• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • reklam ajansları

Sonuçlar

Reklam ajansları - Ithalat/Ihracat

 1. EXCLU-MEDIA

  Belçika

  Verified by europages badge

  MZ WHOLESALE, lüks ürünlerin tasarımı, üretimi, ithalatı ve ihracatı konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Odak noktamız her zaman müşteri ihtiyaçları ve pazardaki talepler olmuştur. Tasarım tutkumuz ile birlikte yıllar içinde büyüdük ve en büyük ve en başarılı lüks ürün tedarikçilerinden biri haline geldik. Toptan moda giyim ürünleri tedarik eder ve gömlekler, etekler, tişörtler, saatler dahil özel giyim ürünleri ve hatta parfüm gibi kozmetik ve güzellik ürünleri üretiriz. Giyim ürünlerimiz 240'den fazla ülke ve bölgeye satılmaktadır. 500.000 fit kareyi aşan depomuz ile Hollanda ve Belçika'daki en büyük stoklu toptancılardan biriyiz. Bu sayede en son trendleri takip eder ve ürünlerimizin sadece birkaç gün içinde teslimatını sağlarız. Hem küçük perakendeciler hem de büyük markalarla işbirliği yaparız. En popüler markalar Louis Vuitton, Balenciaga ve Rolex'tir. Daha fazla bilgi için bize ulaşmaktan çekinmeyin! Tüm sorularınıza memnuniyetle yanıt vereceğiz.

 2. NECTART

  Belçika

  Verified by europages badge

  NECTART, yılında kurulan ve Audio-video ilanlar - prodüksiyon ve gerçekleştirme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Reklam ajansları, Video - Prodüksiyon, 2 boyutlu ve 3 boyutlu animasyon, Reklam ajansları, Video filmi prodüksiyon ajansı, Video - Prodüksiyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wavre, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. TREND WERBESYSTEME GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  TREND WERBESYSTEME GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Reklam ajansları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Vaihingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SENTIVON MARKETING AGENTUR GBR

  Almanya

  Verified by europages badge

  SENTIVON MARKETING AGENTUR GBR, yılında kurulan ve Reklam ajansları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Dresden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FULL-SERVICE WERBEAGENTUR SIRIUSMEDIA GMBH, LEIPZIG

  Almanya

  Verified by europages badge

  FULL-SERVICE WERBEAGENTUR SIRIUSMEDIA GMBH, LEIPZIG, yılında kurulan ve Reklam ajansları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Leipzig, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KMK-R LTD.

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  KMK-R LTD., yılında kurulan ve Karton kutular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isı transferli baskı, Numune/Örnek koleksiyonu albümü, Reklam ajansları, Deri ürünleri, Baskı, Sipariş üzerine paketleme, Mücevher kutuları, Ofis ekipmanları - dosyalar, Serigrafi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Yagodovo, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 2. NETKONZEPT ONLINE (EIN UNTERNEHMENSBEREICH DER JENS KLAMER GMBH)

  Almanya

  Verified by europages badge

  NETKONZEPT ONLINE (EIN UNTERNEHMENSBEREICH DER JENS KLAMER GMBH), yılında kurulan ve Reklam ajansları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Melle, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. DIGITALE LÖSUNGEN FÜR VERNETZTE WELTEN INH. SEBASTIAN MARZECKI

  Almanya

  Verified by europages badge

  DIGITALE LÖSUNGEN FÜR VERNETZTE WELTEN INH. SEBASTIAN MARZECKI, yılında kurulan ve Reklam ajansları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Weilheim An Der Teck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. FABRYKA PLECAKOW JANKOWSKI SP. K.

  Polanya

  Verified by europages badge

  FABRYKA PLECAKOW JANKOWSKI SP. K., yılında kurulan ve Çantalar, evrak çantaları ve el çantaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çantalar, Reklam ajansları, reklam çantaları - tasarım, moda aksesuarlar, sırt çantaları, reklam insertleri, Çanta imalatçısı, Çantalar, Reklam ajansları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poznan, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. DESIGNINGUP4U

  Türkiye

  Hedefi büyümek olan ve yeni müşteriler edinmek isteyen markalara çözüm ortağı olarak ekonomik ve etkili dijital pazarlama yöntemleri konusunda danışmanlık yaparız. Analitik yaklaşımımız ve yaratıcı fikirlerimiz ile markanıza dijital iletişim ve basılı medya çözümleri sunarız Daha kalemimizi kağıda değdirmeden önce, işletmenizi, hedeflerinizi ve en önemlisi hedef müşterinizi derinlemesine anlarız. Marka planlamasına sadık kalarak sosyal mecralarda sizi arayan potansiyel müşterilerinize ile bağlantıyı kurar, geri dönüşümlerini sağlarız. Bilgi ve deneyimlerimiz ışığında oluşturduğumuz stratejileri, pazarlama planınıza uygun olarak inşa eder, müşteri, satış ve karlılık gibi performans hedeflerinize ulaşmanıza yardım ederiz. Müşterilerimizi iş ortağımız olarak görür, şeffaf raporlama ve reklam performansını ölçmede reklamın yayınlanmasından bitişine kadar birlikte beraber yol alırız. Siz sadece arkanıza yaslanın, biz hep ordayız..

 1. SOCREATHINK MEDYA PLANLAMA VE STRATEJIK DIJITAL PAZARLAMA A.Ş

  Türkiye

  Dünyanın birçok ülkesinde, sayısız farklı sektörde, birbirinden çok farklı marka, kurum ve kuruluş ve hatta kişiler için reklam stratejileri yürüttük. Tüm bu süreçler boyunca, çalışma fırsatı bulduğumuz ya da hikayelerini dinlediğimiz bir çok markadan ve hatta bizim de hesaplara erişim aldığımız zamanlarda şahit olduğumuz oldukça üzücü bir sektör gerçeği var! Maalesef ajanslar ya da kişiler, bu işe yeterli özeni göstermiyor. Bir markayı ve onun onun hedeflerini içselleştirmeden, kendi yarattığı bir marka gibi sahiplenip onu bir noktaya taşımayı gerçekten amaçlamadan, başarının gelmesini kısa ve uzun vadede mümkün görmüyoruz. Burada size teknik terimler kullanarak, klasik cümlelerle işi nasıl yapıyor olduğumuzu ve nasıl bir ajans olduğumuzu anlatabilirdik! Ancak bunu zaten herkes yapıyor.Herkesin yaptığı bir başka şey ise sizin ve markanızın hedeflerine değil, kendi hedef ve kazançlarına odaklanmaları. Biz, kendi hedeflerimizi gerçekleştirmenin tek yolunun, sizin hedeflerinizi gerçekleştirmekten geçtiğini biliyoruz. Ayrıca sizi hedeflerinize ulaştırmaktaki tek motivasyonumuz bu da değil! Başarma hissi, bir markanın başarı hikayesinde şahitlik etmek ve bunda pay sahibi olmak ve bu işin bir kelebek etkisi yarattığının bilinci ile insanların hayatlarındaki değişimin sebebi olabilmek bizim en büyük motivasyonumuz. Aradan tüm dijital araçları, sistemleri ve kalan tüm soyut kavramları çıkardığımızda, en nihayetinde bu strateji süreci, insanda başlayıp insanda bitiyor.

 2. BMC GRUP

  Türkiye

  20 Sene önce Kapalı devre Yayıncılık ile çıktığımız bu yolculukta gururla hizmet vermeye devam ediyoruz.Müzik piyasasında tanınmış tüm müzisyenler ile iş birliği içindeyiz.Ekibimiz Radyo & Tv mezunu işin ehli üst düzey yöneticilerden oluşmaktadır.Yapılan tüm çalışmalarımızı hukuk çerçevesinde yapıp çalıştığımız firmaları , Müzik hukuku konusunda bilinçlendirmekteyiz. Sizde çalışmalarımıza dahil olarak Markanıza güç katarak farkındalığınızı arttırın.

 1. FORS FLAG LLC

  Türkiye

  14 yılı aşkın süredir Dünyanın bir çok yerine bayrak ve flama üretimi gerçekleştiriyoruz. İmalatını sürdürdüğümüz ürünlerle müşterilerimize kaliteli hizmet sunarak diledikleri bayrak ürünleriyle buluşturuyoruz. Aktif olarak 22 den fazla ülkede gerçekleştirdiğimiz ihracat ülkeleri yüksek kapasiteli üretim ağımız sayesinde bizleri rahatlıkla tercig etmektedirler. 1. kalite bayrak ve bayrak ile ilgili sınırsız özel üretim ürünlerini müşterilerimize sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bizlere +905331416232 whatsap hattımızdan ulaşarak detaylı bilgi albilirsiniz.

 2. GREGOUSA DIJITAL REKLAM AJANS

  Türkiye

  Gregousa Dijital Reklam Ajansı, 2021 yılında İzmir'de kurulmuş olup, dijital dünyada başarılarını artırmayı ve reklam yönetimini, dijital pazarlama sektöründe faaliyet gösteren bir ajanstır. Ajansımız, sunduğu çeşitli hizmetlerle, paranın dijital kimliklerini pazarlıyor ve çevrimiçi varlıklarını en üst düzeye çıkarmak için etkili stratejiler geliştiriyor. Hizmetlerimiz: - Dijital Pazarlama - Web Tasarım - Sosyal Medya Yönetimi - Sosyal Medya Pazarlaması - E-Ticaret Çözümleri - Kurumsal Kimlik Gregousa olarak, müşterilerimizin taleplerini anlamak ve ihtiyaçlarını belirlemek için sürekli iletişim halindeyiz. Bu süreçte, özel stratejiler geliştirerek müşterilerimize en etkili çözümleri sunuyoruz. Gregousa Ajans ekibi, sektördeki güncel gelişmeleri yakından takip ediyor ve müşteri memnuniyetine odaklı bir yaklaşımla çalışıyor. Neden Gregousa'yı Tercih Etmelisiniz? Sürekli İletişim: Gregousa, müşterileriyle sürekli iletişim halinde olmanın önemini benimseyerek, sektördeki deneyimi ve uzmanlığıyla müşterilerine etkili hizmet sunar. Özelleştirilmiş Çözümler: Her müşteri benzersizdir. Bu nedenle, Gregousa, müşteri ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş dijital pazarlama stratejileri sunar. Sonuç Odaklı: Gregousa, müşterilerinin hedeflerine ulaşmasına odaklanarak, gerçek ve ölçülebilir sonuçlar elde etmeyi amaçlar. Gregousa Dijital Reklam Ajansı, dijital dünyada kendinizi ifade etmeniz ve rekabet avantajı elde etmeniz için güvenilir bir ortaktır.

 3. BOLU REKLAM FATIH OZKOCABAŞ

  Türkiye

  2008 Yılında FATİH ÖZKOCABAŞ BOLU REKLAM unvanıyla kurulmuştur. Web tasarımı ile faaliyetlerine başlayan işletmemiz zaman içerisinde tüm reklam hizmet konularında faaliyete geçmiştir. Bu faaliyetler kişi veya firmaya özel; Web tasarımı, sosyal medya takibi, tabela, totem, billboard, araç giydirme, kartvizit v.b bir çok reklam konularında hizmet vermektedir. Firmamız ana üretim olarak reklam ve görsel amaçlı ışıklı - ışıksız kutu harf imalatı gerçekleştirmektedir. Kutu harfler istenilen boyut, renk ve tasarımda üretilmektedir. Kutu harflerin üretiminde isteğe göre alüminyum, krom, pleksi gibi materyaller kullanılmaktadır. Verdiğimiz reklamcılık hizmetlerine uygun olarak güçlü bir makine parkuruna sahip olan firmamız, yıllık ortalama olarak 30000 adet kutu harf imalatı kapasitesine sahiptir. Firmamız bünyesinde alanında yetkin tasarımcılarımız, mimar ve mühendis çalışma arkadaşlarımızın da bulunduğu 15 çalışanımız ile kalite odaklı üretim gerçekleştirmekteyiz. Kuruluşumuzda gerçekleştirilen hizmet ve ürünlerin yıllık ciro bazında değerlendirildiğinde ortalama 3.000.000 TL lik bir değere sahip olup, bu değer geçmiş yıllara kıyasla katlanarak artış göstermektedir. Firmamız geçmişte Avrupa pazarına da ihracat gerçekleştirmekte olup ulusal anlamda bir pazara sahiptir.

 4. SIRKET DOKTORUM

  Türkiye

  Şirket Doktorum® neler yapar? Türkiye'de şirket yapısının %95'i aile şirketi olup, ömürleri 3 ila 5 seneyi geçmemektedir. Güçlü ve profesyonel bir dizayn ile , stratejik yönetim, kurumsallaşma, değişim yönetimi, performans yönetimi, görsel yönetim, yurt içi ve yurt dışı satış, üretim, yurt içi ve yurt dışı pazarlama ve finans modelleri ile şirkete özel çözümler getirir. Size Şirket Doktorum® neler sunacak? Her zaman savunduğumuz ''Şirketler Yaşayan Varlıklardır! '' tanımlamasını Şirket Doktorum® ile size anlatıyoruz! Sizinde bazen ne durumda olduğunuzu sorgulamak için doktora gittiğiniz, kötü hissettiğini zamanlar, rahatsızlandığınızda doktora gidip kontrol ve muayene olduğunuz, hap tedavilerle iyileştiğin yada operasyonlarla iyileştiğin zamanlar oluyor değil mi ? Şirket Check-Up Hizmetimiz Şirketinizin mevcut durumunu ve overall performansını görmek ve durumunuzu öğrenmek için verdiğimiz bir hizmettir. Sizin ileride yaşabileceğiniz sorunları size gösterir. Koruyucu Şirket Doktoru Hizmetimiz Check-up sonuçlarımız üzerine veya sizin proses bazlı talepleriniz ile ilgili, size ilaç tedavisi yapmamız gerekebilir. Sistemleştirme, iyileştirme ve geliştirme hizmetlerimizi tek başına yada toplu olarak alabilirsiniz. Ya da sizi Ameliyat Edelim! Yukarıdaki her iki süreç sonrasında, durumunuz ciddi ise, operasyonel ve organizasyonel anlamda size Değişim Yönetimi, Stratejik Yönetim, Kurumsallaşma uygular, siz her anlamda yeniden yapılandırırız.

 5. ÇETINDAG OTOMOTIV ELEKT. PAZ. SAN VE TIC LTD.ŞTI.

  Türkiye

  Çetindağ Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2000 yılında sadece plastik ham madde alım-satımıyla sınırlı olan faaliyetlerini 2005 yılında plastik enjeksiyon sistemlerini dahil ederek; OTO PROMOSYON ve DERİ ÜRÜNLERİ imalatı ile ilgili faaliyetlerine devam etmektedir.Firmamız; plaka altlığı ve altlıkları, plakalık, deri anahtarlık, metal anahtarlık, pvc ruhsat kabı, suni deri ruhsat kabı, araç dosyalığı ve müşteri odaklı özel tasarım ürünlerini kaliteli ve hesaplı reklam promosyon ürünlerinin imalatını yapmaktadır. Firmamız müşteri memnuniyetini birinci planda tutmakta olup gelişmiş, yenilenmiş makine parkuru ve deneyimli uzman kadrosuyla iş ortaklarımızın her türlü talebine zamanında ve kusursuz olarak karşılamayı kendine ilke edinmiştir. Amacımız en kaliteli promosyon reklam ürünlerini imalatını yapıp, en kısa zamanda müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.

 6. BONDUO DIJITAL AJANS

  Türkiye

  Türkiye‘nin canlı dijital ortamına dayanan ve Avrupa pazarında güçlü bir varlığa sahip olan ekibimiz, dijital pazarlama ve metamodern proje yönetiminin sınırlarını zorluyor. Markanızı dijital dünyada hayata geçirmeye veya dijital dünyada adından söz ettirmeye adamış, güçlü profesyonellik ve butik yaratıcılığın sinerjik karışımıyız. Teknolojinin gücünü ve yaratıcılığımızı kullanarak markanızı ve işletmenizi dijitalde ön plana çıkarıyor, vizyonunuzu gerçeğe dönüştürüyoruz. Hedeflerinize uygun şekilde çevrimiçi varlıklarınızı büyüten ve başarıyı garantileyen çeşitli dijital pazarlama hizmetleri, satış & pazarlama araçları ve IT hizmetleri sunuyoruz. Bonduo ile dijital yolculuğunuza hemen başlayın. Dijital Pazarlama Hizmetleri • Grafik Tasarım • Web Tasarım & Yazılım • WordPress Hizmetleri • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) • Sosyal Medya Tasarım & Yönetimi • E-Mail Pazarlama • Analitik & Raporlama • Dijital Reklam Yönetimi • İçerik Pazarlama • Online İtibar Yönetimi • Dijital PR • Diğer Dijital Hizmetler Pazarlama & Satış Araçları • Bonduo Toplu E-Posta Gönderim Platformu • Bonduo Teklif Formu Sistemi • Bonduo B2B2C (Bayi) Paneli IT Hizmetleri • IT Altyapı Hizmeti • Hosting Paketleri • Cloud Server • Mail Server

 7. JUERG SIEGRIST AG

  İsviçre

  Holdingin ve Juerg Siegrist AG şirketinin galeri ve ofisleri İsviçre'nin Aarwangen kentindeki resim sergisi galerisinin tam ortasındadır. 3D tasarım ve üretim şablonlarına kadar her türlü karmaşık grafik çalışmaları yapmaktayız. Bizi deneyin - bizimle irtibat kurun! Jürg Siegrist, kişiye özel ürünler, promosyon ürünleri ve tekstil reklamları konusunda uzmandır. Ne zaman bazı şeyler ters giderse, genellikle aranan odur. Bu nedenle de müşteriye özel üretim ve promosyon ürünleri dünyasında kendisine "Mucize Adam" da denir. Özellikle uluslararası şirketler kurumsal kimliklerinin vurgulanmasına büyük önem vermektedir. Jürg Siegrist, nesne ister tükenmez kalem isterse de, banyo havlusu veya tekstil koleksiyonu olsun, bunu garantiler. Yıllar boyunca yapılmış binlerce özel tasarım ve verilmiş olan referanslar bunu doğrulamaktadır. Tüm sorumluluğu almaya hazırım. Yeni şirketimle kendim de işin içine katılabiliyorum ve yeni projeleri finanse edebiliyorum. Sizin için zamanım var.

 8. FREELANCE MUSIC MAKER

  Türkiye

  I've been a Professional Freelancer Musician for over 25 years. I gave concerts in many countries of the world. I have done studio production works and stage performances for world famous artists and brands. And in addition to my stage show, ; I am providing Creative Music Production Service and a social media specialist and event organization consultant. ; -Production -Instrument Records (Guitar, Bass, String and Brass Section.) etc. -Album , Single , Cover Arrangement -Soundtrack -Jingle -Game music arrangements -Instrument recordings -Mix & Master Service -I provide Ghost Producer services. I also advice (handmade) instruments from the best Luthiers; -Oud -Clarinet -Percussion -Reed -Your canoe -Kemenche -Violin -Flute - Nay - Zourna - Mey - Kaval -Drum -Baglama www.alisehir.com alisehirofficial - İG

 1. REYA AJANS

  Türkiye

  REYA agency is an advert and P&R company that provide services specialised on products of advertising and promotion. Our head Office is located in Antalya, Turkey since 2015. Because of the spesifications of our locations; we have been cooparating and provading promotional products to tourism agencies and hotels. Some of our products and services; Desktop products (such as pencil holders, calenders, mini notes) accessories, key chains, wooden products ( note books, mirrors, block notes) we also provide products from meterials of ceramic, metal and porcelain. Desk clocks and Wall clocks, flags and pennants, textile promotion products (t-shirts, shirts, sweatshirts, hoody, hats, caps, beret, towels and hometextile products. Bags ( beach bags, back bags, kids bags, sports bags, shop bags). Leather products. We have technologic promotional products for advertising such as usb memories, power banks, bluetooth speakers, head phones. We do have umbrella with any print logo or symbols on it and raincoat. Stationary Products for advertising ; agendas, pen and pencil, block notes, note books, pen holders and cases and business card holders.

 2. DMZ GMBH & CO. KG

  Almanya

  1992 yılında tek elden komple kesintisiz bir servise sahip üretim acentesinin kurulması fikri. Danışmanlık ve fikir geliştirme, baskı ve üretim, manuel üretimden müşterilerimize teslimata kadar. Uzun yıllardır iş ortağı olduğumuz Fernost (1998) ve Çek Cumhuriyeti'ndeki manuel üretim tesislerimiz (1992) ile özel ihtiyaçları yerine getirebilmek için çok yönlü organize olmuş durumdayız. Bu süre zarfında hile, şans oyunları ve hediye konusunda güçlü ve manuel üretimde büyük kapasiteler sahip bir uluslararası şirket olarak geliştirdik. Hizmetlerimiz kozmetik ürün üretiminden çeşitli ürün ve ürün numunelerini ayrıştırmaya, etiketlemeye ve ambalajlamaya kadar geniş kapsamlıdır.

 3. RAPPICH SYSTEMBAU GMBH & CO KG

  Almanya

  RAPPICH SYSTEMBAU GmbH & Co.KG 1992 yılında Karlsruhe'de Nicolaus Rappich tarafından kurulmuştur. Şirket başından beri kurucusu tarafından yönetilmektedir ve 20 yıldır başarıyla tamamladığı birçok uluslararası proje nedeniyle sergi ve fuarcılık sektöründe köklü bir kuruluş olarak isim yapmıştır. Bunlara ilave olarak RAPPICH SYSTEMBAU GmbH & Co.KG benzersiz tema sergileri planlamakta ve gerçekleştirmektedir. Ayrıca şirket kaliteli sunum sistemlerinin yanı sıra alışveriş merkezleri için özel etkinlik ekipmanları da geliştirmekte, pazarlama ve satışını yapmaktadır. Şirkette, sergi, etkinlik ve fuar alanlarındaki disiplinler arası ekiplerde yüksek nitelikli ve motivasyonlu elemanlar çalışmaktadır.

 4. MUTFAK YAPIM DIJITAL REKLAM AJANSI

  Türkiye

  "Mutfak Yapım" Dijital Reklam Ajansı olarak İzmir de faaliyet gösteren 15' e yakın çalışanı bulunan bir Dijital Reklam Ajansıyız. Hizmet verdiğimiz alanların tamamında kendi personelimiz ve kendi altyapımızla hizmet vermekteyiz.  Web sitesi (E Ticaret - Kurumsal vb.) Mobil Uygulama Ticari Yazılımlar Dijital Pazarlama Sosyal Medya Yönetimi Grafik Tasarım Hizmetleri Kurumsal Kimlik Çalışmaları Tanıtım ve Reklam Filmleri Animasyon Filmler Ürün Fotoğraf Çekimleri  Firmamızı www.mutfakyapim.com adresinden inceleyebilirsiniz. Aşağıdaki linkten hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.   https: //yadi.sk/i/ACUAl5Y-NGkoXA Mutfak Yapım Showreel 2019 https: //yadi.sk/i/Zj4uTKcn4oe-eQ Birlikte Çalışabilmek Dileğiyle. 

 5. BAL REKLAM

  Türkiye

  Bal Reklam was founded in 2014 by Mehmet BALCI in Tekirdağ Saray District and started commercial life. Our company, by following the developing technology, it is always a duty to offer these developments as an advantage to its customers. The advertising sector in our country offers a wide range of products in different branches with the widespread communication and necessity of the customers. Bal meets your needs in the best way with its experience, awareness, expert staff and technology. Corporate companies, state institutions, without challenging the demands of the banks can be easily responded to with expert and trained staff.

 6. SEO KAOS

  Türkiye

  Google için kurumsal seo danışmanlığı hizmeti veren Seokaos firması, profesyonel olarak şirketlere dijital alanda destek olmaktadır. İnternette yer edinmek istiyorsanız bir seo hizmeti satın almanız gerekiyor. Türkiye'nin en iyi seo uzmanlarından SEO Kaos, bu alanda işletmelere dışarıdan takviye sağlıyor. Arama motoru optimizasyonu ile web siteleriniz sektöründe lider konuma gelerek zirveye yerleşecek.tir Reklam, tanıtım ve sosyal medya aracılığıyla ziyaretçi akışı alarak google sıralamalarında üst pozisyonlara ulaşacaksınız. Hemen şimdi seo teklifi alın ve rakiplerinizin önüne geçme şansına erişin.

 7. RAIDER-PRO

  Ukrayna

  RAIDER PRO, Ukrayna'daki en büyük reklam ve prodüksiyon şirketlerinden biridir. İşletmenizi öne çıkarmaya yönelik çözümler sağlıyoruz: dış mekan tabelaları, neon ışıklı tabelalar, ışık kutuları ve paneller, üç boyutlu harfler, iç mekan tabelaları ve ışık panelleri, çatı konstrüksiyonu, antre grupları, pilonlar, dikili taşlar, bilgi ve tanıtım stantları, raf sistemleri, bannerlar, işaretçiler, tabelalar, diğer POS malzemeleri. Ayrıca iç mekanlar için geniş formatlı baskılar sunuyoruz. Çeşitli rulo ve tabaka malzemelerine baskı yapıyoruz.

 8. DIZAYN REKLAM

  Türkiye

  Türkiye'nin önde gelen reklam şirketi Dizayn Reklam, vizyon tasarımı ve kurumsal ihtiyaçların temininde 2003 yılından bugüne faaliyet göstermektedir. Dizayn Reklam kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektöre hizmet vermektedir. Müşteriyi dinleyen, ne istediğini anlayan, titiz ve itinalı çalışmalarıyla Dizayn Reklam yılların vermiş olduğu haklı gururunu yaşamaktadır. Tabela reklamcılığından daha fazlasını yaparak 2018 yılı içerisinde tanıtım ve promosyon, internet reklamcılığı, sosyal medya reklamcılığı, e-ticaret altyapısını da bünyesine katarak reklam sektörüne kapsamlı olarak yön vermeye devam etmektedir. Ulusal ve uluslararası kuruluşların, şirketlerin Türkiye deki en güvenilir çözüm ortağı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

 9. ATLANTIS COMMUNICATION SERVICES

  Türkiye

  Türkçe ve yabancı dillerde, yurt içinde veya yurt dışında reklam ve tanıtım filmleri çekme, yayımını sağlama, müşterileri için pazarlama stratejileri oluşturma ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Türkiye’nin en büyük bağımsız reklam ajansları arasında yer almaktadır. Atlantis İletişim Hizmetleri kurulduğu günden bugüne ülkemizde, Amerika, Almanya, Irak, Cezayir, Rusya ve Çin’de reklam ve tanıtım alanında bir çok projeyi gerçekleştirmiştir. Ekip Reklam yazarları, sanat yönetmenleri, operatörler, prodüktör, medya sorumlusu, müşteri direktörü ve temsilcilerinden, muhasebe ve ulaştırma elemanından oluşan güçlü bir kadroya sahiptir.Uzmanlık alanları Marka analizi, kurumsal kimlik, kurumsal imaj, marka imajı oluşturma, marka tutundurma, marka sadakati oluşturma, reklam stratejisi oluşturma, medya stratejisi oluşturma, medya uyguluma, medya satınalma ve uygulama, sektör analizi, kreatif çalışmalar, reklam etkinlik ölçümü, prodüksiyon.

 10. MEGATON ANIMATION AND MEDIA

  Türkiye

  It is the drawing of animation objects or characters in computer environment and the creation of videos by moving the drawn objects. With 3d Animation, we provide services in all areas such as advertising, documentary, promotional film, assembly and installation animation, training videos. We can make productions in the style of Realist or Cartoon (Cartoon). Today, we are aware that the subject that children are most busy with is cartoons. We aim to give permanent messages through cartoons and make useful cartoon projects. With 3D animation techniques, we are able to prepare cartoons with educational and entertainment content for children.As MEGATON, we present the most qualified 3D Industrial animation images and contents. This type of animation is often used by companies that go into mass production, make custom designs, work with products that are complex in terms of working and technical nature, or market their future products. In many sectors, products should be presented to potential customers in the closest image to their finished form, even if not physically. 3D Animations are relied upon for the promotions or quality control of these products. When these animations are of poor quality in terms of visual or content, it means both time and budget loss for companies that need them, because 3D industrial animation has to explain the product clearly, clearly and show it beautifully.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Reklam ajansları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

16.049 Şirketler