• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • profil yapıcılar

Sonuçlar

Profil yapıcılar - Ithalat/Ihracat

 1. NUOVA PROFILATRICI ARTA

  İtalya

  Verified by europages badge

  NUOVA PROFILATRICI ARTA, yılında kurulan ve Profil yapıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, saç işleme için profil makinaları, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albairate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. RIJIT PROFIL VE YAPI MALZEMELERI ANONIM SIRKETI

  Türkiye

  Ülkemizde ve dünyada kullanılmakta olan Asma Tavan Sistemleri normlarının yeterli düzeyde olmadığı fikriyle yola çıkan Rijit Profil uzun süreli yapmış olduğu ARGE çalışmaları ile tamamen yerli ve milli bir ürün olan TakTik Sistemin buluşunu gerçekleştirmiştir. Rijit Profil yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimle şirketleşmiş ve İstanbul’daki üretim tesisinde faaliyetlerine başlamıştır. 1200m2 kapalı alana sahip üretim tesisimiz yaklaşık ayda 20 bin metretül profil üretim kapasitesine sahiptir. Son teknoloji makineleriyle sürekli gelişmeye ve ARGE çalışmalarına devam etmektedir.

 3. TECNOMA

  İtalya

  TECNOMA, yılında kurulan ve Profil yapıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pieve Di Soligo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. JIDET SAS

  Fransa

  JIDET SAS, yılında kurulan ve Profil yapıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. profillendirme, boru profil üretimi, metal profil çekme, profilleme tozları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amilly, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ARALTEC

  Fransa

  ARALTEC, yılında kurulan ve Profil yapıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alüminyum oluklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Labège, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CJ INDUSTRY GROUP--METAL SPINNING MACHINE

  Çin

  CJ INDUSTRY GROUP--METAL SPINNING MACHINE, yılında kurulan ve Profil yapıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Suzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. CCR (WEDNESBURY) LTD

  Birleşik Krallık

  CCR (WEDNESBURY) LTD, yılında kurulan ve Profil yapıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tipton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. DIPER MAQUINARIA SL

  İspanya

  DIPER MAQUINARIA SL, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin şekillendirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Profil yapıcılar, Profil yapıcılar, çelik profil üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Orkoyen, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. OLMA S.R.L.

  İtalya

  OLMA S.R.L., yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Profil yapıcılar, saç işleme için profil makinaları, Profil yapıcılar, Mekanik şekillendirme, panel bitirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Abbiategrasso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ROLLSTEEL OY

  Finlandiya

  ROLLSTEEL OY, yılında kurulan ve Profil yapıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. saç işleme için profil makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kuopio, Finlandiya 'de bulunmaktadır.

 1. P.W. BUD-MASZ MACIEJ STACHLEWSKI

  Polanya

  P.W. BUD-MASZ MACIEJ STACHLEWSKI, yılında kurulan ve Profil yapıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. katlanan yataklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lutomiersk, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. SKOVELA D.O.O.

  Slovenya

  SKOVELA D.O.O., yılında kurulan ve Profil yapıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili ve harici güneş koruması, Paslanmaz çelik boru ve tüpler, Dahili ve harici güneş koruması, Paslanmaz çelik boru ve tüpler, galvanize profiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rogaška Slatina, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 1. EBSAN METAL A.Ş.

  Türkiye

  EBSAN METAL A.Ş., yılında kurulan ve İthalat/İhracat - çelikler ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Profil yapıcılar, alçı ve alçı panel bölme karşı panelleri, metaller, alçıpan prefabrik binalar, Profil yapıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. KINGJIME AUTOMATIC PRESSURE EQUIPMENT CO., LTD

  Çin

  KINGJIME AUTOMATIC PRESSURE EQUIPMENT CO., LTD, yılında kurulan ve Eğme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Profil yapıcılar, Metaller için sanayi presleri, Metal düzeltme makineleri, Profil yapıcılar, Metaller için sanayi presleri, Metal düzeltme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guangdong, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. PARKINGUNIT.COM S.R.O.

  Çek Cum.

  PARKINGUNIT.COM S.R.O., yılında kurulan ve Araba park yerleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Park yapma grupları ekipmanları, Havaalanları, Profil yapıcılar, Park yapma grupları ekipmanları, Havaalanları, Profil yapıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Praha, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 4. CBM MACHINES S.R.L.

  İtalya

  CBM MACHINES S.R.L., yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Profil yapıcılar, hidrolik sac kıvırma presleri, Profil yapıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Morimondo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. PRZEDSIEBIORSTWO INNOWACYJNO PROJEKTOWE INMET SP Z O O

  Polanya

  PRZEDSIEBIORSTWO INNOWACYJNO PROJEKTOWE INMET SP Z O O, yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Profil yapıcılar, Profil yapıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mikolow, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. SM SRL

  İtalya

  SM SRL, yılında kurulan ve Profil yapıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pove Del Grappa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. NAVIPA GESTION DE PATRIMONIOS S.L.

  İspanya

  NAVIPA GESTION DE PATRIMONIOS S.L., yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Profil yapıcılar, Profil yapıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Orkoien, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. VMC TECNOLOGY S.R.L.

  İtalya