• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • porto şarabı

Sonuçlar

Porto şarabı - Ithalat/Ihracat

 1. AEVP - ASSOCIAÇÃO DAS EMPRESAS DE VINHO DO PORTO

  Portekiz

  AEVP - ASSOCIAÇÃO DAS EMPRESAS DE VINHO DO PORTO, yılında kurulan ve Profesyonel federasyonlar,dernekler ve birlikler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şaraplar - Portekiz, Şaraplar - Porto sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vila Nova De Gaia, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. INTERNATIONAL BRANDS & COMMODITIES GMBH

  Almanya

  INTERNATIONAL BRANDS & COMMODITIES GMBH, yılında kurulan ve Porto şarabı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. VRANKEN-POMMERY MONOPOLE

  Fransa

  VRANKEN-POMMERY MONOPOLE, yılında kurulan ve Şampanya ve köpüklü şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şampanya, roze şarap, Şaraplar - Porto, 1. Bağ Şampanya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reims, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. MANUFAKTUR WHITE FRISIAN

  Almanya

  MANUFAKTUR WHITE FRISIAN, yılında kurulan ve Porto şarabı sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Bad Zwischenahn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PORTTABLE PRODUTOS ALIMENTARES LDA

  Portekiz

  PORTTABLE PRODUTOS ALIMENTARES LDA, yılında kurulan ve Zeytin sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Besleyici yağlar ve yağlılar, Zeytinyağı, Şaraplar - Porto, şaraplar, Besleyici yağlar ve yağlılar, Zeytinyağı, Şaraplar - Porto sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Freixo De Espada a Cinta, Portekiz 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MARINA DI LIO GRANDO S.R.L.

  İtalya

  MARINA DI LIO GRANDO S.R.L., yılında kurulan ve Porto şarabı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Deniz sporları ve eğlence gemileri, Deniz sporları ve eğlence gemileri, kontrollü yük bağlama işleri, yakıt, Tekne iskelesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cavallino-Treporti, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. FOREST SANTORINI

  Brezilya

  FOREST SANTORINI, yılında kurulan ve Endüstriyel ahşap sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Porto şarabı, torah, Porto şarabı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Florianopolis, Brezilya 'de bulunmaktadır.

 3. WEINLIEBHABER

  Almanya

  WEINLIEBHABER, yılında kurulan ve Porto şarabı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TEHNOMONT - MARINA VERUDA D.O.O.

  Hırvatistan

  TEHNOMONT - MARINA VERUDA D.O.O., yılında kurulan ve Liman hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Porto şarabı, Porto şarabı, gezi tekneleri bakımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pula, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 5. SK HANDEL GMBH

  Almanya

  SK HANDEL GMBH, yılında kurulan ve Porto şarabı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kleinostheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. PD PORTS GROUP LTD

  Birleşik Krallık

  PD PORTS GROUP LTD, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Porto şarabı, Porto şarabı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Middlesbrough, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. LISBOA-LUSITANA

  Almanya

  LISBOA-LUSITANA, yılında kurulan ve Şaraplar - Porto sektöründe faaliyet gösteren bir. Özel tadımlıklar, Porto şarabı, Özel tadımlıklar, Porto şarabı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geislingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. THE MILFORD DOCKS CO

  Birleşik Krallık

  THE MILFORD DOCKS CO, yılında kurulan ve Likörler ve sert içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir. Porto şarabı, Porto şarabı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milford Haven, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. PORT OF LONDON TILBURY LTD

  Birleşik Krallık

 3. SIMON GROUP PLC

  Birleşik Krallık

 4. NOVOSELSKA GAMZA AD

  Bulgaristan

 5. MOSTYN DOCKS LIMITED

  Birleşik Krallık

 6. HARWICH INTERNATIONAL PORT LTD

  Birleşik Krallık

 7. GRAN CRUZ PORTO - SOCIEDADE COMERCIAL DE VINHOS, LDA.

  Portekiz

  GRAN CRUZ PORTO - SOCIEDADE COMERCIAL DE VINHOS, LDA., yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Vila Nova De Gaia, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. COMPANHIA UNIAO DOS VINHOS DO PORTO E MADEIRA, LDA

  Portekiz

 1. SOCIEDADE AGRICOLA QUINTA PORTO SOLAGRE, LDA.

  Portekiz

 2. VALLEGRE-VINHOS DO PORTO, S.A.

  Portekiz

  VALLEGRE-VINHOS DO PORTO, S.A., yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Covas Do Douro, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. CHRISTIE E ASSOCIADOS COMERCIANTES VINHOS PORTO LDA.

  Portekiz

  CHRISTIE E ASSOCIADOS COMERCIANTES VINHOS PORTO LDA., yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Vila Nova De Gaia, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. C.C.V.P.- COMPANHIA COMERCIAL DE VINHOS DO PORTO, S.A.

  Portekiz

  C.C.V.P.- COMPANHIA COMERCIAL DE VINHOS DO PORTO, S.A., yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Vila Nova De Gaia, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. INSTITUTO DO VINHO DO DOURO E DO PORTO

  Portekiz

  INSTITUTO DO VINHO DO DOURO E DO PORTO, yılında kurulan ve Şaraplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Porto, Portekiz 'de bulunmaktadır.