• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • pratik havalandırma sistemi

Sonuçlar

Pratik havalandırma sistemi - Ithalat/Ihracat

 1. FLTS FILTRE SISTEMLERI SAN VE TIC.LTD.ŞTI

  Türkiye

  FLTS Filtre Sistemleri San ve Tic.Ltd.Şti ; Firmamız, Tozsuzlaştırma sistemlerinin tasarımı, üretimi ve uygulamaları konularında, endüstriyel tesislerin karşılaştığı toz problemlerine uygun çözümler üretmektedir. Endüstriyel toz toplama sistemleri için mühendislik, malzeme ve ekipman temini, imalat, montaj, devreye alma ile süpervizörlük hizmetlerini sunmaktayız. Ürün geri kazanım ve tozsuzlaştırma konusunda sağlamış olduğumuz çözümlerin tamamı yurtiçi ve yurtdışında başarılı sonuçlar vermiş olup firmamızı bugüne taşımıştır. Bünyemize tasarım, imalat, montaj, devreye alma süreçlerine ilave olarak sistem otomasyonunu’ da dahil ederek süreci tasarımdan teslimata kadar aynı ekibin liderliği ve kontrolü altında titizlikle sürdürmekteyiz. Endüstriyel Vantilatör & Toz Toplama ile ilgili tüm projelendirme ve imalatlar tarafımızca yapılmakta olup, saha tespitlerimiz sonucunda projeye özel çözümler üreterek sorunsuz iş teslimi ile müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz. Dünden bugüne bize duymuş olduğunuz ilgi ve güven için teşekkürlerimizi sunarız.

 2. PROCESS ALÜMINYUM PLASTIK SAN. TIC. LTD. ŞTI

  Türkiye

  Process Alüminyum Plastik San. Tic. Ltd. Şti. Firmamız 2001 yılında yapı malzemeleri grubunda toptancı bayilikler alarak inşaat sektörüne hizmet etmeye başlamış olup 2004 yılında yeni bir yapılanmaya giderek yine inşaat sektörüne üretimini yaptığı malzemelerin toptancı bayilikler üzerinden satışını yapmaya karar vermiştir. 2005 yılı başından itibaren gelişen pvc sektörünü hedef seçip plastik menfez üretimine ve bayilikler oluşturmaya başlamıştır. Bu gün Türkiye genelinde 400 ün üzerinde toptancı bayiye üretim ve stok hizmeti vermekteyiz. 2010 yılında sineklik aksesuarları üretimi 2011 yılında ayarlı cam takozu üretimi 2012 yılında cam balkon istemleri 2013 yılında paralel sürme istemleri satışı ve Plise sineklik sistemlerinin aksesuralarının üretimini yaparak bayi sayımızı ve hizmet alanlarımızı büyüterek inandığımız yolda yürümeye devam ediyoruz.

 3. AIRLUKS VENTILATION SYSTEMS

  Türkiye

  www.airluks.com.tr bathrom and w.c radyal fans

 4. AGM YALITIM VE HAVALANDIRMA

  Türkiye

 5. ELIET

  Belçika

  ELIET, yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pratik havalandırma sistemi, yol kenarı çim biöme makinaları, Pratik havalandırma sistemi, tohum ekme makineleri, bahçecilik işleri için üfleme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Otegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BOGAERTS TUINMACHINES

  Belçika

  BOGAERTS TUINMACHINES, yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pratik havalandırma sistemi, el arabaları, budama aletleri, yatak aksesuarları, Pratik havalandırma sistemi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brecht, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. A PLISE SINEKLIK SISTEMLERI

  Türkiye

  A PLISE SINEKLIK SISTEMLERI, yılında kurulan ve Ev ürünleri - Alüminyum maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pratik havalandırma sistemi, kapı ve pencere aksesuarları, Sineklik, Pratik havalandırma sistemi, sineğe karşı ürün imalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. FACILITY SERVICES

  Fransa

  FACILITY SERVICES, yılında kurulan ve Pratik havalandırma sistemi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. spor sahaları için topraklı çim kaplamalar üretimi, yatak aksesuarları, Kara karşı yola serpme tuzu, şasi üzeri yol süpürme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valenciennes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. DEVONSHIRES CLAIMS

  Birleşik Krallık

  DEVONSHIRES CLAIMS, yılında kurulan ve Pratik havalandırma sistemi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. avukat büroları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Finsbury, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. PRAWNICY OD WYPADKÓW

  Birleşik Krallık

  PRAWNICY OD WYPADKÓW, yılında kurulan ve Pratik havalandırma sistemi sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Northampton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. KANCELARIA FREJOWSKI CHF

  Polanya

  KANCELARIA FREJOWSKI CHF, yılında kurulan ve Pratik havalandırma sistemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. KEMAL USLU AVUKATLIK

  Türkiye

  KEMAL USLU AVUKATLIK, yılında kurulan ve Pratik havalandırma sistemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. CVS DIŞ TICARET PAZ. A.Ş.

  Türkiye

  CVS DIŞ TICARET PAZ. A.Ş., yılında kurulan ve Pratik havalandırma sistemi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. HAVALANDIRMA sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. J. + V. REIF GMBH & CO. KG

  Almanya

  J. + V. REIF GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Pratik havalandırma sistemi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Kazma makineleri, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Kazma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Landshut, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TAIZHOU JINHU MECHANICAL & ELECTRICAL CO. LTD

  Birleşik Krallık

  TAIZHOU JINHU MECHANICAL & ELECTRICAL CO. LTD, yılında kurulan ve Pratik havalandırma sistemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Taizhou, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. KANCELARIA PRAWNA NOREK I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA

  Polanya

  KANCELARIA PRAWNA NOREK I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA, yılında kurulan ve Pratik havalandırma sistemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Poznań, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. PAUL ROBINSON SOLICITORS LLP

  Birleşik Krallık

  PAUL ROBINSON SOLICITORS LLP, yılında kurulan ve Pratik havalandırma sistemi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. TELLUS MINOSEGUGYI-MERNOKI TANACSADO KFT

  Macaristan

 7. METALTEC MERNOKI, EPITO ES KERESKEDO KFT

  Macaristan

 8. R.S.BIRD LTD

  Birleşik Krallık

 1. ELMEKO GMBH + CO. KG

  Almanya

  Geliştirme: Kumanda edilen veya devrelere sahip sistemlerin güvenli ve pratik biçimde kullanılabilmesi için gerekli olan, yüksek kaliteli kumanda dolabı bileşenleri üretiyoruz. Buna iklimlendirme ekipmanları, örn. soğutma, ısıtma, nem alma, havalandırma dahil olduğu gibi komple kumanda dolapları ve mahfaza duvarları ve çeşitli aksesuarlar, örn. devre planı çantaları da dahildir. Üretim: Liebenscheid'daki üretim şirketin ana faaliyetidir ve aynı yüksek kaliteyi korumamızı sağlar. Bu kaliteyi korumamızı sağlayan etkenlerin en başında nitelikli çalışanlarımız ve saygın üreticilerin yüksek kaliteli parçalarını kullanmamız gelmektedir. Böylece hem fonksiyonel bir teknik hem de memnun müşteriler garantilenmiş olur. Kısa teslimat süreleri ve makul stok tutma politikamız sayesinde hızlı ve güvenilir teslimatlar mümkün olmaktadır. Hizmetlerimiz: Karar almanızı kolaylaştırarak hız ve esneklik sağlıyoruz. İş ortağı mantığıyla sizin amaçlarınız için çalışıyoruz.

 2. TEKNYKS

  Türkiye

  Firmamız çöp şutu ve çamaşır şutu sistemlerinin mekanik tasarımını ve elektrik-elektronik donanımlarını kendine özgü olarak dizayn etmektedir. Çöp ve çamaşır şutu sistemlerinde Plug & Play Control Panel (Tak Kullan Kontrol Paneli) Türkiye’de geliştiren ilk firmadır. Tak Kullan Kontrol Paneli özellikle yurtdışı şantiyeleri için geliştirilmiş, modüler pratik ve hazır bir sistemdir. Şantiyede montajı ve kurulumu 1-2 gün içerinde gerçekleşmekte, bu da montaj kolaylığı sağladığı gibi montaj ve supervisor maliyetlerini önemli ölçüde indirgemektedir. Plug & Plug Kontrol Panelleri montaj kolaylığı sağladığı gibi, hızlı ve güvenlidir, çünkü sahada denenmeden önce imalathane simüle imkanı sağlamaktadır. Ayrıca panellerin montajı demontajı çok kolay olduğu için (6 vida + 2 soket) maksimum 2 dakika içerinde servis personeli tarafından servis hizmeti giderilmektedir. Diğer ilgi alanlarımız şöyle: bu çöp bacası, çöp şutu otomasyonu, otomasyonlu seperatörlü çöp ayrıştırma sistemi, geri dönüşüm sistemi, çamaşır şutu, çamaşır şutu otomasyonu, havalandırma sistemleri, mutfak havalandırma sistemleri, klape, motorlu klape, oransal kontrolü klape, T modül klape, üç yollu klape, geri akım güvenlik klapesi, atık gaz klapesi, Double Klape, Baca Fanı, Yüksek Sıcaklık Fanı, Endüstriyel Fanlar, Domestik Fanlar, Hücreli Fan, Santrifüj Fanlar, Salyangoz Fanlar, Otopark ve Sığınak Havalandırma, Aspiratör, Koku Filtresi, Sulu Filtre, Aktif Karbon Filtre, ZUK 250 SG çekiş düzenleyici klape, sekonder klape,

 3. CTRA

  Tunus

  Verified by europages badge

  25 yıldır CTRA, tüm projelerinizde size destek olan güvenilir ortağınızdır. FRP kompozitlerinin ve termoplastiklerin dönüşümünde uzmanlaşmış bir ekip. Bu uzun ömür, doğal olarak müşterilerimizin sadakatini sağlayan teknik ve kalite güvenilirliğin garantisidir. 2000 yılından bu yana ISO 9001 sertifikasına sahip olan CTRA, temel tasarımdan hizmete almaya ve teslimata kadar anahtar teslimi projelerde üstün başarı göstermektedir. Faaliyetimiz geniş bir hizmet yelpazesini kapsamaktadır: -Borulama sistemlerinin tasarımı, -Destek, tank, yıkama kulelerinin detaylı tasarımı, -İsteğe bağlı standart veya özel parça imalatı, -Boru sistemlerinin prefabrikasyonu, -6m çapına kadar farklı yıkama kulelerinin imalatı. Deneyimli ekibi ile CTRA uzmanlığı: Termoset malzemeleri dönüştürme: Reçine / Matris, •Astar, •Direnç, Mekanik. Termoplastik malzemeleri dönüştürme: •PE, •PP, •PVC, •PVDF, ECTFE, PFA.

 4. MIKROPOR

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1987 yılında kurulan Mikropor, merkezi Türkiye'de bulunan atmosferik hava filtreleme çözümleri ve basınçlı hava sistemleri alanında lider bir üreticidir. 100'den fazla ülke ile aktif ticari ilişkiler yürüten Mikropor'un Amerika Birleşik Devletleri (Houston, Michigan ve New Jersey), İngiltere (Burnley), Belçika (Liege) ve Almanya'da (Aachen) ofisleri ve depoları bulunmaktadır. 300.000 metrekare kapalı üretim alanında dünya genelinde hizmet veren uzman ekipleri ile faaliyet göstermektedir. Mikropor'un Geniş Ürün Yelpazesi: •Atmosferik Hava Filtreleme: Havalandırma Filtreleri, Yüksek Sıcaklık Filtreleri, EPA, HEPA ve ULPA Filtreler, LAF Sistemleri, Gaz Türbini Hava Giriş Filtreleri, ATEX Filtreler ve Yağ Buharı Toplayıcıları. •Basınçlı Hava Sistemleri: Basınçlı Hava Kurutucularının yanı sıra Filtreleme ve Ayırma Çözümleri. •Gaz Üretim Sistemleri: Azot Üretim Sistemleri, Hava Solunum Sistemleri ve Oksijen Jeneratörleri. •Su Prosesi Soğutma Grupları •WEDM Filtreler: Çelik, alüminyum, paslanmaz çelik, bakır ve daha fazlası dahil çeşitli metaller için özel olarak tasarlanmıştır. Mikropor'un 100'den fazla ülkedeki müşterileri tarafından beğenilen dünya standartlarındaki ürünleri, yenilik ve kaliteye olan bağlılığını yansıtmaktadır. Şirket, küresel erişim ağı ve ürünlerinin %85'ini dünya genelinde birçok noktaya ihraç etmesiyle sektör liderleri arasında yerini almıştır. En son teknolojiye sahip tesisleri ve binin üzerinde nitelikli çalışanı ile en yüksek kalitede üretim sağlamaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 5. IZURZU CLIMA

  İspanya

  IZURZU CLIMA, yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Isıtma Havalandırma ve İklimlendirme(HVAC) sistemi havalandırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pamplona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. GODDEERIS NV

  Belçika

  GODDEERIS NV, yılında kurulan ve Boru hatları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel borular, sprınkler, endüstriyel havalandırma sistemleri, Endüstriyel borular, Isıtma Havalandırma ve İklimlendirme(HVAC) sistemi havalandırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roeselare, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. DELTA T ENGINEERING

  Türkiye

  DELTA T ENGINEERING, yılında kurulan ve Klima/havalandırma - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. klima kanalları, Isıtma Havalandırma ve İklimlendirme(HVAC) sistemi havalandırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. VENMETAL HAVALANDIRMA SISTEMLERI INS. TAAH. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  VENMETAL HAVALANDIRMA SISTEMLERI INS. TAAH. SAN. VE TIC. LTD. STI., yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. emme davlumbazları, Isıtma Havalandırma ve İklimlendirme(HVAC) sistemi havalandırma, hava boru hattı yerleştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 9. FANEXFAN

  Türkiye

 10. E&G FAN ASPIRATÖR

  Türkiye

  E&G FAN ASPIRATÖR, yılında kurulan ve Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. havalandırma, Isıtma Havalandırma ve İklimlendirme(HVAC) sistemi havalandırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz