• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • profilli saclar - demirli metaller

Sonuçlar

Profilli saclar - demirli metaller - Ithalat/Ihracat

 1. KMC GROUP - MEKO METAL

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1969'dan bu yana çelik profil üretiminde lider olan MEKO Metal, 2011'den bu yana KMC Grup bünyesinde İzmir, Torbalı'da 10.000 metrekarelik bir tesisten 100.000 metrekarelik bir güç merkezine dönüşmüştür. İşbirliğimiz, benzersiz ticari ve teknik uzmanlığı bir araya getirerek, küresel teknolojik gelişmelerle uyumlu bir şekilde yıllık 150.000 ton üretim kapasitesiyle sonuçlandı. Özel profillerde dünyanın ilk 3 şirketi arasında yer almayı hedefleyen MEKO Metal, ihracat hacminde istikrarlı bir artışa tanık olmuştur. Açık, kaynaklı ve paslanmaz çelik profillerde uzmanlaşan şirketimiz, otomotiv, mobilya, beyaz eşya, çelik eşya, dekorasyon, ısıtma & soğutma, iklimlendirme, inşaat & çelik konstrüksiyon, iskele profilleri, ısıtmalı havlupan, güneş enerjisi sistemleri ve tarımsal sulama & sera gibi çok çeşitli sektörlere hizmet vermektedir. Başlıca sektörlerimiz: •Standart Boru ve Profiller -Özel Profiller •Otomotiv Profilleri •Güneş Enerjisi Sistemleri Profilleri •Güneş Enerjisi Zemin Montaj Sistemleri •Güneş Enerjisi Çatı Montaj Sistemleri •İnşaat İşleri & Çelik Konstrüksiyonlar •Tarım ve Sera Profilleri •Elektrik & Elektronik Profilleri •HVAC Profilleri •Paslanmaz Çelik Profiller; Roll-forming tekniği geleneksel olarak alüminyum gerektiren önemli üretim parçalarını roll-form çeliklerle değiştirerek alüminyuma göre maliyet avantajı sunar. Kalıpların, aletlerin, ruloların ve diğer temel bileşenlerin şirket içi tasarımı ve üretiminde uzmanız. Daha fazlası için bize ulaşın!

 2. EUROPONTEX IMPORTAÇÂO & EXPORTAÇÂO

  Portekiz

  Verified by europages badge

  EUROPONTEX IMPORTAÇÂO & EXPORTAÇÂO, yılında kurulan ve Çelik ve metallere kaynak yapılması sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. İnşaat malzemeleri, Profilli saclar - Demirli metaller, Sac ve borular, Paslanmaz çelik boru ve tüpler, İnşaat malzemeleri, konstrüksiyon çelikleri, metal konstrüksiyon çelikleri, Profilli levhalar, Profilli saclar - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lisboa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. BERTSCHINGER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  BERTSCHINGER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Profilli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Aldingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. FM SYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FM SYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Profilli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Eppingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MASCHINENBAU KITZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MASCHINENBAU KITZ GMBH, yılında kurulan ve Profilli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Troisdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ING. R. LONGHI GMBH & CO. KG

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ING. R. LONGHI GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Profilli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lauterach, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. ASSTEC ASSEMBLY TECHNOLOGY GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ASSTEC ASSEMBLY TECHNOLOGY GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Profilli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rottweil, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KRITEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KRITEC GMBH, yılında kurulan ve Profilli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Lüdenscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ISEL AUSTRIA GMBH & CO. KG

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ISEL AUSTRIA GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Profilli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wels, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. IHS INDUSTRIE HANDLING + FÖRDERTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  IHS INDUSTRIE HANDLING + FÖRDERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Profilli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Freudenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. STRÖDTER HANDHABUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  STRÖDTER HANDHABUNGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Profilli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hamm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MSI GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MSI GMBH, yılında kurulan ve Profilli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Emskirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. MG MAKINA

  Türkiye

  MG MAKİNA; Türkiye'nin dört bir yanında hizmet veren sanayicilerimiz ile 2011 yılı aşan güvene dayalı işbirliği yaparak sektörde deneyim sahibi olan Mustafa GÖK tarafından kurulmuştur. Sektörün lider firmalarının bayilikleri ve kaliteli ithalat ürünleriyle talaşlı imalat ve metal işleme sektöründe kullanılan tüm takım tezgâhlarını üstün hizmet anlayışıyla Türk sanayisine sunmaktadır. Satışta ve satış sonrasında müşterilerin menfaatini gözeten ve sattığı malın her zaman arkasında olan satış anlayışıyla, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarabilmek için üzerine düşebilecek fedakârlıktan kaçmayan ve özveri sahibi bir işletme olma yolunda hızla ilerlemektedir.

 2. UMS MAKINA

  Türkiye

  UMS MAKİNA; Sanayi makina ve ekipmanlarının üretim ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir. Giyotin makaslarının imalatıyla sektördeki faaliyetine başlayan firmamız, geçen zaman içinde 16 ülkeye ihracat yapan bir firma haline gelmiştir. Amacımız; Sahip olduğu potansiyelini korumak ve bu mevcut potansiyelin üstüne çıkarak, müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunarak, müşteri memnuniyeti ile geniş kitlelere ulaşmaktır. Müşterilerimizin, çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve ortaklarımızın memnuniyetini bizim için önemlidir. Firmamız; Ürün kalitesini ve verilen hizmeti sürekli geliştirmekte, müşteri memnuniyetini sürekli izlemektedir. Üretim Halkamızın İçinde; Hidrolik Abkant Pres , Redüktörlü ve Hidrolik giyotin makasları, Caka Makinası, Caka Kenet Makinası, Pnomatik Kenet Ezme Makinası, 4 Toplu Silindir Makinası, 3 Toplu Silindir Makinası, Asimetrik 3 Toplu Silindir Makinası, Asimetrik 3 Toplu Silindir Makinası, Kordon Makinası, Odun Kırma Makinası ile diğer makina ve ekipmanlar yer almaktadır. Siz de imalatımızda bulunan bu ürünlerden ihtiyaç duyduğunuz ya da bilgi almak istediğiniz ürün ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 3. SIMER SAC METAL SHEET PROCESSING & FORKLIFT

  Türkiye

  Simer Sac Metal İşleme & Lift, hem CNC kesim ve büküm hem de kaldırma makineleri imalatı konusunda uzmanlaşmış Türkiye merkezli bir şirkettir. Uzun yıllara dayanan bilgi birikimimiz ile müşterilerimizin her ihtiyacına cevap verebilmekteyiz. Simer Sac Metal İşleme Merkezi olarak lazer kesim, plazma kesim, profil ve tüp lazer kesim, optik kesim, abkant pres, boru büküm, CNC boru işleme, robotla kaynak ve sac kaynak hizmetlerini kendi tesisimizde vermekteyiz. Müşterilerimizin CNC kesim ve büküm makineleri ihtiyaçlarına cevap verebilmekteyiz. Ayrıca 5000 m² kapalı alanda sac satışı da yapmaktayız. Simer Lift olarak en kaliteli malzemeleri kullanarak yüksek emniyetli kaldırma sistemi ürünleri de tasarlamakta ve üretmekteyiz. Mevcut standardı daima daha da yükseltmeye çalışmaktayız. Simerlift, uzun Ar-Ge ve test süreçleri sırasında gelişen, uzun yılların bilgi ve deneyim birimi kullanılarak özenle planlanmış bir üretimin sonucudur. Simerlift markalı kaldırma sistemleri satın alarak, yüksek teknoloji, uzun ömürlü kullanım, daha iyi servis ve yedek parça garantili ürünlere sahip olacağınızı teminat altına almış olursunuz. Vizyonumuz, kaldırma makineleri sektöründe dünya çapında bir marka olmaktır. Daima yüksekleri hedefler ve en yüksek standartlara odaklanırız. En yüksek kalite taleplerini karşılamak üzere hazırız. Misyonumuz: Çevre dostu, rekabetçi ürün ve hizmetler üretirken, müşterilerimizin ve hissedarlarımızın talep ve beklentilerini karşılamaktır.

 4. BER OTOMOTIV YAN SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  BER OTOMOTIV LTD STI Firmamiz 2000 yilinda Otomotiv sektorunde sac sekillendirme ve kalip imalati alaninda faaliyetine baslamistir.Sac ve Metal ürünlerin şekillendirmesi ve Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Araba yedek parçaları ve kısımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Makine parkurunu ve kalite sistemini gelistirerek tecrubeli ekibimizle yilda 20.000 ton sac isleme kapasitesiyle degisen ve gelisen dunya teknolojilerini takip ederek sektöre hizmet etmektedir. Modern uretim teknikleri ve yenilikci projelerimiz ile hizmeti en ust seviyeye cikardik. Profesyonel ekimiz ve kaliteli urunlerimiz ile her zaman en iyisini yapma hedefi ile ilerlemekteyiz. BENZERSIZ KALITE Yillardir edindigimiz tecrube ile benzersiz kalitede hizmet veriyoruz. HIZLI TESLIMAT Gelismis ekipmanlarimiz ve tecrubeli ekimiz ile en hizli sekilde hizmet veriyoruz. . Progresiv Uretim Hatti Tandem Punta Kaynagi Kalip Bakim Kalip/Fikstur Imalati

 5. KÜRTÜNCÜ METAL

  Türkiye

  Fi̇rmamiz 1978 yilinda emi̇n ti̇caret ünvani i̇le kurucusu babamiz mustafa kürtüncü tarafindan faali̇yeti̇ne metal sektörüne atilmiş olup daha sonra 1996 yilinda faali̇yeti̇ne kürtüncü ti̇caret ünvani altinda ve ahmet hi̇lmi̇ kürtüncü ve ali̇ i̇hsan kürtüncü ortakliği şekli̇nde eski̇ sanayi̇ bölgesi̇nde büyük çaba ve gayret i̇çeri̇si̇nde hi̇zmet vermeye devam etmekte olupçalişmalarina dürüst bi̇r çerçeve hi̇zmet amaci i̇le fali̇yeti̇ne metal sac ve çati kaplama assan ki̇bar holdi̇n bayi̇si̇ olarak devam etmekte i̇ken, 2012 yilinda fi̇rmamiz kürtüncü metal demi̇r çeli̇k i̇nşaat.Taah. San.Ti̇c.Ltd.Şti̇. Ünvanini alarak yoluna hizla devam etmektedi̇r. 2020 Yilinda organi̇ze sanayi̇ bölgesi̇nde metli̇fe adi altinda alçipan profi̇li̇ tesi̇si̇sini̇ faali̇yete geçi̇rdi̇k, kürtüncü ai̇lesi̇ olarak çalişma hayatimizda bi̇ze destek olan tüm müşteri̇leri̇mi̇ze teşekkürü bi̇r borç bi̇li̇ri̇z.

 6. OLIMPIACCIAI SRL

  İtalya

  Olimpia Acciai şirketi uzun yıllardır Turin ve Piemonte pazarında faaliyet gösterdikten sonra son yıllarda tüm İtalya'ya ve uluslararası pazara yönelik olarak kullanıma hazır, isteğe göre kesilmiş ve işlenmiş ve hatta adrese teslim çelik ve metal malzemelerle ilgili üretim yapmaktadır. İtalyan ve Avrupalı üreticiler ve dağıtıcılar ile yapılan yakın işbirliği sayesinde şirket gerektiğinde sipariş üzerine klasik çelik, özel çelik, paslanmaz çelik malzemelerden bara, levha, şerit, tel, boru, çubuk şeklinde ürünler ile rektifiye ve krom kaplı borular üretmektedir.

 7. CFS PROFILE & STRUCTURE

  Türkiye

  CFS PROFİL 1996 yılında üretimine başlamıştır. Kaliteli ürün ve müşteri hizmeti idealinden ayrılmadan üretim faaliyetlerine devam etmiştir. CFS PROFİL size Bobin Şekillendirme Ürünleri, Abkant Kesim Büküm Ürünleri ve Pres Kesim Büküm Delme Ürünleri sunmaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 8. SAC KALIP

  Türkiye

  Sac kalıp, hizmetinde profesyonel ekip ve ekipmanlar ile hizmet veriyoruz. Tel erezyon kesiminde son derece hassas makinemiz ve tecrübeli personelimiz hizmet veriyor

 1. PERFIQUINA

  Portekiz

  PERFIQUINA, yılında kurulan ve Oluklu saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Profilli saclar - Demirli metaller, Çatı kaplama materyalleri, oluklu levhalar, galvanize saclar, Profilli saclar - Demirli metaller, Çatı kaplama materyalleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ponte De Vagos, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. HAEC ALUMINIUM DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  HAEC ALUMINIUM DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Profilli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bissendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KANYA DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  KANYA DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Profilli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Marktredwitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SCHÜT-DUIS FENSTER & TÜRENTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  SCHÜT-DUIS FENSTER & TÜRENTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Profilli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Aurich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DIMOTION GMBH

  Almanya

  DIMOTION GMBH, yılında kurulan ve Profilli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Mönchengladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. INDUNORM BEWEGUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  INDUNORM BEWEGUNGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Profilli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Duisburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. TKM INDUSTRIETECHNIK INH. RUDOLF SEIFERT

  Almanya

  TKM INDUSTRIETECHNIK INH. RUDOLF SEIFERT, yılında kurulan ve Profilli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Großmehring, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. JUGARD+KÜNSTNER GMBH

  Almanya

  JUGARD+KÜNSTNER GMBH, yılında kurulan ve Profilli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Altdorf Bei Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. ITEM INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Almanya

  ITEM INDUSTRIETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Profilli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. RATIOTECHNIK - HEINZ KARLS GMBH

  Almanya

  RATIOTECHNIK - HEINZ KARLS GMBH, yılında kurulan ve Profilli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mössingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz