• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • profil ve çubuklar - demirli metaller

Sonuçlar

Profil ve çubuklar - demirli metaller - Ithalat/Ihracat

 1. MAURI ALDA E FIGLI

  İtalya

  Verified by europages badge

  A. Mauri'nin ürün yelpazesi, çıplak sac şeridin soğuk profil işlemi ile yapılan özel profilleri, soğuk lamine şeritler, elektrolitik çinko ve Sendzimir işleme göre işlenmiş şeritler ve paslanmaz çelik şeritler ve pirinç ve alüminyum şeritler içerir. Ürünler, teknik ofisimiz ile birlikte geliştirilen müşterinin çizimlerine göre otomobil, inşaat, denizcilik, elektroteknik, termik ve mobilya sektörlerinin taleplerini karşılayacak şekilde yapılır. Üretim hatlarımız, 0.3 mm ila 4 mm arasında değişen bir kalınlık ve maksimum 12.500 mm uzunluğunda olan maksimum 800 mm genişliğe sahip levhaları destekler. Bu özellikler, müşterinin tüm özel ihtiyaçlarını karşılamayı sağlar. Profiller ticari çubuklar şeklinde üretilir veya siparişe göre kesilir.. Üretim yapısı da hassas kavisli profillerin üretimine izin verir. Son olarak, özel profilleme sistemlerinin tasarımı ve uygulanmasında önemli deneyime sahibiz.

 2. SIPPA

  Fransa

  Verified by europages badge

  SIPPA, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yarı römorklar için profiller, asansörler için profiller, sanayi raflar için profiller, soğuk çekme profiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bar Sur Aube, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. ALUMERO SYSTEMATIC SOLUTIONS GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ALUMERO SYSTEMATIC SOLUTIONS GMBH, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Güneş enerjisi üretimi, Güneş enerjisi panelleri, Liman konteyner terminalleri, fotovoltaik tesisler için yapılar, güneş enerjisi tesisatları, Güneş enerjisi üretimi, fotovoltaik güneş panelleri, açık mekan güneş panelleri, sanayi güneş enerjisi uygulamaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seeham, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. SIKLA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SIKLA GMBH, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Villingen-Schwenningen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BECKER PROFILE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BECKER PROFILE GMBH, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Friedewald, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HERMANUSSEN METALLVERARBEITUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HERMANUSSEN METALLVERARBEITUNG GMBH, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Werl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. K. MODER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  K. MODER GMBH, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Apen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FALK ADLER GMBH & CO.KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  FALK ADLER GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. VEFA ALÜMINYUM

  Türkiye

  2014 yılında, Kastamonu organize sanayi bölgesinde bulunan on bin metrekarelik alanda, beş inç alüminyum ekstruzyon pres hattıyla profil üretimine başlamanın gururunu yaşadık. Yılda (3000 - 3500) tonluk üretim kapasitemiz ve kendi bünyemizde bulunan elektrostatik boya hattımızla sektörde kendimize has, sektörde sağlam bir yer edindik. Sektörlere yönelik hazır çözümlerin yanında, firmalara özel çözüm sunmakta olup, firmalara tasarım yapabilme kabiliyetine sahip fabrikamızda, Aluminyum Profil in dışında, aşağıda belirtilen ürünleride anahtar teslim veya demonte olarak müşterilerin hizmetine sunabilmekteyiz. - Bioclimatic Pergola Sistemleri - Hareketli Cam Sistemleri - Pergola ve Tente Sistemleri - Ofis Bölme ve Duvar Sistemleri

 5. ARBEMU

  Türkiye

  Arbemu | Supply Better Arbemu is a trading company specializing in supplying equipment, materials, industrial goods, and raw materials for various industries. The company was established in 2022 as a division of Modulus Metal Company as a result of the combination of many years of experience in manufacturing, sourcing, procurement, project management, and industrial knowledge. Our experience is in various industries such as automotive, machinery, consumer goods, urban furniture, food, agriculture, renewable and conventional energy, civil engineering, transport and logistics, chemicals, and also customer-specific parts.

 1. JORIS IDE

  Belçika

  Joris Ide geleceğe oldukça dönük olan Avrupa’daki en büyük cephe ve çatı malzemesi üreticisidir. JI grubu, uygun ürünler ile tüm üretim zincirinde varlık gösteren komple bir tedarikçidir. Bu çok işlevlilik tarım, hizmet ve konut sektörleri için sanayi bina inşasındaki faaliyetimiz ile ortaya çıkmaktadır. Uzun deneyimi ve müşteriler ile iyi ilişkileri JI grubunu pazarın gelişmelerine müdahale etmek için uygun oyuncu yapar. Teminatlar, yangın koruma gereksinimleri, estetik ve termik kriterler sadece birkaç örnektir. Sadece yeni inşaatlar için değil ama aynı zamanda renovasyon sektörü için uygun çözüme sahibiz. Bir JI ürünü ile bir projeyi hassas şekilde kombine ederek, sürekli ve ekonomik bir son sonuca ulaşılır. Size hızlı bir teslimat sağlamak için, stokta geniş bir ürün miktarına sahibiz. Eşsiz, sürekli ve tam ürün serisi.

 2. AUBRY NTV

  Fransa

  AUBRY NTV 1899 yılından bu yana çeşitli formlarda her türden özel ve karmaşık profili demir içeren veya içermeyen metaller kullanarak üretir: Çelik ve alüminyum çeşitleri, özel alaşımlar, bakır, her türden paslanmaz malzemeler, pirinç ve titanyum … "Ismarlama" konusunda uzman olarak müşterilerimizin planlarına göre üretim yapıyoruz. Her türden özel profil taleplerini değerlendiriyoruz: Lamine, çekme, soğuk, sıcak çekme profilleri ÇELİK, ALÜMİNYUM, PASLANMAZ, BAKIR, PİRİNÇ, TİTANYUM veya diğer ALAŞIMLAR.

 1. CONTIFONTE

  Fransa

  CONTIFONTE dökümcülük, kalıp döküm parçalar, kontinü sistem döküm çubuk veya profiller parçalar üretip pazarlamaktadır; sferoidal, lameler ve vermiküler grafitli döküm. ISO9001 V2008 sertifikası. CONTIFONTE, ilk Fransız kontinü sistem döküm üreticisidir. Tarım araçları üreticisi KUHN SA grubunun şubesi Saverne (ALSACE) bölgesine konumlanmıştır. Tesislerimizin modernliği ve yüksek teknolojiye sahip olması sayesinde konuyla ilgili tüm sektörlere yönelik olarak küçük, orta ve yüksek miktarlarda üretim yapabilme esnekliğine ve etkinliğine sahibiz. CONTIFONTE yüksek teknolojik özellikli karmaşık döküm işlemleri isteyen parça üretiminde uzmanlaşmıştır. CONTIFONTE tarafından üretilen parçaların çoğu müşterinin talebine göre işlenir. CONTIFONTE döküm parçalarınızı alır ve çizer. CONTIFONTE parçalarınız yapılmadan önce canlandırır ve onaylar. Teknisyenlerimiz her an size destek vermek için hizmetinizdedir.

 2. HALIVES S.A. STEEL HOLLOW PRODUCTS

  Yunanistan

  HALIVES S.A. firması 1950'den bu yana Yunanistan'da demir ve çelik metal ürün ticareti yapmaktadır. Bugün kendine ait tesislerinde oyuk kesitler, sıcak rulo levhalar, Oyuk Dikdörtgen Kirişler, Yuvarlak oyuk kesitli borular, Kirişler: UPN, IPN, IPE, HEA, HEB, Satış Çubukları: Düz, Kare, Yuvarlak, Açılı, T şekilli, dar kiriş IPN, levhalar ve sıcak rulo şeritler, Oluklu levhalar, bobinler, Şerit Levhalar ve plakalar, kaynaklı kesitler, kaynaklı oyuk kesitler, siyah yuvarlak borular, siyah ve çapaksız metal levhalar üretmektedir.

 3. ERC METAL

  Türkiye

  2011 yılında Ercan YARDIMCI tarafından Eskişehir’de kurulan ERCAN YARDIMCI LTD ŞTİ kuruluşundan bu yana yapı sektöründe faaliyet göstermektedir. Şirketimiz, distribütörlüğünü sürdürdüğümüz markalardan kazandığımız güven, müşterilerimizden aldığımız ilham ve çalışma arkadaşlarımızın özverisiyle, inşaat sektöründe temelden çatıya her konuda hizmet vermektedir. 6 ülkedeki müşterisine ürün sağlayan ERC Metal, müşterilerinin tüm istediklerini karşılamaktadır. Yeniliğe ve kaliteye önem vererek büyümeyi hedeflemektedir. Bu çalışma sürecinde müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacıyla piyasanın ihtiyaç duyduğu ve gelecek gördüğü konularda da üretime geçmeye başlamıştır. Bünyemize erc metal markası ile sektöre yön vermeyi ve yenilikçi bir marka haline getirme doğrultusunda çalışacağız. Geçmişten gelen değerlerimizi geleceğe taşıyoruz ERCAN YARDIMCI Grubu olarak bugün üretim tesisi, satış mağazası, iş ortaklarımız ve çalışma arkadaşlarımızla başlangıçtaki heyecanımızı koruyor, sahip olduğumuz sorumlulukların bilinciyle güvenilir üretim ve hizmete devam ediyoruz.

 4. ILKE DEMIR SAC VE METAL TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  İlke Demir, 1986 yılına uzanan tecrübesi ile 2006 yılından beri "Demir ve Çelik" sektöründe her geçen gün büyüyerek hedeflerini birer birer gerçekleştirdi. Limanlara yakın olan stratejik konumlu dağıtım merkezlerimiz sayesinde ulusal ve uluslararası müşterilerimizin taleplerine en uygun ve en hızlı hizmeti garanti ediyoruz. Demir ve çelik sektöründeki güçlü ortağınız olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizinle tanışmayı ve çalışmayı çok isteriz.

 5. ALPTEKIN DEMIR TICARET

  Türkiye

  Profiller , kare-lama-silmeler I-U demirleri, saçlar , menteşeler, sürgüler vb..

 6. TEMPO MATERIAUX

  Fransa

  TEMPO MATERIAUX, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. profiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vendenheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. HJW STAHLHANDEL-SPEZIALPROFILE GMBH

  Almanya

  HJW STAHLHANDEL-SPEZIALPROFILE GMBH, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Murr, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. PROFILMETALL-GRUPPE

  Almanya

  PROFILMETALL-GRUPPE, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yuvarlanmış soğuk parçalar, geri dönüşümlük kağıt, Yuvarlanmış soğuk parçalar, atık geri dönüşüm presleri, Ticari araçlar için alüminyum parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hirrlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ULRICH BÄURLE GMBH & CO KG

  Almanya

  ULRICH BÄURLE GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CO.FER.S.

  İtalya

  CO.FER.S., yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller, Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller, kapatma için trapezoidal saclar, galvaniz borular, galvanize saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. TREFILERIES PERILLAT

  Fransa

  TREFILERIES PERILLAT, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik, Çelik, Klima ve ısıtma, hadde çelikleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marignier, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. SIDERVAL S.P.A.

  İtalya

  SIDERVAL S.P.A., yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Radyatörler - petekli, Radyatörler - petekli, yarı hazır ekstrüzyon profiller, köşebentler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Talamona (so), İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. BOMBARDIER TRANSPORT FRANCE SAS

  Fransa

  BOMBARDIER TRANSPORT FRANCE SAS, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. raylı taşıtlar, Özel nakliyat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Crespin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. AXIS

  Fransa

  AXIS, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, beton armatürleri, metalik armatür, Çelik ve metaller - Makinede işleme, bina iskeleti için metal hasırlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pornic, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. STE ARMATURES MANNA & THIRION

  Fransa

  STE ARMATURES MANNA & THIRION, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, armatürler, binalar için metal armatürler, beton armatürleri, Çelik ve metaller - Makinede işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Chamas, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. PRODUITS MAULER

  Fransa

  PRODUITS MAULER, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal kalaslar, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, Metal kalaslar, Paneller, parkeler, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soultz, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. VOSSLOH FRANCE

  Fransa

  VOSSLOH FRANCE, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir metal parmaklıklar, Demir metal parmaklıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rueil-Malmaison Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. APROMETAL

  Fransa

  APROMETAL, yılında kurulan ve Yuvarlanmış soğuk parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İthalat/İhracat - çelikler ve metaller, Profil ve çubuklar - Demirli metaller, Kiriş/direk - demirli metaller, İthalat/İhracat - çelikler ve metaller, Profil ve çubuklar - Demirli metaller, Kiriş/direk - demirli metaller, kamu çalışmaları için metal yapı üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Martin-Belle-Roche, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Profil ve çubuklar - demirli metaller - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.041 Şirketler