• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • presli kablolar

Sonuçlar

Presli kablolar - Ithalat/Ihracat

 1. SCHNEIDER & GEMSA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Schneider & Gemsa, otomotiv, sanayi, telekomünikasyon, ulaştırma, tıp ve elektronik sektörlerindeki müşterilerine özel ve profesyonel çözümler sunar. Üretim, tek parça üretiminden montaj grupları üretimine terminal cihazlarının komple üretiminden komple sistem çözümlerine kadar uzanmaktadır. Tam ve yarı otomatik üretim hatlarının komple "iş birimlerini" uygun maliyetli yerlere yerleştiriyor ve işletiyoruz. Almanya, Çek Cumhuriyeti ve Moldova'daki lokasyonlarımızla, maliyet açısından optimize edilmiş çözümler ve hizmetler sunabiliyoruz. Schneider & Gemsa, kablo konfeksiyonu, mekanik, mekatronik, elektronik, sensörler ve aktüatörler alanlarında onlarca yıllık uzmanlığa sahiptir. Kuruluşundan bu yana, milyonlarca elektrikli değişken hızlı motor, mekanik ve elektroteknik düzenekler ve terminal cihazları üretilmiştir. Kablo montaj departmanımızda en son teknolojiye sahip makineler ve aletler kullanılarak bükülü teller, data, sensör ve kontrol kabloları, kablo demetleri ve kumanda panoları yenilikçi teknolojilerle üretilmektedir. Kendi ekipman imalatımızda bireysel montaj - imalat ve test ekipmanları üretmekteyiz. Kaliteyi, çevremizin korunmasını ve kaynakların dikkatli kullanımını faaliyetlerimizin önemli bir parçası olarak görüyoruz.. Şirket, tüm lokasyonlarda DIN EN ISO 9001: 2015 , IATF 16949: 2016 (otomotiv) ve DIN EN ISO 14001: 2009 (çevre) standartlarına göre çalışmaktadır.

 2. BIZLINK ELOCAB GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Sipariş Üzerine İmalat Ürünler - Müşteriye özel nitelikli kablolarımızla müşterilerimize kapsamlı ürün ve üretim bilgisi, yüksek düzeyde sistem yeterliliği ve çeşitli sektörler için kapsamlı hizmetler sunuyoruz: - Yarı iletken endüstrisi - Endüstriyel otomasyon - Tıp - Makine mühendisliği - Demiryolu taşıtları - Robotik - Ölçüm ve yüksek frekans teknolojisi. Profesyonel danışmanlık, sorun analizleri, proje planlama, teknik dokümantasyon ve komple sistem çözümleriyle başlıyoruz. Ürün portföyümüz müşteriye özel çözümlerden oluşmaktadır, bunlar arasında: - Yüksek Performanslı Esnek kablolar ile Esnek Kılıf Teknolojili şerit kablolar - Hibrit yuvarlak kablolar - Minyatür ve mikro minyatür kablolar - Temiz oda kabloları - Diğer müşteriye özel kablo çözümleri. Doğrudan makine ve elektrik mühendisleri ve OEM yönetimiyle çalışıyoruz. Sektör lideri olarak minimum 100 metrelik bir siparişle çok rekabetçi çözümler sunuyoruz.

 3. FLEXTEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Flextec GmbH, 2005 yılında mevcut ortak ve genel müdür Alexander Fritz tarafından kurulmuş orta ölçekli bir şirkettir. Bu, 1996 yılından beri var olan Fritz Elektronik e.K. şirketinin başarısının mantıksal bir gelişmesiydi. Elektrik mühendisliği ve elektronik alanında, ilgili hizmetler tarafından desteklenen tek seferlik ürünler / prototipler veya küçük seri olarak müşteriye özel ürünlerin geliştirilmesi ve üretimi konusunda uzmanlaşmış bulunmaktayız. Flextec şirketinin ürün günümüzde şunları içermektedir: Kablo ve kablo demetlerinin müşteriye özel önceden montajı, devre kartlarının düzenlenmesi ve montajı (SMD, geleneksel), elektroteknik veya elektronik test cihazlarının donanım ve yazılım geliştirilmesi, mekanik cihazların tasarımı ve kapsamlı kasalar dahil yapımı, müşteriye özel elektroteknik ölçüm araçlarının yapımı.

 4. IGUS® GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  IGUS® GMBH, yılında kurulan ve Sürgülü yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Presli kablolar, 3D yazıcı doğrusal teknikleri, Tahrik teknolojisi, Enerji iletimleri, Enerji zincirleri, Küresel kaymalı yataklar, Dişli tahrik sistemleri, Hazır tahrik hatları, Hazır enerji zinciri sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. LOUISON INDUSTRIES

  Fransa

  Verified by europages badge

  LOUISON INDUSTRIES, yılında kurulan ve Endüstriyel kullanım amaçlı teknik tekstil sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel amaçlı dokunmuş kumaş parçası, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, Presli kablolar, Baskı dokumalar, Boyanmış dokumalar, Endüstriyel amaçlı dokunmuş kumaş parçası, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, birleşik şerit ve bantlar, baskılı şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Chamond, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LGV ELECTRONIC DISTRIBUTION UND VERTRIEBS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LGV ELECTRONIC DISTRIBUTION UND VERTRIEBS GMBH, yılında kurulan ve Presli kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sıkmalı kontaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Flörsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. STRASSER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  STRASSER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Presli kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Villingen-Schwenningen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. XBK-KABEL XAVER BECHTOLD GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  XBK-KABEL XAVER BECHTOLD GMBH, yılında kurulan ve Presli kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tesisat kabloları, seramik fayans, halojensiz kablolar, plastik hortumdan hatlar, Yüksek gerilimli güç kablosu, kumanda hatları, Mağaza ve süpermarket döşemeleri, Otomotiv kabloları, telekom kabloları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rottweil, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MURRPLASTIK SYSTEMTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MURRPLASTIK SYSTEMTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Presli kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kablo koruma kılıfları, kablo kelepçeleri, Kablo kanalları, konektörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oppenweiler, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. EASTTEC COMPONENTS, S.R.O.

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  EASTTEC COMPONENTS, S.R.O., yılında kurulan ve Presli kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sıkmalı kontaklar, Anahtarlamalı Güç Kaynakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Břeclav, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 1. RTE SNC

  İtalya

  Verified by europages badge

  RTE SNC, yılında kurulan ve Presli kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik ve telefon kablo ve telleri, Elektrik kabloları, ısıyla daralan kılıflar, Elektrik ve telefon kablo ve telleri, Elektrik kabloları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pandino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. BIZLINK ROBOTIC SOLUTIONS GERMANY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BIZLINK ROBOTIC SOLUTIONS GERMANY GMBH, yılında kurulan ve Presli kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kablo koruma kılıfları, Mağaza ve süpermarket döşemeleri, Özel kablolar, konektörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hannover, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. RME CABLE ASSEMBLY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RME CABLE ASSEMBLY GMBH, yılında kurulan ve Presli kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konektör kablolar, Korumalı kablolar, Özel üretim kablolar, Özel kablolar, konektörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Flörsheim Am Main, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CORDIAL SOUND & AUDIO EQUIPMENT GMBH

  Almanya

  CORDIAL şirketi 1990'ların başında Münih yakınlarındaki Dachau kentinde bulunan Hermann Adam şirketinin bir departmanı olarak kuruldu. 1995 yılından bu yana yasal olarak bağımsız bir şekilde faaliyet gösteren şirket, MI ve Pro Audio müşterilerine metre hesabı ve donatılmış kablolar sağlamaktadır. CORDIAL'ın ürün yelpazesi, enstrüman mikrofon ve hoparlör kablolarından, çok çekirdekli sistem , adaptör ve DMX-, MIDI ve sayısal ses kablolarına kadar uzanmaktadır. Ürünlerimiz yenilikçidir ve sadece mevcut eğilimleri takip etmekle kalmaz, aksine çoğu kez taklit ve takip edilerek piyasanın standartlarını belirlerler. Böylece CORDIAL kendi alanında en önemli üreticilerden biri olarak kalmaz. Böylece şirket, ses ve görüntü sinyallerinin dağıtımı alanında hiç tereddüt etmeden bir pazar belirleyici olarak adlandırılabilir.

 3. IT-ELECTRONIC SERVICE GMBH

  Almanya

  Ekim 2002 tarihinde kurulduğundan beri firmamız müşteriye özel elektronik ve elektromekanik bileşenlerin üretimini üstlenmektedir. Başarılı bir başlangıcın ardından üretim alanı ihtiyacının artması üzerine firma Şubat 2004'te Weingarten'e taşındı. Mart 2012'de merkez Danziger Str. 1-3 adresine taşındı. Devam etmekte olan proses optimizasyonu ve üretim tesisleri bize özel müşteri taleplerini en uygun şekilde uygulama imkanı sağladı.IT-Electronic Service GmbH elektronik üretim alanında verimlilik, esneklik, yenilik heyecanı ve sürekli artan yüksek kalite seviyesini ifade etmektedir. Uzman, uzun yılların verdiği tecrübeye sahip çalışanlarımız tamamen verdiğiniz özel bilgiler doğrultusunda size yüksek kaliteli elektronik bileşen ve cihazlar üretebilecek olmanın garantisini verir.

 4. BROECKSKES SAB GMBH & CO. KG

  Almanya

  Kablo üreticisi SAB – Elektrik kabloları ve iletkenler, konfeksiyon kablolar ve sıcaklık ölçüm teknolojisi konusunda dünya çapında öncü üreticilerden biriyiz. Kablo ve iletken üretiminin yanı sıra sıcaklık ölçüm ve kontrol teknolojisindeki 60 yılı aşkın tecrübe tek kişilik bir firmayı 500 çalışanlı bir kuruluş haline getirmiştir. Gücümüz sadece standart kablo ve iletken değil, aynı zamanda da özel ürünlerin imalatında yatıyor. Her yıl müşterilerimizden gelen talep üzerine 1500'den fazla özel kablo ürünü imal etmekteyiz. Ürünlerimizin kalitesi dünya çapında 40'tan fazla ülkede bilinmektedir. Ürünlerimizi yoğun bir şekilde test etmiş olan müşterilerimiz, ürünlerimizin rakiplerine göre daha uzun ömürlü olduğunu teyit etmişlerdir. Elektrik kablo ve iletkenleri: Halojen içermeyen kablolar, data kabloları, kumanda kabloları, esnek kablolar, özel kablolar, termoelektrik iletkenler, besleme hatları, otobüs kabloları, elektrik kabloları, kablo konfeksiyonları, ısıya dayanıklı kablolar

 5. ERA - CONTACT GMBH

  Almanya

  Aichele Şirketler Grubu'nun bir üyesi olan era-contact GmbH, 2. nesil tarafından yönetilen uluslararası düzeyde aktif bir aile şirketidir. Şirket 90 yılı aşkın tecrübesi ile demiryolu, otomotiv, ticari araç ve inşaat makinelerinin yanı sıra, ölçüm ve tıbbi teknoloji, makine ve tesis yapımı sektörlerinde başarıyla faaliyet göstermektedir. Elektrikli demiryolu bağlantılarının yanı sıra kablo montajı, UIC konnektör sistemleri ve iletişim sistemleri alanlarında yüksek teknoloji ürünü ürünler ve çözümler sunan yenilikçi bir sistem tedarikçisi olarak, önde gelen araç üreticileri ve pazar lideri şirketler için geliştirme be projeler yürütüyoruz. Bu sayede müşterilerimiz, tecrübemiz ve pazar bilgimiz, müşteri odaklı süreç organizasyonumuz ve sürekli kalitemizden yararlanmaktadır. Size beyin fırtınası, konsept geliştirme, tasarım, 3D modelleme ve çizim üretiminin yanı sıra, FEM hesaplama, prototip ve seri üretim alanlarında size destek veriyoruz.

 6. HEIRU A. & R. HEINZ GMBH

  Avusturya

  Şirketimiz kendisini prensip olarak, müşterilerinin fikirlerini gerçekleştiren ve problemlerin çözümlerine yardım eden bir ortak olarak görür. En yüksek kalitede, montaj ve uygulayıcı dostu ürünler, esnek ve zamanında teslim taahhüdü ve eğitimli, güvenilir çalışanlarıyla şirketimiz en yüksek müşteri memnuniyetinin garantisidir. Aile şirketimizin esnekliği ve gücü sayesinde tel ve kablo üretiminin yanı sıra her türlü kablonun özel üretimi olanaklıdır. Buradaki en büyük avantaj kablo üretimi ile ambalajlamanın aynı üretici tarafından yapılmasıdır. Grubun müşterileri arasında elektro toptancıları ve aşağıdaki Avrupa ülkelerinde yer alan endüstridir: Avusturya, Almanya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Macaristan, Hırvatistan, Slovenya ve İtalya. Ürünlerimiz: Anten kablosu, bağlantı kablosu, düşük gerilim kablosu, polivinilklorür (PVC) kablolar, özel üretilen kablolar, hoparlör kablosu

