• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • restoranlar lokantalar için kavurma kızartma aletleri

Sonuçlar

Restoranlar lokantalar için kavurma kızartma aletleri - Ithalat/Ihracat

 1. BARTSCHER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Bartscher GmbH Avrupa'nın endüstriyel mutfak sektöründeki önde gelen şirketlerinden biridir. Ürün yelpazesi profesyonel cihazlar, pratik mutfak yardımcıları ve yenilikçi ürünlerden oluşan geniş bir paleti içerir. Modern endüstriyel bir mutfakta verimli çalışmak için gereken her şey. 1876 yılında kurulmuş olan şirket, o zamandan günümüze endüstriyel mutfaklarda ihtiyaç duyulabilecek her türlü ürünü sağlayan bir üretici haline geldi. Bartscher markalı cihazlar birçok Avrupa ülkesinde uzman iş ortaklarımız üzerinden edinilebilmekte ve işine tutkuyla bağlı bir ekip tarafından Avrupa genelinde alışıldık hizmet kalitesi garanti edilmektedir. Böylece kapsamlı ürün yelpazesi, Bartscher’ın büyük önem verdiği güçlü bir hizmetle tamamlanmaktadır. Kapsamlı danışmanlık, hızlı müşteri hizmetleri ve deneyimli bir proje yönetimi, özellikle yüksek bir hizmet kalitesi sağlamaktadır. Geleneksel şirket, 9.000 palet alanı ve 15.000 metrekarelik depolama alanı ile modern bir yüksek raflı depoya sahip bulunmaktadır.

 2. R&R ROASTER AND ROASTER

  Türkiye

  Verified by europages badge

  R&R ROASTER AND ROASTER, yılında kurulan ve Kavurma ekipmanları - kahve kakao sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kahve ısıtıcısı ekipmanları, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için kahve makineleri, Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri, kahve değirmeni, Kahve-kavurma, Espresso kahve makinesi üretimi, Kahve ısıtıcısı ekipmanları, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. FRYER BASKET TURKEY

  Türkiye

 4. GMS - GLOBAL MULTI-SERVICES SAS

  Fransa

  GMS - GLOBAL MULTI-SERVICES SAS, yılında kurulan ve Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. gazlı fırınlar, bulaşık yıkama, sanayi mutfakları için cam kap yıkama makinaları, Soğutmalı dondurucu dolaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Plessis-Trévise, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. EKOROAST

  Türkiye

  EKOROAST, yılında kurulan ve Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kahve ısıtıcısı ekipmanları, Kahve ısıtıcısı ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Denizli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. OZSTAR NUTS ROASTING MACHINERY

  Türkiye

  OZSTAR NUTS ROASTING MACHINERY, yılında kurulan ve Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kavurma makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Denizli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. GAMATECH AG

  İsviçre

  GAMATECH AG, yılında kurulan ve Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Illnau, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. MIRACOR-EUROPA, S.L.

  İspanya

  MIRACOR-EUROPA, S.L., yılında kurulan ve Paslanmaz çelik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri, Barbekü ve aksesuarları, paslanmaz çelik oluklar, sanayi mutfakları için tepsiler, Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri, Barbekü ve aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Enguera, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. FRITZ RAULWING GMBH & CO. KG

  Almanya

  FRITZ RAULWING GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. mezbaha makineleri, gazlı piliç ızgara makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Porta Westfalica, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ROTISOL

  Fransa

  ROTISOL, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri, ortak kullanım için ızgara makinaları, Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri, döner ısılı ızgaralar, gazlı piliç ızgara makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chelles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. CRZ MAKINA

  Türkiye

  CRZ MAKINA, yılında kurulan ve Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kavurma makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Denizli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. DOREGRILL

  Fransa

  DOREGRILL, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri, Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri, ortak kullanım için ızgara makinaları, döner ısılı ızgaralar, gazlı piliç ızgara makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sautron, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. BAYSAN ISITMA SOGUTMA CIHAZLARI A.S

  Türkiye

  BAYSAN ISITMA SOGUTMA CIHAZLARI A.S, yılında kurulan ve Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar, Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri, Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar, Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri, sanayi mutfaklar için fritözler, otel, lokanta hizmetleri ve halka açık yerel ortak tesisler için makina ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. GROSSKÜCHEN WENZEL

  Almanya

  GROSSKÜCHEN WENZEL, yılında kurulan ve Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ansbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. LA CORNUE

  Fransa

  LA CORNUE, yılında kurulan ve Evde kullanılan elektronik aletler - Büyük alet ve makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pişiriciler, Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri, Pişiriciler, odunlu mutfak kuzinası, Rahatlama koltukları, Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Ouen L'Aumône, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. CHII JANN ENTERPRISE CO., LTD.

  Tayvan R.O.C.

  CHII JANN ENTERPRISE CO., LTD., yılında kurulan ve Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Chiayi City, Tayvan R.O.C. 'de bulunmaktadır.

 5. GIRARROSTO DA ANTONIO DI GRANATA ANNAMARIA

  İtalya

  GIRARROSTO DA ANTONIO DI GRANATA ANNAMARIA, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir. Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri, Metal ızgaralar, Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri, Metal ızgaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Qualiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. MOONICH PRODUKTKONZEPTE & -REALISIERUNG GMBH

  Almanya

  MOONICH PRODUKTKONZEPTE & -REALISIERUNG GMBH, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şömine ve sobalar, süs ve aksesuarları, Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri, Şömine ve sobalar, süs ve aksesuarları, Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sauerlach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. FERRABOLI & C.

  İtalya

  FERRABOLI & C., yılında kurulan ve Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ev için elektrikli gıda ısıtıcıları, ortak kullanım için ızgara makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Prevalle, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. MAX WEISHAUPT A/S

  Danimarka

  MAX WEISHAUPT A/S, yılında kurulan ve Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dahili ısıtıcılar, Dahili ısıtıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Glostrup, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 1. FEUERDESIGN GMBH & CO KG

  Almanya

  FEUERDESIGN GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri, Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Salzuflen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HERTELS - BRATHÄHNCHEN GMBH

  Almanya

  HERTELS - BRATHÄHNCHEN GMBH, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri, Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schwarzenbach A.D. Saale, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. 'HELLAS' TSEKME BROS. S.A.

  Yunanistan

  'HELLAS' TSEKME BROS. S.A., yılında kurulan ve Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Perama, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 4. ELECTROTHERM PLC

  Bulgaristan

  ELECTROTHERM PLC, yılında kurulan ve Ev için elektrikli su ısıtıcısı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri, Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Varna, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 5. F.LLI POLLINI EN.PA.ER. DI POLLINI ENZO & C. ( S.N.C. )

  İtalya

  F.LLI POLLINI EN.PA.ER. DI POLLINI ENZO & C. ( S.N.C. ), yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Otomatik Ayakkabı boya/cila makinaları, Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri, Otomatik Ayakkabı boya/cila makinaları, Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. P + S METALLTECHNIK GMBH

  Almanya

  P + S METALLTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri, Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oederan, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. VEICULOS DE OCASIÓN MIGUEL ALEMÁN

  İspanya

  VEICULOS DE OCASIÓN MIGUEL ALEMÁN, yılında kurulan ve Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Murcia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. BMS BURGER & MÜLLER GMBH

  Almanya

  BMS BURGER & MÜLLER GMBH, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri, Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kieselbronn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. CARLOTENA DE ASADOS S.L.

  İspanya

  CARLOTENA DE ASADOS S.L., yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri, Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Carlota, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. POLYDOR GIROS-GRILLGERÄTE GMBH

  Almanya

  POLYDOR GIROS-GRILLGERÄTE GMBH, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri, Restoranlar/lokantalar için Kavurma/Kızartma aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lübbecke, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz