlama maddeleri pompası yelpazesi sunmaktadır. Cihazlar özellikle imalat makinesi endüstrisinde kullanılmaktadır. Diğer uygulama alanları ise baskı makineleri, plastik veya içecek endüstrisini kapsamaktadır.

 4. SPX FLOW EUROPE LTD - THE NETHERLANDS

  Hollanda

  Verified by europages badge

  SPX FlOW Cıvatalama Sistemleri hidrolik tork ve gerilim sistemleri, endüstriye özel sertifika eğitim programları, sistem kiralama ve flanş yönetim veritabanı yazılımları dahil bütün kontrollü cıvatalama çözümlerini sağlayan tam servis küresel bir imalatçıdır. Flanş yönetiminde, hem altyapı inşası hem de işletme ve bakım işlemlerinde sizin ortağınız olup, projenizi bütçeye sadık, güvenli ve kısa sürede tamamlamanızı sağlıyoruz.

 5. CFE FRANCE

  Fransa

  Verified by europages badge

  CFE FRANCE, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dişli pompalar, dalgıç santrifüj pompalar, diyaframlı pompalar, Dozaj pompaları, volümetrik vites pompaları, Dişli pompalar, Pompa aksesuarları, Loblu hacimsel pompa, Metal santrifüj pompa sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maubeuge, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. CALPEDA POMPES

  Fransa

  Verified by europages badge

  CALPEDA POMPES, yılında kurulan ve Hidrolik pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pompalar, Pompalar, kaldırma pompaları, yüzey pompaları, dalgıç santrifüj pompalar, Paslanmaz çelik kaplı pompalar, kendiliğinden emişli pompalar, Dalgıç pompalar, çok hücreli pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Bignon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. FLOWHOW SAMOA

  Hollanda

  Verified by europages badge

  FLOWHOW SAMOA, yılında kurulan ve Santrifüj pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pompalar, Pompalar, Sanayi pompa onarımı, arazi aracı yıkama düzenekleri, hidrolik pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Assen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 8. MOTORCONNECT

  Belçika

  Verified by europages badge

  MOTORCONNECT, yılında kurulan ve Elektrikli motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Pompalar, Monofaz motorlar, üç fazlı motorlar, Titreşimli motorlar, motor parçaları, kayışlar, aksial vantilatörler, sntrifüj vantilatörler, üç fazlı transformatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. F.P.Z. AUSTRIA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  F.P.Z. AUSTRIA GMBH, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. ALOWAG AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  ALOWAG AG, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Reinach, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Pompalar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

5.329 Şirketler