 7. ABE INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Almanya

  ABE Industrietechnik GmbH şirketine hoş geldiniz! Ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ederiz. Tüm sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız. Esnek bakır lamel şeritler, yassı telli kablolar, elektrik kontakları, pres kaynaklı akım köprüleri, yüksek akım sistemleri ve güç şeritleri için genişleme şeritleri üretmekteyiz. Ürünlerimiz sorunlarınızı çözmek için var... Ürün yelpazemiz, çok çeşitli örgü bantları, birçok farklı tipte güç köprülerini, yüksek akım mühendisliği için malzeme ve aksesuarları, hava soğutmalı bağlantı kablolarını ve yüksek performanslı kaynak teknolojisi için aksesuarları içermektedir. Müşterilerimizin üretim süreçlerinde problem çözümleri ve mühendislik bilgi birikimi ile yüksek üretim verimliliği bizim güçlü yönlerimiz arasındadır. Yüksek ürün kalitemiz ve kısa teslim sürelerimiz, uzun süreden bu yana müşterilerimiz olan tüm şirketler tarafından takdir edilmektedir. abe Industrietechnik GmbH: En iyi malzeme - Birinci sınıf teknik bilgi birikimi - Motive çalışanlar Bize ulaşın!

 8. BROSINSKY & KOPP

  Almanya

  Brosinsky & Kopp şirketi 1979 yılından bu yana deneyimli ve sürekli büyüyen bir sanayi ajansıdır ve kendisini kullanıcı ile üretici arasında bir aracı olarak görmektedir. Özel kullanım amaçlarınız için size doğru ürünü tedarik etmeyi göreviniz olarak görmekteyiz. Burada tanınmış üreticilerle olan iyi bağlantılarımız bize yardımcı olmaktadır. Ürününüz henüz mevcut değilse, doğru çözümü geliştirmek için sizinle ve üretici ile birlikte çalışırız. Berlin'deki depomuzdan birçok ürünü teslim edebiliriz.

 1. IC AUTOMATION

  Fransa

  Sistem ara bağlantıları alanında uzmanlaşmış bir işletme olan IC AUTOMATION, 'Drive & Motion' serisi çevre birimleri için standart veya siparişe özel çözümler sensörler, aktivatörler ve otomat ile dijital kumandalar için çözümler sunmaktadır. INTERCONTEC Gmbh, CONEC Gmbh, HELMHOLZ Gmbh, CNE Atam Italy gibi pazarda lider üreticilere dayanarak, uygulamalarınıza özel olarak yanıt verecek standart, adapte veya sipariş üzerine çözümler sunuyoruz.

 2. ELGOR - CONNETTORI PER ELETTRONICA

  İtalya

  Elgor bağlantı parçaları dağıtımında uzmandır. Piyasa bilgisi ve seçme bir tedarikçi grubu sayesinde, şirket maliyetler ve izlenebilirlik bakımından her uygulamaya e uygun parçayı bulmaları için müşterilerine teknik ve ticari destek sunabilmektedir.

 3. AXA-CABLE

  Almanya

  AXA-CABLE, yılında kurulan ve Presli kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Auetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. STARZ ELEKTROTECHNIK GMBH

  Almanya

  STARZ ELEKTROTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Presli kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elektrikli dolaplar, Özel üretim kablolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Großräschen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PENGG KABEL GMBH

  Avusturya

  PENGG KABEL GMBH, yılında kurulan ve Elektrik kabloları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Presli kablolar, fiber optik kablolar, seramik fayans, Presli kablolar, sanayi için kablolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kapfenberg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. MS KABELMONTAGE GMBH

  Almanya

  MS KABELMONTAGE GMBH, yılında kurulan ve Presli kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. fiber optik kablolar, Yüksek gerilimli güç kablosu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Duisburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. DISTRONA GMBH

  Almanya

  DISTRONA GMBH, yılında kurulan ve Elektronik bağlayıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Presli kablolar, Elektrik kabloları, fişli kablolar, Presli kablolar, Elektrik kabloları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Flieden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. EURO CABLETECHNICS KFT.

  Macaristan

  EURO CABLETECHNICS KFT., yılında kurulan ve Presli kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Érd, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 9. DEVA CAVI SPECIALI SRL

  İtalya

  DEVA CAVI SPECIALI SRL, yılında kurulan ve Presli kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. özel elektrik kablosu, termostatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Corte Franca, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. INGELEC

  Fransa

  INGELEC, yılında kurulan ve Presli kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. plastik madde dönüştürme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grisy Suisnes, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz